Cavaliada Tour 2014/2015

A mnie jednak na Cavaliadzie nie będzie  🙁 Wypadł mi nagły wyjazd za granicę.
O Dementek - to tak samo,jak ja ;-),musze troche dluzej zostac za granica...:-\
Ja chętnie odkupie dwa bilety na piątek, jeżeli ktoś ma. :kwiatek:
Ja wybieram się w sobotę 🙂
Tak się tylko zastanawiam... Znajdę parking gdzieś w okolicach hali? Może ktoś coś podpowiedzieć?
czy nie ma ktoś do odsprzedania dwóch biletów na sobotę?
chłopak miał mi zrobić prezent na urodziny...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 marca 2015 22:16
Aaaa będę w Warszawie całe 4 dni <3, jak ja kocham warszawską Cavaliadę 🙂  🏇


armara będziesz jako prasa?? może się złapiemy na którejś z konferencji 🙂
Ja tez ją kocham i będę przez 4 dni.
Tyle, że w czwartek i piątek popołudniami.
Już się nie mogę doczekać
Ja wybieram się w sobotę 🙂
Tak się tylko zastanawiam... Znajdę parking gdzieś w okolicach hali? Może ktoś coś podpowiedzieć?


Ja zawsze parkuję w niekonieczne legalnym miejscu, przed wejściem na stadion Legii, od Czerniakowskiej. Jest tam duży plac, na którym staje wiele aut a policja przymyka na to oko.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
10 marca 2015 11:28
ma  ktoś  do sprzedania  2 bilety  na sobote ?
[quote author=armara link=topic=96242.msg2304003#msg2304003 date=1425144874]
Aaaa będę w Warszawie całe 4 dni <3, jak ja kocham warszawską Cavaliadę 🙂  🏇


armara będziesz jako prasa?? może się złapiemy na którejś z konferencji 🙂
[/quote]

Tak, koniecznie musimy się poznać 🙂 Będę od czwartku, bo podobnie jak szemrana po prostu kocham zawody na Torwarze ♥
Ja przed zawodami na Torwarze jestem chora tylko jeśli chodzi o parkowanie i dojazd 😉. Mam nadzieję, że w tym roku przejdzie to w miarę łatwo 😉.
Z tym akurat może być problem, ze względu na zamknięty Most Łazienkowski. Ja na Torwar jeżdżę od lat komunikacją, bo z parkowaniem jest problem i wolę zaoszczędzić czas i nerwy...
armara, ja dojeżdżam od Wro i niby wg google maps nie przekraczam Wisły i zjeżdżam jeszcze przed mostem. Czy myślisz, że i tak będzie problem?
pytanie do Warszawiaków, jadę na będę szukał hotelu na czas Cavaliady i chce spytać z jakich rejonów będę miął najlepszy dojazd samochodem, jadę wystawiać przyczepy więc parking mam jako wystawca ale zastanawiam w jakim rejonie szukać hotelu aby był dobry dojazd.

Dzieki z góry za odpowiedź
[quote author=pawel_asola link=topic=96242.msg2311058#msg2311058 date=1425988157]
pytanie do Warszawiaków, jadę na będę szukał hotelu na czas Cavaliady i chce spytać z jakich rejonów będę miął najlepszy dojazd samochodem, jadę wystawiać przyczepy więc parking mam jako wystawca ale zastanawiam w jakim rejonie szukać hotelu aby był dobry dojazd.

Dzieki z góry za odpowiedź
[/quote]
Zdecydowanie lewa strona Wisły - mokotów, czerniaków centrum, ochota - to najbliżej. Myślę, że korki mogą być większe ze względu na most tak czy siak.

epk
Nie mieszkam w Warszawie od jakiegoś czasu, ale wydaje mi się, że zjazd z Trasy Łazienkowskiej na Torwar jest otwarty. A z niego będziesz korzystać jadąc od Wrocławia. Będę w Warszawie od czwartku - mogę zameldować jak to jest dokładnie.
Gddyby ktoś chciał się spotkać - ja też będę na Cavaliadzie. Od czwartku do niedzieli, co prawda przy okazji wolontariatu (można mnie od rana wypatrywać na parkurze 😉), ale po 14 powinnam być wolna. Także no... 🙂


edit: Jakby co to mam brązowe włosy do łopatek i grzywkę odsłaniającą brwi. Postaram się ogarnąć czerwoną wstążeczkę na nadgarstek.
armara, byłoby świetnie  :kwiatek:
Zastanawiam się czy jest jeszcze jakąkolwiek szansa kupić 2 bilety na cavakiade na sobotę?  Te w kasach juz podobno wyprzedane... Gdyby ktoś coś wiedział będę wdzięczna za info
Wiem, że w Poznaniu była taka "lista rezerwowych" zgłaszających się w kasie. I jak ktoś zwracał bilet, to dostawało się informację, że zwolniła się wejściówka.
Ale czy taki układ będzie funkcjonował też w Warszawie, to niestety się nie orientuję.
Naszej znajomej, która miała iść z nami, Niuniek nadepnął na stopę. Efekt dwie kości śródstopia złamane i gips na nodze. W czwartek pójdzie na pewno, ale czy w pozostałe dni. Nie wiem. Jeśli nie da rady, napiszę tutaj. Karnet wykupiony, najwyżej opaski na rękę nie naklei i będzie cały do odstąpienia :-)
Ktoś się pytał o dojazd na Torwar trasą łazienkowską. Da się zjechać przy samym Torwarze, osobiście przetestowałam 😉
Czy gdzieś można znaleźć listę wystawców? Szukam i szukam i nie widzę.

Już nieważne, w końcu znalazłam.

Nie znalazłam 🙁 Wystawcy na stronie są z 2014. Ktoś wie kto będzie w tym roku?
Czy gdzieś można znaleźć listę wystawców? Szukam i szukam i nie widzę.

Już nieważne, w końcu znalazłam.

Nie znalazłam 🙁 Wystawcy na stronie są z 2014. Ktoś wie kto będzie w tym roku?


Będzie przyczepa Ifor Williams Trailers :-) poza tym na planie widziałem, Class, BMW, PKO ,PZU, Jaszym, Equrex
Jeśli ktoś potrzebuje, to mam na zbyciu jeden bilet na piątek na Cavaliadę 🙂 Oddam za cukierki dla konia albo czekoladę😉  bardzo chętnie też wymienię się za bilet na czwartek/niedzielę.
Bilet do odbioru na Cavaliadzie w czwartek lub piątek.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 marca 2015 13:18
Oddam bilet na czwartkową Cavaliadę. Wygrałam wejściówki na wszystkie 4 dni, ale w czwartek nie mam możliwości przejścia się na Torwar. Szkoda żeby zaproszenie się zmarnowało.
Mam do sprzedania/oddania - sytuacja jak ostatnio 🙂 -  po 2 bilety na każdy dzień Cavaliady. Odbiór na terenie Torwaru - od czwartku godz. ok 14.30.  Zainteresowanych zapraszam do pisania pw.
Jak by ktoś miał bilet na sobotę to odkupie chętnie.  🏇
Flinston, dziękuję
Szukam pilnie VIPowskiej wejściówki lub zaproszenia na sprzedaż lub wymianę, sprawa życia i śmierci 🙁 załamka totalna no 🙁
abre   tulibudibu
12 marca 2015 07:46
A parking Legii jest udostępniony? Ile za zostawienie samochodu sobie liczą?
Tam gdzie Deyna stoi? Darmo zawsze parkowaliśmy  😉
Ktoś mógłby dać znać czy można wychodzić? Martwię się o prowiant.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się