Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

AleksandraAlicja -  😁 😁

Sznurka - ale cudo małe  😍 jej jaki słodziak. Widzę, że macie tą żyrafkę co tak chwalą mamy, też chyba ją kupię.
Dzięki dzięki 🙂

Ale fajne te wiaderka do umywania dzieci  💘

A wiecie co jest najdziwniejsze w tym wszystkim?
Ja tak strasznie nie chciałam i w ogóle "never w życiu", robiłam wszystko żeby dziecka nie mieć... a tu mi Gabryś w brzuchu pływa 😀
A mój brat z żoną od 5 lat próbują i nic. Są po trzecim nieudanym in vitro, teraz będą robić w Białymstoku czwarte.
Dziwny jest ten los  🤔

A czemu żyrafka jest chwalona przez mamy? Jakieś magiczne właściwości ma? 😉
Julie, a jaki Lew zadowolony w wiaderku jest!
Cierp1enie, mam, mam tez inne gadzety z zyrafka, mi sie podobała bardzo, co na to młodzian  zobaczymy!
Julie wiecej w tym PR niz realu;] ale mnie urzekła
wpisz sobie w google zyrafka sophie
sznurka, domyślam się co masz na myśli z tymi różnymi drogami i tym bardziej gratuluję :kwiatek:

julie, o rany, gratulacje!! Ten wątek chyba nigdy nie umrze, ciągle ktoś tu się pojawia z dobrymi wieściami 🙂 

Mogę wam zarzucić jeszcze jednego Tomeczka? Absolutnie go uwielbiam 😀 Nosiłam go dzisiaj całe popołudnie i nie miałam w ogóle dosyć 😀 Wyglądam tak jak wyglądam, ale po takim hardkorowym tygodniu jak ten mam prawo...


Dzionka, ale do  twarzy ci z nim!
Niestety wiem właśnie... 😀
Sznurka - to nawet nie wiedziałam, że są inne jeszcze gadżety z tą żyrafką 🙂😉

Dzionka - pasuje Ci!!
Cierp1enie, mam zawieszke do auta, bodziaka, grzechotke, ksiazeczke i zyrafe do kapieli;]
Dzionka, oj tam;]
sznurka bosko! Synek cudny i bardzo się cieszę że jest Wasz 😉
Szczędzisz nam tych informacji ale rozumiem, że to osobiste sprawy. Jak będziesz miała chęć opowiedzieć nam więcej to czekamy. A teraz...dawaj więcej zdjęć bo oszalałam 😉
Też już chcę znów takiego berbecia.
A długo jest już z Wami?

Aż sama sobie zaraz wyguglam żyrafkę 😉
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
26 września 2012 20:58
Nie rodzę w tym roku 🙂

Laski, jak kto nie chce w ciążę zajść to lepiej niech nie wchodzi na ten wątek. Tu zarażają 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 września 2012 21:00
Dzionka, ale Ci pasuje. Oj kurde dawno mi tak nic nie pasowało jak ten dzidziuś Tobie!
Sznurka, Lew jest przesłodki! A to zdjęcie w  wiaderku 😍
Anka, trzymam kciuki za znajomą. Bardzo mocno!
Biała czekamy tu na Ciebie

Wieści z frontu: Maleńka wczoraj przybrała na wadze tylko 10g, a dziś nic 😵 Oj posiedzą bidule jeszcze wtym szpitalu, posiedzą 😕
Laski, jak kto nie chce w ciążę zajść to lepiej niech nie wchodzi na ten wątek. Tu zarażają 🙂


A jak ktoś chce, to niech się przeprowadzi na małe osiedle, na którym wynajęliśmy mieszkanie i pierwsze co to się począł Gabryś.
Śmialiśmy się jak się tu wprowadzaliśmy, że to chyba jakaś sekta, bo tu każda rodzina ma co najmniej 2 małych dzieci i co druga kobieta jest w ciąży. Po miesiącu okazało się, że to zaraźliwe  😁
Tak jakoś się super w wątku zrobiło 😍 że zebrało mi się na wspominki...

     


Filip 5 dniowy i 2 letni🙂 Kiedy to zleciało...
ash   Sukces jest koloru blond....
26 września 2012 21:10
Muffinka, 2 letni Filip do schrupania! Uwielbiam te jego jasne włoski. 100 lat dla synka 😅 😅
Julie, fajnie! Pewnie byś się prędko nie zdecydowała, skoro taka antydzieciowa byłaś. A tak to los zdecydował za Ciebie 🤣
Ja bym się nigdy nie zdecydowała.
Ale dać dziecko takiemu mężczyźnie jak mój, to zaszczyt  😉


Matko bosko co się ze mną dzieje... Do niedawna zbierało mi się na wymioty na widok niemowlęcia, a teraz mam tak:  💘
Szczególnie jak to chłopiec, bo nadal zbiera mi się na wymioty jak widzę małe, piszczące dziewczynki ubrane na różowo.

