Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Kurde zmotywowałyście mnie 😀 Od dziś zaczęłam ćwiczenia z p.Ewą,są na prawdę super! 💃 Z kondycji trochę spadłam ale tak to jest jak się siłowni już 2 miesiące niewidziało...aż mi smutno bez tego,ale nie mam jak się wybrać,zawsze coś🙁 Wszystko wchodzi w krew,na początku miałam mieszane uczucia do siłowni a po 3 tyg chodziłam regularnie z wielkim uśmiechem,a jak nie dałam rady iść to na prawdę czułam się źle i tak ponad rok regularnie na siłownie chodzę🙂 Teraz wracza do mojego życia p.Ewa i karnet na siłownie 🏇
jestem po killerze obłędny 😜 czuję wszystko ale chcę jeszcze 😁 jutro znowu....podoba mi się
Ja dzisiaj w końcu nie pobiegałam i pofolgowałam sobie z jedzeniem, także dzień na jeden, ale co mi tam- jestem przed @ a raz na jakiś czas mogę sobie odpuścić 😉
Ja się niestety dość mocno zapuściłam przez ostatnie 1,5 tygodnia z wiadomych względów, dlatego nie podałam wagi, bo mi bardzo, bardzo wstyd. W ten weekend była dużo wyższa niż wyjściowa  😡 Wybaczcie  :kwiatek:
Już się biore w garść, bo najgorszy czas minął  😉 Dzisiaj nawet poćwiczyłam. Delikatnie ze względu na plecy i brak diagnozy, ale zawsze coś.
Będziecie mnie trzymać na krótkiej smyczy?  😁
A ja dzisiaj mialam świetny dzień, w tym cudnym mrozie pomagam rodzinie chłopaka sprzedawać chryzantemy, wszystko prawie mi odmarzło, ale ok. Nie zdążyłam zjeść obiadu, za co dzisiaj mi się oberwało na wizycie u dietetyczki🙂 A ogólnie nie grzesze póki co, więc myślę, że jest dobrze. Jak trochę się zagrzeję, to dopadnę skalpela. Pozwolilam sobie się w niego zaopatrzyć😉 i nawet wczoraj ćwiczyłam, co prawda widzę, że z moją kondycją krucho ale dam radę. A dzisiejsze ważenie pokazało dokładnie 2,8kg spadku wagi. 🙂 zobaczymy co pokaże ten tydzień🙂 Powodzenia dziewczynki 😍
Łeee,  było tak dobrze, kilogram na tydzień, a tutaj zawieja, śnieżyce i ciągle chce mi się jeść. Cały dzień trzymałam się dzielnie, ale wieczorem poległam. Weekend w sumie też był taki... na granicy dietowej przyzwoitości 😉. Jutro zobaczymy czy mimo tego coś tam spadło z wagi, najwyżej się zmotywuję brakiem spadku.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
29 października 2012 21:29
baffinka  🤬 bierz się w garść!
kurcze dziewczyny tak Was czytam i podziwiam Wasze zaangażowanie w Skalpel i Killera. Do Skalpela podchodziłam już x razy. Max doszłam gdzieś do 25 minuty. Ale zupełnie mnie nie wciąga. A może po prostu zniechęca mnie potwierdzenie słabych mięśni i kondycji 🙁. Najgorzej że nie mogę się wziąć za siebie i zmusić żeby próbować dalej. I mówi to zawodniczka gimnastyki... Ech..Wstyd  🙄
Cenciakos, była czy obecna? 😉
Ja też podziwiam wasze zaangażowanie i motywację do Killera i Skalpela. Jak sobie obiecam, że dziś np. robię sobie wolne popołudnie i poćwiczę w domu to wiem, że za cholerę nie ruszę 4 liter 😉 Dlatego wolę biegać. Ćwiczenia "stacjonarne" strasznie mnie nużą. Jestem w stanie się do nich zmotywować, tylko po powrocie z biegania, pływania itp. kiedy jestem już/jeszcze rozgrzana i na czczo 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2012 06:30
Ja też nie mogę się zmotywować do tych ćwiczeń Ewy  🙄 Wolę pobiegać, zrobić trochę brzuszków itp. A najlepiej potańczyć na rurze, szkoda, że zajęcia są tylko raz w tygodniu.

