Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

[quote author=Ktoś link=topic=25404.msg612004#msg612004 date=1275924481]
lady_hipica się znalazła.
była jeszcze sunflower no i Smerfetka....
[/quote]

"Smerfetka" jest - tylko jej sie nick skurczyl po kilku latach 😀😀  👀  Geriavity sie kurcza na starosc🙂

A co do wspomnien - kto ze starszych tubylcow nie pamieta naszego Voltowego czatu 🙂🙂🙂??

Funio, Macio, Magda, Karla, dArca, Olszynlka, Kaczor, Zaba, Kulka KOniczka, Wagram, Hexa, kwi kwi Badziewiak i wiele wiele innych osob 🙂🙂
Tego czatu mi brakuje - to byl klimat 🙂😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 czerwca 2010 18:46
pamietam wszystkich oprocz stanislawa  😵 stary geriavit ze mnie  🤣

i czat byl najlepszy  😎

smerfi, kiedy ty bylas smerfetka, bo nie pamietam  👀  :kwiatek:
Na poczatku :P:P

Ale teraz stwierdzam, po przegladnieciu tego i owego, ze to jednak nie o mnie Ktosince chodzilo - sorki  🙂

Chcialam tylko posta nabic  😉 :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 czerwca 2010 18:49
O tak, na chacie to się działo, oj działo 😀iabeł: Właśnie, ktoś wie co u Maćka?
A kto to był Stanisław, bo jak widać nikt go jednak nie pamięta.
Podoba mi się ten wątek, nie ma szczypiorków  😀iabeł:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
07 czerwca 2010 18:52

Chcialam tylko posta nabic  😉 :kwiatek:


co to za nabijanie, jak nawet liczniki powywalali. juz sobie w zadnej zabawie czlowiek nie moze  nabic  😂

Podoba mi się ten wątek, nie ma szczypiorków  😀iabeł:


Coś czuję że kwestia czasu  
😎


O tak, na chacie to się działo, oj działo 😀iabeł: Właśnie, ktoś wie co u Maćka?

Macio, zyje, ma sie dobrze, co jakis czas odzywa sie na gg... Choc ostatnio mu nie odpisalam.... 🤬


[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=25404.msg612165#msg612165 date=1275933161]

Chcialam tylko posta nabic  😉 :kwiatek:


co to za nabijanie, jak nawet liczniki powywalali. juz sobie w zadnej zabawie czlowiek nie moze  nabic  😂
[/quote]

Taaa - gdzie to nabijanie stare - i sprawdzanie licznika . kiedy sie kolejny rekord pobije  😁 😁
A jaki nick miała taka wyrazista osoba z Niemiec?
Taka ostra babka-lubiłam ją.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 czerwca 2010 19:10
Taniu, Grzybek pewnie...

Smerfi ,odpisałam Ci na pw 😉
Grzybek! Dziękuję za przypomnienie.
Co z nią? Zanikła?
Witam,
ja też pamiętam złote czasy czatu...🙂 Pamiętam: Bandosa, Jose, Hanę, Magdę, Agulez, MagdęSz, Olszyna, Staszka, Kapitanową, Czapajewa i wiele innych osób, których nicków niestety nie pamiętam🙁
Wiele było też wspólnych spotkań w "realu"...m.in. słynny parodniowy rajd konny u Staszka gdzieś w woj. chyba drawskim...aż się łezka w oku zakręciła... 😡
Może ktoś to jeszcze pamięta?🙂😉)

Pozdrawiam

Palinkaa
pamiętam Funia, Wagrama, Hexe, Ciapkę i parę innych osób.
stare dobre czasy...
ja pamiętam, że o czacie dużo się pisało, a co tam byłem, było pusto
no czasem ninevet
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 19:45
hoooola ! Raz w życiu byłam na czacie 🙂
a Kato pamiętacie jeszcze? to chyba czasy poprzedniego wcielenia starej volty i noweli waltunelu... chyba też wtedy racowany został współczynnik opcykania.
a lostak miała kiedyś inny avatr - taki z rozprężalni w aromerze 😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
07 czerwca 2010 20:05
super jest tak powspominać! 🙂 ja na volcie od 2004r wtedy jako szczypior 🙂 
kojarzę prawie wszystkich wymienionych.
wie ktoś może co się dzieje z ufokiem?

strzyga Żeglarz ma się dobrze kontakt ze sobą mamy raz na jakiś czas, obroniła pracę magisterską na UJ z historii, szuka pracy ( o ile nie znalazła już). niestety już bez Warsa od niecałego roku jest 🙁
Coraz mniej kopii w necie...
Strona główna z 14 kwietnia 2005 r.
http://web.archive.org/web/20050424215347/www.voltahorse.pl/forum/
ufok na avatarze wywalała gnój w gumiakach i mini ?
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 20:13
tak
O, to jednak nie jest ze mnie taki całkiem całkiem szczypior, tylko trochę 😉
Grzybek vel Johnny ma sie dobrze 😁
Zaluje jedynie, ze jego zainteresowanie konmi spadlo chyba zera, ze nie pisze tutaj, ale coz, takie zycie. Something is ending and something begins...

