jaki bank?

Ja uparcie zbieram punkty w ing na odkurzacz robot  😜

Ale uwazam ze najlepszy bank to inteligo.
Zenka, ja z multibankiem mialam jaja. nigdy wiecej.
podobnie z mbankiem - w obu totalna dezinformacja, kazdy mowil co innego, dodatkowo w mbanku wszystko trwalo wieki po prostu.
teraz mialam konto w Deutsche i zlego slowa powiedziec nie moge - wszystko w jak najlepszym pozadku. zmieniam z pewnych wzgledow na Alior. mam nadzieje ze i tu bedzie ok. poki co maja kreche za infolinie - podaje swoje dane a weryfikacja negatywna i ponoc to normalne  🤔
ja korzystam z polbanku i deutsche banku.

w polbanku poza infolinią i obsługi  konta w walucie obcej ( euro) bylo naprawde ok.
poźniej wprowadzili opłatę 6zł która jest zwracana jesli zrobi się chyba 5 transakcji karta w danym miesiącu.
generalnie plus za to,ze najzwyklejsze konto jest oprocentowane i ja mam jeszcze mocno oszczedzajace konta z tym wyzszym oprocentowaniem.

co do deutsche banku nie mam zastrzezeń, nie płace za nic . aaaa niee przepraszam- trzeba zrobic jedna transakcje karta w miesiącu.
wszystkie przelewy za free, zlecenie stale tez za free, wszytskie bankomaty w kraju za free, dobra opcja internetowa.
naprawde jest ok.

aha i tu walutowe konta nie sa oprocentowane, i standardowe konto tez golutkie 🙁
ale mam konto szczedzajace 24h i tu mozna cos zbierac...

tylko przelewy miedzy wlasnymi kontami oszczedzajacymi sa bezpłatne tylko raz w miesiącu, w polbanku no limit...

[s]Mam pytanie do posiadaczy konta w Alior banku.
Działają Wam konta internetowe?
Ja od dwóch godzin nie mogę się zalogować i o ironio pokazuje mi, że wprowadzam nieprawidłowe dane.[/s]

sprawa już wyjaśniona  🙂
Ja bardzo polecam Alior Bank. Jestem zagranicą i wpłacam pieniądze na konto do PL do Alior Banku na swoje konto, przelew idzie 24h 😀
wypłaty w zagranicznych bankomatach - darmowe.
Poza tym wszystko robię przez konto internetowe.
Ja zbieram punkty w ING  💃

300 pkt mi odebrali  😤
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 marca 2012 07:00
Poszukuję fajnej lokaty na rok, który bank teraz oferuje coś fajnego?
U mnie w mBanku 4% na rok.
Właśnie gdzie najlepiej założyć lokatę  ? Narazie mam w mbanku konto emax ,no szału nie ma. Znów nie takie duże kwoty od 1000zł
tTyota bank i VW bank mają w tej chwili jedne z najlepszych lokat.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 marca 2012 16:56
Od kilku lat jestem w ING bank śląski. Jednak zaczęli mnie wkurzać, bo mimo, że bardzo rzadko w tym momencie korzystam z konta to pobierają mi opłaty za prowadzenie konta. I tak oto z zaoszczędzonych pieniędzy zostały mi grosze. Bo wzięli sobie jakąś kwotę za opłaty.
Obecnie konto studenckie to 17 zł opłat za rachunek i kartę!!! 😵
Direct trochę mniej, bo 9 zł, ale wciąż dużo za dużo dla mnie.

W poniedziałek kończę z nimi współpracę. Nie lubię takiego wyzysku.
Jaki bank najlepszy?
My właśnie rozpoczęliśmy współpracę z Millenium. Mam nadzieję, że będzie ok.

Mąż ma konto w Nordea i z samego konta jest zadowolony, za to obsługa w banku tragedia😉
Odradzam Polbank - co chwilę cos zmieniają, w tym miesiącu zabrali mi 16zł co już było przegięciem bo konto miało być bezpłatne.

Deutsche bank i inteligo polecam.
Warunek bezpłatnego konta to transakcja kartą ( w inteligo na kwote łączną 100zł) w deutsche alb jedna transakcja albo też 100zł, dokładnie nie pamiętam.
Od kilku lat jestem w ING bank śląski. Jednak zaczęli mnie wkurzać, bo mimo, że bardzo rzadko w tym momencie korzystam z konta to pobierają mi opłaty za prowadzenie konta. I tak oto z zaoszczędzonych pieniędzy zostały mi grosze. Bo wzięli sobie jakąś kwotę za opłaty.
Obecnie konto studenckie to 17 zł opłat za rachunek i kartę!!! 😵
Direct trochę mniej, bo 9 zł, ale wciąż dużo za dużo dla mnie.

W poniedziałek kończę z nimi współpracę. Nie lubię takiego wyzysku.
Jaki bank najlepszy?


Jak to możliwe? Ja mam direct i nic nie płacę. Jedynie 7 zł jeżeli ani razu w miesiącu nie zapłacę kartą za minimum 100 zł, no ale nie trudno sprostać tym wymaganiom.

