Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

Przed chwilą dostałam zestawienie wyników sprzedaży z tamtego miesiąca (taki ranking na całą Polskę) i jest SUPER!!!!!!  😅  😅  😅
sandrita,braaaawoooooo!!! 😅 😅

U mnie nadal malinowow, do tego kolejna różowa cegiełka radości- dostałam się do mega prestiżowej szkoły, popracuję trochę w swoim zawodzie 😍 😅 Jakoś bez przekonania szłam dzisiaj na rozmowę, niby ostatni etap rekrutacji, ale rozmowa z szefem wszystkich szefów, do tego po angielsku. Ale poszło genialnie, dyrektor pytał ile lat byłam w USA, bo mówię niemal bezakcentowo, pierwszy raz słyszy Polkę z takim akcentem 😍 😅 😅 I powiedział, że wprawdzie nie jest to zgodne z ich protokołem, ale musi mi powiedzieć, że po tej naszej rozmowie wie, że jeśli się zgodzę na te warunki, o których rozmawialiśmy, to z ich strony etap rekrutacji właśnie jest zakończony i dodał 'welcome' 😅

No, to jutro zaczynam 😜
kujka   new better life mode: on
24 września 2013 14:09
Zen, nauczanie jpjo? Która to szkola?
gratuluje oczywiscie!
kujka, tak 🙂 Reszta na PW 🙂
zen-BOMBA, gratulacje  😀 !
zen- gratulacje!  😅

sandrita- gratki!  😀
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Nadal jakoś nie wierzę, mam nadzieję, że dzieci mnie jutro nie zjedzą żywcem 😁
Gratuluje! Dasz rade z dzecmi  😎 a za chwilke bedziesz ich 'Najulubiensza Pania'  😎
Mega się cieszę, bo przełamałam swój strach do skoków, kiedy to po upadku w maju zraziłam się totalnie i sama myśl o skokach wywoływała u mnie panikę.
Cierp1enie, gratulacje! Super przełamywać swoje opory! :kwiatek:

sanna, nie wiem, zobaczymy 😁 Na razie się denerwuję tym, że się zgubię w tej szkole, dzisiaj pokazywano mi kompleks i po 20 minutach uznałam, że nie mam pojęcia już gdzie jestem 😵
Zen - dasz radę, najgorszy 1 dzień 🙂  :kwiatek: kto jak kto, ale taki terminator jak Ty to da radę w 100%  😀
Popatrzyłam na plan zajęć tych dzieciaków- super! Cross fit nawet mają 😲 Basen, korty tenisowe, boiska, trzy hale 😵 Mega szkoła, szkoda, że nie śpię na kasie, bo bym tam syna posłała natychmiast..
Cierpienie Super! 🙂

Zen ALE CUDOWNA WIADOMOŚĆ!!!!!  😅  😅  🏇  🏇 Tak się cieszę!!!!! GRATULACJE!!!!!!  🏇

A ja cichutko dziękuję Wam za gratulacje!  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 września 2013 12:11
Wszędzie się chwalę, to i tu:

mój mężczyzna zdał wczoraj egzamin na aplikację! Strasznie jesteśmy szczęśliwi z tego powodu, a ja dumna. 😀
maleństwo, wielkie gratulacje!!! 😀
jakieś plany dalsze w związku z powyższym? 🙂



U mnie powietrze też pachnie!

Obudziłam w sobie dawną pasję (GÓRY!!!!) i latam nad ziemią 😜 Moi rodzice, w przeciwieństwie do "koniarstwa" mega mnie wspierają i pomagają skompletować sprzęt. Plany na najbliższe kilka lat mam mocno "wysokogórskie", ale jeśli dobrze to rozegram powinno się udać je zrealizować. Zapisałam się też na kurs wspinaczki, żeby nabrać więcej doświadczenia. I wkręciłam się w dwie ekipy, które mocno działają jeśli chodzi o turystykę górską 😀

Jest najlepiej 😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 września 2013 13:26
amnestria, dzięki 🙂
No raczej, że plany, ileż można być urzędnikiem sądowym za jałmużnę zamiast pensji 😉 Zobaczymy, jak to się ułoży, plan idealny jest taki, że się wyszkoli i kiedyś będzie miał swoją kancelarię, i że będziemy trochę mniej bidni :p
rozważacie Waw? 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
30 września 2013 13:53
Absolutnie nie 😉 , powinno się udać pozostać w Ols, bierzemy pod uwagę opcję dojazdów K. do innego miasta, typu Ostróda. Żadne z nas nie czuje się dobrze w dużym mieście, najchętniej w ogóle zaszylibyśmy się między polem a lasem na Suwalszczyźnie.
Cudownie tak czytać wpisy ludzi, którym się udało, którzy mieli szczeście albo zarobili na laury własną pracą i determinacją.
Gratulacje dla Was!

