Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Jest na sali informatyk? Potrzebuję pomocy, chodzi o tworzenie testów w formacie gift :kwiatek:
[s]Mam konto na gmailu, przy zakładaniu ustawiłam żeby na YT czy w mailach pokazywało się Rose Marie. Chciałabym to zmienić tylko nie wiem jak. Ktoś wie o co mi chodzi  😵 i mi pomoże? 😉[/s]

Znalazłam 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
04 czerwca 2014 15:53
Czy "Simply the best" spiewane przez Tine Turner pojawilo sie w soundtracku jakiegos filmu?
In.   tęczowy kucyk <3
04 czerwca 2014 16:41
ogurek, dzieki! Szkoda 🙁 :/
Dlaczego witamina C zaburza prawidłowy odczyt poziomu cukru we krwi?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
05 czerwca 2014 16:09
casines, dziękuję bardzo  :kwiatek: - takie wspaniałe, że aż niemożliwe 😉
Czy jak mam film w formacie .avi i do tego napisy, to jak to podłączyć, żeby napisy pojawiały się na ekranie? Głupie może, ale nie wiem  😁
(I jak to potem zrobić na tablecie?)

e. Dobra na komputerze udało mi się, ale to działa tylko wtedy, kiedy oba pliki są w jednym miejscu. Na telefonie mi tak nie wchodzi, nie wiem jeszcze co z tabletem.
Film i napisy muszą mieć dokładnie taką samą nazwę.
flygirl, do tego doszłam, ale na tablecie mi nie działa
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 czerwca 2014 18:06
Spróbuj na tablecie zrobić folder, do tego wsadzić film i napisy, potem przez jakąś aplikację typu FileBrowser (tego używam ja) otworzyć film przez folder.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 czerwca 2014 18:20
co zrobić z wiecznie nieodpowiadającym skryptem w mozilli? nie idzie nic wygooglać, bo zawsze się zwiesi 🙄
Ostatnio mam dokładnie ten sam problem, którego nigdy wcześniej nie miałam... więc może to jakiś problem "z góry". Nie wiem, sama chętnie się dowiem.
ogurek, dzieki! Szkoda 🙁 :/

A czemu szkoda? (Tak z ciekawości.)
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2014 19:18
In. pisała w wątku o poszukiwaniu muzyki z reklam, że robi układ do muzyki filmowej 😉
Jak mam zakończyć maila do kogoś, z kim jestem na ty, ale z kim raczej nie utrzymuję bliższych kontaktów? "Pozdrawiam" wydaje się zbyt oficjalne, a nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Moim zdaniem właśnie "pozdrawiam" jest ok. Oficjalnie to by było "z wyrazami szacunku", czy "z poważaniem".
Ja w mailach nieoficjalnych zawsze piszę "pozdrawiam", nawet do ludzi, z którymi jestem na "ty" i utrzymuję kontakt 🙂
Minka, wg mnie "pozdrawiam" nie jest oficjalne - jak piszę maila oficjalnego wpisuję "z poważaniem", "pozdrawiam" pisze np. za każdym razem na re-volcie, mimo, że zwracam się per "ty" . Oraz w mailach niekoniecznie oficjalnych, ale też niekoniecznie poufałych, bo w takich nie stosuję żadnego zakończenia.
Wie ktoś jak to jest ze zbiórką karmy/ środków czystości/ koców dla schroniska? Organizował ktoś coś takiego? Na razie planujemy zorganizować zbiórkę w szkole, ale czy ja wiem czy ktoś coś przyniesie..
[s]Wystapila u mnie bardzo silna reakcja alergiczna na henne(rzęsy). Bylam u lekarza rodzinnego, dostalam 2x krople, masc na powieki i  skierowanie na zastrzyk domiesniowy. Zastrzyk zrobiony, leki wykupione, stosowane, mija 2 doba, a poprawa jest niewielka. Chciałabym iść jutro(niedziela), żeby lekarz mnie jeszcze raz zobaczył, bo nie jestem w stanie nawet czytać, dalej jestem spuchnięta i ledwo widzę. Z racji tego, że jutro niedziela, więc lekarz nie przyjmuje, to mam iść z tym do szpitala i wtedy kierować się do gabinetu POZ czy jak?[/s]
Dlaczego ludzie w pociągach piją piwo na legalu? to nie jest miejsce publiczne?
a skąd przeświadczenie, że je piją na legalu?
Bo jezdze i widują 🙂 idzie konduktor i nic. siedzą i piją bez ukrywania się🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2014 18:02
Picie alkoholu w pociągach jest od kilku lat zabronione, była nawet o to afera, bo kiedyś było legalne. Konduktora to po prostu nie interesuje, SOK jest odpowiedzialna za wyciąganie konsekwencji  😉
Dziękuję bardzo 🙂 a juz planowałam zabierać piwko na podróż 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 czerwca 2014 21:14
Zrobiłam coś dziwnego z komputerem mamy.
Mają Windows 8. Próbowałam zalogować się na Skype, cały czas wymagało ode mnie zalogowania w systemie Microsoft(?!). No to w końcu to zrobiłam, założyłam nowe konto, zalogowałam, weszłam na Skype. Potem komputer był wygaszony, teraz mama go włączyła i znów jest logowanie do konta Microsoft- na moje konto i hasło. Nie umiem go zmienić na konto mojej mamy, nie wiem w ogóle jak to zrobić i o co chodzi 😲 Mam nadzieję, że opisałam możliwie zrozumiale 😡 Pomoże ktoś...?
CzarownicaSa, wydaje mi się, że musisz wejść w panel sterowania -> konta i bezpieczeństwo -> konta użytkowników
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 czerwca 2014 21:20
Libeerte dzięki, spróbuję! :kwiatek: Co prawda nie wiem czy dam radę po angielsku, ale szkolić się trzeba 😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 czerwca 2014 21:23
CzarownicaSa, bo win 8 jest kompatybilny z Windows live i jeśli ktoś ma telefon z systemem Windows Phone, to również z nim. To normalne, ze potem do kompa logujesz sie jak do Windows live. Jeśli sobie nie poradzisz, odezwij sie na PW, pomoge 🙂
CzarownicaSa, mam nadzieję, że się uda 😀

To i ja z pytaniem komputerowym - jak włączam filmik np. na vimeo, szerokim kardze, instagramie to mam czarne pole, to samo z google maps.. Brakuje jakiejś wtyczki? Wie ktoś z Was co to może być?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się