Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Averis   Czarny charakter
29 czerwca 2015 12:13
Jak ładnie wyglądam, to dużo osób mówi mi, że ładnie wyglądam, bo... ładnie wyglądam 😁 A ja im dziękuję i się nie kryguje, bo przecież to moje świadome działanie. Nie po to wcześniej spędziłam z 20 minut przed lustrem, by udawać, że to przez przypadek 😉 No, chyba że ktoś mi prawi komplementy, kiedy jestem bez makijażu i niewyspana po epizodzie grypy żołądkowej. Wtedy jestem autentycznie zdziwiona, bo mam oczy i lustro 😉 Co nie zmienia faktu, że i tak dziękuję. Nie mówię "wiem" albo "powiedz mi coś, czego nie wiem". Po prostu, po ludzku dziękuję. Tak jak za przepuszczenie w drzwiach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2015 12:20
Nie mówię "wiem" albo "powiedz mi coś, czego nie wiem".

Tak to odpowiadam P., ale to w  formie żartu i on doskonale o tym wie 😉 Z resztą, jakbym mu się nie podobała to nie byłby ze mną  🤣
Averis   Czarny charakter
29 czerwca 2015 12:27
safie, związek, to związek - mówię o codziennych sytuacjach.
wendetta, czerwień, czerń i taka figura - mraau! 🙂



dziękuję 😀

na tym śpiewającym zdjęciu masz dekolt i kieckę jak Beyonce 😁
Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić.

PS. Szczerze mówiąc to marzę o pogłaskaniu po głowie...


Ty byś się chyba chciała dać zagłaskać na śmierć  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 czerwca 2015 17:16
Pozdrawiam!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 czerwca 2015 19:42
Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić.

PS. Szczerze mówiąc to marzę o pogłaskaniu po głowie...


O! I przez to Twoje gadanie (no, plus awatar), pewnie nie ja jedna wyobrażałam sobie Ciebie jako taką niedużą, pulchną, szarą, skrzywioną marudę (nie urażając małych i pulchnych, sama jestem krasnalem). Buzia w podkówkę, za duży sweter z reniferem, takie stereotypy 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2015 19:51
maleństwo , a tu wyskoczyła piękna kobieta w sukni wieczorowej  😁

To postraszę 😉
edit: rudego się nie mogę pozbyć   😵
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 czerwca 2015 23:24
Ascaia, rzęsy meeegaaa! i oczy piękne!

U mnie okulary przeciwsłoneczne są nieodłącznym elementem-wreszcie mój światłowstręt może się schować  😁 😉

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11026806_1132980713382563_8907941540181988625_n.jpg?oh=3f0efe5a8160bb373786bc7e871da47d&oe=562E2F6F[/img]
galopada_   małoPolskie ;)
30 czerwca 2015 11:07
mój powrót do blondu 😀

galopada_, śliczna jesteś
Dzionkowie w innej nieco odsłonie niż spoceni na wakacjach 😉

Dzionka, cudownie! Figura i ta cała kobiecość, która od Ciebie bije...
Dzią cudnie wyglądacie!! Choć lubię Was w każdej wersji - a najbardziej w "podróżniczej" :kwiatek:
Ps. Ale masz cycki 😜
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 lipca 2015 12:37
Też miałam pisać o cycu :p
Jaka okazja, jak można spytać? Wszystkie panie w podobnym stylu.
Hahaha, weźcie, zarumieniłam się 😀

maleństwo, to bal na zakończenie college'u mojego Witka 🙂 Świetna impreza w pięknym miejscu, i jeszcze te wszystkie kiecki i garnitury dookoła 😍
Dzią a był jakiś dress code? Na "cesarstwo rzymskie"? Bo faktycznie kobitki w podobnej "stylówie" 🙂
Wrzuć tę drugą fotę 😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 lipca 2015 12:43
A rumień się na zdrowie!
Tak właśnie myślałam, ze to nie jakieś wesele 😉
Hahaha nie 😀 Dress code był maxi sukienki i garniaki, przypadkiem tam rzymsko z deczka 😉 To wrzucam drugie i już nie spamuję!

maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 lipca 2015 12:50
Pięknie!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lipca 2015 12:53
Dzionka suknia piękna 😍 Ale jak dla mnie spłaszcza Ci bardzo fajny i konkretny biust i ukrywa figurę 😉 Fajnie wyglądałaś, naturalnie i kobieco!

