STOP Skaryszew

a wole niepokonanego Seabiscuita bo on taki szybki byl i piekny
Mój mąż przeszukując youtube z nudów odnalazł bardzo ciekawy filmik Tary.

Część wstawionych zdjęć nadawałaby się do promocji akcji STOP Skaryszew... Niezła hipokryzja 🙂
W 1:30 bardzo ciekawy moment "wyprowadzania" koni. Profesjonalizmem to się nie popisali.

Przepraszam, ja wiem, że to nie o Tarze ma być ten wątek, ale trafiliśmy na to przypadkiem i no... sami zobaczcie.
no bardzo bezpieczne wychodzenie na raz dwoch koni, bez ochraniaczy transportowych, zabezpieczonego ogona... no😉
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
17 lutego 2013 18:53
a tam jeden konik biedny to dęba staje i wejść nie ceee....na pewno wie, gdzie jedzie 😜.
Ad. Czarny Książę - jak to przeczytałam to oczom nie wierzyłam. Piękna opowieść dla dzieci jako podstawa wiedzy o koniach. ja pasuję 😵
Czarnego Księcia to córka kumpla z pracy czyta (dziecko lat 8..) Czarny Książę "biblią" organizacji...
Ekoswiry sie zebrały,juz sa słowne przepychanki. Pierwsze zgłoszenia do IW poszły. Krzycza,wyzywaja. Wstyd. Pisze z tel.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
17 lutego 2013 19:12
i konie dzięki tym krzykom pewnie spokojniejsze są 😵. a nie można policji wezwać za zakłocanie porzadku czy jakoś tak?
Pifia- oficjalne zgłoszenia? spisano je? są zrobione notatki?
ble nie mogę się do Ojca dodzwonić :/
ciekawe czy IW złoży doniesienie do prok i na policję w sprawie utrudniana wykonywania czynności służbowych i obrażania -szczerze ich namawiałam🙂
Czy komuś jeszcze mam zostawić namiary do siebie? Koło 2.30 będę na miejscu.

wreszcie coś w drugą stronę 🙂

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130212/POWIAT0210/130219693
Pifia Dzięki, że jesteście i donosicie na bieżąco! Ja cały czas się emocjonuję...
Kolejne doniesienia, obszerniejsze bo grzejemy się w pokoju i mam kompa 😀
To co się tam dzieje to jakaś paranoja!!!!!!!!! (wiem wykrzykniki, ale musiałam)
Tara się swawoli na całego, wyzywają, zaglądają do przyczep i o zgrozo do paszportów, przeglądając je bardzo dokładnie- gdzie tu jakaś mowa o ochronie danych osobowych! Legitymują ludzi z IW, Straży, Policji- pytają na jakiej umowie pracują i jakie mają upoważnienia.
Rozdrażniona tą sytuacja pana policjanta poprosiłam na bok i zapytałam jakie mają prawo do legitymowania ludzi i oglądania paszportów?

Odpowiedź brzmiała:
" Proszę pani ja nie wiem, nie mam pojęcia, szykanują nas na każdym kroku, a niestety jest z nimi jakiś poseł i każdy z nas pozwala im na to, bo się boimy że stracimy pracę"- współczuję im, są zabiegani jak szaleni!

Tara jest na tyle zakręcona, że brali mnie i MŻ za jednych z nich, dużo rozmów daje się podsłyszeć, zacznę nagrywać na dyktafon. EKOSI jest spokojnie ponad 100, może nawet z 200 osób, rano się większość zmywa.

Póki co konie zadbane, transporty dobre, lecz jeden Tara zatrzymała bo dojrzeli w paszporcie brak polskiego właściciela. Kolejna sensacja to kózki przewożone w VW T4- 5 sztuk spokojnie sobie leży na pace, opatulone siankiem, zero stresu, wcinają- no ale, że przewożone w samochodzie to było się czego doczepić.

2 panów- Ekosi spotkaliśmy w restauracji- pili piwka i wódeczkę, a teraz na targu wyzywają najwięcej- a sami się rzucają, jak ktokolwiek alkohol spożywa.

Ludzie potrzeba wsparcia i to jak najprędzej!

Pozdrawiamy z frontu  😁
Pifia, nagrywaj, rob zdjecia!!!
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
17 lutego 2013 20:37
No proszę was... Przecież takie bezprawne legitymowanie to pod prokuraturę chyba podpada?
dokladnie! i filmiki juz sa hihihi😀
spytajcie do kamery tego pana posła o to
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
17 lutego 2013 20:46
Ciekawe z jakiej partii 😉. W razie co PSL da kumplowi z Wiejskiej popalić :P
Filmy chciałam robić, ale niestety dysponuję tylko komórką, aparat też nie dużo zrobi bo jest ciemno, a nie chcę koni płoszyć, Tara ma latarki, MŻ też znalazł w aucie, więc ile się da tyle nagramy i pocykamy. Dyktafon mam w tel, coś nagram jeżeli się uda, na najgorsze wrzaski ze strony Tary się spóźniłam- uspokoili się zanim doszliśmy do nich. Ale oni będą mieli filmy jak bezprawnie nagrywają dane z paszportów.
Jeżeli namierzę tego posła to zaraz zadam mu parę niewygodnych pytań.
Trzymajcie kciuki, bo się przydadzą bardzo, czekamy na milenka_falbana i pewnie znów wyruszymy.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
17 lutego 2013 20:49
Ale fajno. Nagrali źe prawo łamią? Ekstra, powinien iść pozew za pozwem. Tylko ciekawe co to koniom pomóc ma??
Póki co odważnie stwierdzam, że konie nie korzystają na tym zupełnie, raczej są poddenerwowane tłumami ludzi co zaglądają do przyczep i robią zamieszanie  :/ :/ :/
jakbym była koniem, to nie myślałabym o wodzie ani o tym bacie, który mnie leje, tylko o tym, jaką dumę odczuwam z faktu posiadania paszportu.

szkoda tylko, że paszport nie jest dokumentem stwierdzajacym własność, może tam być pan kazio z wolki koziej, liczy się umowa kupna-sprzedaży.

zaczął się proces zastraszania. ludzie zaczynają się bać "normalności"

ja niestety ze względu na dzisiejsze zdarzenie i mój stan odpuszczam, za wiele godzin i za dużo dziś łez i stresu.
Dorwac gnojkow! Taka sama smierc tym dupkom na jaka narazaja konisie. Do boju Tara 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 lutego 2013 21:18
Oho, zaczyna się najazd eko-świrów.... 😵
a tak poza tym wszyscy zdrowi?  🙄
Nie jestem eko swirem 🤣 jestem przeciwna temu co sie tam dzieje,

Oho, zaczyna się najazd eko-świrów.... 😵
czyli czemu?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2013 21:20
chanell01 - kiepski z Ciebie troll. Postaraj się bardziej! Jestem pewna, że stać Cię na więcej =)

Chociazby temu



czyli czemu?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 lutego 2013 21:24
https://www.facebook.com/pages/Niekryty-Krytyk/176539802376111 a propo 'reklamy' forumowej akcji. Warto się z tym udać do tego gościa. Chłopak ma gadane i nie da się zastraszyć. Myślę, że warto.
chanell01 - żyj dalej w swoim świecie różowych jednorożców tfu konisiów
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 lutego 2013 21:43
No kurde, miałam wyjechać ok. 3 z Warszawy, a jak chłop jak mu przeczytałam jaki cyrk jest na miejscu, to już chce jechać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się