Ja dziś odkupiłam swojego konia i też umieram ze szczęścia  😜
KOBYSIĘ???
Thymos, wprost cudownie  😅
Aaaaaaaa, wreszcie mogę to napisać.

Stało się, mieszkam 20 km od Madrytu. Mam świetne szefostwo, przytulne mieszkanko, cudowne konie do jazdy i WSZYSCY MÓWIĄ PO HISZPAŃSKU  😜  💘 

No i ponad 20 stopni  😁
feno Gratki!!! 😀 Musi być super! Pokaż jakieś zdjęcia jeśli będziesz mogła!  :kwiatek:
Aaaaaaaa, wreszcie mogę to napisać.

Stało się, mieszkam 20 km od Madrytu. Mam świetne szefostwo, przytulne mieszkanko, cudowne konie do jazdy i WSZYSCY MÓWIĄ PO HISZPAŃSKU  😜  💘 

No i ponad 20 stopni  😁

no i po ja tu zaglądałam, po co  😫 teraz mnie szlag trafia z zazdrości  😤

Gratuluję! Moje marzenie emeryturowe, mieszkać w Hiszpanii.
kujka   new better life mode: on
01 października 2013 07:09
feno, PRZECZAD!!!
Gratulejszyn! Jakby Ci trzeba było jeszcze w czymś pomóc, to wal śmiało!  😉
W Madrycie mogę polecić miliard fajnych miejscówek!
A ja jestem ze wszystkim na bieżąco!
Wszystko idzie zgodnie z planem, wróciły mi chęci do pracy jak i ogólnie do aktywniejszego funkcjonowania.
Może jeszcze nie malinowo, ale zdecydowanie in plus! Czuję ROZWÓJ, czuję mega ciekawość i wreszcie jakieś perspektywy. Wreszcie wynajęłam gabinet (i to w samym centrum, nowiutki, ładnie wyposażony), nie muszę przyjmować w dawnej klitce. No i jedna sprawa w toku, jak się uda to będzie pięknie. Odcięłam trochę pępowinę z poprzednią pracą - myślałam, że mi będzie smutno, a czuję taką ulgę, że najchętniej zrobiłabym imprezę 😀 Achhh.. 🙂 🙂

feno, ale cudownie... Zjechałam większość Hiszpanii przez kilka wakacji z rzędu i naprawdę jest czego zazdrościć 🙂 No i 20 stopni zazdroszczę chyba bardziej niż tych koni na co dzień 😉

Thymos, którego konia odkupiłaś? Nie mów, że kobyłkę!
Muchas gracias, chicas! Nie wierzę w to, co się dzieje. Od razu zaprzyjaźniłam się z 'szefostwem'(kurczę to takie duże słowo, bardziej czuję się jak ze starymi znajomymi, zresztą cóż...nie mam tutaj zbyt wiele roboty, powiedziałabym że same przyjemności). Kopara mi opada średnio co 5 minut, jacy to są dobrzy ludzie. Stają na głowie, żebym miała wszystko czego potrzebuję. Poznałam już miliard osób i czuję się jak u siebie.
Co więcej, nigdzie nie widziałam tak pięknych koni. W stajni mamy większość PRE i lusitano. Chodzą w paluszkach. Jak trochę bardziej ogarnę się z wszystkim, biorę aparat i będzie fotoseszyn  😍
Wreszcie karma odbiła w dobrą stronę  😜

Dzionka meeega, to jest to! Najważniejsze, żeby nie stać w miejscu. Powodzenia z nowym interesem 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 października 2013 06:20
feno ty przypadkiem nie siedzisz w Parli, a stajnia to Los Laureles Centro Ecuestre, która mieści sie w Pinto?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się