Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Bee., ja bym go nazwała Dżizas 😀 No właśnie, kto jest tatą? Ale jaja 🙂

A Dzioneczek pojutrze rusza na wakacje - kciuki za transport też zawsze na miejscu 🙂
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 grudnia 2011 13:19
Libella, zostałaś matką chrzestną, bo po przeczytaniu postów tu stwierdzono, że inaczej nazywać się nie mógłby. czyli jednak Dar.
kujka, mamy, oczywiście, ona chodziła na wybieg wtedy z rocznym ogierkiem, który nawet na nią nie skakał.. widocznie skoczył kiedyś. to pierworodny. ważne, żeby teraz wszystko tylko się ułożyło i był zdrowy.

sam zainteresowany:

i rodzinka w komplecie (wybaczcie ten zaciesz :P )


dziękuję za gratulacje. to na prawdę niesamowity prezent. niesamowity Dar. (Libelka  :kwiatek: )
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
25 grudnia 2011 13:23
aleee cudeńko <3  jest pięknty, piekny 🙂
wątek zamknięty
Bee., cudny maluszek! a to niespodzianka... 😉 Klusek też kiedyś skombinował dwie niespodzianki hehe
wątek zamknięty
Bee., przylączam sie do gratulacji. Cudowny źrebol. Niesamowita niespodzianka!! : ))
wątek zamknięty
Dar jest ładnie! 🙂
Bee., No, no, kto by pomyślał, skoro po niej tej ciąży nie było widać. I że roczny ogierek okaże się taki do przodu. 🙂 Oby się mały zdrowo chował i wyrósł na świetnego konia!
wątek zamknięty
Bee. a Ty się bałaś pokazać młodego :P Pamiętaj ,że się wprosiłam na oglądanie go :P
Kobyła wiedziała ,że chcesz źrebaka to akurat się postarała na święa  😁


Wczoraj nie zdarzyłam więc dziś
WSZYSTKIM RE-VOLTOWICZOM  I ICH PODOPIECZNYM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT. Zebyście byli zdrowi i wasze pociechy i czerpali jak najwięcej radości z siebie nawzajem

wątek zamknięty
Bee przepiękny prezent! 😉 niesamowita historia! 😉 gratulacje!
ja też w sumie miałam podobnie, kobyła nie chciała zaskoczyć, kilka razy próbowaliśmy ją zaźrebiać i nic, aż w końcu w naszą pierwszą wspólną rocznicę sprawiła mi najpiękniejszy prezent pod słońcem i tak w czerwcu zostaniemy mamami. 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 grudnia 2011 13:54
Wow, świąteczne cuda!
Prześliczny źrebol 😀
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
25 grudnia 2011 15:17
Bee. niech rośnie i chowa się zdrowo!
wątek zamknięty
Bee., Gratuluje! Cudownie!
wątek zamknięty
Może wkręcicie się do jakiegoś końskiego odcinka w programie 'Ciąża z zaskoczenia'?  😁
wątek zamknięty
Libella, zostałaś matką chrzestną, bo po przeczytaniu postów tu stwierdzono, że inaczej nazywać się nie mógłby. czyli jednak Dar.


Łaaaał! Super 🙂  💃 To ja teraz jak będę w Trójmieście to też się muszę wprosić na odwiedziny  😁
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 grudnia 2011 19:00
bee super! zobaczysz ile bedziesz miala radosci! wiem po sobie  😁
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 grudnia 2011 21:22
dziękuję wszystkim. mam nadzieję, że wyrośnie z Niego niezłe konisko. imię trafione, ale teraz wołają na Niego Dariusz  😁
Libella, zapraszam, choć to spory kawałek od Trójmiasta. ; )
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
25 grudnia 2011 21:34
Bee., ja bym go nazwała Dżizas 😀 No właśnie, kto jest tatą? Ale jaja 🙂