No, ale gdyby jednak Gabryś okazał się jakimś cudem być dziewczynką, to i tak będzie wychowany tak:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydHMU05BknE  😉

A tak w ogóle, to gdzie w Polsce można dostać takie ubranka:
http://www.punkbabyclothes.net/shop/index.php?cPath=21_125_42
http://www.gothlings.co.uk/babygrows-2-c.asp


Bo jedyne co mnie to tej pory zbulwersowało, to podział na róże i błękity <rzyga> jak się wejdzie do sklepu dzieciowego. Ble.
In.   tęczowy kucyk <3
26 września 2012 21:39
No moze nie ostatnio, ale z tego co pamietam to In walczyla ostro w watku antydzieciowym albo tym o aborcji, nie pamietam dobrze ale na pewno cos bylo.. Na forum nic nie ginie 😉

O kurka, a ja nawet tego nie pamiętam 😀 Dobrą masz pamięć 🙂
W antydzieciowym to raczej nie, zgaduję, że w jakimś pro-aborcyjnym temacie 😉 (i nie sądzę, żeby mi się poglądy od tego czasu zmieniły :P)
Averis   Czarny charakter
26 września 2012 21:41
Sznurka gratuluję! Uwielbiam takie nietypowe imiona- moim typem nr 1 jest Miron 🙂
Julie, gratuluję, ale najbardziej czadowy, to masz suwaczek 😁

A to mój pięcioletni braciszek, którego społeczeństwo nagminnie myli z dziewczynka, na co on niezmiennie odpowiada 'jestem chłopcem, ale często mylą mnie z dziewczynką. Nic nie szkodzi, bo chcę mieć takie długie włosy jak tata 😁

A potem się laski oburzają, jak uparcie wojują, że dzieci nie będą mieć, a inni im piszą, że teraz tak tylko mówią i że im się zmieni kiedyś. Prawda jest taka, że naprawdę większości się zmienia jednak 🙂

Też myślę, że mi pasuje, ale niestety - najpierw ślub, potem mieszkanie (bo trzecie piętro bez windy i brak możliwości zostawienia na dole wózka jest słabą opcją) i na trzecim miejscu dziecko. Ale nie mogę się już doczekać 😀
Averis- boski jest!! No i tekst mistrzowski  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2012 22:00
Averis, Twój brat jest bardzo podobny do mojej bratanicy  😁
Averis   Czarny charakter
26 września 2012 22:01
JARA, ej, kurde! 😁
Cierp1enie, dzięki! Mój brat jest absolutnie boski!
Sznurka gratulacje, tajemnicza z Ciebie osóbka, wspaniały synek i super imię🙂

Julie los bywa przewrotny, ja też nie lubiłem niemowląt tzn: były mi obojętne a teraz nie mogę doczekać się córeczki🙂

Kurcze, jak wy znajdujące czas na pisanie, moje Tadziątko pochłania mój cały wolny czas. Chyba nie jestem zorganizowana:/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2012 22:03
Averis, ciacho będzie jak wyrośnie, pies na baby, zobaczysz 😀
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
26 września 2012 22:13
Ja ostatnio stwierdziłam, że kupię szpadel, okopię się i zasieki z drutu kolczastego rozciągnę, bo powoli zostaję sama na froncie antydzieciowym. Aczkolwiek raczej umacniam się w tym, niż mi się zmienia.
Gratuluje sznurka Lew to piękne imię!
Julie rownież gratki, bym zrobiła to osobiście kiedy dzisiaj do mnie dzwoniłas 😉 Mamy chłopców rządzą.

Dzionka my zalatwilismy ślub i zmianę mieszkania w 3 m-ce.

A u nas po wizycie u okulisty. Siatkówka dojrzała do wieku urodzeniowego 🙂 następna wizyta w 11 miesiącu życia , czyli jeden lekarz "z głowy".
Averis   Czarny charakter
26 września 2012 22:35
Dodam tylko, ze Szymon urodził się w 7 miesiącu z wrodzonym zapaleniem płuc, wylewami do mózgu trzeciego stopnia i miał jakieś dziwne przepływy w sercu i naprawdę było z nim kiepsko. Miesiąc leżał pod respiratorem a pierwsze dwa-trzy tygodnie na OJOM-ie. A teraz patrzcie jaki zuch. I mądry jak diabli. Także mamy wcześniaczków- wszystko będzie dobrze :kwiatek:

Ostatnio Szymczak szedł z mama ulicą i pani obok nich mówi do córki 'Ale zimno', na co mój brat: ' Owszem, jest zimno mamusiu, ale ta pani nie wie, że to przez ten wiatr północno-wschodni'.
Averis miód na moje serce tylko takich historii chce słuchać 🙂 po urodzeniu Ignaca nagle się okazało, ze wokół pełno wczesniakow i to swietnie radzących sobie w życiu. Tego się trzymam. A Szymon faktycznie przystojniak.
Julie w DE na pewno. Tylko cholerstwo drogie jest jak nic, a dzieci tak szybko z tych rzeczy wyrastaja, ze nie chce ich kupowac, bo ciezko jest je znowu sprzedac. Moj maly bedzie sluchal muzyki i moze sie zarazi od mamusi metalem i punkiem, a od tatusia punkiem 😉 kto wie
Czy tylko mi sznurkowy synek kojarzy się z seksuologiem?  😁


Mnie, bo innego Lwa nie znałam 🙂
Lanka_Cathar - dopóki na prawdę się nie zmieni 🙂 Sama widzisz, na przykładzie innych. Ja też nigdy nie chciałam
Julie - Kucyczek Cię wydał 😉 A czy później będzie tak samo niż w ciąży? Na pewno ciężej, ale też pięknie. Czasem chce mi się wyć i żałuję, że zdecydowaliśmy się na drugie  😡 ale to przez chwilę i coraz rzadziej... początki są najgorsze, chociaż niektórzy mają dzieci aniołki. Najgorzej jak chorują 🙁
a Tołstoj? a Rywin?']
wariatki;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się