wasze ulubione seriale

Gillian   four letter word
18 maja 2020 15:41
Mi działa na nerwy cały czas. Brrrr. Jestem na drugim sezonie to i tak się trochę wyrobiła. Na początku już mnie irytowała i nie wzbudzała większego współczucia. Oglądam i cały czas mam w głowie Orange is the new black, niestety. Niby nie są podobne ale jakoś zalatuje.
Ja jestem na koncowce 1-ego sezonu. Najbardziej lubie Owce i Nairobi- Saraye oczywiscie 😀 Zulema jest ok, ale wolalam ta aktorke jako Sierre.
Lov   all my life is changin' every day.
18 maja 2020 16:03
Co do Uwięzionych, to pierwsze dwa sezony jeszcze jako tako. Kolejne to już równia pochyła 😁 Gillian, mnie też Macarena niesamowicie irytowała...

A co polecicie w klimacie kryminalnym/psychologicznym? Obejrzałam tego tyle, że ciężko wymienić 😁 Black Spot, The Sinner, Mindhunter, seria Criminal, a mi ciągle mało 😉
Lov, - nowość netflixową, White Lines 😀 Ja jestem świeżo po i szczerze polecam, zdecydowanie w kategorii bardzo dobrych seriali.
Jeśli nie oglądałaś, to z dłuższych Black List i How to get away with murder.
keirashara, myśmy oglądnęli White Lines, i jak do tej pory twierdzilam, ze nie mam nic przeciwko temu, ze nie jedziemy na wakacje w cieple kraje w tym roku, to od kiedy skończyliśmy sezon - chce na Ibize!  😁

Ogladalismy tez Outer Banks 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
18 maja 2020 18:59
keirashara, How to get away with murder - po 3 sezonie odpuściłam, no serio, tam się tak naciągane rzeczy działy, że szok 😁 Ale White Lines spróbuję 😉
Lov, - ja w końcu też odpuściłam, ale początek był całkiem dobry 😉 White Lines ma jeden sezon, więc nie zdążyli popsuć 😁
Naboo, - nic nie mów, mój P. już szukał kampera, żeby jechać i zatrzymać się w jakiejś dzikiej zatoczce. Gdzie zawsze mówiliśmy, że ciepło fuj i tylko samolot 🤣
Ja ogladam White Lines glownie dlatego ze tesknie za Pitiusami i milo powspominac stare czasy zwlaszcza jak teraz nie lataja samoloty ani nie plywaja promy miedzy polwyspem a wyspami, ale niestety zabawe psuje mi glowna bohaterka... no dziala mi dziala na nerwy niesamowicie, nienawidze jej  🤔wirek:

Za to Zuleme z Vis a vis uwielbiam, moj typ  😍
Dwa seriale które mnie ostatnio bardzo wciągneły:

Little fires everywhere
(wyszedl caly sezon, bardziej drama)
Defending Jacob (ostatni odcinek za tydzien, bardziej thriller)
feno, - ja tak nie mogłam przeżyć żony głównego bohatera z Modliszki. No nie mogłam oglądać scen z nią, tak mnie wpieniała swoją głupotą 🤣 Tą tutaj też jest irytująca, ale inne postacie i widoki nadrabiają.
Do robienia sobie paznokci wlaczylam Netflixowy Into the night...
O matulu, to jest taki festiwal glupoty, ze az slow mi brak  😵
Brak logiki jest porazajacy po prostu. 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 maja 2020 07:20
Control Z cały sezon obejrzałam w jeden dzień, nie porawal mnie bezgranicznie, ale na tle ostatnich gniotow Netflixa wypada ok.
Oglądam Dom z papieru i ogólnie jest spoko, tylko ten montaż dźwięku z obrazem mnie doprowadza do nerwicy. 🤣 Wszystko brzmi jakby dubbingowali sami siebie.
majek   zwykle sobie żartuję
26 maja 2020 13:29
Do robienia sobie paznokci wlaczylam Netflixowy Into the night...
O matulu, to jest taki festiwal glupoty, ze az slow mi brak  😵
Brak logiki jest porazajacy po prostu. 😂



Ha ha mialam podobne wrazenia, swietnie sie nadaje, gdy masz duzo pracy i zerkasz jednym okiem raz na 5 minut, bo jednak troche wciaga,ale tez nie ma ryzyka, ze sie przesiadziesz zza biurka na kanape, zeby to obejrzec. Jednak jest cos, co przebija powyzszy serial glupota: ZOO (tez Netflix)

Naboo, teraz nie ma co jechac, trzeba bylo jechac 20 lat temu.  😁

Doom Patrol na HBO.

Generalnie strasznie nie lubię filmów albo serialów z "super bohaterami", więc dziwie się ze zaczęłam nawet to oglądać. Ale ten jest jakiś inny i cały czas miałam wtf, bo ktoś kto to pisał miał fantazje bardzo dziwną. No i aktorka z Orange is the new black - Diane Guerrero miała ciekawa postać 😍
Arimona, - też oglądałam, momentami ostro pokopana jazda tam jest (nie wiem co ćpał scenarzysta, ale było mocne :hihi🙂, choć ogólnie mega fajny 😀 Ciekawe postacie i świetna charakteryzacja.
Obejrzałam drugi sezon You are dead to me. O ile pierwszy był dla mnie rewelacyjny, to drugi już taki se. Trzeciego nie będę oglądać.

