Warszawskie voltopiry :)

Szukam kaletnika, rymarza, kogoś kto zszyje mi "ucha" od torby tak, aby wytrzymały one ciężar książek. Najchętniej w okolicach żoliborza, mokotowa, woli, pragi lub targówka 🙂.
Dziewczyny z Warszawy - wczoraj odbierałam warzywa od rolnika - są przepyszne! Ludzie są niepoważni i jest do wzięcia dzisiaj jeszcze 5kg pomidorów malinowych (5zł/kg) i mirabelki (na dżemy, mocno dojrzałe i słodkie love), może coś jeszcze. Miały być maliny i ludzie pozamawiali oprócz nich pomidory, jak maliny nie przyjechały to nie przyszli. Odbiór w Szarej Cegle o 15:45. Trochę spamuję w każdym możliwym wątku - ale szkoda mi babki, bo jechała z tym wszystkim z lubuskiego i bez sensu żeby musiała wieźć z powrotem. Mogę na priv podać do niej kontakt - będzie się można dogadać co jest i sobie zaklepać wink
Szukam kaletnika, rymarza, kogoś kto zszyje mi "ucha" od torby tak, aby wytrzymały one ciężar książek. Najchętniej w okolicach żoliborza, mokotowa, woli, pragi lub targówka 🙂.


polecam kaletnika na wprost szpitala na Wołoskiej. Suuper gosc nawet siodło mi poprawial, pozszywal.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 września 2013 10:50
Dziewczyny, przychodzę z dość nietypową prośbą. Co prawda wrzuciłam to już w wątku o warszawskich stajniach, ale może i tu mi ktoś pomoże  :kwiatek:

Przychodzę do was z dość nietypową prośbą, ale wydaje mi się, że jest to moja ostatnia deska ratunku.

Otóż poszukuję niejakiego Adama S., który wraz ze swoim koniem stoi w jednej z warszawskich stajni - której niestety nie mam pojęcia. Ostatnio podobno stał w Szawdronie, ale gdzie jest teraz to kto go tam wie. Kiedyś (jakieś 3 lata temu) stali na 100% w Aromerze.

Jego koń to duży, kary ogier (lub być może teraz już wałach). Nosił imię Ułan, ale miał mieć zmieniane na Ultimate. Jedyne zdjęcia jakimi dysponuję to niestety te sprzed 3 lat.





Jeżeli ktokolwiek wie, gdzie mogę do teraz spotkać będę bardzo wdzięczna za każdą informację  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Zamiast cytować zdjęcia wystarczyłoby podlinkować.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjęć
Stoi na Szwadronie w Starej Miłosnej.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 września 2013 22:30
Rembertów:
Dziś przybłąkała się do mnie sunia ONka, sierść dłuższa, psisko wyglądało dobrze, podejrzewam że komuś śmignęła przez drzwi/ bramę i zwiała. U nas zostać nie mogła więc wezwaliśmy straż miejską. Pies nie miał czipa więc zabrali ze sobą. Może komuś zaginęła sucz i szuka? 👀
Strasznie mi jej szkoda bo taka towarzyska była, kochana, pierwsze co zrobiła to wlazła do bagażnika samochodu a później pakowała się do domu 😂 No ale u mnie pies już jest, starszy, nie dałaby mu spokoju, poza tym dla nas za duża, nawet żeby została na tymczas 🙄
Mam do was pytanie  :kwiatek:
Mój bardzo dobry kolega, młody lekarz musi zrobić trzytygodniowy kurs w Wawie. Niestety noclegi w hotelach są bardzo drogie. Może ktoś z Was mógłby wynająć pokój albo zna kogoś takiego? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, to bardzo fajny człowiek 😉
Dama, bardzo dobry kaletnik jest przy Placu Inwalidów - właśnie parę dni temu odebrałam od niego sztylpy 🙂 NA Mickiewicza, jadąc z centrum po prawej stronie przed P. Inwalidów.
Szukam kaletnika, rymarza, kogoś kto zszyje mi "ucha" od torby tak, aby wytrzymały one ciężar książek. Najchętniej w okolicach żoliborza, mokotowa, woli, pragi lub targówka 🙂.


na wrzecionie jest dobry kaletnik od strony kasprowicza przy ulicy wrzeciono
infantil i jak tam dojazdy, bo jestem ciekawa?!


