moda, ciuchy etc...

donkeyboy, ja lubię legginsy z H&M. Są stosunkowo tanie, te modele co ja mam nie prześwitują.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 września 2023 22:43
donkeyboy, ja jestem zadowolona z carpatree. Ćwiczyłam w nich przed ciążą, w ciąży i teraz po 🙂
donkeyboy, - zohan są całkiem fajne, tylko polecam brać mniejsze 😉 Oceans apart też są fajne, ale już droższe, ale często mają fajne promki typy 1+1 gratis, wychodzi spoko jak się kupuje więcej ciuchów.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 września 2023 09:20
Dzięki wszystkim - popatrzę. Carpatree wpadło mi w oko już wcześniej właśnie ale się zastanawiałam czy jest coś porównywalnego i może trochę chociaż tańszego.

Fokusowa masz na myśli jakieś konkretne z H&M sportowe jakieś czy zwykłe?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 września 2023 09:30
donkeyboy, Mam Zohan i są bardzo fajne, nie prześwitują, bardzo elastyczne i wygodne. Zerknij sobie też na nie.
donkeyboy, sportowe. Oni tam tego mają mnóstwo, więc coś powinno Ci podpasował wizualnie. Ja mam i jakieś modelujące i zwykłe. Ze wszystkich jestem zadowolona.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 września 2023 12:19
Fokusowa, dzięki!

zembria, wyglądają porządnie i cena też spoko... tylko kurcze te printy to są totalnie nie w moim stylu niestety 😅 ja jestem człowiek bezwzorek i najlepiej to czarne/granatowe ciuchy 🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 września 2023 12:47
donkeyboy, ja lubię legginsy z decathlonu do biegania, te run dry, chodzę w nich po górach, niestety nie ćwiczyłam na siłowni.

Szukam tshirtów basic, które są dobrze skrojone i dobrej jakości. Fajnie, jakby były w normalnej cenie (skoro koszulka z Gryfnie, polskiej produkcji, dobrej jakości i z autorskim nadrukiem kosztuje 80-90zł to chcę zapłacić mniej :P )
Mam ich trochę, ale kurczę, zawsze czegoś mi brakuje :P
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Poszukuję jakichś fajnych luźnych dresów, coś w stylu: https://www.oceansapart.com/pl/produkt/charly-sweat-set-deluxe-misty-lavender-white/
Ale może trochę tańszych... no chyba, że jakieś takie, które są warte swojej ceny.
Ktoś, coś?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 października 2023 09:15
martrix, Łoooo dresiki za 6 stów 😨🤣
Zobacz sobie Lelosi, ja mam te ciepłe od nich, z polarem i jestem bardzo zadowolona. Mają też cienkie. Jakościowo super są 👌 Mam też Zo-Han ale tu mi materiał mniej odpowiada, trochę są za sztywne jak dla mnie. Za to bluzy i leginsy mają bardzo fajne 🙂
Możecie polecić jakiś biustonosz samonośny (do sukienki bez pleców)? Miałam kiedyś taki "galaretowaty" który się przyklejał i był całkiem spoko ale latem przegrywał z potem. Może macie coś sprawdzonego 🙂
FurryMouse, chyba najlepszy jest Wonder Bra.
A może tejpy? Na YT pełno filmików jak nakleić, ja ostatnio korzystałam na sesji ślubnej i na weselu jak przebierałam kieckę. Super sprawa i do każdej sukienki idzie dopasować klejenie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2023 20:12
FurryMouse, albo taśma do cycków 😉
agnesix, Facella, a mozecie podesłać nazwy lub linki jakichś konkretnych taśm? Kiedyś sie czaiłam, ale obawialam się, że uszkodze sobie skórę przy odklejeniu. Przed zdjęciem taśm natluszczacie (czym)?

