Poszukiwany/poszukiwana

mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
05 września 2012 12:39
poszukuje konia Maverick Majesty rok ur. ok 2008 po arabskim macho, kon wyjechal do warszawy. wszystkie informacje mile widziane.poprosze na priva. serdecznie dziekuje
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
05 września 2012 20:19

Poszukuję wszelkich informacji na temat tej kobyły (Arika) (najprawdopodobniej z Wielkopolski): Chodzi mi o okres do 2010 - dokładny wiek (wysokie "naście"😉, pochodzenie, "karierę rekreacyjną i/lub hodowlaną". Być może uda mi się dokopać do jej paszportu? Będę mega wdzięczna za wszelką pomoc


Szukam informacji o kilku kucach walijskich:

Ogier BARAKO, siwy, rocznik 1994, matka Batida, ojciec Angelo.
Klacz PL Naomi, gniada, nic więcej nie wiem.
Ogier/wałach PL Nemo, również gniady, matka PL Naomi, ojca nie jestem pewna, ale chyba wyżej wymieniony Barako.
Nemo miałby teraz około 8-9 lat.
blackdark   nikt się w siodle nie urodził...
08 września 2012 20:32
KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE!!!!!!!!!!!!!!!!NAGRODA!!!!!!!!!!
SZUKAM OGIERA/WAŁACHA 4-5 LAT
MATKA FANTAZJA OJCIEC ROTMISTRZ HOL
O IMIENIU FARYS ALE KTOŚ MÓGŁ ZMIENIĆ
GWIAZDKA NA CZOLE 2 TYLNIE PĘCINY I JEDNA LEKKO NA PRZEDNIEJ
OSTATNIE INFO JAKIE POSIADAM TO STAŁ W KLUBIE CORTINA KACZENICE (100% PEWNOŚCI)WOJ.LUBUSKIE A POTEM KOŁO STYCZNIA ZOSTAŁ SPRZEDANY PONOĆ DO WROCŁAWIA JAKIEJŚ GOSI A POTEM DO FRANCJI (PONOĆ ŻE ZAPRZĘGI) ALE NIE SĄ TO INFORMACJE Z PEWNEGO ŹRÓDŁA WIĘC PROSZĘ SIĘ TYM NIE SUGEROWAĆ. DLA OSOBY KTÓRA POMOŻE MI GO ZNAJŚĆ PRZEWIDZIANA DUŻA NAGRODA PIENIĘŻNA BĄDŹ SPRZĘT JEŹDZIECKI!PROSZĘ O POMOC! TEL: 662 755 974
Spotkał ktoś może konia Sandor (chyba po Sentyment xx  ), gniady wałaszek, miał by teraz ok 18 lat, podobno jakiś czas temu stał w Owińskach - nie daleko Poznania  👀

Kopyciak , mogę zapytać , może czegoś się dowiem 😉
whisperer13  Będę wdzięczna  :kwiatek: Chciała bym tylko wiedzieć czy żyje i czy ma się dobrze...

easiertobe  robiłam zdjęcia og. Barako ok 2 lata temu. Stał u p. Joanny Kiełbasińskiej w Kanclerzowicach koło Żmigrodu. Wcześniej krył w SK Racot.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 września 2012 16:33
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje o klaczy Ekspiacja (nie jestem pewna czy miała dokumenty, więc może teraz inaczej się nazywa?)-mojej ulubienicy z dzieciństwa.
Skarogniada, teraz pewnie ma ok 20 lat. Zawsze miała dość zapadnięte plecy i wystające kości biodrowe.  Folblutka. Miała palenia: 28 z prawej 20 z lewej strony
Będę wdzięczna za każdą informację :kwiatek:
Kilka zdjęć:



[quote author=lincia_maja link=topic=472.msg1510548#msg1510548 date=1346448011]
[font=Verdana]poszukuję klacz SP gniadotarantowatą
Konstancja (ur. 02.05.2002)
Wzrost 165cm
ojciec Gal, matka nn
[/font]


klacz z charakterem, ale potrafiła być dobrym przyjacielem. poszła prawdopodobnie w okolcie Częstochowy, koło marca 2010 roku.
bardzo zależy mi na znalezieniu tej klaczy, więc jeśli ktoś coś wie, cokolwiek, to proszę o kontakt tutaj, albo gg: 11603814
[/quote]


ponawiam, bardzo mi zależy ;<
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje o klaczy Ekspiacja (nie jestem pewna czy miała dokumenty, więc może teraz inaczej się nazywa?)-mojej ulubienicy z dzieciństwa.
Skarogniada, teraz pewnie ma ok 20 lat. Zawsze miała dość zapadnięte plecy i wystające kości biodrowe.  Folblutka. Miała palenia: 28 z prawej 20 z lewej strony
Będę wdzięczna za każdą informację :kwiatek:


