Facet na forum

W poszukiwaniu rozmaitych informacji na temat koni, wyszukiwarkami trafiłem tu. Szukając wiedzy oczytałem się całkiem sporo (w tym głupot 😉 , ale w rozmowach to normalka że ktoś coś wie i chwała mu, a ktoś inny udaje że wie), jednak moją uwagę przykuło ciągłe powracanie do różnych prywatnych spraw nie związanych z tematem. Mikser na całego, ale może to domena tego forum? Offtopy we wszelakich tematach, aż z "koni" poszybowałem do Towarzyskiego.

Aby zrozumieć "co jest grane" przebrnąłem przez rozmaite wątki. Czytam, czytam i co post się łapię za głowę, ale jako człowiek "chcący rozumieć", nie poddaję się i dzień za dniem coś doczytuję, czasem tyle, że muszę przestać, bo poziom głupot i bredni przekracza granice mojej wielkiej tolerancji. Z resztą niektóre dziewczyny też sprowadzają do porządku swoje rówieśniczki i chwała im.

Dotarło do mnie że 99% użytkowników tu to dziewczyny, podejrzane trochę, bo faceci też jeżdżą, a tu tyle ich co nic.

Czy wy im zrobiłyście to samo co staracie się zrobić mi? (uprzedzam pytanie) Co takiego?

Dlaczego jestem tu atakowany za wyrażanie swojej opinii?
Dlaczego wobec mnie są używane insynuacje godzące w mój poziom, dumę?
Dlaczego z braku argumentów uciekacie się do kłamstw - że niby szukam tu dziewczyny - ? Nigdzie na forum nie pisałem że tu szukam kogokolwiek.
Dlaczego po ustaleniu że "zwyczajna przeciętna dziewczyna mnie nie interesuje" jestem celem waszych ataków?

Im mógłbym zadać jeszcze wiele innych pytań.
Co się z wami dzieje?
W głowie za mało oliwy aby zrozumieć, że facet ma i będzie miał inne poglądy od waszych?
Że jego forma i treść będą odmienne od waszych? Że facet nie jest od tego aby przytakiwać?
Otworzycie oczy i dostrzeżecie co wyprawiacie?
Za mało obcujecie z facetami, wyjdzie sprzed komputera i ze stajni, poznajcie ich bliżej i nauczcie się rozmawiać,
może jak poznacie ich punkt widzenia to dotrze do was wiele naturalnych kwestii.
Dla mnie jest jasne czemu tu tak mało facetów - jak ich tak traktujecie... brawo. Jak się wam nie przytakuje,
to jest się waszym wrogiem, a nie daj boże obrać własny punkt widzenia, katastrofa... jak on śmie?  🤔

Zapamiętać: facet to nie kobieta, nie podnóżek, nie osobnik gorszej jakości, a w czasie wojny wasze wybawienie, które za was odda życie! Do cholery!
Czemu się tak przejmujesz?

To, że jesteś facetem nie ma tu znaczenia. Masz inne zdanie, a to materiał na
dyskusję, a dla niektórych niestety i do "pojechania".
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
19 czerwca 2010 19:06
yy... To może  modne parytety dla mężczyzn na forum? 😉 (napisane z lekkim przekąsem)

Nie sądzę, żeby problemy o których wspominasz dotknęły Ciebie właśnie z powodu odmiennej płci - odmiennej względem większej części użytkowników forum. Wiesz zapewne, że re-volta ma drugą nazwę: voltopiry. To mówi wręcz samo za siebie, więc po prostu: witamy po chrzcie bojowym na naszym specyficznym forum  😎
I tyle  🙂


Zacytuje siebie sama, podkreslenie na potrzeby tego watku..

Sanna Czerwiec 17, 2010, 11:41:10 »  

"ah, ale my kobiety, generalnie lubimy wilki, by nature, niektore z nas nawet probuje je oswajac  hihi  duży uśmiech
ale ja bym nie demonizowala z tym wilkiem, to byl zart i maly komplement only :-) no i jak przeczytasz sobie raz jeszcze moja wypowiedz z 10.56, to zauwazysz, ze zgodzilam sie z Toba w wielu kwestach :-)
Nie zrazaj sie naszymi wypowiedziami, imo dyskusja jest ciekawa, wnoszaca cos, jesli rozmowcy maja odmienne zdanie i dobra wole aby wymieniacsie spostrzezeniami i doswiadczeniem :-) "

jak sam widzisz, nie wszystkie chcemy Ciebie wyswatac albo pozerec  🤔  :lol  tak wiec zachowaj zimna krew :-) ale moze sie myle, moze ten watek to tylko mila prowokacja a Ty swietnie sie czujesz w gronie "atakujacych" Cie dziewczyn ? :-)

ja wiedziałam, że to się tak skończy  😂
szepcik, ja też !  😁
widzę tu nawet, że coś ode mnie chcesz? szczeniara? zapraszam na pw.
Dlaczego jestem tu atakowany za wyrażanie swojej opinii?

