Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 maja 2015 08:08
Maria czyli lepiej nie pracować z młodziakiem tylko dopiero w wieku 3 lat założyć mu uprząż i najlepiej od razu sruuu do woza! Najwyżej wszyscy się pozabijają. Dziewczyny mają na myśli to, że samo zakładanie sprzętu (co by to nie było) za młodu nie jest złe a potem jak przychodzi czas na zajazdkę to unika się niebezpiecznych cyrków.
Problem w tamtym ogłoszeniu jest taki, że co prawda na źrebaku nikt nie siedzi ale opis mówi nam co innego (nie wiemy na ile to prawda a na ile chwyt żeby jakiś głupek takiego konia kupił). Objeżdżony w parze a chodzący przy matce w zaprzęgu to jednak różnica. Dlatego proponuję abyśmy takie ogłoszenia zgłaszały (na każdym portalu jest opcja "zgłoś naruszenie"😉. Chociaż właściciel nie dostanie żadnej kary to jednak brak ogłoszenia=brak możliwości sprzedaży. Może następnym razem pomyśli.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/25599

Licencja na krycie i zaznaczone, że wałach. Taki mały błąd się wkradł  😜
Ale jest tam napisane: Koń posiadał licencje na krycie.
Czas przeszły. Mogło być tak, że nie mam "wzięcia" i woleli jajek się pozbyć.
i ten wykrzyknik na zadku  😍
A ty co  niby uważasz za sprzęt do odczulania skoro wszystko z czym kon będzie pracował jest be? 🤔

Ty naprawdę uważasz, że siodło i ogłowie to dobry sprzęt do odczulania siedmiomiesięcznego źrebaka?  🤔 Bo ja nigdzie nie napisałam, że samo siodło i ogłowie jest be  🤔wirek:

Maria czyli lepiej nie pracować z młodziakiem tylko dopiero w wieku 3 lat założyć mu uprząż i najlepiej od razu sruuu do woza! Najwyżej wszyscy się pozabijają. Dziewczyny mają na myśli to, że samo zakładanie sprzętu (co by to nie było) za młodu nie jest złe a potem jak przychodzi czas na zajazdkę to unika się niebezpiecznych cyrków.

Zakładanie sprzętu jest jak najbardziej ok, ale może dostosujmy rodzaj sprzętu do wieku i wzrostu zwierzęcia. Dajcie spokój, jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że któraś z Was włoży siedmiomiesięcznemu źrebakowi wędzidło do pyska...
I przyznam, że nie widzę wielkiego problemu w tym, żeby siodło/szory zakładać w wieku trzech lat, bo to, że poczekamy do tego wieku nie wyklucza wcześniejszej pracy z tym koniem. Nie jestem wrogiem siodłania dwulatków, choć nigdy tego nie praktykowałam. Swoim koniom pierwszy raz zakładałam siodło w wieku trzech lat i jakoś mnie żaden nigdy nie zabił. Mało tego, nigdy nie miałam problemu z jakimś wielkim brakiem akceptacji sprzętu (chyba, że chwilowe napięcie wywołane popręgiem nazwiemy wielkim buntem).
Nikt przecież nie mówi o tym, żeby surówkę od razu, na dzień dobry załozyć do bryczki albo pakować na niego tyłek w pierwszym dniu osiodłania...
Ale jest tam napisane: Koń posiadał licencje na krycie.
Czas przeszły. Mogło być tak, że nie mam "wzięcia" i woleli jajek się pozbyć.


To w takim razie po co o tym pisać, jak to nic nie daje
olga96, pewnie dlatego, że przeszedł zakład - dowód, że zdobył tam jakieś umiejętności 😉
Met   moje spore
30 maja 2015 14:37
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/25599

Licencja na krycie i zaznaczone, że wałach. Taki mały błąd się wkradł  😜


ciekawe, jak wiele tych licencji posiadał 😜
olga96, pewnie dlatego, że przeszedł zakład - dowód, że zdobył tam jakieś umiejętności 😉


Jakoś o zakładzie nie ma mowy
olga96, no ale żeby zdobyć licencję, to koń musi przejść zakład treningowy, tak?
Ludzie mają pomysły! Jak sprzedać stare, połamane siodło? W częściach! 🙂
olga96, no ale żeby zdobyć licencję, to koń musi przejść zakład treningowy, tak?

