Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Magda ja pamiętam ze poznałam Cię jako pierwszą z całej volty  😉 ale to było wieki temu  a jako drugą poznałam Mitrand  🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 czerwca 2010 21:28
a lostak miała kiedyś inny avatr - taki z rozprężalni w aromerze 😉

no to jednak tez jestem staroć - bo ten jej poprzedni awatar tez pamiętam 🤣
a propo avatarów i innych, uwielbiłam historyjkę z pomarańczą w roli głównej u asds 😁
Rainbow żyje i ma się dobrze 🙂 wyemigrowała i troszkę odeszła od koni.

Ja też większość osób, o których mówicie pamiętam, ale geriavitem się nie czuje 😉
ja tez pamietam wyzej wymienionych, a przeca mloda jestem  😁
O założyłam wątek 😉

sznurka, my dalej jesteśmy i trzeba to miejsce tworzyć, ale takie samo nie będzie...

Breva, ja i Nin na początku KRowej ekipy, była nawet w składzie Warszawskiego KR, do dziś moja najlepsza przyjaciółka 🙂 ale to już 4 lata 😉

Kornelia, Lady Hippica, Laguna, Koniczka w granatach, Sznurka w różach, Basten, vook, Smerfi jest ale tylko bokiem jakoś a nie jak kiedyś jako użytkownik, co z Marzeną?? Żaba odzywa się dalej, nie wiem co z Kapitanową. Tamto forum było absolutnie inne, odkrywało rzeczy które dziś są oczywiste.. 🙂

Miałam to szczęście, że dzięki Torwarom i zawodom poznałam baaardzo dużo osób i dalej miło to wspominam.

grr ze mi sie musial ostatni post na stronie trafic..
powtorze sie zatem :P
http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=voltopiry
magda, ekipę też gwarantujesz? 😉

A na serio to na re-volcie mamy fajnych ludzi, tylko po prostu zupełnie innych niż ci z pierwszej i drugiej volty 🙂
busch   Mad god's blessing.
07 czerwca 2010 21:56
a bush... na rudym to prawie taka metamorfoza jak rozowa linka tzn sznurka zreszta linka to tej pory ma swojego emotikona

Uśmiecham się z rozrzewnieniem za każdym razem, gdy przypominam sobie, jak wielkim deklem wtedy byłam  😁
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 czerwca 2010 21:57
[quote author=Natasha link=topic=25404.msg612273#msg612273 date=1275936625]
a lostak miała kiedyś inny avatr - taki z rozprężalni w aromerze 😉

no to jednak tez jestem staroć - bo ten jej poprzedni awatar tez pamiętam 🤣
[/quote]

łojezu ja też  👀
Błagam was ten poprzedni avatar to wcale nie tak dawno! 😀
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 22:12
a dłużej od Deidre'owego ?
...Smerfi jest ale tylko bokiem jakoś a nie jak kiedyś jako użytkownik...



Ano  bokiem,  bo jakos sie nie odnajduje zbytnio tutaj w obecnej chwili  😉 Ale moze sie odmieni.... :kwiatek:
A zreszta nic ciekawego do powiedzenia nie mam .... 😉
smerfi, bo ciężko w to wskoczyć znikąd, najważniejsze że jesteś, z czasem będzie czas i miejsce na odnalezienie się 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 czerwca 2010 22:16
Chlip chlip, pamiętam wszystko... Człowiek się starzeje i nawet nie wie kiedy 😉

Ciapka to dopiero była agentka!

wer, jeździłam w rekreacji, ale nie na nim. Potem się nim zajmowałam, a potem go kupiłam.
smerfi, bo ciężko w to wskoczyć znikąd, najważniejsze że jesteś, z czasem będzie czas i miejsce na odnalezienie się 🙂