Raczej za sposob, w jaki wyrazasz te swoje opinie. Jakbys byl wyrocznia tego co jedyne, wlasciwe i poprawne.

Dlaczego wobec mnie są używane insynuacje godzące w mój poziom, dumę?

Bo sam to prowokujesz, utrzymujac w swoich postach obrazliwy 'ton'.

Dlaczego z braku argumentów uciekacie się do kłamstw - że niby szukam tu dziewczyny - ? Nigdzie na forum nie pisałem że tu szukam kogokolwiek.

Chwyciles sie jak tonacy brzytwy jednego takiego przypadku, za ktory zreszta zostales przeproszony. Zreszta, my uciekamy sie do klamstw? Ze wciskamy Ci cos, czego nie napisales? a to:
facet to nie kobieta, nie podnóżek, nie osobnik gorszej jakości, a w czasie wojny wasze wybawienie, które za was odda życie! Do cholery!


Kto i gdzie napisal, ze facet to kobieta, podnozek itd?  😁 klamiesz!  😁

Dlaczego po ustaleniu że "zwyczajna przeciętna dziewczyna mnie nie interesuje" jestem celem waszych ataków?

bo jestes za bardzo przekonany o tym, jaki to jestes wspanialy, a my proch marny.

Im mógłbym zadać jeszcze wiele innych pytań.
Co się z wami dzieje?
W głowie za mało oliwy aby zrozumieć, że facet ma i będzie miał inne poglądy od waszych?
Że jego forma i treść będą odmienne od waszych? Że facet nie jest od tego aby przytakiwać?
Otworzycie oczy i dostrzeżecie co wyprawiacie?
Za mało obcujecie z facetami, wyjdzie sprzed komputera i ze stajni, poznajcie ich bliżej i nauczcie się rozmawiać,
może jak poznacie ich punkt widzenia to dotrze do was wiele naturalnych kwestii.
Dla mnie jest jasne czemu tu tak mało facetów - jak ich tak traktujecie... brawo. Jak się wam nie przytakuje,
to jest się waszym wrogiem, a nie daj boże obrać własny punkt widzenia, katastrofa... jak on śmie?  🤔



czy to nie sa obrazliwe insynuacje? czy mamy zalozyc osobny temat, zeby opisac jak czujemy sie pokrzywdzone?


wedlug mnie jestes smieszny. jakos wczesniej zaden z facetow, ktorych jednak paru na forum jest, nie zakladal tematu zeby sie wyzalic jaki to jest biedny i atakowany przez kobiety. swoja droga, az dziwne, ze ta Twoja wybujala, meska duma pozwolila Ci na taka desperacje  😂
Nav, no przestań ! obrażasz męskie uczucia ! oni też mogą być zdesperowani i smutni !  😁
i TAK, załóżmy wątek w którym będziemy wypisywać jak to faceci nas nie doceniają !  😂 Traktują nas jak maszyny: ugotować obiad, posprzątać, zająć się dzieckiem i dać w spokoju obejrzeć mecz. Do tego jesteśmy przecież stworzone  😎
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 czerwca 2010 19:54
buahahahahahaha

moze malo inteligentne, obrazliwe i wredne, ale tylko to mi przyszlo do glowy 🙂.

Zgadzam się z Basziną.
Hahhahah
Mocno zdesperowany facet jesteś, że aż nowy wątek zakładasz.
No popatrz tutaj baby też cię zdominowały.
Jesteś otoczony! 😁

Dziwne, nie czuję się szykanowany ze względu na posiadanie jąder zamiast jajników. 🤔

Co się z wami dzieje?
W głowie za mało oliwy aby zrozumieć, że facet ma i będzie miał inne poglądy od waszych?
Że jego forma i treść będą odmienne od waszych? Że facet nie jest od tego aby przytakiwać?
Otworzycie oczy i dostrzeżecie co wyprawiacie?
Za mało obcujecie z facetami, wyjdzie sprzed komputera i ze stajni, poznajcie ich bliżej i nauczcie się rozmawiać,
może jak poznacie ich punkt widzenia to dotrze do was wiele naturalnych kwestii.
Ostatni raz jak sprawdzałem, to ani poglądy, ani zdolność do ich głoszenia nie miały płci.

