Kącik palącego re-voltowicza/voltopira

Sluchajcie, gdzie ja dostane w Wawie Diarumy? Musi byc gdzies w centrum, bo tam mamy hotel, a ja nie znam za dobrze Wawy i nie jestem samochodem. Do tego, zeby bylo otwarte do dosc pozna. Acha, sprawa jest pilna bo jade jutro.
Dzieki wielkie!
Polecam kiosk na centralnym, koło peronu WKD  😉
Jeszcze nie smakowałem Djarumów,pale Camele,Chestrfieldy,lubie mocne papierosy,najbardziej smakuja mi Camele bez filtra🙂Niestety w polsce i Europie niedostepne,mam czasami dostawe z USA.
Czy Djarumy sa o smaku tytoniu??🙂
horseman, czarne Djarumy są goździkowe z filtrem nasączanym czymś słodkim. Ogólnie- MEGA!
Witam🙂 ja jestem namiętnym palaczem, ale od 2 tygodni dzielnie walcze z nałogiem🙂 Paliłam mniej wiecej 5-10 fajek dziennie. Moją najwieksza zmora było palenie w stajni, końscy palacze wiedzą, że tam się pali najlepiej:P zaczęłam rzucać z pomoca nieqitin mini, jestem naprawde zadowolona z działania, bo w ogóle nie odczuwam głodu. Przekonujacy jest jeszcze fakt, że zabrałam się i nie pale przed egzaminami, czyli w najwiekszym stresie jestem w stanie poradzić sobie bez fajki. Pozdrawiam!
Polecam kiosk na centralnym, koło peronu WKD  😉


Dzieki - w koncu je tam znalazlam (po uprzednim zgubieniu sie pod dworcem centralnym :P)
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 sierpnia 2011 07:58
http://www.ileprzepalasz.pl/

Mój wynik:


Ile papierosów dziennie palisz: 30 szt
Ile kosztuje paczka: 11 zł
Ile papierosów jest w paczce: 20 szt

Na papierosy wydajesz dziennie: 17 zł
Tygodniowo wydajesz: 119 zł
W ciągu miesiąca przepalasz: 510 zł
Po roku zaoszczędzisz: 6205 zł
W ciągu 10 lat wydasz: 62050 zł
Po 20 latach przepalisz: 124100 zł

Szok normalnie  😤 👿 🤔wirek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 sierpnia 2011 13:19
A ja rzuciłam jakiś czas temu  😎 zdarza mi się do piwa jakiś papieros, ale tak żeby stale to już nie 😅
dragonnia,

Na papierosy wydajesz dziennie: 3 zł
Tygodniowo wydajesz: 21 zł
W ciągu miesiąca przepalasz: 90 zł
Po roku zaoszczędzisz: 1095 zł
W ciągu 10 lat wydasz: 10950 zł
Po 20 latach przepalisz: 21900 zł

Mi się nie opłaca rzucać palenia , hahaha
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 sierpnia 2011 13:27
Szczęściara jedna 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 sierpnia 2011 13:27
Hahaha  🤣 zawsze sie opłaca chociażby dla zdrowia
incognito, na coś trzeba umrzeć. A to jedna z niewielu przyjemności jaką sobie dozuję.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 sierpnia 2011 13:33
Przy Tobie bera7, to ja fajami się żywię
A mi ten wynik się nie chce wyświetlić...nie wiem o co chodzi. 😉

bera7, dokładnie, zawsze mówię, że na coś trzeba umrzeć.
karolinaaa, ja też 😉
dragonnia, ja palę falowo😉 na imprezie i paczka pójdzie. A mam dni, kiedy wypalę 1 czy 2. Nie mam musu, zwłaszcza jak nie mam kasy 😉
dragonnia przybij piątkę 🙄 ale postanowiłam ograniczyć a potem rzucić.. (aha, tak tak, jasne..) dzisiaj nawet kupiłam sobie black devile żeby mi było szkoda palić, bo drogie 😁
dragonnia,

Na papierosy wydajesz dziennie: 3 zł
Tygodniowo wydajesz: 21 zł
W ciągu miesiąca przepalasz: 90 zł
Po roku zaoszczędzisz: 1095 zł
W ciągu 10 lat wydasz: 10950 zł
Po 20 latach przepalisz: 21900 zł