Ekspiacja została kupiona razem z Cekodą, przez młodą dziewczynę. Ostatni raz widziałam je w 2008. Obie wtedy  znowu stały w Agmaji. Ale chyba teraz są w innej stajni.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 września 2012 20:39
kejti, zależy mi na bardziej aktualnych informacjach
Znajoma poszukuje kucyka.
Imie Karuś wiek około 6-7 lat
Masci karo-gniado srokatej
Wzrost okolo107 cm
Prawe oczko ciemny brąz,lewe rybie(niebieskie)
Witam!Ja w nietypowej sprawie 🙂 Ponieważ jakoś w maju została sprzedana chyba do Warszawy klacz pełnej krwi angielskiej po wyścigach z czerwonym paszportem BELLA FIORA.Nie wiem gdzie dokładnie poszła i nie mam kontaktu z obecnym jej właścicielem,dodam też,że została sprzedana wraz z wałachem wielkopolskim TRISTANEM.Może ktoś ma kontakt z konikami?Chciałabym wiedzieć co u nich słychać uśmiech Może u was w stajni gdzieś stoją?Bardzo proszę o info na PW 😉
Podejrzewam,ze stoją w Stajni Ostoja,ale pewności nie mam.
Kochani  😉
Wiem ze volta ma sporą moc i voltowicze są wszedzie.
Postanowiłam poszukać konia który był dla mnie ważny i jeśli sie znajdzie i bedzie taka szansą to chciałabym go kupić.
Koń to  wałach , skarogniady wysokosc 168.
Palcat JP
ojciec Veritas
matka Placyda
ur 1999 w Janowie Podlaskim

Ogólnie w cuda nie wierze ale moze ktos go spotkał na swojej drodze.
PL Nemo chodzi zaprzegi -powozacy Weronika Piotrowska chyba gdzies kolo radziejowic🙂
[quote author=Zu link=topic=472.msg1519059#msg1519059 date=1347291232]
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje o klaczy Ekspiacja (nie jestem pewna czy miała dokumenty, więc może teraz inaczej się nazywa?)-mojej ulubienicy z dzieciństwa.
Skarogniada, teraz pewnie ma ok 20 lat. Zawsze miała dość zapadnięte plecy i wystające kości biodrowe.  Folblutka. Miała palenia: 28 z prawej 20 z lewej strony
Będę wdzięczna za każdą informację :kwiatek:


Ekspiacja została kupiona razem z Cekodą, przez młodą dziewczynę. Ostatni raz widziałam je w 2008. Obie wtedy  znowu stały w Agmaji. Ale chyba teraz są w innej stajni.
[/quote]

Swego czasu trafily chyba do Konskiego Sadu w Kampinosie ?
Choc obecnie na www nie widnieja ich zdjecia.

Postanowiłam poszukać konia który był dla mnie ważny i jeśli sie znajdzie i bedzie taka szansą to chciałabym go kupić.




szukaj, szukaj, ale takich zdań to nie pisz, bo cena wzrośnie 10 razy  😉
Ehh wiem wiem ale szczerze mówiąc to nie licze na to ze sie znajdzie a jeśli juz to też dam za niego tyle ile jest warty bo wiem za ile został sprzedany z Warszawy i dużo wiecje napewno nie moze kosztowac bo to jednak koń pokontuzyjny który "u nas" kulał dosyc czesto  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 września 2012 15:13
szukam klaczy małopolskiej Jej Wysokość po Toledo xx od Jaśnie Pani. ur 1999 r. gniada. hodowli SK Walwice. sprzedała się na początku lipca podczas aukcji. za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna!  :kwiatek:
chciałabym ie dowiedzieć czy żyją te klacze:
-sp Jarda/Czeremis
-młp Madame Juriste/Juriste
-xx Netanya/Canadian Winter
-xx Helena de la roque/Courtroom