Drugi sezon Faudy lepszy od pierwszego.  Przed trzecim Faudy chciałam obejrzeć coś innego i zachęcona opiniami na temat White Lies obejrzałam pierwszy odcinek. W ogóle mi się nie podoba, jak dla mnie to dłużyzny z przerywnikami. Dam mu jeszcze drugą szansę, czyli drugi odcinek.  Jak tej szansy nie wykorzysta, pożegnamy się.  😉
Wyszedł 4 sezon 13 reasons why - oh god. Pierwszy sezon uważam za cholernie szkodliwy społecznie i uważam, że nie powinien powstać, ale miał przynajmniej jakąkolwiek fabułę. Drugi i trzeci to już kompletna porażka, wymęczyłam się oglądając i obejrzałam tylko po to, żeby zobaczyć, czy też są tak szkodliwe, jak pierwszy.
No ale 4 sezon to...  😂  Przebrnęłam przez dwa odcinki i wysiadłam. Ale słaby bezsens. Polecam trzymać się z daleka.

Natomiast w czerwcu wraca Dark! Ostatni cykl  😀iabeł: 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2020 23:16
Ja właśnie jestem w trakcie, zaczęłam 3 odcinek. Jestem ciekawa w którą stronę to poprowadzą. Nie opiniuje dopóki nie skończę.
trusia, White lies czy White Lines?

Próbowałam polecany tutaj Doom Patrol. No dla mnie dno I 3 metry mułu. Wiem co autor miał na myśli i są przeblyski takiego fajnego sarkazmu ale są tak krótkie przy towarzyszącym im drętwym dialogom człowiek ma ochotę wstać I wyjść. Dałam radę 4 odcinki, ale dalej już podziękuje.
Lines naturalnie. Nie zauważyłam pomyłki.

Obejrzałam drugi odcinek i trochę mnie zachęcił, więc oglądałam dalej, a im dalej, tym bardziej byłam wściekła, że dałam się wciągnąć. Dla mnie kompletna beznadzieja.
trusia, zgadzam sie co do white lines, bardzo bardzo przeciętny, momentami głupowaty, a mogło być tak pięknie.
Kto po 4 sezonach "Uwięzionych"? 👀 Jakie macie odczucia?

Hiszpańscy widzowie serialu „Uwięzione” (oryg. Vis a vis) mogą czuć się dopieszczeni. Wpierw hiszpański oddział FOX-a przejął serial, po tym jak telewizja Antena 3 zdecydowała się zakończyć go po dwóch sezonach. W ten sposób powstały kolejne dwa.

Dla mnie 3 i 4 sezon były co raz bardziej niedorzeczne (może z powodu przejęcia serialu przez Fox), ale dotrwałam do końca. Teraz przeczytałam, że jeszcze ma być 5 sezon (spin-off) 😜
Ja sie cieszę, że było mniej Macareny, a więcej Zulemy  😁  mnie ogólnie mega się podobał ten serial 🙂
Gillian   four letter word
13 czerwca 2020 13:13
Moje odczucia są takie, że chce więcej  😜 😜
Oglądamy W głębokim lesie. Kurde, ogarniać dźwięku to my się chyba nigdy nie nauczymy ale jak zdjęcia opanowaliśmy! Jaki ten serial jest ładny! No i fabułowo też siadł. Forum filmweb jojczy, że przeciągnięty. Jesteśmy po 4 odcinkach, zostały dwa. A gdyby nie Młody to pewnie obejrzelibyśmy wszystkie za jednym podejściem. Dla mnie sztos.
Dla mnie 3 i 4 sezon były co raz bardziej niedorzeczne (może z powodu przejęcia serialu przez Fox), ale dotrwałam do końca. Teraz przeczytałam, że jeszcze ma być 5 sezon (spin-off) 😜


Na cda już jest dostępny 5 sezon, Vis a vis: El Oasis  😉 Zaraz się zabieram do oglądania, bo dopiero przed chwilą się o tym dowiedziałam.

Mi się bardzo podobał 1 i 2 sezon Uwięzionych, gorzej z pozostałymi, ale to i tak jeden z lepszych seriali, jakie ostatnio widziałam.  😀
Gillian   four letter word
13 czerwca 2020 22:39
Mi się podobało zakończenie, poryczałam się nad Sole - pomijając cały absurd całej sytuacji wokół. Lecę ogarniać cda!
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 czerwca 2020 00:22
Dzisiaj się będę zabierać za „W głębokim lesie”, ale widziałam zwiastun i dla mnie to drugi Belfer  🤔wirek: kadry w zwiastunie niemal 1:1 zerżnięte. Historia tez jakby podobna. No ale obejrzę i dopiero będę oceniać...
Kończę 13 powodów i o ile przez ponad połowę odcinków nie mogłam zrozumieć opinii, że to zbędny sezon i tylko zepsuł całe przesłanie filmu, tak po odcinku z wyjściem przed szkołę w pełni się zgadzam. I ten idiotyczny tekst „to prawo jest złe wiec trzeba je złamać”  😵 chyba nie obejrzę końcówki.
Facella, W głębokim lesie jest na podstawie książki Cobena. Podobne, bo las się przewija 🙂 no i jak dla mnie Belfer tak dobrze nie wyglądał.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się