Szukam teraz jakiejś fajnie oprocentowanej lokaty krótkoterminowej, ewentualnie konto oszczędnościowe. Jest ktoś może z tym na bieżąco?
ash   Sukces jest koloru blond....
13 kwietnia 2012 15:40
My właśnie rozpoczęliśmy współpracę z Millenium. Mam nadzieję, że będzie ok.



od lat mam konto w Millenium. Jestem zadowolona.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 kwietnia 2012 17:53
Blue,Zmieniłam właśnie na directa bo płacę jednak mniej. 7 zł za prowadzenie konta, 2 zł za nieużywaną kartę. Tak mi odpisali w mailu.
czy ktoś z was założył konto alior sync? jakies opinie, warto, nie warto?
[quote author=marta__sz link=topic=1738.msg1370964#msg1370964 date=1334318611]
Odradzam Polbank - co chwilę cos zmieniają, w tym miesiącu zabrali mi 16zł co już było przegięciem bo konto miało być bezpłatne.
[/quote]

Ja też odradzam. Internetowy system transakcyjny najgorszy z jakim miałam do czynienia. Przez cały rok w Polbanku jak coś na ten temat wspominałam miły Pan mówił, że informatycy już kończą nowy i lada dzień wielkie zmiany  😉

A najbardziej mnie wkurzyli jak zamykałam rachunek. Weszłam do oddziału po pracy czyli  ok 17.15 i już chyba za późno, bo Pani była wielce niezadowolona. Stwiedziła, że jak zrobię dyspozycję przelewu środków z konta na inne w innym banku to ona nie może dyspozycji zamknięcia rachunku zrobić. To wzięłam wypłate w gotówce byle ten rachunek zamknąć. Na szczęście zaraz obok był wpłatomat i wrzuciałam kasę na konto w mbanku, bo wolałam z nią po mieście nie jeździć.

Kilka dni temu źeby ułatwić sobie życie przy częstych ostatnio wyjazdach za granicę i kupowaniu biletów lotniczych zaszłam do Polbanku zapytać o oferte kart kredytowych. I dowiedziałam się, że mam aktywne konto w ich banku, oczywiście z saldem na minusie  😵 Jak nie znajdę żadnej dyspozycji zamknięcia rachunku w dokumentach, żeby jakąś reklamację wysmarować, to normalnie pójdę i pani ze skwaszoną miną powiem co o niej myślę... 😤
nagana,  mbank też robi niezłe numery. Ja bym uciekała gdzie pieprz rośnie. Ja miałam z nimi przejścia a teraz zduśka z nimi walczy.

Bank który ma kolejki ale jasne procedury to PKO BP SA, bank frontem do klienta do PeKaO S.A. Natomiast ja uwielbiam Alior Bank. Prawie bez opłat, nie musze szukać bankomatu sieci tylko wybieram z pierwszego lepszego. I prosty panel obsługi konta.
bera7, mbank to moje drugie, dodatkowe konto. Trzymam je, bo swojego czasu było jawygodniejsze do płatności internetowych - mtransfer, a teraz to już chyba tylko przyzwyczajenie.

Mocno mi po głowie chodzi Alior. Mój brat jest u nich od samego początku i mocno mnie namawia.
nagana, polecam. Sama mam w nim konto podstawowe i głównie z niego korzystam.
ja też polecam Alior Bank
jestem za granicą i korzystam z bankomatów- są darmowe w całej Europie
płacę też kartą, też nic nie pobierają
jak byłam w Polsce to też wszystko na plus
konto internetowe- przejrzyste i łatwe
Będę zakładać sobie konto młodzieżowe,a raczej rodzice będą mi je zakładać, pytanie- w którym banku najlepiej? mieliście może takie konto i chcecie podzielić się opinią?  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 sierpnia 2012 08:09
Florcik, ja w czasie studiów miałam konto w WBK (z resztą do dziś je mam) i w zasadzie jest to konto bez opłat. Ja byłam zadowolona.
Czy można w WBK ustawić, aby przychodził sms, gdy pojawią się środki na koncie?
opolanka, dzięki :kwiatek:
mery moja siostra ma konto w alior sync i jest bardzo zadowolona, żadnych zastrzeżeń. ja chyba też się tam przeniosę  🙂
zazdrość mnie bierze jak widzę, że korzysta z pierwszego lepszego bankomatu, ja mam jeden w mieście i to daleko  😫
Florcik, ja parę lat temu założyłam izzykonto w mBanku, korzystam z niego do dziś. nie wygląda to tak świetnie jak na początku, ale też nie narzekam. w porządku jest 🙂
Może ktoś wie jakie w WBK są opłaty za przelewy zagraniczne? 
a młodzieżowe w multibanku, wie ktoś coś o nim? 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 października 2012 21:40
Mam konto w credit agricole. Od godziny próbuję wejść na swoje konto przez internet i ciągle pojawia się komunikat, że kod albo identyfikator został źle wpisany, mimo że wpisany został dobrze. Trochę zaczynam się martwić. Ma może ktoś też taki problem?
nie mogę znaleźć tematu czy taki jest - ale potrzebuję wysłać przelew do angli w funtach, jest dużo stron oferujących tanie przelewy - co polecacie?
bo jak wysyłałam bezpośrednio z mbanku to przewalutowanie, opłata za przelew był masakryczne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się