Ja tam nie jestem znikad🙂 🤬  ZZa Uralu tylko troche dalej🙂  🏇
Ale tak na serio to rzeczywiscie przerwa byla i w tym czasie zmiany klimatyczne nastapily😀
Burza -  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Koniczka - wiedzialam, ze mi kogos brakowalo - Ciapka !!! Ktos wie co tam u niej ???
koniczka a ja przed chwila ogladalam fote z twoich poczatkow z gromem jak jeszcze byl chuderlakiem z kosci i skory i prawdziwym brzydalem :P

ciapke tez pamietam i problemy z odczytywaniem jej tekstow 😀 ale fajnie poginala na Aleksie wtedy..

burza, towarzystwo moje i smerfa na bank :P reszta jak przyjdzie to bedzie a jak nie to niech zaluja 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
07 czerwca 2010 22:44
Ja pamiętam problemy sercowe Ciapki, jak rozpaczała po utracie "tego jedynego".

Kaczora i jego wkurzające "jak dorośniesz to zrozumiesz"...

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 czerwca 2010 22:46
magda, to nie spaliłam wszystkich? 😁
nie, na szczesnie nie 😀
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 czerwca 2010 06:11
[quote author=caroline link=topic=25404.msg612545#msg612545 date=1275942536]
[quote author=Natasha link=topic=25404.msg612273#msg612273 date=1275936625]
a lostak miała kiedyś inny avatr - taki z rozprężalni w aromerze 😉

no to jednak tez jestem staroć - bo ten jej poprzedni awatar tez pamiętam 🤣
[/quote]

łojezu ja też  👀
[/quote]

wy stare baby...wy...😉  to bylo 10 lat temu...., od 5 lat mam nowy awatar...

a pamietacie sowe?

a kto mial taki awatar w lesie zdjecie konia od tylu i odwrocony jezdziec z reka na zadzie...  mam na koncu jezyka, a pamietam, ze to byla strasznie fajna osoba.

co do grzyba... z nieukrywana radoscia przeczytalam, ze jej konie nie interesuja.. grzybica jest fuj!

Strzyga, pytalas o watek z Quoniarka, moja przyjaciolka, ktos go kiedys wstawial...  Koniczka?
ja mam kontakt cały czas z ciapką, wszystko u niej ok. może uda mi się ją tutaj ściągnąć 🙂
a co do jej błędów - chyba nikt by kiedyś nie pomyślał że będzie studiować polonistykę 😉
Lostak -to była chyba Jona właśnie.
ciapka jest na polonistyce  😲 nie no, bez jaj
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
08 czerwca 2010 06:39
ja uwielbialam avatar nerechty  😁

no i nocne marki mialy w sobie cos, o rannych ptaszkach nie wspominam  🥂 wspomnienia wracaja  🤣

teraz to tyle nowych szczypiorow, ze czlowiek sie polapac nie moze  👀
jolaa czy  ciapka nie jest przypadkiem z Lodzi?
Łezka się w oku kręci na wspomnienie tych czasow. To było cos! Ile z tamtych czasów zostało przyjazni i ludzi z którymi wciąż sie utrzymuje kontakt 🙂

Maciek_Sz miewa sie bardzo dobrze, robi kariere naukową,czasem bywa we Wroclawiu - zawsze mnie wtedy odwiedza 🙂 

Karla 🙂 tak ciapka jest z Łodzi.
aaa też pamiętam Maćka_Sz
a mi sie z mackiem sz kontakt urwal a przeciez to moj tatus  👀

gienia, avatar nerki kto inny teraz ma i zawsze patrze czy to nerka czy to co

szkoda ze watek nocnych markow przepadl :P
Ha, pamiętam jak na początku cichaczem czytałam voltę. Cichaczem bo nic nie pisałam 😉 Ale pamiętam bardzo dużo osób, nie osobiście oczywiście. Tylko z ników. Fajnie tak powspominać stare czasy 😉
asds   Life goes on...
08 czerwca 2010 08:26
A ja miło wspominam kaczora, anie guciową, szaloną_klacz, sowę,  sekste. Może któraś z tych osób jest na RV, a ja o tym nie wiem? Tzn wiem że Seksta jest ale już daaawno się nie odzywała.


Kaczor jest- razem reaktywowaliśmy wątek o slązakach, choc ostatnio coś cicho siedzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się