Koń z ogłoszenia jest kucem, więc nie musiał przechodzić przez zakład treningowy.
z ogłoszenia -> Dodatkowo do oglowia idzie przyczepic naturalne futerko. nawet nie musiałam patrzeć na województwo  😁
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie na forum
A kysz z tym ogłoszeniem.  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 czerwca 2015 16:08
Miałam to wrzucić właśnie, może nie do końca ze względu na opis, ale te fantastyczne zdjęcia  😜
desire   Druhu nieoceniony...
02 czerwca 2015 18:21
Facella, ojtam zdjęcia (chociaż fakt, krótkie spodenki zacne 🤣 ), dziewczynka (w miare) szczerze opisała konia, po sprzedaży którego na pewno będzie płacz przez następne pół roku. 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 czerwca 2015 20:34
Widziałam to ogłoszenie na facebooku, myślałam, że będzie wypisane więcej wad konia, którego nie chce żeby właściciel sprzedał  🙂
Gillian   four letter word
03 czerwca 2015 08:51
jak nie opchnie to sprzeda na mięso. To dopiero będzie ryk.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 czerwca 2015 09:53
yyyy, dlaczego naovika dostała ostrzeżenie, przecież zgodnie z wątkiem wkleiła nietypowe ogłoszenie- nie swoje, ale zacytowane z ogłoszeń rv (z linkiem), które zostało usunięte. Po usunięciu przez moda postu reszta dyskusji nie ma sensu.

To jakaś moderatorska samowolka? liczę na to, że mod pochopnie podjął decyzję o usunięciu posta i jak się zreflektuje, że walnął babola to go szybko naprawi.
Podejrzewam że maluda pisząc komentarz również zgłosiła.  Ja też nie zalapalam ocb ale po komentarzach widze ze jest coś nietypowego
Gillian   four letter word
03 czerwca 2015 12:46
Ciach
 Ogłoszenie na forum


Przecież tam nie było ogłoszenia  🤔
A może ktoś podlinkować to usunięte "ogłoszenie"? 😉 Bo aż mnie ciekawi o co tutaj chodzi.
keirashara, ogłoszenie ma już zmienioną treść. W sumie nic takiego nie było. Ot, bardzo emocjonalne podejście typu jak dać ogłoszenie, żeby koń się jednak nie sprzedał.
Płyn ułatwiający zaplatanie sierści klacz kuc ogier

http://allegro.pl/plyn-ulatwiajacy-zaplatanie-siersci-klacz-kuc-ogie-i5414619297.html

desire   Druhu nieoceniony...
03 czerwca 2015 14:58
Rudzik, to nie moderatorska samowolka tylko re-volta. Jeszcze się nie przyzwyczaiłaś?
Ogłoszenie, które nie jest ogłoszeniem dostaje ostrzega, ale za przeklinanie (zgłaszane) w pewnym wątku użytkowniczka tet nie dostała żadnego upomnienia.  🤣  😂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 czerwca 2015 16:02
zgłosiłam raz jeszcze do moda, że usunięcie jest bezpodstawne, bo do cholery tak tutaj się pilnuje przestrzegania regulaminu, więc sami modzi powinni też go znać, stosować i przede wszystkim trzy razy się zastanowić przed nałożeniem bana lub ostrzeżenia. Taka samowolka mnie wkurza i nadużywanie uprawnień przez małolaty również.
Yyyyy za co to ostrzeżenie ??? 🤔wirek: Nie wiem czy osoba która dała mi ostrzeżenie zauwazyla ze jest to wątek gdzie wkleja się ogłoszenia !!!  🤔  Śmiech na sali 😂


ODPOWIEDZ MODERATORKI
Na forum NIE WOLNO wrzucać ogłoszeń! NIGDZIE! Jest od tego zakładka "Ogłoszenia".


🙇  🤔
Nie mam pytań  😂
Ale że serio?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się