wasze ulubione seriale

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 sierpnia 2016 15:24
xxagaxx, nie pisałam, że dobry tylko, że w podobnej stylistyce 😉

Bardzo dziękuję za polecenie IZombie!! Pilot się P. nie podobał, ale po kolejnym odcinku już mu się podobało  😁
Ogląda ktoś Mr.Robot albo 11.22.63? Za oponie o tym drugim byłabym szczególnie wdzięczna, bo uwielbiam Kinga... ale zwykle nie lubię oglądać adaptacji książek, które czytałam :P
Ja zaczęłam oglądać Mr Robot, dopiero 3 odcinki, ale wkręciłam się.  👀

I ubolewam, że zaraz kończy się nowy sezon Devious Maids ...  🙁
W takim razi jak tylko nadrobię Grimma biorę się za OUaT  🙂

Polecacie też Mr Robot?  😀 Widzę, że ma tylko dwa sezony. Choć jeden miałabym "niespóźniony"  🙂

edit: i może ten Wayward Pines
Właśnie obiło mi się o oczy, że dzisiaj w TVN7 zaczynają emisję serialu fantasy "Kroniki Shannary". Nie wiem co zacz, ale może akurat na wakacyjny czas będzie.
Oglądałam. Taki bajkowaty ten serial, chwilami taki jakby infantylny, ale mimo tego, całkiem miło i ciekawie zrobiony. Mi się oglądało przyjemnie.
Ascaia, ja nie dałam rady. Dla mnie mimo wszystko za bardzo infantylny.
Czy ktoś może polecić jakiś wciągający serial? Może być sensacyjny, ale nie musi, byleby nie był to procedural.
Moon   #kulistyzajebisty
03 sierpnia 2016 20:17
Pauliszon13, Banshee! 🙂
Pauliszon13, o jezu, wiele takowych 😉 House of Cards? Breaking Bad? Hell on Wheels? Tyrant? Homeland?
Homeland oglądałam (uwielbiam!), House of Cards też ( dwa sezony, potem mnie zanudził)... Do Breaking Bad nie mogę się przekonać, żeby przebrnąć przez pierwszy odcinek  😂. Na resztę rzucę chętnie okiem.
Od siebie polecam How to get away with murder. Momentami głupawe jak każdy serial, ale za to wciąga niesamowicie... przez kilka dni tylko to oglądałam i nie robiłam nic innego 😜
Pauliszon13, ja do Breaking Bad robiłam 3 podejscia. Dopiero to trzecie okazało się sukcesem 😉 Wciągnął mnie w okolicach 4 odcinka.
Ostatni sezon House of Cards mega wciąga 🙂 Ja też jestem wielką fanką Daredevila, mimo ze jakoś fanką Marvela nie jestem, ale to już mniej ambitny serial o superbohaterze 😀
Mnie z kolei Breaking Bad wciągnął od razu, ale z czasem zaczął męczyć i nie obejrzałam do końca.

Suits teraz mnie też męczą, a tak kochałam ten serial...  Chyba obejrzę House of Cards, no i ten serial na podstawie książki Kinga.
Branka, Suit było znośne tylko przez pierwszy sezon, na upartego można było obejrzeć trzy... Po prostu totalna abstrakcja, z życiem to to nie ma nic wspólnego (wiadomo, serial, ale mimo wszystko), potem idzie jeden z drugim studiować prawo, bo się Suits naoglądali 😵
Pauliszon13, ale tak jest z większością takowych seriali. A przepraszam a House? Greys Anatomy? Czy wszystkie CSI? No ludzie, też bym chciała mieć taki super zajebisty analizator co wsadzę sobie próbkę a to mi powie co to 😉 i to jeszcze w kilka godzin.

Nie można też oglądać hurtem, zwłaszcza jak jest kilka sezonów. Jak się ogląda tak max 3-4 odcinki w tygodniu to seriale mnie męczą.

branka, a o jakim mówisz? O Kopule?
11.22.63 - będę od jutra oglądać 🙂
branka, aaa wiem 😉 Też mam go w planach 😀 daj znać czy warto
11.22.63 - moim zdaniem warte obejrzenia i to bardzo.
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 sierpnia 2016 11:40
Tylko muszę wrócić do ostatniego odcinka, bo nie pamietam co ona sobie tam wstrzyknęła.

wszystko złe, stara, wszystko. Cały zestawik, który mieli w przechowalni, wszystko śmiertelne i nieuleczalne. I poszła. Ale nie pokazali jak ją zjedli chyba.
Breaking Bad zmęczył mnie całkiem. Nie wiem, może to serial dla chłopów, albo nie wiem. Próbowałam, dałam szansę drugiemu, trzeciemu, czwartemu odcinkowi. I nic.
Nie oglądam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2016 15:04
Pinkman 😍


BB jest ciezki i ma momenty, ze chcialby sie go po prostu przewinac dalej. Zwłaszcza jak na ekranie pojawia sie jego przyglupia zona i syn. Ciezki, ale dobry serial. 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2016 15:10
BASZNIA, a to ja myślałam, że coś takiego, co było zaraźliwe, tak, że na końcu się to dziecko urodziło. bo ono było różowiutkie i bobaśne.
Mnie w Breaking Bad najbardziej męczył ostatni sezon. Już miałam serdecznie dosyć Waltera. Mimo to serial jest u mnie w top 5.
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 sierpnia 2016 16:16
Strzyga, hmmm. To chyba, że nie zakminiłam.... Tyyy, a ona może przypadkiem miała to dziecko z tym zarosnietym gościem?! Przecież go nie zabiły....
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2016 17:43
BASZNIA, no właśnie ja cały czas kminię skąd to dziecko i nie mogę wykminić. Chyba, że to już było tyle w czasie przeniesione, że ta ewolucja zaczęła się cofać...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2016 17:58
Stranger Things to podobno bardzo dobry serial.

11.22.63 - bardzo fajny.
Mr. Robot -  pierwszy sezon moim zadaniem lepszy od obecnego, ale oglądamy dalej.

Najlepsze seriale, które odkryłam w zeszłym roku to:
ulubione Downton Abbey, z początku nie zachwycił mnie, zasnęłam na pierwszym odcinku by po roku dać się namówić i zakochać w klimacie brytyjskiego zamku począwszy od 1912 roku aż do lat po II wojnie światowej. Było mi bardzo smutno jak się kończył...

Clive Owen wymiata w The Knick jako porywczy chirurg w nowojorskim szpitalu w 1900...
Pauliszon13 z sensacyjnych/kryminalnych jest jeszcze Dexter. Im dluzej sie go oglada tym bardziej wciaga🙂
Mi sie marzy serial podobny do Lost. To byl dla mnie hit wszechczasow!

Gdzie ogladacie seriale? Polecicie cos?
Juz sie kilka razy nacielam na krzak-strony i szukam czegos sprawdzonego🙂
A ja nawet nie wiem o czym jest Lost, tyle seriali oglądałam.ale to nigdy. To jakies sci-fi czy cos w miare normalnego?
branka, przygodowy, thriller- tak opisują go na filmweb.
O rozbitkach samolotu na wyspie, trochę pokręcony i jak dla mnie ma elementy sci-fiction.
Wciąga, jak dla mnie był za długi i lekko przekombinowany, ale warto.
Taki klasyk wśród seriali.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się