bo jestes za bardzo przekonany o tym, jaki to jestes wspanialy, a my proch marny.
Ty po prostu Nav zazdrościsz, bo nie jesteś hardkorem, nie pracujesz w Hollwoodzie, a już na pewno nie masz na to papieru!  😁
oj kobitki.. chciał mieć swój męski wątek na rv a Wy go nawet tu dojechałyście 😉
tak sobie pomyslalm sobie, ze lopek nami manipuluje  🤔 😁 rzuca jakies haslo a my albo  tlumaczymy sie  - ja  👀 😁 albo podejmujemy polemike, tylko co niektore przytomnie obsmialy sie z tych zarzutow i pretensji urazonego faceta  😂
lopek
mam wrażenie , że wlazłes na to forum z ogólnym uprzedzeniem do kobiet
i robiłes wszystko zeby swoje stanowisko potwierdzic
więc nie jojcz teraz, weź się w garsc
pisz sensownie
i wbij sobie do głowy, że babki tu to nie krwiożercze hetery
(co najwyżej zołzy)
enjoy!
lopek, o masz, zachciało Ci się na towarzyskie wchodzić 😉 unikaj, życie będzie łatwiejsze 😉
lopek/lopku

to forum jest specyficzne
dlaczego?
1) istnieje może jako forum niedługo, ale powstało na zgliszczach innego forum - i ludzie tu dłuuugo sie znają
2) bardzo wiele osób zna sie osobiście - spotykają sie w realu, mają konie w tych samych stajniach, lubią się bądz nie,
3) forum ma swoją specyfikę, której przez kilka dni raczej nie wyczujesz - tak jak animozji czy przyjaźni pomiędzy voltopirami, są tu kółka wzajemnej adoracji, są nieformalne klubiki klakierów itd
4) na forum SĄ faceci, traktowani jak każdy inny voltopir
5) lopek - twój NICK nie sugeruje czy jesteś babą czy facetem...  - dla mnie jesteś uczestnikiem forum i w nosie mam Twoją płeć, gdybyś sie nie ujawnił z płcią byłbyś ... bezpłciowy
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
20 czerwca 2010 07:56
a kto wyjaśni, o co w ogóle chodzi, dlaczego lopek bije pianę ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2010 08:46
lopek, cóż Twoje poglądy, nie mają wielkiego związku z płcią.Są za tona tyle zabawne, że można się z nich pośmiać. Wybacz szczerość, ale... Jestem Życzliwościowym Przodownikiem Pracy. To zobowiązuje.

Ps. Grzegorz, ja Cię poszykanuję, bo to zdjęcie ze Zbyszkiem z Chałup nadal nie ujrzało światła dziennego.
Lopek… Ty się tak nie emocjonuj… to tylko forum, na którym jest pełno ludzi, którzy uważają tylko swoje zdanie za jedyne właściwe i są gotowi zarzucić postami kogoś kto śmie twierdzić inaczej. Więc lepiej wrzuć na luz i  nie bierz do siebie tego co Ci jakaś wirtualna osoba na jakimś tam forum napisała.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 czerwca 2010 08:57
lopek na początku z Twoich wypowiedzi można było wywnioskowac,że jesteś ok i można z Tobą ciekawie popolemizować,jednak po tym temacie,który teraz założyłeś to nie wiem czy się smiac czy płakac... 😵 Skąd wiesz,która użytkowniczka ma doczynienia z facetami ,a która nie? Która siedzi tylko w stajni i przed komputerem,a która nie? Wydaje mi się,że takiej wiedzy nie posiadasz,więc nie wiem na jakiej podstawie napisałeś to co napisałeś....
Wyobraź sobie,że obracam się głównie w męskim gronie...i to bardzo męskim,większość moich znajomych to faceci i jakoś potrafimy rozmawiać na różne,często skrajne tematy.Także już widac,że jednak nietrafne było to co napisałeś i zapewne nie tylko w moim przypadku,ale i wielu innych 😉
A tak abstrahując od tematu to życzę owocnych poszukiwań nadzwyczajnej dziewczyny 😉 Wszechstronnej i wielowymiarowej.
biedny uciśniony lopek, a my jesteśmy złymi, okrutnymi, nudnymi kobietami bez zainteresowań i pasji :/ Ciekawe skoro twoje życie jest tak barwne i szybkie to po co tracisz czas na siedzenie przed kompem? Zdaje się, że miałeś gdzieś jechać? A ty siedzisz i użalasz się nad sobą biedny chłopczyku. Nikt nie każe ci być na tym forum 🙄
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 czerwca 2010 09:33
hanoverka widzę,że potraktowałaś lopka ostro 😁 ale wiesz to normalka jesteś starą nudziarą i tylko siedzisz przed kompem i nie masz kontaktu z facetami to pewnie dlatego  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 czerwca 2010 09:54
a kto wyjaśni, o co w ogóle chodzi, dlaczego lopek bije pianę ?