A Dzioneczek pojutrze rusza na wakacje - kciuki za transport też zawsze na miejscu 🙂

padłam  🤣
odpowiesz na moje pytanie, ktore zadałam już dwa razy?
wątek zamknięty
Bee gratuluję!  😅
wątek zamknięty
Bee  a jak będzie wyglądać sprawa papierów małego, skoro to było "dzikie krycie"?
Bo chyba obecnie w papierach koń nie może mieć ojca NN
wątek zamknięty
Bee  a jak będzie wyglądać sprawa papierów małego, skoro to było "dzikie krycie"?
Bo chyba obecnie w papierach koń nie może mieć ojca NN



Bee- gratulacje 😉)

Epikea- będzie miał w papierach NN
wątek zamknięty
a wolno jeszcze hodowac konie NN??
wątek zamknięty
Epikea ale  to nie było umyślne  😉  Więc myślę ,że PZHK ma też na to jakieś procedury. Chyba,że każą robić badana genetyczne ale to jak wyjdzie,że ojciec nie jest w bazi bo nie miał pobieranych markerów i nie ma licencji to koło się zamyka i tak wychodzi NN czy nie?



wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
26 grudnia 2011 11:50
Epikea, po nowym roku będziemy się wszystkiego dowiadywać, ale oczywiście wiadomo, że mogą być z tym niestety problemy. na razie to nie przyćmiewa radości z Niego. : )
wątek zamknięty
gratulacje , cudny maluszek  😍!!! Obowiązkowo poklepać dzieciaka od re-voltowych ciotek !

Teraz człowiek zaczyna się zastanawiać czemu mój koń taki gruby i czy to dlatego że też chodził również z rocznym ogierkiem w wakacje 😲...
wątek zamknięty
Bee. ja się również bardzo cieszę i gratuluję, że maluch zdrowy, poród ok 🙂 Zawieś chociaż na boksie czerwoną kokardkę a potem obowiązkowo do kantarka 😉

A pytam o papiery z czysto pragmatycznego pkt widzenia - bez złosliwości
Ojciec miał rok więc o żadnej licencji nie ma mowy.
I stąd moje pytanie czy po dzikim kryciu w ogóle jakoś wpiszą źrebaka. Bo już chyba wszedł ten przepis ze nie może byc źrebaków po ojcu NN.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 grudnia 2011 12:48
koń po ogierze bez licencji, nie będzie miał 'znanego ojca', więc teoretycznie nie dostanie paszportu. najlepiej byłoby się dogadać z kimś znajomym kto ma ogiera z licencją, żeby wystawił świadectwo krycia 😉

maluch jest przesłodki! niech się zdrowo chowa 🙂
wątek zamknięty
Ale musi być chyba jakaś furtka na takie "okazje". Nie ma się co oszukiwać, że to się nigdy nie stanie więc nie ma na to przepisu. Urodził się, jest - więc jakoś to trzeba ogarnąć. Tylko najlepiej zadzwonić do związku z takim pytaniem a nie iść - bo jak trzeba będzie mniej legalną drogę wybrać to nas już będą znali...
wątek zamknięty
cieciorka, a jakie mi pytanie zadałaś dwa razy 🙂? Ja prawie tu nie zaglądam, oglądam tylko zdjęcia i czytam z 5 ostatnich postów 😀
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
26 grudnia 2011 13:29
epk, masz całkowitą rację. tak jak mówię dziewczyny, nie szukam się złośliwości w Waszych postach, wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że moją kruszynę z dzikiego krycia tak ciepło przywitała re-voltowa świta. oczywiście, jak Go zobaczyłam to emocje wzięły górę, a teraz przyszły sprawy przyziemne - właśnie takie, jak paszport itp. cały czas się dowiadujemy wszystkiego o wydawaniu takiego paszportu dla jednostronnego pochodzenia NN. miejmy nadzieję, że uda się to jakoś załatwić.
wątek zamknięty
Bee. gratuluję malucha 😀 śmieszną ma odmianę na łepku 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 grudnia 2011 19:20
Bee., jak się mały czuje? 🙂

Ja dziś zrobiłam młodemu niespodziankę i założyłam mu pas do lonżowania 🙂



a tu widać jak bardzo perspektywa na poprzednim zdjęciu uczyniła go małym słodkim konikiem



no i portrecik

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.