Stajnie w Warszawie i okolicach

A obie stajnie na Siekierkach (Antoniewska) ? Dojazd z pl 3 Krzyzy jest swietny.
Jak tam teraz jest, ktos stoi ?
na Antoniewskiej 12 nie ma podobno miejsc (a szkoda, bo nawet bym się nie zastanawiała), a co do Antoniewskiej 17 - wie ktoś jak tam teraz jest?
hej na ?Antoniewskiej 12 rzeczywiście nie ma miejsc, a do tego jest spora kolejka oczekujących. na 17 ja stoję od ponad 5 lat - co chcesz wiedzieć? obecnie mamy 2 wolne boksy w stajni murowanej.
Skrobię pw :kwiatek:
Small Bridge są kwaterki trawiaste, ale raczej już wyjedzone dość mocno😉
Właśnie rozmawiałam z właścicielką stajni Czeremchowa o której wspomniałyście wcześniej.
BARDZO NA PLUS. To sensowna i konkretna osoba. Więcej powiem gdy tam pojadę a zrobię to na pewno 🙂
Witam! czy ktoś stoi/ jeżdzi lub ma jakies informacje na temat stajni patataj w Kaniach?

Poszukuję informacji na temat 3 klaczy xx (wszystkie gniade, chude, imiona: Mackenzie, Hermiona, Enchanted Ocean) ,które w marcu tego roku zostaly tam sprzedane od nas  ze stajni spod Krakowa. Miały być ponoć przeznaczone do hodowli. Właściciele na maila nie odpisują, a telefonów nie odbierają.

Bedę wdzięczna za wszelkie info (na priv)! :kwiatek:
Muskat, idź do wątku Poszukiwane konie. I nie bądź nastawiona entuzjastycznie...
Hej!

Szukam stajni wokół Warszawy, gdzie mogłabym wstawić kobyłę na emeryturę.

Zależy mi, żeby było czysto i pastwiska. Dojazd nieważny. Cena zresztą też.
Ma być miło i spokojnie.

Przeszukałam wyszukiwarkę, ale może możecie coś polecić, nawet jakąś przydomową małą stajnię czy coś?

Pozdrawiam
MMVG nie Wawa, ale polecę naszą berę🙂dojazd z Wawy bdb
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 sierpnia 2015 16:39
I Megane też się chyba ogłaszała z jedną miejscówką wolną w przydomówce.
Pod Nasielskiem w stajni Brodowo maja mnostwo pastwisk i doswiadczenie z emerytami, sa 3 konie ponad dwudziestoletnie i kilka ponad 15letnich.
kujka   new better life mode: on
17 sierpnia 2015 17:26
MMVG, stajnia naszej forumowej kolezanki:
https://www.facebook.com/stajnia.havanna
Ja również poleciłabym kierunek Nasielsk (dokładnie Lorcin - ok. 35 km od Warszawy) ale stajnię Stangret.
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/37397
MMVG do nas
MMVG, po tym co widziałam- zdecydowanie Hav- Anna 🙂
[quote author=ms_konik link=topic=46.msg2407211#msg2407211 date=1439825961]
I Megane też się chyba ogłaszała z jedną miejscówką wolną w przydomówce.
[/quote]
mam  komplecik 😉 ale z czystym sumieniem polecam berę7 i Faze, choć u Fazy to jak sie ktoś już przyśsie, to trzyma się pazurkami 😉 ciężko o wolne miejsce 😉
Z tego co byłam i oglądałam to całym sercem polecam Hav-Annę i stajnię forumowej Fazy  👍 Nie widziałam, ale słyszałam bardzo dobre opinie o stajni forumowej Złotej (w Całowaniu) ale u niej miejsc chyba aktualnie "brakło" 😉

