Końska Rewia Mody XIII (2019)

A możliwe .
A kiedy wychodzi Heritage?


Podpinam się, są jakieś przecieki? 😀
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 września 2019 16:06
Czy ktoś z was ma juz te nowe ochraniacze eskadrona? I chciałby się podzielić opinią o nich? 😀
wątek zamknięty
Pati2012
a które konkretnie?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 września 2019 19:39
Te oddychające, z futerkiem tylko na brzegu
wątek zamknięty
Są spoko, tylko rozmiarówka mała. Starszy model miałam M na przód i L na tył, a aktualne Mki są duuużo mniejsze.
wątek zamknięty
Miałam je w łapkach i faktycznie są grubo mniejsze.

tulipan czyżby błękitny komplecik w dobrym należał do Ciebie?  😉
wątek zamknięty
W kwestii pasków do jednotybinkowego - można zapinać je o puśliska.
wątek zamknięty
Miałam je w łapkach i faktycznie są grubo mniejsze.

tulipan czyżby błękitny komplecik w dobrym należał do Ciebie?  😉


Akurat niebieski leci z Equishopu  🤣 😎 Ale mam pomarańczowe i oliwkowe już przetestowane  🙂
wątek zamknięty
Mówiąc o schocke - dorobił się ktoś zieleni? 👀 Mógłby zarzucić na jakieś kare zwierzę? Jak widzę na gniadych to mi ślinka cieknie, ale obawiam się totalnego bezszału na moim.


Jedyne co udało mi się zrobić na karym  👀 mam nadzieje, że pomoże  😜
wątek zamknięty
charlieeee, - wygląda niepokojąco dobrze 😁 Pomogło, ale wcale nie w kierunku pozytywnym dla portfela :kwiatek: 😂
wątek zamknięty
keirashara  no tak mi się wydawał, że chyba prawie każdemu będzie w nim ładnie  👀 😜 💘
wątek zamknięty
ten Schocko jest piękny!  😍 popełniłam go  😂




i dralon do kompletu Classicowego teal blue
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 października 2019 13:33
Boże, im starsza jestem, tym głupsza...  😂 😵 ale uważam że są boskie 😜 😍
Mam nadzieję, że link zadziała: R2R
wątek zamknięty
Nirv pieknie wyglądają  😍
zembria no jest brokatowa moc 😁
W Pikeur są czerwone ubrania czyżby Heritage miał czerwień?
wątek zamknięty
A kiedy w ogóle będzie heritage?
wątek zamknięty
Koniec października?
wątek zamknięty
Moi drodzy, przychodzę z takim pytaniem  😉

Jestem absolutnym świeżakiem, jeżeli chodzi o końską modę, a - jak wskazują wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi - stanę przed zakupem pierwszego czapraczka, kantarka i innych dupereli, ale także siodła i ogłowia.
Nie wiem czy tu jest właściwe miejsce, ale... podobają mi się ciemnobrązowe siodła i ogłowia. Czy ktoś ma karego konia i ciemnobrązowy sprzęt na niego? Czy to totalnie z dupy pomysł, nie pasuje i prawdziwi wyjadacze mody końskiej spalą mnie za to na stosie?  👀
Jeżeli ktoś ma taki zestaw na karego konia, to bardzo, bardzo proszę o zdjęcie. Może coś mi się uroiło i to nie będzie dobrze wyglądać, moja wyobraźnia mnie ogranicza, a internet też daje jakieś wyniki z pupy, czy po polsku, niemiecku czy ang.  🙂
wątek zamknięty
Meise, mam skarogniadego (bardzo ciemny skarogniady bez odmian) i mam brązowe siodło i ogłowie. Jak mi prześlesz na priv emaila to jutro jak będę w stajni Ci zrobię zdjęcia i wyślę. Wymieniłam sprzęt z czarnego na brązowy przy zmianie siodła. Z tym, że jest to ciemny brązowy. I wydaje mi się, że lepiej pasuje.
wątek zamknięty
Meise, Klami chyba ma? Ale bardzo często biorą brązowy sprzęt na kare konie. Tylko mniej szmat ci do tego będzie pasować, niestety.
wątek zamknięty
Meise, mam skarogniadego (bardzo ciemny skarogniady bez odmian) i mam brązowe siodło i ogłowie. Jak mi prześlesz na priv emaila to jutro jak będę w stajni Ci zrobię zdjęcia i wyślę. Wymieniłam sprzęt z czarnego na brązowy przy zmianie siodła. Z tym, że jest to ciemny brązowy. I wydaje mi się, że lepiej pasuje.


