Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

maluda, - zgłosić szkode do koła łowieckiego, na którego terenie powstała. Mogą się starać o odszkodowanie od koła lub koło może im płot naprawić - zależy jak się dogadają. Tam też najłatwiej będzie uzyskać odpowiedź co z tym fantem można zrobić na dłuższą mete, zamiast naprawiać co chwila ogrodzenie.
Dzięki.  :kwiatek:
Przekazane dalej.
Halo, opóźnione dzięki 🙂
Chyba w wątku ślubnym był link do filmu gdzie tańczyła para bardzo intymny i bliski taniec, chyba był on ślubny, działo się to na jakimś tarasie raczej w mocno ciepłym klimacie, przyglądało się temu kilkanaście gości. Ten rodzaj tańca był jakoś specjalnie nazwany, ale ja totalnie nie pamiętam i nie umiem znaleźć. plis kto kojarzy i mi pomoże? :kwiatek:
Nie mam pojęcia, o jakim filmiku mówisz, ale poszukaj może pod bachatą i kizumbą?
dzięki Teodora  to bachata. Chodziło mi o ten filmik:
Ach bachata, ach  😍
Absolutni klasycy i mistrzowie świata 🙂 Ataca
desire   Druhu nieoceniony...
31 maja 2016 12:50
Czy jest tu ktoś odważny pracujący w telewizji/gazecie (lub ma kogoś znajomego/rodzine) ? 
Mam dobry temat, wkurzonych ludzi i firme państwową, która okrada szarego robotnika i nie wyciąga wobec złodziei konsekwencji.. niestety jeśli nie nagłośni się sprawy to.. wszystko rozejdzie sie po kościach, a okradani jesteśmy my. 
ktoś, coś? może jakieś pomysły?  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2016 17:30
Pomocy!
sklejam rozdziały pracy dymplomowej w jeden plik. chciałabym, żeby przy każdym rodziale numeracja przypisów rozpoczynała się od nowa, jak to zrobić? pytam tu, bo nawet nie wiem, jak to wygooglać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2016 17:40
Musiałabyś podzielić dokument na sekcje, paskudna sprawa jeśli już to napisałaś w kilku plikach. Na przyszłość polecam najpierw załatwić stronę edycyjną a dopiero później pisać pracę 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2016 17:44
Smarcik, a dało się to tak zrobić, jeśli musiałam to pisać w taki sposób? promotor chciał rozdziałów od grudnia 😉
obczaję to dzielenie na sekcje. :kwiatek: ja mam tekst wyłącznie, bez żadnych obrazków, wykresów, itd., więc formatowanie jakkolwiek nie sprawia trudności.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2016 06:35
Nagłówek każdego rozdziału głównego powinien zaczynać się od nowej strony (ustawienia w stylach). Wtedy piszesz który masz ochotę rozdział a przy pozostałych masz po prostu wolne strony na pisanie  😉 (jak oddajesz na papierze to po prostu ich nie drukujesz czy wyrzucasz).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2016 07:26
wysyłaliśmy mailem. choć w sumie można by było to ogarnąć inaczej, ale już po ptokach.
dzięki wielkie! jak już napisałam tę pracę, to żadna tam numeracja przypisów mnie nie pokona!  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2016 07:43
Swoją drogą, z ciekawości - dlaczego numerujesz przypisy osobno do każdego rozdziału?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2016 07:49
moim zdaniem, to dużo lepiej wygląda. lepiej mi się czyta książki naukowe, które właśnie taki system stosują.
zabieg estetyczny generalnie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2016 07:51
U nas są odgórne wytyczne  😉 Zastanów się w jaki sposób puścisz to przez plagiat (bo rozumiem że to magisterka albo licencjat?)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2016 07:53
licencjat. z puszczeniem przez plagiat nie powinno być problemu, pod odpowiedni format tekstu piszę od początku. tylko te przypisy 🙂

edit: albo może jest taka wytyczna, ale ja o tym nie wiem? idę sprawdzić  😂
madmaddie, skoro już poszło, to super. Ale jakby coś, dawaj znaka 🙂
U nas są odgórne wytyczne  😉 Zastanów się w jaki sposób puścisz to przez plagiat (bo rozumiem że to magisterka albo licencjat?)

Mój promotor też wymaga oddzielnej numeracji przypisów do każdego rozdziału, co promotor to inne wymagania.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 czerwca 2016 10:41
Korzystał ktoś z serwisu wiewiórka.pl? Mam dość sporo rzeczy na zbyciu i wygląda to na ciekawą opcję, ale boję się, że to jakieś oszustwo
mils   ig: milen.ju
01 czerwca 2016 11:45
Co trzeba zrobić, gdy w nowym paszporcie jest błąd w danych? Z rozpędu musiałam źle wypełnić i nie wyłapałam błędu przy sprawdzaniu wniosku, a przy odbiorze nawet w paszport nie zerknęłam (nie wiem czemu o tym zapomniałam). Co mam teraz zrobić, od nowa składać wniosek o wydanie nowego paszportu?
Jak wygląda w rzeczywistości pajęczyna w sprayu? Czy ma to jakikolwiek sens? Gromadzę wszelkie upiorne i horrorowe akcesoria i ostatnio widziałam ją w hurtowni. Niestety tylko czarną.
Miałam tydzień temu szyty łuk brwiowy i rękę w Szczecinie, a na ściągnięcie szwów muszę iść w Lublinie. Mam normalnie iść na izbę przyjęć i poprosić, ściągną mi? 👀
Gillian   four letter word
04 czerwca 2016 09:03
Nie ściągną a przynajmniej nie powinni. Idź do jakiejkolwiek przychodni albo poradni.
Dzięki. :kwiatek:
Idź na Langiewicza, do Przychodni Akademickiej. 🙂

Tak na marginesie... a samej ściągnąć sobie szwy?  😉
U nas, żeby ściągnąć szwy trzeba się zarejestrować do chirurga i odczekać 3 tygodnie w kolejce. A najlepiej zarejestrować się do ściągania w dniu szycia  🤔wirek:
Ascaia boję się 😁 Mam wrażenie, że zrobię coś źle i napsuję sobie jeszcze bardziej twarz, bo pogorszę sobie bliznę albo coś w ten deseń. 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2016 10:25
flygirl, nie ściągaj sama, no co Ty.
Miałam ogólnie iść do znajomego weterynarza, ale nie dałam rady wczoraj, a dzisiaj zamknięte. A nie chcę chodzić z nimi dłużej niż to konieczne, już mi tydzień starczył. 🤔

Podjadę do tej akademickiej, może się uda jakoś wcisnąć. W końcu nie zajmuje to chyba nie wiadomo jak dużo czasu.
A taki dentysta nie może mi ściągnąć? Bo na przeciwko mam. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się