Pozdrawiam Sznurke !
haha, ja pamiętam Kato...

a od Jony swego czasu kupowałam kasety video ze szkoleniami prowadzonymi przez Anky i Kyrę Kyrklund chyba 😉

starrrrość!
Grzybek vel Johnny ma sie dobrze 😁


Jak too... to Grzybek cos z Johnnym ma wspólnego?

btw. Grzybka toja nigdy nie zapomne - jak już raz podpadłam to nie odpuściła 😎
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 20:35
Beatrice też była 🙂

Było ogólnie kółko biegające za Nizmierną by wytykać jej błędy 🙂 bhdemeter, grzybek 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 czerwca 2010 20:40
Ciri, evette, norolim, ufok, vook(!)


Evette ma się dobrze, przerzuciła się na west 😉

sama jestem ciekawa co z ufokiem. przez chwilę myślalałam, że jest i na voltopirach/r-v tylko pod innym nickiem, ale chyba się myliłam.

pamiętam jeszcze Rainbow, która wprawdzie jest tutaj zalogowana, ale od wieków się nie odzywała.
Kurczę też kojarzę, wszystkich o których piszecie (no prawie) choć odezwałam się po raz pierwszy niemal pod koniec istnienia starej volty.

A co się dzieje z Rainbow? Wiem, że jest zarejestrowana na RV, ale odezwała się raptem parę razy.
Heh, swoją drogą pamiętam jak Nizmierna tłumaczyła jak powstał jej nick 🙂

edit: Edytka pisałyśmy niemal w tym samym momencie 😀

Była jeszcze wiadb? (czy jakoś tak) Co z nią? Sabat coś wie? 😉
ja również pamiętam prawie wszystkich dotychczas tu wymienionych i również raczej w ukryciu czytałam.

ile tak w ogóle było już wersji volty? ja chyba ze 3 (albo i więcej?) przeprowadzki pamiętam...

Koniczka - zanim kupiłaś Groma, jeździłaś na nim w rekreacji czy coś w ten deseń?
Melduję się  😉
Nawet raz na jakiś czas jakiegoś posta zdarzy mi się wyprodukować. No i pamiętam zdecydowaną większość osób, o których tu piszecie.


A co do wspomnien - kto ze starszych tubylcow nie pamieta naszego Voltowego czatu 🙂🙂🙂??

Funio, Macio, Magda, Karla, dArca, Olszynlka, Kaczor, Zaba, Kulka KOniczka, Wagram, Hexa, kwi kwi Badziewiak i wiele wiele innych osob 🙂🙂
Tego czatu mi brakuje - to byl klimat 🙂😉


oj byl byl, a jakie imprezy torwarowe byly  😎 zero snu impreza 5dniowa non stop  😜 😜 😜



Witam,
ja też pamiętam złote czasy czatu...🙂 Pamiętam: Bandosa, Jose, Hanę, Magdę, Agulez, MagdęSz, Olszyna, Staszka, Kapitanową, Czapajewa i wiele innych osób, których nicków niestety nie pamiętam🙁
Wiele było też wspólnych spotkań w "realu"...m.in. słynny parodniowy rajd konny u Staszka gdzieś w woj. chyba drawskim...aż się łezka w oku zakręciła... 😡
Może ktoś to jeszcze pamięta?🙂😉)

Pozdrawiam

Palinkaa


Palinko 🙂 przywolujesz mi wspomnienia o poczatkach na volcie, kiedy jeszcze ganialam do kawiarenek internetowych by z wami posiedziec 🙂
chcialabym bardzo uslyszec co u Jose, Magdy1 i reszty.. z Agulzem jako taki kontakt na facebooku i NK mam, z Olszynka sie na zawodach widuje. Na rajdzie nie bylam, bylam na pozniejszym spotkaniu u Stan-a Staszka, to bylo w Rusinowie 🙂

ahh i ehh teraz to jakos nie mam ciagot do spotkan z nowymi uzytkownikami.. za to ze 'starymi' czesto kontakt mam i jak moge to sie spotykam 🙂




p.s.
http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=voltopiry stary pokoj wywalony to moze byc nowy - jak sie przyjmie to najs jak nie to nie :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się