Mi się nie opłaca rzucać palenia , hahaha

Mi równiez,inne nałogi wychodzą drożej 🤣
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
08 września 2011 19:15
Się pochwalę, się ograniczyłam. To i rzucę chyba na dniach....
Ja już 2 miesiące próbuję i nie potrafię! Jestem słabym, maluczkim człowieczkiem i brak mi silnej woli. Myślałam nad jakimś wspomagaczem typu nicorette itp. Zastanawiam się tylko czy to coś pomoże czy to taki pic na wodę-fotomontaż i przy mojej skłonności do ulegania pokusom to i tak mi nic nie da 🙁
my próbowaliśmy, ale coś nam kiepsko to wszystko wyszlo i dalej kopcimy po ponad paczce dziennie  😵 ale ja lubię palić, nie przeszkadza mi to nadmiernie.

czesto mi sie zdarza na koniu zapalić, ponoc brzydko to wyglada, ale dla mnie to wygląda tak samo jak palenie bez konia  😡
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 września 2011 15:29
Jednak nie rzuciłam hahaha wystarczyło żeby rok szkolny się rozpoczął...
Ja też miałam rzucić, ale mi nie wyszło. Zobaczymy na studiach 😀
Jeszcze nie smakowałem Djarumów,pale Camele,Chestrfieldy,lubie mocne papierosy,najbardziej smakuja mi Camele bez filtra🙂Niestety w polsce i Europie niedostepne,mam czasami dostawe z USA.
palę ten sam zestaw, jednak inaczej sobie radze z tym faszystowskim przepisem, zabraniającym sprzedaży papierosów bez filtra...moim ulubionym gatunkiem papierosów, są Camele w których przed zapaleniem odrywam gwizdek 😉
Ja też miałam rzucić, ale mi nie wyszło. Zobaczymy na studiach 😀


z mojego doświadczenia wynika, że na studiach tym bardziej nie rzucisz...

Ja pooowoli zaczynam dojrzewać do myśli definitywnego rzucenia.
ja palę głównie camele i lucky strike, ale LS polskie sa do niczego, znajomy mi wysyla francuskie, są dopiero pyszne  😜 a do tego czarna sypana lekko slodka kawa i jestem w raju  😜

a swoja droga mam ciekawostkę, w pl na rynkach mozna spotkac "ruskie" papierosy, sa paskudne, ale tansze i niektórzy je palą. takie tanie gówienko. a jakie bylo moje zdziwienie gdy znajomy w Blois zaproponowal mi czerwonego marlborasa z napisem "palenie szkodzi zdrowiu"  😲 okazalo się, że dla nich bazarowym tanim shitem są własnie papierosy sciagane na lewo z polski :P
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 września 2011 14:01
bemeself- mi tam smakują, lepsze od sobieskich czerwonych zdecydowanie
dragonnia,

Na papierosy wydajesz dziennie: 3 zł
Tygodniowo wydajesz: 21 zł
W ciągu miesiąca przepalasz: 90 zł
Po roku zaoszczędzisz: 1095 zł
W ciągu 10 lat wydasz: 10950 zł
Po 20 latach przepalisz: 21900 zł

Mi się nie opłaca rzucać palenia , hahaha


pieniadze sa po to zeby je wydawać. jesli palenie jest dla kogos przyjemnoscia to nalezy sobie ja sprawić poki jest na to czas  😉 - ja z takiego załozenia  wychodzę 😉
Jun, mamy identyczne podejście! 😉

ewuś, w sumie racja - będę mogła zapalić w każdym momencie, gdy będę miała ochotę, w domu się kryję, bo rodzice nie wiedzą.
Karolina widze, ze to już któryś raz się ze sobą zgadzamy 😉 ps. Przeprowadziłas się juz do Wrocławia?
Własnie mam taką ochotę zapalić, ale chwilowo nie mam co  👿
Jun, Jeszcze nie, ale to kwestia jakiegoś tygodnia. 😉 Ja zaraz uciekam z psem na Marlboraska ulubionego, a we Wrocławiu można się kiedyś zgadać. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się