Dla mnie jest duża różnica pomiędzy "ładnie wyglądasz" a "jesteś piękna". Jak ktoś mi mówi "ładnie wyglądasz" to jak najbardziej w to wierzę, ślicznie dziękuję i puchnę z dumy 😁 Ale jak ktoś mi mówi "jesteś ładna/piękna" to też dziękuję i zaznaczam, że moim zdaniem tak nie jest. Bo nie podoba mi się to, to i to na przykład 😉 I ktoś, kto dajmy na to ma garba na nosie może mi zazdrościć prostego i dlatego uważać, że jestem "ładna". Bo piękno to pojęcie względne dla każdego- jeden za piękną będzie uważać Joannę Krupę, a drugi Sandrę Bulloc 😉
Dlatego ja nie lubię określenia "jesteś piękna", wolę "wyglądasz pięknie".
Ale to racja i ja się zgadzam, że często kobiety nie potrafią przyjmować komplementów. Ja mam z tym duży problem 😉 Bo jednego dnia uważam np. swoje oczy za piękne, a drugiego boję się w lustro spojrzeć 😀
Eee ja czasem czuję, że wyglądam dobrze. Tak dobrze-dobrze 😀 I nikt mi nie musi tego wówczas mówić.

Mała anegdotka:
Kiedyś tak się czułam właśnie (w dodatku byłam w sukience i wysokich obcasach), więc z uśmiechem i wyprężoną piersią przechadzałam się po warszawskim Nowym Świecie. Wszyscy się za mną oglądali. WSZYSCY! W życiu nie czułam się lepiej. Po odwiedzinach w łazience w jednej z knajp, z rozżaleniem odkryłam, że powodem aż takiego zainteresowania była wielka czarna krecha na policzku. Tusz się rozmazał 😁 Wyglądałam trochę jak Rambo 😉


Dzionka - super z uśmiechem! 😀
Nie zawsze figure trzeba 'opinac' i prezentowac w calej okazalosci, czasem warto o niedomowienia 😉 moim zdaniem kiecka super, Dzionka super, tylko stanik bym dobrala inaczej, ale ogol - bellisimo!😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lipca 2015 13:09
Amnestria a takie akcje to ja mam średnio raz w tygodniu 😁

Faith ooo, właśnie, stanik! Bo tutaj piersi... no wiszą troszkę :kwiatek: No ale co kto lubi, ja np. wolę jak cycek jest podniesiony, więc to kwestia gustu :kwiatek: Ale sama sukienka cuuuudowna 😍 I jak dla mnie pasująca ogólnie bardzo- tylko mi w tym biuście coś nie leży 😉
CzarownicaSa, tak mylisz, że spłaszcza? Ja raczej miałam wrażenie, że ledwo miałam tam co wsadzić 😀 Nie chciałam bardziej obcisłej kiecki, bo już miałam w tym towarzystwie parę występów w odważnych kiecach i postanowiłam to przełamać 😉 Ale bardzo dziękuję za komplementa 🙂


amnestria haha 😀 Pewnie już ci mówiłam tę historie, ale miałam coś podobnego - kupiłam w Zarze na przecenie biały płaszczyk, szłam w nim przez całe miasto i też się ludzie oglądali - a ja dumna i blada 🙂 Okazało się w domu, że mam na płaszczu chamską pomarańczową taśmę, przez całe plecy, z napisem WYPRZEDAŻ 🙁 🙁

faith dziękuję! Nie mam stanika, żaden z moich się nie nadawał. Tak więc cyckom trzeba wybaczyć, bo były na wolności 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lipca 2015 13:10
Aaaaa, jak nie miałaś stanika to dlatego jest takie wrażenie 😀 Podziwiam za odwagę! Ja mam hopla na tym punkcie, nie wyjdę bez stanika z domu 😡
Dzią - wielkie Hollywood!!
Dzionka - no i git, czasem mozna powietrzyc  😁
Dzionka bardzo ładnie wyglądałaś!  😀  aż się zaśmiałam na głos jak przeczytałam o płaszczu  😂  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się