Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 października 2014 10:00
Rul, mi się wyświetlała podobna informacja jak uruchamiałam przeglądarkę, jak zapomnieliśmy zapłacić rachunek za net. Jak uregulowaliśmy, to zniknęło.
Orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa bezpłatny Internet Aero2? Czy rzeczywiście jest bezpłatny? Słyszałam, że w często jest problem z łączem. Może ktoś korzysta?
Korzystam od pół roku. Jedyne opłaty to 20 zł kaucji zwrotnej za kartę + 7zł koszt przesyłki. Jeśli chodzi o szybkość łącza, to im większa pipidówa, tym lepiej działa  😁 bo nie dzieli się pasma z tyloma użytkownikami, co np w Wawce. Wiele zależy też od rutera. Generalnie, to wystarcza  do podstawowych rzeczy typu sprawdzenie maila/wejście na voltę.
Do rzeczy typu zagranie w Pet Rescue Saga na Fejsie też wystarcza. A i jakiś film na YT da radę obejrzeć 🙂. Ja mam i polecam.
A on jest bezprzewodowy? Na jakiej zasadzie działa?
Ja korzystam na uczelni i na wyjazdach. Raz działa raz nie, zależy jak daleko mu do nadajnika najbliższego (są w necie jakieś mapy). Generalnie daje radę, nawet youtube da się odpalić.
Jest bezprzewodowy, wszystko jest opisane na ich stronie internetowej 😉
Sonkowa, musisz mieć modem - albo taki a'la pendrive, albo jakiś wifi... Taki, w który włożysz kartę sim.
Ja używam tego internetu na co dzień - zarówno w Lublinie jak i na na prawdę zapadłej wsi i zasięg mam dobry 😉.
A ja mam takie pytanie : dlaczego psy lubią drapanie po brzuchu, a koty nie  😉
busch   Mad god's blessing.
14 października 2014 22:51
TheWunia, to zależy od kota, mój uwielbia 😉
Ponawiam swą prośbę:
Jak się wstawia gifa w avatar?
Otwieram w http://www.online-image-editor.com/ i zapisuję w jakim w formacie? Gif? png? jpg? (nieee) bmp? I co dalej?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 października 2014 08:43
TheWunia, to zależy od kota, mój uwielbia 😉


Mój też! O, i jeszcze kąpać się lubi, a podobno niechęć do wody też jest domeną kotów.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 października 2014 19:12
TheWunia, to zależy od kota, mój uwielbia 😉

To zależy od humoru kota, mój raz uwielbia, raz pluje złem.
Dokładnie, ja raz mojego moge głaskać, a potem wgryza sie w moją reke i wściekle kopie  😎 a psy lubią wszytskie, a przynajmniej wiekszość, a koty to tylko te nam znane, a takiego obcego to chyba by sie nie dało po brzuchu, choc właścicielowi pozwala sie drapać, pies bezdomny to sie jeszcze cieszy. Dlaczego ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 października 2014 19:57
To są koty, gorzej jak baby, nikt ich nie zrozumie 😂
I nie zadawaj więcej tak trudnych pytań  😁
czy herbata o smaku/aromacie miętowym to to samo co mięta?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 października 2014 21:03
moim zdaniem nie. Prawdziwa mietowa herbata jest po prostu miętowa - ziołowa.
Julie, na pewno gif, co dalej to nie wiem 😉
grzesiek.1993, może być, ale nie musi (brzmi, jakby miała tylko dodany aromat). Trzeba sprawdzać skład wszystkiego "o smaku..." 😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
16 października 2014 09:36
Herbata "o smaku" będzie miała wsadzoną chemię, żeby uzyskała smak i zapach. Tak naprawdę będzie podróbką herbaty miętowej.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 października 2014 09:53
Czym się różni karma dla młodych kotów (Junior) od karmy dla dorosłych kotów? Bo skład taki sam...
strzemionko ceną  😁
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
16 października 2014 10:01
a to na pewno 😂 a jakąś zawartością energetyczną?
I wielkością groszkow 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 października 2014 10:07
No tak myślałam  👀
A dla sterylizowanych kotów? Tego składu akurat nie czytałam, co on w sobie ma niezwykłego, że jest dla kotów po zabiegach? Albo np. dla karmiących kotek?
Dla kastratow jest chyba mniej tłuszczowa, a na różne specjalne okazje to jest inny skład pierwiastków. Mój na sercowa miał inny potas niż zwykła
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2014 13:14
strzemionko składy tych karm są zupełnie różne, pod warunkiem że kupuje się karmy dobrej jakości, a co za tym idzie drogie. W tych dostępnych np w supermarketach (typu whiskas itp) to tylko chwyt marketingowy  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 października 2014 13:56
Karmy drogie wcale nie są lepsze. Niektóre z nich mają małą zawartość mięsa, to powszechne 4%.
Ja kupuję puszkę za 3 zł i jest 44% mięsa. Purina miała mniej.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2014 14:18
strzemionko, dorgie karmy z małą zawartością miesą są rzadkością. A Purina nie jest ani drogą ani dobrą karmą 😉

Cięzko powiedzieć czym się rożni karma nie wiedzą jaką karmę masz na mysli, bez składu i opisu.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 października 2014 14:42
Mnie chodziło o to ogólnie czym się różni karma dorosła od kocięcej  🙂 A składy różne porównywałam w sklepach i nic nadzwyczajnego w tym Juniorze nie było.

A ja kupuję w aluminiowym opakowaniu Hobby cats czy happy cats, teraz jej nie mam bo kończę Whiskasa żeby sie nie zmarnował bo chyba mamie wreszcie wytłumaczyłam, że to nie jest dobra karma.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 października 2014 21:17
Z tego, co mówil mi kiedyś wet, w tych karmach typu Whiskas (mówił na to fast food), różnicy specjalnie nie ma. Natomiast przy karmach z wyższej półki, jest różnica w kaloryczności karmy, ilości witamin i białka. Myślę, że warto zapytać w wątku kociarzy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się