Cudnie, mi właśnie o takie ciemne brązy chodzi, jasne odpadają zupełnie  🙂 :kwiatek:

budyń, ja właśnie wpisywałam już we wszystkich językach i nic w google grafika nie znalazłam, podobnież w naszej rewiowej galerii. Już myślałam, że to naprawdę tylko moje urojenie, że to mogłoby ładnie i elegancko wyglądać  😉
Co do reszty "gadżetów" to chciałabym pozostać przy tzw kolorach ziemi, ale w ogóle to powiem szczerze, że naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić dobór tego wszystkiego. Mówiłam, jakiś dziwny brak wyobraźni w tym zakresie  😵
wątek zamknięty
Meise, zobacz sobie galerię z jakichś fajniejszych skokowych zawodów. Tam znajdziesz dużo brązowego sprzętu 🙂
A brąz do ciemnych koni jest mega!  😍
wątek zamknięty
No własnie siedzę na tylkoskoki, przejrzałam już kilka galerii i same ciemnogniade, kasztany i siwki w brązowych siodłach widzę  😁 Na siwkach jak świetnie wygląda! No ale najlepiej na ciemnogniadych i skarych  😍
wątek zamknięty
Tu masz ciemnobrązowe ogłowie na karym koniu.

link

Sprawdź zdjęcia konia M Cantori S

wątek zamknięty
Fajnie wygląda na tym zdj  😍
wątek zamknięty
Meise, ciemny brąz wygląda bardzo dobrze na wszystkich koniach, jedyny problem z brązem jest taki, że ciężko dobrać ten sam odcień brązu  siodła, ogłowia, popregu, napierśnika, puślisk czy naczółka, jeśli chcesz wymienić 😉
wątek zamknięty
Meise, - sama nie mam ciemnobrązowego sprzętu, ale jak czasem przyjaciółka wrzucała brązową skokówkę na mojego karego to wyglądało to całkiem dobrze 🙂 Mam go na zdjęciach w wielu brązowych czaprakach za to, świetnie w nich wygląda.
wątek zamknięty
No jasne, ze pasuje ciemny brąz do karych, wyglądają mega! Przejrzałam zdjęcia i nie mam ani jednego, na którym dobrze byłoby widać, ale wrzucę coś, może trochę pomoże w poglądzie sytuacji. :kwiatek: No i zdjęcia z lata, wiec koń wypłowiały + ogolony, wiec się zrobił skarogniady. 😀




Mam jeszcze zdjęcie samej głowy w brązowym oglowiu, ale tak obrobilam ze nijak nie wyglada nawet na ciemnogniadego, wiec nie wrzucę. 😂
wątek zamknięty
Meise, ciemny brąz wygląda bardzo dobrze na wszystkich koniach, jedyny problem z brązem jest taki, że ciężko dobrać ten sam odcień brązu  siodła, ogłowia, popregu, napierśnika, puślisk czy naczółka, jeśli chcesz wymienić 😉


No właśnie, to mnie ciutkę zniechęca do tego pomysłu  🙁 Napierśnik wydaje mi się, że ciemnozielony by mógł dobrze wyglądać.

keira, a dałabyś radę w stajni zarzucić to siodło na swojego i pyknąć ze dwie fotki?  😡

flygirl, no właśnie koń na Twoich fotach wygląda jak skary i brąz siodła idealnie uzupełnia się z przejaśnieniami u konia.

Mi chodzi o takiego karego, co nawet w słońcu wygląda jak heban  😀




No nic, zanim zamówię to siodło może ktoś mi da przymierzyć, bo ciągle mam wrażenie, że na każdym koniu to będzie fajnie wyglądać tylko nie na czarnym i wyjdzie kiepskawo i będę siodło odsyłać  👀

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 października 2019 12:44
Mi się wydaje, że na takiego karego-karego to każdy kolor sprzętu będzie pasował, bo przecież czarny pasuje do wszystkiego 😀 Tylko żeby dobrać te wszystkie pozostałe elementy skórzene odcieniem to pewnie nie będzie takie proste, ale jak się uda to myślę, że będzie bardzo elegancko 😎
wątek zamknięty
Kary w brązowym sprzęcie super. Chociaż sama mam czarny.  😁
Czarny sprzęt wydaje się prostszym rozwiązaniem. Wszystko pasuje.
Widzieliście nowe czapraki od Horss . Ten perłowy i czarny na specjalne zamówienie  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.