Saddle fitterzy, pasowacze siodeł, zaufani rymarze

Potrzebuję kogoś, kto na miejscu w stajni (Warszawa) dopcha siodło - ktoś coś? :kwiatek:
Potrzebuję kogoś, kto na miejscu w stajni (Warszawa) dopcha siodło - ktoś coś? :kwiatek:


Jakie siodło?
Schleese, chociaż nie wiem czy to jakakolwiek różnica.
Ostrzegam przed firmą klinika siodła- fachowe babki od marketingu... jak ktoś nie ma obycia to siodło warte 1700 złotych sprzedadzą za 2700 jako siodło z duszą
Prośba o pomoc, potrzebuję wymienić skórę na panelach mojego siodła ujeżdżeniowego otto schumacher model profi-dynamic. Skórę od wewnętrznej strony poszarpał koteczek 😵 zależy mi na ludzkiej cenie usługi i dobrym wykonaniu. Jestem z Warszawy ale mogę to siodło wysłać. Bede wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Precelek wydaje mi się,  że Daw-Mag da sobie radę 🙂 nie polecam Andersza.
Szukam kogoś z okolic Warszawy kto dopchałby mi siodło. Siodło to Stubben, potrzebuję w nim trochę zwęzić łęk dopchaniem i mam w nim parę poprawek rymarskich do zrobienia. Polecacie kogoś?
Śląsk - jakie firmy/osoby posiadające komis siodeł są godne polecenia że dobrze dobiorą siodło ? No i oferują ceny adekwatne do jakości siodła 😉 ?
jest rymarz w elfabhorse pod gliwicami. Ma nowe i używane siodła
Mam wątpliwości czy Elfabhorse ma używane siodła na sprzedaż bo nie chciał przyjąć prawie nowego siodła ode mnie w komis 😉 na pewno ma nowe i użycza różne siodła do testów.
Osobiscie kupowalam tam kilka używek alle byc może cos sie zmieniło
Czy możecie polecić jakiegoś rymarza, który zrobiłby ogłowie z biotanu (biothane beta) zamiast ze skóry?  :kwiatek:
Witam,
Jakiś czas temu wysyłałam siodła do naprawy do Warszawy. Niestety nie pamiętam ani imienia ani nazwiska tego rymarza. Czy jest jakiś godny polecenia? Muszę naprawić poprzecierane poduszki kolanowe.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 czerwca 2019 13:27
Kto z okolic Warszawy dopasuje siodło daw maga i ewentualnie skróci tybinke? Ta dziewczyna ze strony daw maga z Kariny dopasowywane tylko nie siodla
Czy znacie kogoś kto jest w stanie ocenić co trzeba skorygować w siodle i sprawdzić dopasowanie?? W okolicach Lublina .
Ja ostatnio poznałam, ale dziewczyna jest z Krakowa 🙂
Z Krakowa znalazłam ale w obecnej sytuacji nikt nie chce jeździć na dalsze trasy ( i bardzo słusznie ) dlatego pytam o okolice Lublina
Jeśli chodzi o sprawdzenie dopasowania siodła i ewentualne wskazówki co trzeba zmienić (o ile będzie się dało) to możecie polecić kogoś ze Śląska?
elfab-horse.
też polecam elfab-horse, ale jesienią dostałam informację, że nie obsługują już klientów, którzy nie kupili u nich siodła. Ale możesz próbować 🙂
Hej, znacie może i polecacie Basię Kolczewską (Equine2B) do dopasowania pierwszego siodła? Nie mogę odnaleźć szukajką, czy przewijała się już tutaj w wątku ;(
Gdyby ktoś potrzebował pomocy w okolicy Lublina to znalazłam rewelacyjną pomoc . Siodło po drobnych korektach leży idealnie
Ja również  nie polecam  kliniki siodla. Przedstawiciel  nie mial pojecia o dopasowaniu siodla.  kazal mi wsiasc na konia i korygowal je podkładka i upieral sie, ze dobrze lezy, a siedzialam jak w fotelu. Stale dzwonił  i wysylal zdjecia do szefowej, zeby pomogla.
jedyne co bylo fajne to zdjecie miary z koni, to byla dobrze wyuczona usluga. reszta to dno.
Szukam kogoś to pomoże dobrać siodło i dojedzie w okolice Łomianek.
Możecie kogoś polecić? Z góry dziękuję.
Czy ktoś się orientuje, czy Piotr Ząbczyk jeszcze pasuje siodła? Rok temu u mnie był i potrzebuję go znów, a telefon, który do niego mam melduje mi się jako błędny  😕
Chyba już nie, ale może ktoś ma inne info.
Mnie również doszły słuchy, że definitywnie porzucił tematy końskie...
Katasia, też tak słyszałam, niestety już nie.
No to chyba się zapłaczę, od zawsze pasował mi siodło. Kogo ja teraz wezwę, kto mi przyjedzie, weźmie miarę i na miejscu, albo w max 3 dni poszerzy siodło i odeśle kurierem? I w dodatku zrobi to dobrze...
Polecam Pana Adriana Fabiana z elfabhorse. Jest z Sierakowic koło Gliwic.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się