Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Eee tam !
tu jest lepiej:
wątek zamknięty
pęta na nogach i jechana, a co tam to zaszkodzi...przynajmniej daleko nie pobiegnie...
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
04 listopada 2012 23:08
pęta na nogach i jechana, a co tam to zaszkodzi...przynajmniej daleko nie pobiegnie...


chyba że pyskiem po ziemi....  🤬
wątek zamknięty
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 listopada 2012 13:43
Leni tu akurat nie masz się czego czepiać, to folblut zajeżdżany na tory a jak wszyscy wiemy biegają jako 2latki więc chciał czy nie chciał w wieku 1,5 roku są zajeżdżane i osoba na nim siedząca i nadzorująca stadninę nie ma nic do powiedzenia.
wątek zamknięty
Ale jazda na 1,5 rocznym koniu to dla mnie kwiatek
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 listopada 2012 22:40
Dla mnie niewątpliwy kwiatek ...

Tak wyglądają siodła krajach arabskich ; o Chyba nie musze dodawać że konie spędzają tam w nich większość dnia...
A tak wędzidło:


A my się czepiamy dzieciaków że źle zapięły nachrapnik...
wątek zamknięty
Nigna, ale o co ci chodzi?
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
06 listopada 2012 23:50


Skoki na gumkach. Oczywiście ze słit stron na facebooku do których wysyła się swoje zdjęcia.
wątek zamknięty
przeglądałam wczoraj fb i gdzies dorwałam stronę z jakimiś sztuczkami albo coś w tym stylu, pod zdjęciem było napisane od jednej dziewczynki, że ona też robi różne sztuczki ze swoim koniem, np. zeskakuje w galopie  🤔
Kaskaderka urodzona  😁
wątek zamknięty
i gdzie w tym kwiatek, że kogoś nie interesuje jazda po czworobokach i parkurach, do póki nie robi krzywdy koniowi i sobie oraz "trenuje' pod okiem kogoś z doświadczeniem to niech sobie dżygituje, joustuje,tresuje i zręcznościwkę ćwiczy do woli. ja bardzo żałuję, że tak późno się za to wzięłam a nie jak miałam te naście lat byłoby mi łatwiej.
wątek zamknięty
Kawecan raczej przyczepiłabym się do tego obdartego popręgu.
wątek zamknięty
Edy, obdarty popreg jest po prostu w rekawie.
watek nie ma dalszego sensu, skoro kwiatkiem jest popreg w rekawie, arabski rzad, czy skaczacy na przypietym do bokow wypieciu kon.
wątek zamknięty
Racja,ale rękaw też chyba nie pierwszej młodosci.
wątek zamknięty
Mój rękaw tez nie jest pierwszej młodości, 5 lat temu sama go uszyłam, cudo nie jest, prany tysiąc razy, ale spełnia swoją funkcje. Ten na zdjęciu też  spełnia swoją funkcję, nie jest postrzępiony, nic z niego nie zwisa, czepianie się dla samego czepiania. Rzeczywiście, ten wątek  nie ma sensu.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 listopada 2012 10:14
Dla mnie arabski osprzęt , a co najważniejsze to jak konie po jego użytkowaniu wyglądają, jest "kwiatkiem" , bardzo niepozytywnym do tego.  Ale to tylko moje zdanie innych może taki sprzęt nie dziwić oczywiście  :kwiatek:
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/siwaa26/134056514/na-kucyku.html
NIe ma to jak wiedziećże jest sięza dużym a i tak chcieć (?) i jeździć ciągle na nim.
http://www.photoblog.pl/siwaa26/132531911/powrot.html
wątek zamknięty
Patrząc na rozwój akcji jestem całym sercem i wątrobą za zamknięciem tego chłamu
wątek zamknięty
Czy wy nie możecie powstrzymać palców od wklejania tych bzdur?!
Wklejajcie ewidentne kwiatki, a nie zdjęcia, które do tematu nic nie mają.
wątek zamknięty
Nie wiem czy to tu wstawić czy do nietypowych ogłoszeń... Po prostu pierwsze zdjęcie  👍
http://allegro.pl/kuc-ogierek-i2767631146.html
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
08 listopada 2012 00:07
Ten temat w życiu się nie zmieni, skoro niektórzy nieczytają postów powyżej, to co dopiero środka/początku tematu...
wątek zamknięty
konwalia zaniemogłam😀 najatrakcyjniejsze zdjęcie😀 kupujący będzie miał świadomość że koń nie ma problemu z oddawaniem moczu 😀
wątek zamknięty
konwalia zaniemogłam😀 najatrakcyjniejsze zdjęcie😀 kupujący będzie miał świadomość że koń nie ma problemu z oddawaniem moczu 😀

No i że nie potrzebuje niczyjej pomocy !  🏇
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 listopada 2012 10:01
Ten temat w życiu się nie zmieni, skoro niektórzy nieczytają postów powyżej, to co dopiero środka/początku tematu...


Dlatego może lepiej zamknąć?
wątek zamknięty
Nie rozumiem po co zamykać, skoro komuś się tu nie podoba to niech nie wchodzi i tyle...
wątek zamknięty
Też jestem za zamknięciem, ale obawiam się że po zamknięciu zaczną powstawać wątki, bądź linki będą umieszczane wszędzie tam gdzie być nie powinny.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
08 listopada 2012 15:43
Może po prostu założyć nowy wątek, gdzie byłoby jasno ustalone jakie kwiatki wstawiamy i tak jak już ktoś wspominał - były by to internetowe kwiatki, bo zdjęcia z wielu stron już tu lądowały. Nie było by tego całego 'syfu' który tu powstał.
Ew. również stawiam na zamknięcie, jeśli ma to wyglądać tak jak dotychczas.

Cierp1enie - dokładnie  🤔
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
09 listopada 2012 10:31
Jeśli nie ten wątek to mnie poprawcie  😉
Kwiatek, nie kwiatek, ale moim zdaniem zdjęcie genialne  😂
wątek zamknięty
Fajne, ale dla mnie totalnie nie na temat.
W tym wątku pierwotnie miało chodzić o to, żeby wstawiać głównie negatywne przykłady wszystkiego co związane z jeździectwem, znalezione w takich miejscach w necie jak Nasza Klasa, photoblogi, facebook...
Ale już mało kto ten zamysł rozumie.
wątek zamknięty
http://babol.pl/kat,1025469,title,Medalistka-zatanczyla-Gangnam-dla-dzieci,wid,15073750,wiadomosc.html

Ja rozumiem, cel akcji szczytny. Ale środki mogły by być nieco bardziej... górnolotne, niż jakiś tam azjatycki pseudo-hit, o którym nikt za pół roku nie będzie pamiętał
wątek zamknięty
laparotomia,  być może zatanczyła taki układ, ze względu na to, że nazywany jest "horse dance" a to medalistka jezdziecka 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.