Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Cierp1ienie spokojnie możesz wziąźć znieczulenie u dentysty. A w ciąży p/bólowe lepiej brać Apap. Nie jest szkodliwy oczywiście w rozsądnych dawkach 🙂
No właśnie jak dzwoniłam to powiedziała mi pani asystentka po konsultacji z dentystką, że mogę brać znieczulenie. Nie wskazane w 1 trymestrze.
Na gabinecie jest napis "leczenie zębów bezbolesne"
Wg dentystów to w ogóle są przyjemne rzeczy, tylko pacjenci mają odmienne zdanie 🙂
Moja pani anoreksja i rzeczy jakie tworzy z duplo 🙂



Ja bym ibuprofenu nie brała!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
06 września 2012 18:41
pokemon, ale ona już duża i jak świetna budowla 🙂

Mąż się właśnie dowiedział, że strażak jednak nie "odebrał" przedszkola i muszą wymienić jakieś drzwi i dopiero w niedzielę dowiemy się co dalej. Masakra  😵 U nas jeszcze pół biedy, bo w razie czego mamy teściową, ale u kogoś kto nie ma takiej możliwości? Ludzie to jednak podli są...
pokemon, jaka ona fajna!!
Poki jak tam noga?

Nosz k...a jak ze dwa lata zadne z nas nie bylo chore, mlody mial moze ze dwa razy katar, tak teraz jak Nelciowa ma ledwo miesiac, mnie masakrycznie boli glowa i gardlo, mlody to samo plus katar i sam z siebie stweirdzil ze musi dzis wczesnie isc spac bo sie kiepsko czuje, co niczego dobrego naprawde nie wrozy, a Nelcia ma troche katar. No super ciekawe co sie z tego wykluje, boje sie o malude :/ :/ :/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 września 2012 19:42
Piszę tutaj, bo w zasadzie tylko tutaj się udzielała, ale z zaciekawieniem czytała całe forum. Dzisiaj odeszła kolejna nasza forumowa koleżanka - Nugatowa. Miała zaledwie 26 lat. Wciąż nie mogę w to uwierzyć  😕
Noga dobrze 🙂 Będzie żyć.
Ja jestem chora na maksa. Odwołałam dzisiejszą akcję, jutrzejsze zabiegi. Chyba u Was faktycznie jednak wtedy zimno było 🙂
Agnieszka dziękuje za mile słowa. Na szczęście włączył się jej już troche tryb "mniam-mniam".
Edit - przykra wiadomośc, z tego co widzę to miała malutką dziewczynkę 🙁
Kurczak straszne  🙁 
Mam taki pomysł- może głupi  😡 ponieważ to nie pierwszy re-voltowicz który odszedł, może by założyć taki wątek -tablicę pamięci- można by wpisywać nick i datę, bez komentarzy...
O matko, co się stało, kojarzę dziewczynę z "końskiego forum",  bardzo mi przykro🙁

Po jednym ibrofenie nic się nie stanie teraz ale nie wolno go brać w czasie ciąży a szczególnie niebezpieczny jest w trzecim trymestrze...

pokemon Agnieszka niesamowicie się zmienia, taki wesoły człowieczek z niej 🙂
Kurczak, strasznie przykre, szczególnie boli mnie, kiedy odchodząc, zostawia się malutkie dzieci... Tragedia 🙁
Kurczak to straszne! bardzo, bardzo mi przykro...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 września 2012 20:11
Ania zostawiła kochającego męża i 2,5 letnią córeczkę. Zginęła w wypadku...
Z tym wątkiem to dobry pomysł , już nie jedna voltowiczka odeszła .

Ps. pozwolę sobie dodać jej zdjęcie  😕 
To ja założę wątek, a niki i daty niech wpisują może Ci co daną osobę dobrze znali  :kwiatek: może avatar by można dołączyć?
O boże 🙁((
Straszne 🙁

Co do zakładana wątku, to nie jestem przekonana....
Straszne 🙁 Dziewczyna w moim wieku... I jaka śliczna...
Straszne 🙁

Co do zakładana wątku, to nie jestem przekonana....


Dlaczego? Zawsze warto kogoś wspomnieć. Nawet wirtualnie. Przemyśleć, zadumać sie.
Dla zaangażowanych pomodlić, zapalić świeczkę w intencji.
Pamiętacie ta re-voltowiczkę, która zginęła na Śląsku jadąc do stajni? Bo chciała psa ominąć ponoć na drodze?
Może masz rację. Ale z wątkiem czy bez to i tak pamiętać będziemy.
Ja poprostu zastanawiam się czy gdybym zginęła/umarła, to chciałabym być umieszczona w takim forumowym wątku...