Właśnie pędzę na basen  😅
A mnie dopadł @ ( tak to się pisze? tak?) I poza tym, to chyba jednak zaczynam tyć tak naprawdę.
Jestem zła na siebie. Sama założyłam wątek, sama na wszystkich krzyczałam, a teraz sama nie mogę się zebrać do kupy. Wstyd. Nie tak to miało być.  😡
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
30 października 2012 07:51
Cenciakos, była czy obecna? 😉


No pewnie, że była. Na obecną za stara 😉. Zresztą gdybym była obecną to bym ani na wagę nie narzekała ani na niedostatek siły w mięśniach 😉

U mnie waga tak sobie w sumie stoi, ale! Wczoraj się pomierzyłam i w udach zeszło mi 5 cm, w biodrach 4 cm i w talii 3  💃

Tunrida
nie poddawaj się. Nie po to się ograniczałaś, odmawiałaś sobie pyszności przez jakiś czas, żeby teraz to zaprzepaścić. 
tunrida, nie daj się! W tym całym odchudzaniu bywają górki i dołki, nie ma co się poddawać! Wątek żyje i bez twoich spektakularnych sukcesów, poczekamy aż się wystarczająco zmotywujesz 🙂
Ja też mam zniżkę formy, bo mi chłop zaczął dogadzać 🙁 Wczoraj mnie obudził i nakarmił boskimi grzankami z mozzarellą, awokado i inymi pysznościami - no nie mogłam odmówić, bo wyglądały jak z książki kucharskiej 🙂
Mówiłam, ze wczoraj sobie pofolgowałam? Wieczorem skończyłam w łazience, właśnie przez @. Zjadłam 4 ketonale i prawie straciłam przytomność, ale cóż- dzisiaj brzuch mam płaski jak nigdy 😁 Dzisiaj lekki skalpel tylko.
tunrida, trzymaj się dziewczyno! Dasz radę!
Averis  👿 chyba zwariowałas z taka ilościa ketonali naraz. 😀iabeł:

no dobra ,postanowilam się przyłaczyc do Was ale...bez ćwiczen Ewy. Mogę biegac i to codzien ale cwiczyc nie (mam chory kręgosłup i nie wiem jakie cwiczenia mogę wykonywac). Opracuje sobie tez dietę a cel... cel to 10 kg mniej.
Spróbuje , może z Waszą pomoca i dopingiem mi się uda.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2012 11:50
Averis ale ketonal jest przecież na receptę.. ?
i owszem na receptę ale każdy lekarz czy to ginekolg czy stomatolog może Ci przepisac ketonal.
Mnie dopada @ diabelstwo, siedze i tyje, z powietrza, pol godziny temu dzinsy byly ok, teraz czuje. ze robia sie ciasne  😀iabeł: no rzesz z @  😀iabeł:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2012 12:11
Faza no właśnie mi lekarka ostatnio przepisała na kolana, ale ojciec, który po pierwsze siedzi w branży i zna się na lekach a po drugie sam ma poważne problemy z kolanami i bierze różne leki powiedział mi, że mam tego nie brać, bo to naprawdę silny lek wywołujący wiele skutków ubocznych. Dlatego też odpuściłam sobie branie go, mimo że ból jest taki, że nieraz nie śpię całą noc zwijając się w łóżku  🙁 Może tata się myli i wcale nie jest to taki groźny lek, niemniej jednak dziwi mnie branie leków na receptę z powodu bólów (zakwasów?) po ćwiczeniach.

edit: Żeby nie było- ja nikogo nie krytykuję, raczej ciekawa jestem różnych opinii na temat tego leku bo nadal zastanawiam się nad wykupieniem recepty.
Faza No nie wierzę!!!!  😀iabeł:   😀iabeł:   😀iabeł:

Mówi to ta, która żywi się u Fazy. Mam zwykle nakładane po 2 kotlety, furę ziemniaków i sałatkę...a może zupka do tego  🤣 I co by nie mówić obiadki domowej roboty...pycha!  :kwiatek:
Ale miałam schudnąć a tu waga ani drgnęła.
Tyle co spalę w stajni...zjem u Ciebie  😉

Skoro tak to ja protestuję... albo się przyłączam.

