Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

slojma   I was born with a silver spoon!
16 stycznia 2016 21:19
[quote author=slojma link=topic=74.msg2482110#msg2482110 date=1452967521]
Gratulacje 😅
Dziewczyny poradzcie co zrobic z tragiczna rana po cesarskim cieciu?  Czy monza pozwac lekarzy za oszpecenie etc. Jak pielegnowac i gdzie na plastyke. Sprawa bardzo pilna.


Rana jest świeża?
[/quote] tak
adreienaa jakie plastry?
Edit.
Wlasnie roznie pisza ze np najlepiej juz taka po zdjetych szwach od razu np laserem.
jesli jest swieza i wciaz ze szwami (sciaga sie na 5 dzien) to skad wiecie jak sie wygoi? Co konkretnie jest tragiczne? Dlugosc, grubosc?
Ja bym smarowala Cepanem.
slojma plastry Sutricon
Jeśli ta osoba mocno zestresowana sytuacją to zawsze można pojechać na konsultację i wtedy lekarz powie co i jak.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 stycznia 2016 22:28
Lotnaa gratuluję! !!  🏇
Ja smarowałam najpierw cepanem a potem sutriconem w żelu.. Ale w moim przypadku każda rana się słabo goi :/


Lotnaa gratulacje !! Zbieraj siły 😀
Lotnaaa Gratuluję! Odpoczywajcie i cieszcie się sobą po tej stronie mocy 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
16 stycznia 2016 22:38
ner sprawa dotyczy mojej siostry to jej druga cc wiec ma pojecie jak blizna wygladala I jaka by powinna. Widzialam zdjecia i ze tak powiem " zszyli ja jak swiniaka". Nie dosc ze ogromna to jeszcze kompletnie nierowna i zrobiona na zakladke.
adriena dziekuje :kwiatek: w poniedzialek dzwonimy do ambroziaka
Lotnaa, Gratulacje!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Jejjjj jak się cieszę!  😅 😅 😅

(Zauważyłyście, że re-volciątka jakoś tak lubią przychodzić na świat grupowo...? 😉 Nadchodzi kolejny wysyp. 😉 )
Lotnaa, jak super!! Gratulacje! Ale się mini-mini Hania urodziła, ojej! Musi być totalnie słodka! Pokazuj fotki nam tu szybko!

Oj tak, idzie wysyp 🙂
Gratulacje 😅
Dziewczyny poradzcie co zrobic z tragiczna rana po cesarskim cieciu?  Czy monza pozwac lekarzy za oszpecenie etc. Jak pielegnowac i gdzie na plastyke. Sprawa bardzo pilna.


Można pozwać lekarza lub szpital za błąd w sztuce. Ja radziłabym najpierw spróbować zgłosić szkodę do ubezpieczyciela szpitala. Jak będziesz potrzebowała więcej informacji, to zapraszam na pw. Mam z takimi rzeczami do czynienia na codzień zawodowo.

Lotnaa, gratulacje!

Faktycznie teraz wysyp dzieciaczków będzie. A volta ma to do siebie, że niedługo po takim wysypie porodów zwykle jest wysyp nowych ciężarówek 😉
Nikt nam nie wmówi, że ciąża nie jest zaraźliwa! I do tego wychodzi na to, że to wirusówka przenoszona drogą internetową 😁

Kto następny?
ash   Sukces jest koloru blond....
17 stycznia 2016 07:18
slojma, skoro to drugie cc to pytanie czy lekarz usunął poprzednią bliznę? Czy zrobił ciecie "obok" i teraz są 2?!
ani cepan ani plastry nie pomogą na źle zszytą ranę. Proponuje konsultacje z hirurgiem plastykiem
Gratulacje Lotnaa !!!!!  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
17 stycznia 2016 09:23
ewuś :kwiatek: wyslalam pw
ash- wycial blizne ktora byla bardzo mala i niewidoczna
Lotnaa, wielkie gratulacje!!!
No i się popłakałam... LOTNAA ogromne gratulacje!yupi!!!  Zazdroszczę,że już z Tobą,ja leze,biore leki i się niepokoje..byle do czerwca
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
17 stycznia 2016 12:21
Lotnaa, gratulacje !!! 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 stycznia 2016 12:50
Dziękujemy  :kwiatek:
Zdjęcie mam tylko z kalkulatora póki co.
czemu okablowanie? standard, czy coś nie tak?
Słodkie takie tłumoczki🙂

solcoseryl, plastry sutricom, szare mydło, wiele metod, ale jak źle zszyte, to nic nie nie zmieni brzydkiej blizny🙁

ja mam średnią, ale mnie się trochę rozjechała, bo nie miała czasu się spokojnie goić
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 stycznia 2016 13:18
Jak śpi, to jest monitorowana, przez moje GBS. Ale póki co wszystko ok.
Lotnaa zazdroszczę maluszka  :kwiatek: 😍
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 stycznia 2016 14:12
Lotnaa, Cudowna kruszynka  😍
😍
Lotnaa gratulacje!!Witaj Haniu!
Dzieki za odpowiedz dotycząca gondoli,
Mam kolejne kiedy mniej wiecej poszliście na L4?
Lotna gratulacje!!!

ner sprawdzałam dady, rosmanowe i cos jeszcze, ale zielone pampki biją je na głowę - dalej nie szukam, bo szkoda rozczarowań! Dzięki za info!🙂

kot ja poszłam w połowie 6 miesiąca, ale tylko z powodu dojazdów (mam do pracy prawie 30 km). Gdyby nie to, to pewnie jeszcze bym popracowała, bo w domu jednak trochę nudnawo😉
Lotnaa, gratuluję, śliczności 🙂


Słuchajcie... jak M. mi zwymiotował po 1h-1,5 od podania leków, to jest szansa, że coś się wchłonęło?...
kenna, coś tak ale na bank za mało.
Wymioty nastepujące do 3 godz po podaniu leku, mogą osłabić działanie tego leku
Lotnaa, więcej foteek! Cudna jest 🙂

kot, ja planowałam w 7 miesiącu, ale przez łożysko przodujące lekarz mnie wysłał z dnia na dzień w 6. teraz uważam, że to była głupota, no ale źle mi się w domu nie siedzi. Gdybym mogła wybierać, bo bym spokojnie do końca 7 chodziła nawet.

Baby shower bardzo udane, Saruni się super zestaw cioć trafił 🙂

Ja się nie wybieram na L4 😉
Ale spoko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się