Kiedyś też pamiętam, że nasza inna forumowa koleżanka Eurydyka, też ma śliczną przydomówkę i kiedyś, kiedyś dodawała post, że przyjmie konia do towarzystwa. A z tego co pamiętam to super sumpatyczna i super sensowna osoba. Tak piszę o tym "na zaś", jakby znowu coś komuś mignęło  😉
o właśnie! Hav-Anna! misiek69 miał tam swoje koniska -właśnie emeryta i rencistę😉 wiem, że był baaardzo zadowolony- to chyba najlepsze rozwiązanie!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 sierpnia 2015 08:22
Mój Dziadzio emeryt jedzie za 2 tygodnie właśnie do Hav-anny - urzekło mnie to miejsce, wiem że to dobry wybór. Wszystko jest jak być powinno.
Dzięki Megan- ale rzeczywiscie od lat mamy ten sam zespól. Te same koniska , poza jedną małą zmianą. Jak odeszła Averis następnego dnia przyjechał Diakon. Nie mam miejsc.
Nie wiem jak jest u Złotej ale z calego serca polecam stajnię Bery.
ja polecę🙂 - tuż przy Warszawie- Nowe Dębe Wielkie, miejscowość Wielgolas Duchnowski u Grażyny Jankowskiej (na fb stajnia w wielgolesie) polecam z całego serca dla emerytów i rencistów wszelkiej maści 🙂
Mój Bohun mieszka tam już prawie 3 lata, jestem niezmiennie zachwycona, obsługa i opieka 5 gwiazdek, olbrzymie łąki, czysto w boksach, z właścicielką da się dogadać zawsze, stajnia wad nie ma  🙂
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
18 sierpnia 2015 10:53
Stajnia "UP! Ranch" pod Grodziskiem.
Mnóstwo padoków, w boksach czysto, siano do woli itd. Cisza, spokój 🙂
Jest kilka emerytków 20+ do towarzystwa  :kwiatek:
Nie ma problemu z podawaniem jedzenia na mokro, derkami czy ocieplaczami.
😀
MMVG, a ja nie skromnie zapraszam do nas
dziękuję dziewczyny  :kwiatek: miło, że mnie polecacie 🙂
Misiek69 jeszcze jedną emerytkę u mnie trzyma, do siebie zabrał tylko wałaszka. Zabierze ją dopiero jak będzie miał dla niej damskie towarzystwo, więc MMVG może pomyśl w razie co o jego stajni. Nie wiem jak z odległością, bo to jednak inna strona niż do mnie. Ale Artur jest naprawdę niesamowicie fajnym człowiekiem, o konie dba jak należy albo i lepiej 🙂

Na obecną chwilę mam komplet, ale do końca miesiąca ma wyjechać jeden koń, więc jeden boks będzie poszukiwał nowego mieszkańca 🙂
Ktoś ma jeszcze jakies info o tej stajni co Dramka pytala? Na Białołęce, Czeremchowa?
Pisaliście troche, ale ktos może juz stoi z koniem? Jak atmosfera?
Arimona, jak byłam tam 2 tygodnie temu, w stajni były jeszcze tylko konie właścicieli. Dla mnie stajnia byłaby fajna, gdyby nie za mała ilość padoków (nie da się konia padokować oddzielnie). Poza tym jak najbardziej na plus, tak opieka jak i wygląd budynku i boksów.
MMVG Ekhm... Misiek69 się poleca  🙂 Wiem że to autoreklama, ale jeśli jesteś zainteresowana zapraszam na priv. Aniaagre Dziękuję Ci za ciepłe słowa, ja osobiście podpisuję śię pod opinią o Twojej stajni renkamy i nogamy  👍
Anderia   Całe życie gniade
18 sierpnia 2015 19:30
Od początku sierpnia i moja kaleka stoi u aniaagre. Na szybko potrzebowałam przestawić konia, w moim babickim rejonie (jak ktoś zapoznany z topografią, to wie, że jest tu wszystko i nic 😉) od ręki nic godnego zaufania (dla chorego konia) nie było i kierując się dobrymi opiniami, zawiozłam do Ani. I cóż, koń ma dobrze bez wątpienia, a ja chyba jeszcze nigdy nie miałam takiego bieżącego kontaktu z właścicielem stajni, informacji o wszystkich najdrobniejszych pierdołach, co jest tym bardziej cenne, że na co dzień tam nie bywam. Bardzo na plus. 🙂
A ja Wam zdradzę, że w stajni Groteska Arabians w Markach szykuje się mega odjazdowy pełnowymiarowy czworobok.
Teren jest już wyznaczony, podkład jest zrobiony, fizelina stoi i czeka... na kwarc 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się