Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Gratulacje Julie 😉
Chciałam się czaić do końca i pokazać dopiero gotowego Gabrysia, ale... i tak mnie już wiele osób widziało i widzieć będzie, a w prawie 6 miesiącu trudno udawać, że się nie jest w ciąży  😉
No niektórzy już w 3 miesiącu nie są w stanie udawać 😎 Koszmarek jakiś 😉

A moje dziecko dziś skończyło 2 latka 😅
W sumie, to nie chciałam niczego udawać czy ukrywać, tylko po prostu zrobić takie wejście smoka jak sznurka  😉
Ale i tak by się to nie udało, bo jeździmy po stolycy w towarem, a przecież już widać.
I tak kilka osób z którymi znam się osobiście już wiedziało (Basznia, kujka... ) więc już się powoli taka tajemnica Poliszynela z tego zaczęła robić 😉
No i zdecydowałam się tu przywitać, bo będę prosić warszawskie mamy o pomoc w wyborze lekarza i miejsca przyjścia syneczka na świat.

sznurka:
Wyobraź sobie, że też przez chwilę chodziło mi po głowie imię Lew! No ale mamy Gabrysia. Chyba że jakimś cudem okaże się jednak być dziewczynką, ale to raczej wątpliwe.
Julie - gratki !
I świetny suwaczek 🙂
Wow! Gratulacje sznurka - czyżby udało Ci sie zostać Lwią mamą z wyboru?  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Gratulacje sznurka- śliczny chłopiec z intrygującym imieniem  🙂
Gratulacje Julie
ash   Sukces jest koloru blond....
26 września 2012 18:14
Julie gratulacje!!!! Super 😅
Ale się wątek powiększa!!!!!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 września 2012 18:18
Gratulacje dziewczyny! 😀 A oba imiona są genialne 😍 Choć osobiście jestem zakochana w Gabrielu, to był mój jedyny typ na nazwanie syna :P
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
26 września 2012 18:27
😂 Julie  😂 padają ostatnie bastiony antydzieciowe- ja mam, Ty będziesz miała  😁 gratulacje!!!  😅
No i dla Sznurki gratulacje ogromne, zwaliła na nas mega-bombę i zniknęła  😎
Kami   kasztan z gwiazdką
26 września 2012 18:29
Julie gratulacje  :kwiatek:

Aneta
też mam taki materacyk tyle że u nas jedna strona jest jakby pofalowana, więc wyboru nie mieliśmy zbytniego z ułożeniem... Jak mi powiesz która strona jest która to Ci napiszę która u nas jest na górze  😉

A my po wizycie, szyjka skrócona, rozwarcie na pół centymetra, we wtorek mam odstawić magnez i nich się dzieje wola nieba  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2012 18:32
Czy tylko mi sznurkowy synek kojarzy się z seksuologiem?  😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 września 2012 18:36
Julie? Naczelna anty-dzieciowa??? Świat się kończy!

Gratulacje!
Mi sie kojarzy z takim fest-silnym człowiekiem co mu ani sztorm ani susza.....
Sznurka wielkie gratulacje dla waszej trójki :kwiatek:,a teraz domagamy sie zdjęć, i Lwa i Twoje i zdjecia nowego pokoiku bo napewno jest 😀iabeł:
Julie no to serdecznie gratuluje i widze, ze jestes wlasciwie 2 tyg za mna, ciekawe, kto pierwszy przyjdzie 🙂😉 ja jutro zaczynam 7 miesiac.

sznurka no tak zaczailas, ze nikt sie nie domyslil 😀


O kurde, dziewczyny, znajoma walczy o malucha w Holandii...22 tygodnie, szyjka otwarta, blony plodowe znizone...prawdopodobnie nie dadza rady. W DE ratuja wczesniaki w lonie matki juz od 22 tygodnia, w Holandii niestety nie.
🙁
[quote author=Cierp1enie link=topic=74.msg1534907#msg1534907 date=1348654777]
Klami - powodzenia na wizycie i daj znać jak tam


No nie mogę, regularnie widuję Klami w stajni i się nie chwaliła 😉 Hi hi, nie ma to jak podobne nicki 😉
[/quote]

ups ach to roztargnienie 🙂  😁

Julie - gratulacje  🏇 to wcisnęłaś się przede mną i jesteś chyba na podobnym etapie z Anką 🙂

Muffinka - jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!  😅

Kami - no to super!!

Anka - trzymam kciuki za cud!!

