Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Piękne macie zdjęcia.Dawno mnie tu nie było przez wyjazd.Ale tu się działo!!
my_karen - jeśli planujesz zostać tam dłużej to podobnie możesz wybrać pediatrę (pierwsza wizyta, tzw. patronaż może się odbyć w domu jeśli chcecie)
Dziękujemy bardzo za miłe słowa 🙂


galantova ze szpitala jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolona. Cała obsługa była bardzo miła i pomocna, wliczając w to lekarzy. Ten, który przyjmował mój poród był szczególnie sympatyczny. Jak chcesz to na pw dam Ci nazwisko, choć trudno mi powiedzieć jak poradziliby sobie w razie komplikacji, bo ja miałam poród w trybie przyspieszonym i bez żadnych problemów. Ale ja osobiście bardzo im ufam, uczęszczałam do nich na Szkołę Rodzenia i poznałam dużą część personelu. Ja jestem bardzo zadowolona. Bardzo dbają o każdy szczegół i sprawdzają każdy niepokojący objaw u noworodka. Dla mnie duży plus dla Raszei 🙂

kosteczka Frankowi też smoczek raczej nie przypadł do gustu. Używam tylko w ostateczności, no i cóż, nadal karmię dosyć często... Poza tym to chciałam napisać, że bardzo Cię podziwiam za organizację - mi przez jednego szkraba cały plan dnia staje na głowie, a co dopiero przy trójce dzieci.

my_karen Ja położną mam całkowicie niezależną, znalazłam po prostu taką, która działa na moim osiedlu i zadzwoniłam 😉

Idę się szykować na zakończenie roku szkolnego, haha  😵 😂
Atea - dzięki  :kwiatek: kiedy matura?
Atea słodziak świetny a co do organizacji dnia jeszcze trochę i przywykniesz do nowego trybu

A my dziś po szczepieniu i Kubek dobrnął do magicznej cyfry 9 kg😀
Dziś łażę nieprzytomna bo lekarz skoro świt i nie było mojej drzemki do godz 10 👀
Liliana trzymam kciuki
Galantova mamy maść bobodent - nie wiem czy działa, nie wiedzę po niej różnicy. Czopki nam się wczoraj skończyły, muszę kupić.
Muffinka - a żelowy gryzak z lodówki? U nas daje radę.
Wypróbowany - średni rezultat 🙁 Coś ciężko nam to ząbkowanie idzie.
Nie martw się, kolejne ząbkowania będą lżejsze  :przytul:
Ufff dzięki 😉

Teraz jest sukces - młody od 6 min bawi się karuzelą w łóżeczku 😉 hihi, od 6 min nie muszę go nosić.
Muffinka - my używaliśmy dentinoxu - taki żel, super pomagał obu chłopakom.
Spróbujemy 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
29 kwietnia 2011 13:53
[quote author=my_karen link=topic=74.msg993625#msg993625 date=1304016387]
chyba ze Nord mnie wyprzedzi 😎
[/quote]
No i wyprzedziłam. Urodziłam w niedziele wielkanocną o 21. Mała jest zdrowa, wazy kolo 3 kg🙂 Wszytsko poszło sprawnie, poród nie trwał długo i mnie nie NACIELI 😅 😅 😅 😅
Gratulacje!!!!!!!!!!! 😉

Zdjęcia daj!!
zuza   mój nałóg
29 kwietnia 2011 13:57
Nord gratulację  💃
Czekamy na zdjęcia i obszerniejszą relację  😉
majek   zwykle sobie żartuję
29 kwietnia 2011 14:10
nord suuuper
gratulejszyn
!!!
Nord - ale extra 😅 czekamy na zdjęcia małej Tosi 😜
Wooow 🙂 Zazdroszczę braku nacięcia! Dobre wieści Nord, dawaj relacje i foteczki 🙂
nord Gratulacje 💃
Nord gratki! Czekamy na foty !
Nord gratulacje czekam na foty
Nord gratki  😅 😅 😅
Ircia   Olsztyn Różnowo
29 kwietnia 2011 19:30
Nord GRATULACJE  😅
Czekamy na fotki
A mój synuś znowu chory, 9 maja mamy do laryngologa a potem prawdopodobnie wycinanie wszystkich trzech migdałków  😵
NORD ogromne gratulacje !!!!!
Ja juz tez po.. Udalo sie naturalnie, ze znieczuleniem i mam bardzo dobre  wspomienia z tego porodu.. W Polsce przezylam koszmar!
Ja jestem na sali poporodowej i mam spac, ale nie moge.. Maly radzi sobie swietnie i nie potrzebuje wspomagania oddychania. Ciezko jest mi ogladac go w takim stanie i w takim miejscu.. Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla go potrzymac.. Moze dzisiaj wieczorem.. Ma 2.67 kg, co dobrze rokuje. Strasznie mi smutno, ze do tego doszlo i nie wiem jak moglam temu zapobiec  😕
Lilliana BRAWO !!!! Witamy Twojego Syneczka na Świecie !!! Niech nabiera sił, a Ty się nie smuć. Dla swoich dzieci jesteś Najlepszą Mamą na Świecie! Czasami tak bywa, że nie da się zapobiec niektórym sytuacjom 🙂 Poradziłaś sobie wzorowo !!!!!
Nord - gratulacje  😅

Liliana - dla Was również gratulacje! Nie martw się, synuś da sobie radę. Zrobiłaś dla niego wszystko, co w Twojej mocy. Wagę ma konkretną, jest pod świetną opieką - będzie dobrze! Pamiętaj, że o Was myślimy i trzymamy kciuki  :przytul:
Liliana - gratulacje! 😅 Mały ma super wagę, jest na pewno silny i już za chwilę będziesz Go tulić 😍 I nie obwiniaj się - jesteś Super Mamą  :kwiatek: Jakie imię wybrane?
Liliana.Ishi gratuluje mówiłam że będzie dobrze i urodziłaś siłami natury,super!!!!!niestety gdybyśmy potrafili zapobiegać wszystkim niekorzystnym sytuacją życie by było monotonne i zawsze super a dostajemy kłody pod nogi i musimy iść dalej-i czasem mamy poczucie niesprawiedliwości...ale jeszcze raz gratuluję dzielna jesteś!!!!!!!!!!
Nord gratuluję ubiegłaś wszystkie:-))cisza cisza a okazuje się że ty już po wszystkim i cieszysz się brzdącem:-))
Liliana gratuluje i masz dzielnego syna.
Że nie ma żadnych fot to ja się nieśmiało wcisnę z Kubą

Gdzie mi z tym aparatem. No i się pomyliłem i muszę od początku liczyć , hmm jak to było.. Ah już wiem jeden.....


Ta mina mówi sama za siebie. "Gdzie mnie z tym aparatem no gdzie.... Czy ja mówiłem że chce fotę??"


Mamo opanuj się ja chcę tam do góry a nie tu na kolanach. Nie rozumiesz?? to patrz ja Ci pokażę


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się