Stajnie w Warszawie i okolicach

Ja z takim pytaniem:
Czy zna ktoś stajnię w Kozerkach (ul.Mleczna 17) i mógłby coś o niej napisać ?  :kwiatek:
Mam prośbę,  czy ktoś z Was zna tego konia?  Czy ktoś jest na tyle blisko żeby go obejrzeć?  Trochę mi daleko jechać w ciemno taki kawał
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/9131?q=dolar&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=
Martita   Martita & Orestes Company
16 marca 2015 17:37
crazy Jeśli dobrze kojarzę Medziiik na nim jeździła. Może zapytaj jej? 🙂
Na 2 fotkach jest Hermes myślę że ona Ci może trochę informacji o nim podać😉
Dzieki, bede  meczyc dziewczyny.
Jakie stajnie w okolicach Warszawy mają kwarc, halę i padoki trawiaste? Obojętne po której stronie miasta 😉
Mam prośbę,  czy ktoś z Was zna tego konia?  Czy ktoś jest na tyle blisko żeby go obejrzeć?  Trochę mi daleko jechać w ciemno taki kawał
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/9131?q=dolar&plec=&masc=&rasa=&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=


Ja ma blisko , tyle  że z ogłoszenia wynika, że dzierżawa na miejscu.
Ale jest tez oferta sprzedaży...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 marca 2015 06:42
crazy, napisałam PW 🙂
Pialotta Stajnia Konik,okolice Aromeru 🙂 i są wolne boksy 😉
Ale gdzie w Koniku padoki trawiaste? Tak czy tak - stajnia super i polecam!
Jeśli nie ma tam trawy to niestety odpada 🙁
amnestria przecież trawa jest na wiosnę/lato i zawsze była..
Pialotta https://www.facebook.com/stajniakonikk - na zdj w tle są nasze padoki w lato-tak więc trawa jest 😉 już teraz zaczyna się powoli pojawiać 🙂
To mamy inne postrzeganie padoków trawiastych 😉 Dla mnie to są kępki trawy, a głównie jednak padoki piaszczyste.
Przy czym polecam się przejechać do Konika i na żywo ocenić. Ja z Duszkiem pewnie tam za jakiś czas znów zawitam 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 marca 2015 09:28
Pialotta
może Olender?
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy jakaś stajnia ma zamiar organizować zawody skokowe w dniach 11 lub 18 kwietnia ?
W Duchnicach są takie pastwiska, że w zeszłym sezonie musieli z nich siano robić, bo konie nie przejadły 😀 Kwarcu nie ma, a szkoda 🙂

A jeszcze a propos Duchnic, nie wiem czy ktoś w ogóle czegoś takiego szuka, ale a nuż. Boksy są wszystkie zajęte, wolny jest natomiast duży domek z drzwiami jak w stajni angielskiej z osobnym padoczkiem. Jeśli ktoś ma konia specjalnej troski, który nie może stać w zwykłej stajni, to może być dla niego fajna opcja. Wszelkie kulawce też by skorzystały. Mogę poszukać zdjęć jeśli kogoś interesuje jak to wygląda 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
19 marca 2015 22:00
blendzior95,
tutaj masz kalendarz regionalek:
http://www.wmzj.waw.pl/images/2015/kalendarz/kalendarz_2015.html

wychodzi, że 12.04 jest tkkf podkowa a 18.04 jest Legia Kozielska

O towarzyskie Ci chodzi? Bo tego chyba nie ma zebranego do kupy w jednym miejscu...
Znacie może jakąś stajnie, która nie wisi w ogłoszeniach, typowo dla emerytów w promieniu ok. 20 km od Grodziska Mazowieckiego? Albo ogólnie okolice tej części województwa? Potrzebna super opieka i pastwisko, bez większych bajerów.
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2015 20:39
Jakie stajnie w okolicach Warszawy mają kwarc, halę i padoki trawiaste? Obojętne po której stronie miasta 😉


