Sesja/Studia i t d ;)

A ja przebrnęłam przez kolokwium z baz danych, mimo że z powodu awarii w metrze, o mało się na nie nie spóźniłam. Zrobiłam wszystkie zadania, mam nadzieję, że chociaż połowa będzie dobrze 😁
Teraz chwila odsapki i jutro od rana znowu do roboty.
galopada_ A kto wam powiedział że test tak będzie wyglądał? Bo ja pierwsze słyszę i trochę mnie nastraszyłaś xD
galopada_   małoPolskie ;)
02 czerwca 2014 18:53
asystentka nam tak mówiła w zeszłym semestrze. Tzn nie wszystkie będą wielokrotnego wyboru, ale będą 😉 (tzn mam nadzieję, że to nieprawda )
Teraz też miałam na kolokwiach coś w stylu że było pytanie i odpowiedzi  1) a  2) b  3) a,b  4) żadne  itp. Ale pkt ujemne ? Nie no.. mam nadzieję,że gdyby tak naprawdę miało być, to starości by wiedzieli, w regulaminie nie ma nic o ujemnych.
Ja mam po dzisiejszym dniu dość. Pani mgr od komunikacji chciała mi 3 stawiać, bo nie napisałam wiersza :/ Jakoś "wykłóciłam" 4, no ale bez przesady. Obowiązkowe wiersze na lek ? Coś w złym kierunku chyba system idzie.
I w zeszłym roku i w poprzednim semestrze miałam testy wielokrotnego wyboru z punktami ujemnymi. Okropieństwo.
Jeden był "normalny" - udzielisz dobrej odpowiedzi +1pkt, brak odpowiedzi 0pkt, zła odpowiedź bądź niezaznaczenie wszystkich poprawnych -1pkt a ten w poprzednim semestrze był naprawdę wredny, miał być na tych samych zasadach co ten który wcześniej opisałam ale panu doktorowi się odwidziało i było tak: dobra odpowiedź +1pkt, niezaznaczenie -1pkt, zła odpowiedź -2pkt.  🤔wirek:
takie głupie pytanie..

czy studenci wieczorowych mogą iść na egzamin do dziennych ? ten sam wykładowca i ten sam tryb nauczania i godziny
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 19:59
Naciau, skontaktuj się z wykładowcą, jak Ci pozwoli, to możesz. Z partyzanta bym nie przychodziła.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 czerwca 2014 08:17
Naciau zależy tylko i wyłącznie od osoby prowadzącej przedmiot..  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2014 08:19
Proszę o kciuki 11:15-12:45!!!
robakt   Liczy się jutro.
03 czerwca 2014 14:07
O mamuniu!!!! Zaliczyłam kolokwium z chemii  💃 (POMIŃMY, ŻE NA 2,5  🤬 ), ale mam zaliczenie  😜
Babka od biochemii nas nie wpuściła, bo 'nie zmieścicie się na sali'. Mamy przyjść za tydzień.

A w ogóle mieliśmy na przyszły semestr przedmioty do wyboru hodowla psów/kynologia i prawdopodobnie zamienią nam na rachunkowość/statystyka. Wtf. 🤔wirek:
Z kim masz biochemię?
Ćwiczenia z dr(?) Ognik, od wykładów prowadzącą cały przedmiot dr Czech.
Dr hab. nawet 😉 ale Ci się duet trafił. Miałam wątpliwą przyjemność mieć przedmioty z obiema paniami
Jest istna masakra. Pani od wykładów nawet nie pamięta o naszym kierunku, a jak ktoś od nas pójdzie do niej i powie, że to ten kierunek, to słyszy 'Behawiorystyka? A to nie będę rozmawiać'. 😜
flygirl, ja miałam taką panią doktor (nazywaliśmy ją Babcią Glebą :hihi🙂 która twierdziła że na naszym wydziale nie ma innego kierunku niż rolnictwo ani nie ma u nas czegoś takiego jak licencjat, jest tylko inżynierka. 😜 Zabawy z tym było co niemiara.
Tylko się nie zdziw jak większa część roku uwali egzamin w pierwszym terminie.
Ja za to mam z panią O. w przyszłym tygodniu egzamin i coś mi mówi, że nie będzie wesoło zwłaszcza, że nie byłam na żadnym wykładzie i póki co nie mam notatek.
zdałam egzamin praktyczny z histologii 💃 tyle stresu było, a trafiłam na przesympatycznego asystenta, bardzo miło zleciał ten czas 🙂
fruity_jelly zdziwiona to bym była gdyby większa część zdała. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 czerwca 2014 13:22
Skończyłam studia  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2014 13:28
smarcik, gratulacje!!!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 czerwca 2014 13:29
Dziękuję  :kwiatek:

Jak to jest z legitymacją studencką - jest ważna do października czy muszę ją już oddać?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2014 13:31
smarcik, a magistra czy licencjat?

Ja właśnie po egzaminie, ale kiepsko mi poszedł.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 czerwca 2014 13:34
Licencjat, ale póki co nie wiem czy będę od razu robić mgr, celuję w podyplomówkę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2014 13:35
smarcik, to mów, że będziesz robiła magistra i zostajesz na uczelni, wtedy nie mają prawa Ci zabrać 😀


Ta sesja jest kiepska =/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 czerwca 2014 13:38
Aaaa ok, nie pomyślałam, że to tak działa  😁 Dzięki  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2014 14:48
Uff, rozwój pracowników zdany, mój esej o monetary policy przeszedł, jeszcze tylko wyniki koła z rachunkowości BARDZO mnie martwią.
robakt   Liczy się jutro.
04 czerwca 2014 15:35
Czy mogę tu przeklinać?!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2014 15:45
robakt,  "motyla noga", "kurdelek serdelek" "cholibka", "o kurczaki" 😀
robakt   Liczy się jutro.
04 czerwca 2014 15:49
CHOLIBKA KURCZAKI  CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA CHOLIBKA KURCZAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się