FurryMouse mi sie w porządku sprawdzał ten taki najbardziej typowy naklejany (takie łezki troche w kształcie), ale zdecydowanie preferuję ze sznurowaniem - łatwiej go nakleić i można jakoś zebrać biust, żeby lepiej wyglądał. Tylko niestety odkleja się od potu na krawędziach (szczególnie w upał) i podobno nie trzyma dużych biustów, takie mniej „zbite” piersi też przypuszczam, że mogą być problematyczne.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 listopada 2023 21:35
Ja też o taśmach się dowiem. Bo zwykle kinesio tejpy zerwały mi naskórek z dekoltu. A biust mam spory, więc takie naklejane biustonosze nie wchodzą w grę
To ja też się podepnę - jakieś konkretne te tejpy (widzę że jest kilka firm, może macie jakieś sprawdzone)? I co z sutkami? Są jakieś nakładki? Jakoś sobie nie wyobrażam potem tego odklejać stamtąd 😨
FurryMouse, - na sutki są jak najbardziej naklejki/nakładki, często znajdziesz to po uroczą nazwą "nasutniki". Stacjonarnie do kupienia np. w Intimissimi 😉 One się same trzymają sutków.
Dzięki! Jestem mega ciekawa jak to się będzie sprawdzać. W ogóle, zamówiłam sobie tą kieckę, którą smartini miała na swoim ślubie (tylko ja w wersji zielonej) i, o boże jaka ona jest zajebista! Teraz mają promkę więc jak ktoś się czaił to polecam!
W dobrych salonach brafitterki robią tejpowanie biustu, więc jak ktoś sam się boi to można spróbować u fachowca - w Szczecinie mogę np polecić gdzie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2023 12:51
faith, tak samo, taśmy nie polecę bo nie znam nazwy firmy, wiem która brafitterka w Szczecinie robi to genialnie.
Buduar? 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 listopada 2023 13:38
Ostatnio najlepszą "prasę" w Szczecinie faktycznie ma Buduar. I zarówno jeśli chodzi o dobranie bielizny, jak i właśnie tejpowanie
Ok, tejpowanie tejpowaniem, a jak pozniej zdejmowalyscie taśmy? Na sucho, natłuszczalyscie? Czy zdejmowanie tez było wliczone w usługę?
Oklejenie sie to mnie nie martwi, tylko zdjęcie tego cuda ze skory. :P
Kurna, na drugi koniec polski to się nie pojadę tejpować 😅
Jak ktoś ma do polecenia w Kato to chętnie się wybiorę żeby mi ktoś pokazał. Chociaż zamówiłam już tasmę i spróbuję polecieć z tutoriali na necie. To nie wygląda na jakieś turbo skomplikowane zadanie 🤔

To są takie tejpy jak te rehabilitacyjne? Bo to kiedyś miałam i przeżyłam ściaganie i było wporzo więc jak to to samo to jestem dobrej myśli 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2023 17:16
faith, no jasne że Buduar
Ja używałam taśmy do tejpowania, jakiejś określonej jako delikatna, kupionej na Allegro. Za pierwszym razem na gole ciało, ale odklejenie z sutków to było niezłe wyzwanie. Zdecydowanie polecam te samoprzylepne naklejki na sutki albo inny patent - jak macie wkładki ze staników od stroju kąpielowego albo sportowych i ich nie używacie to można sobie przyciąć i to wykorzystać. Odklejałam na sucho, delikatnie, nie naciągając skóry i nic mi się nie stało. Najlepiej przyklejać jednak z pomocą drugiej osoby, szczególnie przy większym biuście, jest po prostu łatwiej.
Ja chciałam kupić w intimissimi ale akurat nie mieli i kupiłam w tezenis. Nic nie trzeba natłuszczać, schodzi bez problemu i bez zrywania naskórka. Lustro też bardzo pomaga przy klejeniu bo faktycznie samemu nie widać czy równo. Ja za pierwszym razem trochę spłaszczyłam sobie piersi, ale drugie klejenie już było całkiem eleganckie.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
10 listopada 2023 13:24
Czy znajdę gdzieś fajne bluzy z kapturem, najlepiej typu oversize i docieplone jakaś sherpą czy innym ocieplaczem? Albo przynajmniej na tyle grube żeby nadawały się na dwór jesienią 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się