A jak Biała???[font=Verdana]  ktoś coś wie?? [/font]? 👀



Jakby któraś nie wiedziała co to jest ciąża to proszę posłuchać -

ja to słucham już któryś z rzędu i dalej nie mogę uspokoić śmiechu 😀
sznurka, Julie Ogromne gratulacje! Jakie zaskakujące wieści dzisiaj 🙂
[quote author=maleństwo link=topic=74.msg1535283#msg1535283 date=1348680969]
Julie? Naczelna anty-dzieciowa??? Świat się kończy!
[/quote]

No  😀
Gabryś postanowił przyjść na świat i koniec. Na drugie powinien mieć Mc Guyver, wymknął się dwóm systemom "zabezpieczeń"  😁
Moje zdanie w tym wszystkim się w ogóle nie liczyło.
Oj nie od razy byłam szczęśliwa, nie od razu... Może opiszę to jak i dlaczego mi się pozmieniało innym razem, albo w wątku "presja macierzyństwa..." 😉
W każdym razie szybko okazało się, że wszystko jest zupełnie inaczej niż sobie to wyobrażałam.
Przede wszystkim czuję się zajebiaszczo. Nie miałam jak na razie ŻADNYCH przykrych objawów. Zero mdłości w pierwszym trymestrze, żadnych zachcianek, wahań nastroju, teraz żadnej zgagi, zaparć, bolącej głowy, pleców... no nic!
Czuję się bosko i fizycznie i psychicznie. Wesoło mi i radośnie, cały czas.
Właśnie "rozmawiam" z Gabrysiem przez brzuch. Jak głaszczę, albo lekko pukam, to on odpowiada pukaniem, kopaniem i skakaniem  😅
Strasznie ruchliwy jest.
Czy spodziewać się tego samego już na tym świecie...?
Sznurka wow ja cie nie moge :-) A chlopak sliczny ile on ma?
Lew bo spod znaku lwa? 😉

Julie gratulacje!
Sese coraz wiecej tu tych co to takie antydzieciowate byly 😀

Biala trzymam kciuki, wiem co to czekanie..

AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
26 września 2012 19:50
Julie, nie, moje po drugiej stronie ciągle spało i mało ruchliwe było, a teraz...  😁
A kto tu jeszcze "antydzieciowy" zawitał ostatnio? 😉
No moze nie ostatnio, ale z tego co pamietam to In walczyla ostro w watku antydzieciowym albo tym o aborcji, nie pamietam dobrze ale na pewno cos bylo.. Na forum nic nie ginie 😉
No i ja antydzieciowa totalnie bylam 😉
Zreszta bylo to tak samo, jak u ciebie. Smieje sie, ze go nazwe Jezus, z hiszpanska wymowa "Hesus", bo on postanowil przybyc w momencie, gdy to bylo najmniej mozliwe 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
26 września 2012 20:00
Ja byłam ogromnie antydzieciowa. Może dużo na forum o tym nie pisałam, ale byłam. Że dzieci to never ever, po moim trupie, nigdy w życiu. A teraz  😍 Ale tylko do mojego  😁 Chociaż nie, inne niemowlęta też mnie ruszają. A nie ruszały!!!



Dodofon, tak Dodo, z wyboru, dlatego mówię ze to dluga i zawiła historia a do rodzicielstwa prowadzi wiele dróg
Muffinka, w skrócie ogromnym to marzenia się spełniają, chociaż na niektóre trzeba bardzo długo czekać
Lew ma 1,5 miesiaca i powiem wam, ze czuję się jak w bajce!

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa! Julie gratulacje!
Dlatego jeszcze raz ogromne gratulacje, ze sie udało!! Taki mały kokos to ogromny skarb! A taka rodzina dla niego to jeszcze większy skarb. (i ta matka jak Lwica walczaca  😉)
O kurcze to jak moja Nelcia :-) ale fajnie :-) czyli Lew-lew.
super bardzo sie ciesze ze macie swojego slodkiego chlopczyka :-)
rety, Sznurka! niech Ci sie maluch dobrze chowa!
gratuluje 🙂
sznurka, ogromne gratulacje! Jesteś Mamą, masz Synka  💃  💃  💃
(Mój Wit też lew)
Julie, niech żyje potęga plotkarskich gazet  😀 Wiwat "Kucyczek"  😅 - już przy tej lekturze roześmiała mi się gęba (Twoja radość widoczna w całym ciele). Gratulacje! Potęga Uczuć niech będzie z Tobą  💘
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
26 września 2012 20:21
Tak jakoś mi się skojarzyło:

😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się