Horsunia klacz Jarda nie żyje już od ładnych paru lat.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 września 2012 20:43
Poszukuje informacji na temat pełnego brata mojego Karego.
Preston - skarogniady ogier/wałach z pochodzeniem trakeńskim od Parana po Ajbek ur 15.04.2006.
ponawiam  🙇 🙇 🙇

[quote author=namira link=topic=472.msg1376528#msg1376528 date=1334761554]
szukam klaczy o imieniu Amiza (tudzież -Basia)

w 2004r., latem, w Zbrosławicach stały dwie gniade kobyły, chodziły razem w zaprzęgu; były też uzywane do jazdy wierzchem, z tym że Basia (czy Amiza-jak podobno ma naprawdę na imię) chodziła tylko na oklep- bo się ocierała od siodła/popręgu.

obie klacze były tylko wypożyczone na czas wakacji; kiedy skończył się okres dzierżawy właściciel zabrał je ze stajni;
podobno sprzedał je, ale osobno .
u Basi przy popręgu, na skórze, były "brodawki"/sarkoidy(?)-no...coś takiego; poza tym kobyła się strychuje

Basia miałą gwiazdkę na czole i małą białą plamkę powyżej chrap;
Basia (tak mi powiedziano) wtedy miała źrebaka (wtedy miał ok 2 lata), nazwano go Pielgrzym, taki śmieszny qń- jak się go dotknęło w nos-wywieszał język

o Gerdzie niestety nie umiem podać jakoś  dużo szczegółów...wolałam Basię
ale... była dość charakterna w boksie straszyła ..w siodle całkiem fajna- w miarę wygodna... .

obie miały ok.1,60 w kłębie, z tym że Gerda była trochę wyższa od Basi.

->


mały 'filmik' wrzucam. Jeśli wam się zachce i będziecie tak mili, możecie podlinkować swoim znajomym ...z prośbą o podlinkowanie tego dalej... .

co do odmian, przypomniało mi się że tylko jedna noga była w całości czarna...czyli... na obu przodach były małe odmiany...no powiedzmy że koronki, a lewy tył (o ile pamiętam) to taka skarpetka...powyżej stawu pęcinowego

klacz była dość masywna...w typie śląskim.

niestety nie znam rasy, wieku ani rodziców..nie wiem nic.

...jeśli moja Basia nadal gdzieś jest... jest dość stara. ale może jeszcze żyje... pomóżcie  🙇



[/quote]
Arcon   dążąc do celu.
19 września 2012 12:16
Ponawiam!

Poszukuję klaczy Werwa sp matka Wonderful han. Urodzona bodajże w 2005. Chciałabym się tylko dowiedzieć gdzie klacz teraz stoi.
Zdjęcia:




Hej,
Werwa stoi w Podgaju! Tz. jeśli to ta sama Werwa 🙂
Dowiem się dzisiaj o pochodzenie i dam znać na priv.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
22 września 2012 11:14
Poszukuje informacji o klaczy MONETA
Ojciec: Firstgraf KWPN
Matka: Moda WLKP
Ojciec matki: Perkoz xx
Urodzona w 1992
Wzrost: 147
Gniada.

Ostatni właściciel jaki jest wpisany do paszportu to Andrzej Michalski, hodowca SK Okoły, klub/sekcja: woj.lud. klub sport"KRAKUS" w Swoszowicach.

Może ktoś coś wie o jej przeszłości? Chodziła skoki, wiem że stała właśnie w Swoszowicach, urodziła podobno źrebaka który ponoć zdechł. Od 7 lat jest moja ale chciałabym się dokładnie dowiedzieć o niej czegoś z lat wcześniejszych. Z góry dziękuje🙂
Poszukuję wałacha o imieniu No Name. W paszporcie wszystko NN, koń ma około 10 lat. Paszport wystawiał Kujawsko-Pomorski ZHK.

Koń ma charakterystyczną białą plamkę na wysokości kłębu oraz niewielką odmianę na głowie.






Bardzo proszę o wiadomość na PW  :kwiatek:
Poszukuję konia o imieniu Omen (być może Omen AS)
Od Oxa po Berberys po Cardiff oo
ur. 2006r.
Był gniady, ale mógł wysiwieć 🙂

Klacz Rosa AS
Od Mila po Roletto
kuc feliński
dereszowata
ur. 2004

klacz Czelesta
SP, gniada
ur. 2001
Od Czaka(po Arak) po Blok (po Blank Schagya)

Nieaktulne - prosze o skasowanie.



Nieaktulne !! Prosze o skasowanie.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się