Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ja bym się nie dała tak wyrolować i obchodziłabym po prostu urodziny co roku w dniu następującym po 28 lutego 😀
A.   master of sarcasm :]
03 lutego 2012 10:06
Siostrzeniec mojego bylego meza mial urodziny 29 lutego, obchodzili chyba 28-go i tyle  😉


Jaki polecacie portal blogowy? Mam straszną ochotę założyć bloga, ale onet, na którym bawiłam się kilka lat temu ma teraz dla mnie trochę za bardzo ograniczone funkcje. Chodzi mi o to, żeby można było fajnie bawić się szablonem, prosty w obsłudze, dużo miejsca na zdjęcia i filmy... Istnieje taki w ogóle? 😉
ja polecam bloggera google są i proste szablony i możliwość samemu napisania (html, java), a jeśli nowy system projektowania wyda Ci się niewystarczający zmieniasz na starszą wersję, do których w internecie jest mnóstwo aplikacji 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lutego 2012 12:04
Tak wlasnie mam wsadzone uszczelki i szczerze mało to pomaga bo siedząc koło okna czuje jak mi mróz po tyłku leci

Czasami wsadzanie gazet w okna pomaga.
Czasami wsadzanie gazet w okna pomaga.
I jeszcze stary sposób z mokra ligniną. Moczymy ligninę, napychamy, a ona potem się rozszerza po wyschnięciu i zapycha dziurę.
Idril dziękuję, spróbuję 🙂
FILM.
Małżeństwo z jednym  malutkim dzieckiem postanawia umówić swoich wspólnych znajomych na randkę. Ona- blodnynka, pełna elegancja, a on jak się okazuje ok.30 lat,ale wieczne dziecko. Gdy doszło do spotkania po 5 minutach, nawet jeszcze nie dojechali na randkę- zrezygnowali. Później okazało się,że rodzice tego dziecka zginęli w wypadku i było<?> gdzieś zapisane,że w razie wypadku zajmą się nim chrzestny i chrzestna -czyli blondynka i "Wieczne dziecko". Zamieszkali w domu zmarłych przyjaciół, na początku się nie dogadywali, ale z czasem wyszła z tego miłość. Film ma max 3 lata. Troszkę zagmatwane, ale niewiele pamiętam  😡
"Och, życie" -"Life as We Know It".
Aprilla- tak, o to chodziło. Dziękuję!  :kwiatek:
Boże zlituj się, wszystkie księgowe na macierzyńskim a w biurze została tylko praktykantka, która nic nie wie 😵 Pytanie brzmi: ile powinnam zapłacić składki do ZUS-u za styczeń? Prowadzę działalność pół roku, płacę niższy ZUS.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 lutego 2012 21:57
Dlaczego nie wyświetla mi się 237 strona wątku DIY?
Mi też nie, od wczoraj.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2012 08:31
Nie wyświetla się od kilku dni, było to już zgłosozne.
edit:
Chce dodzwonić się do mLini w mBanku, ale nie wiem który to jest mój numer klienta  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lutego 2012 10:30
jak zainstalować skórkę do winampa, która jest w pliku rar i po rozpakowaniu wygląda o tak:


szukałam porad w sieci, ale nie pomogło  😵
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
04 lutego 2012 10:56
JARA, numer klienta to Twój login.
Boże zlituj się, wszystkie księgowe na macierzyńskim a w biurze została tylko praktykantka, która nic nie wie 😵 Pytanie brzmi: ile powinnam zapłacić składki do ZUS-u za styczeń? Prowadzę działalność pół roku, płacę niższy ZUS.

Nikt? Nie było żadnych podwyżek?

madmaddie, sto lat winampa nie używałam, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to nie powinnaś skórki rozpakowywać, tylko wrzucić w całości do folderu ze skórkami (C:\\Program Files/Winamp/Skins czy coś w ten deseń 😉).
Potem normalnie z okna odtwarzacza wybierasz sobie daną skórkę z listy (gdzieś tam w winampie zawsze były na dole takie małe guziczki...)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lutego 2012 19:01
Orzeszkowa, dzięki :kwiatek: ogarnęłam  😎
cieciorka   kocioł bałkański
04 lutego 2012 21:10
jak nazywał się teleturniej w którym uczestnicy zadawali pytania do podanych odpowiedzi?
vabank?
cieciorka   kocioł bałkański
04 lutego 2012 21:31
calore, Va banque, dzięki!

edit: czy "synchronizacja" menstruacji kobiet w grupie jest jakoś naukowo udowodniona?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2012 16:28
Jak na facebooku przy oznaczaniu kogoś np. w komentarzu widać było tylko imię na niebiesko, tak żeby można było kliknąć i przejść do profilu? Chodzi o to że głupio wygląda "idę do kina z Jan Nowak" i chciałabym zrobić żeby bylo "idę do kina z Janem" 👀
najpierw wprowadzasz cala nazwe, potem zaznaczasz cale nazwisko i usuwasz, hiperlacze do Jan zostaje 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 lutego 2012 16:43
uprzedziłaś mnie  🤬
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2012 16:50
Danke 🙇
cieciorka   kocioł bałkański
05 lutego 2012 17:52
kiedyś był taki film o... Merlinie? jeździł na białym koniu, jak był młody w padł/ktoś wpadł i pomagał wyciągnąć z bagna, kazał gałęzi rosnąć i urosła, miał ukochaną, siedziała za skalną bramą... kurcze, nie wiele pamiętam ale męczy mnie ten film i główny aktor- chyba był troche podobny do gerarda gepardieu. lata 94-99 podejrzewam.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 lutego 2012 19:31
W Anglii mają taki pyszny sos budyniowy do deserów. Pamiętam, że był w kartonikach. Czy on ma jakąś specjalną nazwę i czy można dostać go w Polsce?
a ktoś wie czy jest szansa na dostanie świeżych malin w jakimś sklepie?  👀
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 lutego 2012 21:34
Widziałam truskawki w biedronce więc może i maliny są  😉
Maliny są u mnie w Żabce;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się