Stajnia w Gorkach koło Debe Wielkie.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 marca 2015 08:13
Pialotta, w Siedliskach są trawiaste kwatery na które konie wypuszczać mogą tylko sami właściciele, ale nie ma żadnego problemu żeby dogadać się z innym pensjonariuszem czy stajennymi. Stajenni z zasady wypuszczają konie na padoki piaszczyste.
Jeśli dobrze pamiętam kwarc na zewnętrznym placu, hala i trawiaste padoki są też w Czernidłach. Na hali zwykły piach, dosyć kopny, ale mogło się coś zmienić bo bardzo dawno tam nie byłam.
ms_konik Dziękuje Ci ślicznie za odpowiedź 🙂
Tak o towarzyskie 🙂
Witam,
Chciałabym serdecznie zaprosić na
TOWARZYSKIE ZAWODY W SKOKACH
Miejsce: Stajnia Słupno ul. Przejściowa 4
data: 06.04.2015
godzina rozpoczęcia – 11.00
Program zawodów:
1. konkurs kl. “open”- do 70 cm dokładności z rozgrywką
2. konkurs kl. “LL ”- dokładności z rozgrywką
3. konkurs kl. “L” - dokładności z rozgrywką
4. Konkurs kl “P” - z rozgrywką
Sprawy organizacyjne:
1. Zgłoszenia do dn. 06.04.2015 godz. 10.
2. Organizator zapewnia flots , statuetki i puchary dla zwycięzców.
3. Zawodników obowiązuje strój jeździecki. Konkursy odbędą się według przepisów PZJ
4. Dla zawodników niepełnoletnich obowiązuje pisemna zgoda rodziców.
5. Wpisowe 40 zł od startu, nie przewiduje się zwrotu wpisowego w przypadku rezygnacji z konkursu.
Zezwala się na trzykrotny start kona w dniu zawodów.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody i wypadki podczas trwania zawodów.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu zawodów.
kontakt: e-mail: stajniaslupno@gmail.com tel.: 797 550 770
Uwagi :
Istnieje możliwość rezerwacji boksu na dzień zawodów i w dniu poprzedzającym zawody.
Koszt wynajęcia boksu 30 PLN doba. Ilość boksów ograniczona.
Nie byłam tam, ale rozmawiałam z właścicielem w sprawie tego ogłoszenia. Ponieważ w żaden sposób nie mogłam się dogadać co to za konie, w jakich cenach  i jak można je obejrzeć, zrezygnowałam z wyprawy w to miejsce 😉 Pan generalnie robił łaskę rozmawiając ze mną, dowiedziałam się tylko, że jeździ sportowo west i ma do sprzedania AQH za 65 tys. Może kojarzy go ktoś z kącika westowego? Wiem, że ma też stronę na FB, ale nie pamiętam już jaką ma nazwę 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 marca 2015 06:05
A nie jest to handlarz? Ogłoszenia o sprzedaży sprzętu są na allegro i olx chyba od zawsze. Zawsze też ten człowiek ma w ogłoszeniach jakieś konie.
http://allegro.pl/uwaga-sprzedam-konie-likwidacja-agroturystyki-i5177216070.html

Ktoś zna to miejsce???


Znam. Byłam dwa razy. Za pierwszym pokazano mi przyczepę inną niż ta z ogłoszenia masakra jakaś za taką kasę, że ho ho! Za drugim razem jak szukałam konia zostałam pozegnana słowami mocno niecenuralnymi, bo powiedziałam panu, że za takie pieniądze to kupię dwa takie konie. Handlarz. Jak zadzwoniłam, że będę za godz to nie bo go nie ma, przyjechaliśmy po 3 godz koń stał jak osioł a zaklejki miał ledwie wyschnięte. Łaskę robi,  że sprzedaje czy co... Nie wiem i nie rozumiem, nie polecam. A i lepiej parkować przodem do bramy 😉
Pialotta, kwarc i padoki trawiaste na pewno ma Centurion, Bajardo, Bobrowy Staw. Wydaje mi sie, ze Krakowiany także. Aleksandria chyba też.
Poszukuję stajni wolnowybiegowej ( z wiatą) w okolicach Warszawy, strona obojętna, byle nie dalej niż 50-60 km. Koszt najlepiej w okolicach 400-450 zł za miesiąc. Zależy mi na dobrej opiece, żebym nie musiała cały czas się martwić, czy z koniem wszystko ok 🙂  Jakby  był jakiś mikro plac do lonżowania czy lekkiej jazdy to też bym się nie obraziła, ale nie jest to konieczne.
Jakieś propozycje?🙂

UrszulaG, stajnia forumowej Mehari
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się