Obstawiam, że "dramat" lopka rozpoczął się w wątku o tatuażach i piercingu. To właśnie tam to uciśnione biedactwo wygłosiło swoje poglądy na temat kolczyków (zwanych przez niektórych "szajsem"😉 u kobiet, co poskutkowało przeprowadzeniem zmasowanego ataku "niewychowanych szczeniar" na uciśnionego rodzynka na tym forum.

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 czerwca 2010 10:01
Dodam jeszcze,że według mnie to "facet to nie kobieta,nie podnóżek" brzmi jakbyś kobiete miał za jakiś gorszy gatunek i właśnie podnóżek... 🤔
Generalnie Lopek nabił piany i poszedł  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 czerwca 2010 10:06
może po prostu zasnął? 😎
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 czerwca 2010 10:14
Jak zasnął to niech śpi i nie wstaje 😁
lopek,
Ty się nie dziw, że któraś/któreś ci odpowiadają jak odpowiadają -> sam prowokujesz, rzucasz bzdurnymi hasłami, znasz "odpowiedź na wszystko", robisz się za wszechwiedzącego. No, niestety -> każdy oburzy się jak mu jakiś filip z konopi rzuci hasłem "to co robisz to głupota, szajs". Jeszcze mówienie np. rzeszy osób, że "robią głupoty", to co mają "jest szajsem", to co robią "jest bez sensu" jest wsadzeniem kija w mrowisko. To dokładnie tak jakby się wlazło np. do siłowni w godzinach szczytu i wygłosiło "wszyscy tu jesteście mięśniaki bez mózgu, po co ćwiczyć, trzeba zaakceptować siebie, wyglądacie jak obrzydliwe trzydrzwiowe szafy" albo na boisko piłki nożnej w środku meczu i się powiedziało "wszyscy tutaj wyglądacie jak psy biegające za piłeczką, jest to bez sensu" -> tego typu "mechanizm" miał miejsce w wątku o piercingu i o problemach sercowych przecież.

Odnośnie kobiet i "odwiecznej wojny płci"..... Lopek, wiadomość z ostatniej chwili, jeszcze ciepła: kobiety właśnie TAKIE SĄ! marudzą, smęcą, płaczą, przejmują się, lubią się wygadać, wyżalić, ponarzekać na "okrutnych, debilinych i głupich facetów", ale to nie znaczy, że każda jedna uważa facetów za podnóżki. Normalny i choć trochę znający kobiety facet po prostu się tym biadoleniem nie przejmuje tylko czeka, aż kobieta się wygada i później albo proponuje rozwiązanie albo przytuli i powie "będzie dobrze" [wersja najlepsza z możliwych 😎 ] albo wysłucha [bądź udaje, że słucha] i powie "będzie dobrze, nie przejmuj się". Oczywiście wszystko ma swoje granice -> nawet najbardziej cierpliwy facet nie zniesie wiecznie marudzącej, skrzeczącej i samolubnej baby. Ale generalnie - ten kto za każdym razem w takiej sytuacji otwiera ogień [tak jak robisz to ty w tej chwili ] w "wojnie płci" i odgryza jest moim zdaniem skazany na niepowodzenie.

btw - na starej volcie było więcej udzielających się facetów....i jakoś żaden specjalnie nie narzekał. 😁
[z resztą -> lopek, tu też nie jesteś sam na tym "placu boju" 😁 Modkiem jest Wawrek, w tym temacie wypowiedział się Grzegorz, dość często jest tu Wrotki, czasem zjawia się Jkobus, Tomek_J, grzesiek.1993 [facet jak facet - chłopak😉] rycersko się tu czasami objawia.... Jeszcze jest Green Grass, przewinął się tu czasem Figaro.Winner, paweł_asola, kudłaty_durnowaty, jakiś czas temu Korsarz dużo się wypowiadał.....  i gdzie tu to 99% dziewczyn? Pewnie dlatego wyżej wymienionych nie widziałeś, bo jakoś żadnego z nich nie uświadczyłam jojczącego w wątku "problemy sercowe" 😁 ]
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 czerwca 2010 10:49
lopek wylał tu swoje żale i dał upust frustracji, ale w którymś wątku pisał chyba o tym, że wyjeżdża, więc raczej nie ma sensu pisanie w odpowiedzi na jego post.
Szkoda naszego czasu.
grzesiek.1993 [facet jak facet - chłopak😉] rycersko się tu czasami objawia....

Sankaritarina Dzięki za uznanie  🤣 Chyba też będę musiał założyć swój wątek, gdzie będę mógł się wyżalić  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się