Melduję, że jak jadę na 8.00 to wszystko jest ok, dojazd zajmuje mi 15 minut. Gorzej jest z jazdą na 9.00, bo wtedy już Czerniakowska stoi i baaaaaaaardzo się to przeciąga w czasie, ale na 9 jeżdżę tylko raz, więc ogólnie nie narzekam  😉
Znów uderzam do Warszawiaków z prośba o pomoc  :kwiatek:
Jak najszybciej dostać sie z hotelu ibis reduta na Ochocie? na dworzec kolejowy i jaka to jest cześć Warszawy? W sensie zach, wsch czy centr 😡
Ten Ibis jest obok Dworca Zachodniego.
Wielkie dzieki :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
12 września 2013 21:04
Słuchajcie, koleżanka ze Szczecina wybiera się z chłopakiem na studia do Warszawy. Poszukuje kawalerki/pokoju do wynajęcia za max 1000 zł+opłaty. Ochota/Wola/Śródmieście. Znacie coś może? Pilne!
Averis   Czarny charakter
12 września 2013 21:07
Bischa, za 1000 kawalerka we wrześniu w takiej lokalizacji? 1200 zł to realna cena. Marne szanse.
Bischa   TAFC Polska :)
12 września 2013 21:12
No właśnie koleżanka w panikę już wpada, bo nic nie mogą z chłopakiem znaleźć. Jakby się do mnie zgłosiła 3 tygodnie temu, to w mieszkaniu obok od moich rodziców by wynajęła pokój za 500 zł+opłaty, ale od 2 tygodni jest już nowa dziewczyna. A pokój?
Bischa, a koleżanka ma fejsbuka?Jeśli tak, to niech wejdzie na grupę np.: "studenci warszawa" i tam ludzie ogłaszają się z wolnymi pokojami lub szukają współlokatora do mieszkania. 🙂
Pokój za 1000 znajdą, ale kawalerki raczej nie ma szans 😉
Bischa   TAFC Polska :)
12 września 2013 23:17
Popytam czy ma fejsa, bo nie wiem.
Chodzi o pokój lub kawalerkę, obojętne 😉
Bischa, tak jak dziewczyny piszą - 1000 zł nie ma szans... Moja przyjaciółka robiła niedawno badanie rynku i nie było szans na kawalerkę. Zamieszkała w końcu w pokoju 20-metrowym przy Politechnice i płaci 900zł.
Bo kawalerki to w ogóle najdroższy typ mieszkań 😉
Averis   Czarny charakter
13 września 2013 16:59
amnestria, ale najlepszy 😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
13 września 2013 19:51
Averis, pod warunkiem, ze dla 1 osoby. jak juz sa 2, to zdrowo moc pojsc do innego pokoju 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 września 2013 20:24
Zawsze można wyjść do kuchni, w końcu to w kuchniach zawsze są najlepsze "domówki" 😉

Niestety to prawda, że w tej chwili ciężko będzie znaleźć mieszkanie za takie pieniądze, choć wcale nie jest to nie możliwe. Polecam przeglądać gazetę Oferta (omijając w niej wszelkie biura nieruchomości oraz oferty za 700 zł...). Łatwo nie będzie, ale warto spróbować.
Mam pracę domową na WOK, a nie za bardzo się orientuję, więc pytam: Jakie są ważne/ciekawe miejsca do odwiedzenia podczas wędrówki kulturowej po Warszawie?  :kwiatek:
Koleżanka wrzuciła już tę informację na stajnie warszawskie ale napiszę jeszcze tu bo dobrze by było żeby dotarła do jak największej grupy osób:

Sprawa dotyczy zaginionego siodła firmy EURORIDING ACHAT SKOKOWE numer 020718/30 czarne 18'' .

Siodło znikneło na przełomie od drugiej połowy lipca do końca sierpnia - w tym okresie niestety byłam na wyjeździe szkoleniowym w związku z czym nie było mnie w stajni a po powrocie zastałam niemiłą niespodziankę. Siodło wygląda jak nowe , brak znaczących śladów użytkowania.

Być może ktoś z Was widział moje siodło, bądź takie siodło pojawiło sie u Was w stajniach w okolicach Warszawy, bądź ktoś kupił ostatnio takie siodło. Bardzo proszę o kontakt i pomoc w odnalezieniu zguby !


Pod "stare" siodło ktoś podłożył jakiegoś zniszczonego pleszewa który nie jest własnością nikogo od nas ze stajni i przykrył je pokrowcem w który był chowany zaginiony euroriding 😤 dlatego o tym że zniknęło zorientowaliśmy się dość późno (w końcu ilość siodeł była cały czas taka sama...), bo dopiero wtedy kiedy było potrzebne (koleżanka na co dzień jeździ w ujeżdżeniówce).

Jeśli je zobaczycie i numer siodła będzie się zgadzał to bardzo proszę skontaktujcie się ze mną lub LONIO. Z góry dzięki za pomoc! :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
17 września 2013 07:33
Kaszmirowa, sorry ale to Ci powie Google. Nie bądź leserem i nie wykorzystuj ludzi.


Bisha, kolezanka to szuka chyba po szczecińskich cenach! 🤣 za 1000 zl znajdzie kawalerkę ale w grudniu (a nie we wrzesniu/pazdzierniku kiedy podnoszą sie ceny bo zdezperowani studenci wezmą wszystko) i nie na śródmieściu tylko na pradze, wawrze, ursusie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 września 2013 12:38
Pytałam w dziecięcym, ale zapytam jeszcze tu- potrzebuję namiarów na sprawdzonego, poleconego dermatologa dziecięcego w Warszawie :kwiatek: Google wypluwa mi kilka nazwisk, ale wolałabym kogoś poleconego :kwiatek: Jeśli ktoś coś wie to będę bardzo wdzięczna za informacje :kwiatek:
Czarownica, nie polecę, ale odradzę - pani doktor Konca w LuxMedzie, chodziłam do niej zanim skończyłam 18 lat i żałuję, kompletnie nietrafione metody, nie słuchała, co mówię, nie chciała się zapoznać z metodą, którą zaproponowałam tylko z góry odmówiła. No po prostu nie polecam.
jakie sklepy jeździeckie są w poblizu centrum?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się