Ale ja jestem inna - moja rodzina wie, że po pierwsze ma mnie skremować. A po drugie - jeśi zdarzyłoby się że zginę właśnie w wypadku samochodowym, to nie wybaczę im jeśli będą w tym miejscu zapalać świeczki.
O matko faktycznie masz trudny charakter🙂
No to akurat nie jest kwestia charakteru - poprostu uważam że od tego są cmentarze żeby sobie chodzić, dumać, modlić się, zapalać lampki. A nie pobocza drogi, latarnie czy drzewa. Tak uważam. Nie znoszę tego stawiania krzyży, zniczy itd. Dlatego też moja rodzina wie, że w razie co mają tego nie robić 😉

Ale to w sumie nie wątek o tym gdzie powinno zapalać się lampki. Zginęła młoda, śliczna dziewczyna i tylko to jest ważne.
Ktoś, Magdalena - dostanę podwyżkę na nowym stanowisku, dlatego je wybieram. Jest duuużo bardziej stresujące i odpowiedzialne, no ale pieniędzy za nic się nie dostaje. Gadałam z mężem, decyduję się i przechodzę półki co ( a jak dostanę się tam gdzie składałam CV to składam wypowiedzenie i z tego nowego stanowiska - będę mieć jeszcze większą pensję i więcej luzu - byłoby bosko ) i szukamy opiekunki "na godziny", w razie choroby. Moja mama pracuje, teściowa to by została ale ze starszym, tak za rok się przyda 😉

A mój zasmarkaniec był wczoraj u lekarza, lekarka, nie pediatra ale bardzo dobra pani doktor stwierdziła, że to katar alergiczny od mleka - nie chce co prawda pić ale podobno wystarczy jeden łyk by alergia się pojawiła. Nie jestem przekonana bo wcześniej nic takiego nie miał ale półki co nic więcej Bogu dzięki mu nie jest.

Co do osobnego wątku o osobach, które odeszły - mógłby postać, ale bez nazwisk, zdjęć... Ja np też nie chciałabym by moja prywatność bez mojej zgody została zamieszczana publicznie w necie. Sama jakieś zdjęcie mogę wstawić, ale jak ktoś za mnie, bez mojej zgody... trochę nie fajnie, mimo dobrych intencji. A cała sprawa smutna - nigdy nie wiadomo, co czeka nas w życiu 🙁
Kurczak Okropnie smutna wiadomość. Najszczersze kondolencje dla rodziny.

Cierp1enie Mam ten wózek (tylko w innym kolorze) i bardzo go sobie chwalę. Raczej nie nadaje się do małych mieszkań w środku miasta, bo jest duży i na pewno niewygodny do znoszenia po schodach. U mnie na, powiedzmy, wiejskich terenach jest doskonały. Ma bardzo dobrą amortyzację dziecku jest wygodnie i w gondoli iw obszernej spacerówce, którą można w razie czego odchylić do tyłu. Bardzo polecam. Jedyna wada (która mi w ogóle nie przeszkadza) to brak skrętności kół.
dempsey   fiat voluntas Tua
07 września 2012 09:15
Tragiczna ta wiadomość  🙁. A jeszcze na zdjęciu taka kwintesencja radości życia..


----------
Słuchajcie, kiedy się zaczyna działać z tymi aparatami prostującymi zęby? Poli 4mce temu wypadły dwie pierwsze mleczne jedynki (dolne). Reszta na razie cisza. Nowe dolne jedynki rosną okropnie krzywe - jedna pod kątem z 10 stopni, a druga... 45 stopni  😵 Wyrosły do ok. 1/3 wysokości.. Mała ma 5.5 roku.
ash   Sukces jest koloru blond....
07 września 2012 09:21
dempsey, powinno się iść wtedy, kiedy 6–7-latek ma już wyrznięte pierwsze stałe trzonowce oraz siekacze górne i dolne i wtedy, kiedy rówieśnicy dziecka mogą już od dawna pochwalić się tymi zębami a u naszej pociechy zęby mleczne jeszcze mocno tkwią w kościach.
Wada zgryzu często może być niedostrzegana, chyba, że ewidentnie zmienia rysy twarzy. Dlatego warto skorzystać z konsultacji u specjalisty ortodonty, szczególnie wtedy, kiedy zaobserwowano następujące objawy i zachowania:
Pokemon - cudowna Agnieszka 🙂

Atea - dziękuję, dziś już go zakupię  🏇




Z moim zębem masakra, dentystka powiedziała, że nic dziwnego, że wzięłam ten ibuprom i od 1szt nic mi nie będzie. Mam zapalenie okostnej  😵 Chyba wolałabym rodzić, niż taki ból znosić.
Mi założyli aparat na zęby (stały) jak miałam 8 lat. Ale mi bardzo szybko wyszły wszystkie stałe zęby, może też dlatego. Bo podobno bardzo wcześnie. No i chwała za to moim rodzicom, bo jako 10latka miałam już piękne równe zęby a nie silver smile w krytycznym wieku dojrzewania 😀
Mój Szkrab się "rozjadł"  🙂
Wczoraj ziemniaczek z cukinią i dorszem.
Oczywiście z przewagą mięsa 😉
A dziś spróbujemy brokułów...
Zastanawiam się też na jugurtami.
Baaardzo różne opinie o tym są (podobnie jak z rybami).
Myślę, że jakieś takie naturalne z odrobiną niesłodzonych owoców, to samo zdrowie.
Dałam jej polizać taki naturalny i bardzo jej smakował.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się