Zaczęłam dziś zacnie dzień...od 2 pączków i 3 kaw.
Ogłaszam nową dietę cud...  😁
Faza,tunrida dacie rade,ja po tygodniu grzeszenia,juz na dobrej drodze.Waga pomalutku w dół,warzywka królują na talerzu,trochę rybki i kurczaczka dla odmianki.Dużo lepiej się czuję jak jestem na takim lekkim jedzonku-żyć się chce! 😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 października 2012 12:42
Ketonal rujnuje wątrobę głównie.

Ja skalpela cisnę, ale głównie dla mięśni i kondycji fizycznej, bo chciałabym schuść tak z kilogram góra. Swoją drogą moja kondycja jest żenująco słaba =(
Smarcik, zdaje się, że Averis wzięła ketonal z powodu bólów menstruacyjnych, a nie z powodu zakwasów po ćwiczeniach  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2012 13:00
A, w takim razie przepraszam, źle zrozumiałam  😉
Faza
Zamiast poszukac  bezpiecznych dla Ciebie cwiczen, wolisz biegac majac chory kregoslup ?
Przeciez to wlasnie bieganie jest jedna z pierwszych aktywnosci, ktorej powinno sie w tym wypadku zaprzestac ?
Przynajmniej tak mnie ostatnio 3 biale kitle przekonywaly.
to zle Cię przekonywały. Jestem po operacji kręgosłupa (złamany trzon kręgosłupa w odcinku lędzwiowym), pozniej chodzilam przez ponad 3 lata na rehabilitację i zaawsze mi mówiono chodzic i biegac bo wtedy równomiernie obciąza sie kręgosłup.
Tuch kochana ale Ty nie możesz sie odchudzac, zabraknie Ci siły i kto pomoże mi przy koniach? Hmm??/
Ty i tak jesteś szczupła.
smarcik, ja wolę ufać lekarzowi, niż komuś kto się zna i siedzi w branży-z całym szacunkiem, ale gdyby tata tracił przytomność z bólu, miał drgawki i nie miał siły przejść 30 metrów (o kilkugodzinnym pobycie w łazience nie wspominając), to ciekawe czy obchodziły go skutki uboczne 😉 wolę wziąć ketonal 2 razy w miesiącu niż ciągle przyjmować hormony (jeśli już o szkodliwości mowa). Bo jedynie taką mam alternatywę. I tak, przepisał mi to gin. Chociaż będę musiała pewnie zacząć brać tabsy, bo ketonal robi się za słaby 🙁 Bo potem zostaje mi tylko morfina.
Faza, trzymam kciuki 🙂 taką ilość wzięłam łącznie  , bo poprzednie dwie niestety, ale nie były zbyt długo w żołądku, więc musiałm lyknac kolejne 2 .
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 października 2012 13:58
Averis- już wyżej napisałam- myślałam, że wzięłaś przez zakwasy a nie ze względu na okres. Nie wiem skąd mi się to wzięło. Dlatego też właśnie pisałam o ketonalu pod kątem bólów mięśniowo-stawowych, nie wiem jak jest przy okresie (pamiętam, że jak koleżanka miała podobny problem to dostawała coś dożylnie i na tym moja 'okresowa' wiedza się kończy).
Widzę że nie jestem sama z @... Też tyję w oczach parę dni przed i w trakcie mam brzuch jak baba w ciąży;/ No ale dziś zrobiłam sobie tabelkę i notuje ile ważę,ile cm w obwodzie mam to tu to tam i zobaczymy😀 zaczynam od wagi 59,5 przy 165cm,chciała bym zejść chociaż do 55  😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 października 2012 14:25
Ja już kończę @ całe szczęście.

Faza - naprawdę wstrząsy spowodowane bieganiem uważasz za zdrowe dla kręgosłupa? Równomiernie obciąża? W jaki sposób?
Najzdrowszy jest basen, ale to też nie wszystkie style. W sumie idealny jest areobik w wodzie, bo odciąża i nie ma właśnie wstrząsów.
Jak już koniecznie biegać, to lepiej z kijkami, odciąży się przynajmniej częściowo kręgosłup i stawy.
Ja też mam chory kręgosłup i mam zakazane biegania tak jak i jadze konną  😀iabeł: No ale z jeżdżenia nie zrezygnuje,bieganie ograniczyłam,po 10min biegu drętwieje mi bark,w sumie jak pojeżdżę 2 konie tez mi drętwieje... Tak jak Dtrzyga mówi dużo ćwiczeń na basenie i wzmocnienie mięśni pleców dobranymi ćwiczeniami.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się