Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

ash, oj masz z czego! Gratki!
ash   Sukces jest koloru blond....
21 sierpnia 2013 11:32
epk, dzięki! :kwiatek: normalnie od rana mam banana na twarzy! 🙂 💃
ash, ja od jakiegoś czasu myślę o tym, ale co zaczynam myśleć, to mnie to psychicznie przerasta i daję sobie spokój 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
21 sierpnia 2013 11:43
No nie powiem, trzeba mieć zacięcie. Ja bym nie dała rady.
Próbuj, myślę że warto.
Cieszę się, że mamy to za sobą.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 sierpnia 2013 16:23
mam świetnych znajomych i zaczyna się JESIEŃ  😍 😜 💘
Obroniłam się dziś na podyplomowych na piątkę  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 września 2013 14:31
Hiacynta gratuluję!!  😅


A ja właśnie pakuję się w Tatry  😍 Wyjeżdżam w poniedziałek, ale jutro chcę jeszcze skoczyć z rowerem na Roztocze  💘
Hiacynta gratulacje🙂
ja wczoraj zrobiłam coś, z czym motałam się już rok. Mianowicie zapisałam się do studium farmaceutycznego:P
nie ma jak to być magistrem, skończyć 2 fakultety, i robić technika z nadzieją na lepsze perpektywy....
ash, wow, braawo! Znam kilka osób, które próbowały i żadna nie doszła do końca 🙂 Pogratuluj mu ode mnie!

Hiacynta, super, gratulacje! Jaki robiłaś kierunek podyplomowo?

madmaddie, ja też się bardzo cieszę z jesieni, to moja ulubiona pora roku 🙂 Oby się jeszcze taka pogoda utrzymała jak najdłużej, to w ogóle będzie pięknie 😍
Hiacynta, ogromne gratulacje!  👍
Ash, dla mnie to absolutna czarna magia, tym bardziej szacun!

Tomia, dopiero teraz się zorientowałam. Że tak powiem, to CUDOWNIE!  😁  🥂
Dziękuję dziewczyny!!!  :kwiatek:

Robiłam Zarządzanie Projektami na AGH 🙂
Hiacynta, gratki!

Ja na jutro poproszę o całą masę re-voltowych kciuków 🙇
Jeśli się uda, to będzie cud 😅
Thymos, moje już masz  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2013 12:16
dzionek od samego rana zapowiadał mi się wypaśny  😁 udało się pokonac pewne przeszkody w moim zyciu to i z marszu-  😎 🙂
Jest zwyczajnie SUPER  😀
zabeczka17, matko, przeczytałam dwa razy twoje posta i tak się zastanawiam - ale jak to Dzionek, skąd wiesz jak się zapowiadał 😀 Czas wypić kawę 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 września 2013 12:53
Dzionka, to samo kiedyś było, kiedy napisałam na FB, że dzionek czas zacząć 😉 Udało się "temu Dzionku" imię 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2013 12:58
Dzionka heheh  tak no intuicyjnie ... wiedziałam że bedziesz dzisiaj fajna no    😁
zabeczka17, nie no, ja o koniu mym piszę a nie o mnie 😀

maleństwo, no udało 🙂 Prawnik mojej mamy odkąd wie, że mamy takiego konia zawsze jej na odchodne rzuca "To miłego dzionka życzę" 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2013 13:29
eee on to zawsze wypasny więc nie trzeba nawet pisać  😉
aaaaaaaa złodziej oddał mój rower  😍
Cierp1enie, łooot? Jakim cudem, dobrowolnie czy co? Jestem w lekkim szoku 😀
Sama jestem w takim szoku, że od godziny siedzę z bananem na ryjku.
Mąż poszedł sprawdzić zawiasy do piwnicy, bo nam rozwalili i ściągnęli drzwi. Jechał do sklepu więc chciał kupić nowe i jakieś zabezpieczenia.
Patrzy, a drzwi znowu ściągnięte, myślał, że złodziej jest dalej w piwnicy (mamy taką z wieloma korytarzami, mieszkam w wieżowcu).
Idzie do korytarza obok, patrzy a przy sąsiada piwnicy stoi nasz rower.
Nie możliwe jest, by stał tam w dniu kradzieży, bo policja sprawdzała wszystko, oprócz naszej okradli 14 innych piwnic.

Może złodziej przeczytał mojego fejsa z hasłem "złodzieju oddaj mój rower"  😁 😁
To teraz podziękuj mu na fejsiku  🙂
Haaa już podziękowałam 🙂😉)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 września 2013 13:50
podpisałam wreszcie umową nad którą i kur*** i prawie płakałam i po nocach nie mogłam spać.
wreszcie i podatkoweic,ubezpieczeniowcy i radcy prawni ,ani Wykonawca nie wniesli uwag.
Ba, udało mi się od reki dorwac 2 prokurentów,którzy podpisali.
i zeby było jeszcze piękniej,mam okno pogodowe,które sprawi,że mimo długiego negocjowania umowy,zostanie ona prawdopodonie podpisana w terminie  😅


Cierp1enie, super,gratuluje,niesamowita historia 🙂
Ktoś - wielkie gratulacje!! Naprawdę świetna wiadomość.

A historia z rowerem naprawdę nieprawdopodobna.
U mnie też malinowo 💃 💃 💃

Mój syn dostał się do najlepszej grupy w drużynie piłkarskiej swojego rocznika, dzisiaj mi oznajmił, że dostał się do sekcji pływackiej. Mówię, że chyba zapisał się do szkółki. Nie, do sekcji. Biorę telefon, dzwonię do instruktora- i owszem, jako jedyny z rocznika ze swojej szkoły, jestem przedumna 💃
Sercowo mi się układa genialnie, no może poza faktem, że mojego narzeczonego nie można puszczać samego, bo nie dość, że baby go podrywają, to i faceci 😵 😂 Jak się zastanowię, to naprawdę czuję się jakoś tak..hmm..spełniona 🙂
zen GRATULACJE!!! 😀 I narzeczonego i syna! 😀

U mnie też dobrze. Nie aż tak dobrze, ale lepiej niż było.  💃 I w pracy fajnie, i w domu fajnie... Oby umowę o pracę mi przedłużyli!  🙇 (pomijając, że to już czwarty miesiąc z rzędu, gdzie trzeba wywalić kilka stów na naprawę auta... :/ )

Dopisuję:
Wieczór pachnie mi malinową mambą, bo dostałam cudowną wiadomość, której w życiu się nie spodziewałam! Kilka dobrych i pozytywnych słów - miód na moje serduszko!  ( :kwiatek: )
moja "teściowa" powiedziała mi, że jest dumna ze mnie i że lepszej kobiety dla swojego syna nie mogła sobie wymarzyć 😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 września 2013 12:33
Od trzech dni mamy taki humor z Meżem że  nic nam go nie zepsuje przez najbliższy tydzien.
Chodzimy jak głupki i co chwila brechtamy się do siebie.
Sąsiadka się pyta co my takiego palimy bo za każdym razem jak do nas wpada to my w takich humorach że aż miło patrzeć.
Może to jakaś choroba? przenoszona drogą internetową? 😉 😁

Czyli ogólnie jest DOBRZE 🙂 jest wesoło- chce sie żyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się