Uchwycić chwilę

TheWunia, zaprzeczenie siły ciążenia 😀
Kilka starych
Bischa   TAFC Polska :)
28 grudnia 2014 10:58
Tu na pewno nie, do nastrojowych się nadają. 1 post.
🏇 Mongolian stajl , zdjęcie znalezione w internetach.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 stycznia 2015 19:47
Nie wiem czy nie bardziej do "koniokrytyki", ale wydaje mi się że uchwycenie idealnej pozycji to raczej uchwycona chwila 😉
Znalezione w czeluści kompa, podczas poszukiwań zupełnie innego zdjęcia.
foto pt. "wpasowana głowa"
Ircia   Olsztyn Różnowo
31 stycznia 2015 12:27
Porwanie ufo  😉 i mistrz drugiego planu  😉

CIACH!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Rejestrowanie się na forum tylko po to, aby zaspamować wątki swoją reklamą, mimo, że jest kategoryczny zakaz zamieszczania ogłoszeń! Proszę przeczytać regulamin!
To ja wam pokaże takie wygibasy Pani Edwiny Tops Alexander na Fair Light van T Heike. 😉 foto: toffi-images.de
Wiem, że to nie ma wyglądać tylko być funkcjonalne... ale paskudny nachrapnik 😀
Zocha ze stajni obok ma swój własny styl skakania  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 marca 2015 18:24
Odgrzebuję wątek przy okazji wiosennych zdjęć  🏇
Niedzielna gimnastyka :P
Końskie i kocie
tajnaa koń jak koń, ale KOT! rozpłynęłam się 😀
boski ten kocur  💘  konie widzę wiosenne rozciąganie ćwiczą
Jak Wy się o te psy nie boicie ?  😲
Liściu, ja chyba jestem jakaś dziwna bo ogólnie nie znoszę psów kręcących się zbyt blisko jak coś robię z koniem czy zaczepiających konia luzem. Od razu mam nerwa jak widzę ujadającego czy doskakującego do zadnich nóg psa... Uważam, że jak ktoś trzyma psy w okolicy koni to powinny być one nauczone tego, że do kopytnych mają się przesadne nie zbliżać  :/
u nas w stajni niestety nie da się uniknąć towarzystwa psiarni...
Moja suka jest już nauczona że jak jeżdżę to ona ma prawo co najwyzej leżeć na środku ujeżdzalni lub latac sobie poza nią, zresztą sama już na własnej skórze przekonała się co oznacza zadzieranie z koniem.
Natomiast stajenna suka jest okropna! to taka przybłęda, właściciele się zlitowali przygarneli no i została, ale strasznie gania konie, jeszcze nigdy kopniaka nie dostała bo już skubana ma taką wprawę w unikach że żadnemu się trafic nie udało.

Mnie osobiście tu było słowo, ale je wycięłam bo było brzydkie psy plączące się pod nogami szczególnie kiedy siedzę na koniu bo jakby nie patrzeć potrafią stworzyć niebezpieczna sytuacje- szczególnie gdzie psów w stajni jest 4 i wszystkie ujadają a kon się zwyczajnie boi..
sotniax zaskoczyć Cię? Piątka (suka ze zdjęcia) dostała strzała raz po czym miała drutowaną kość udową, miała areszt klatkowy, wykurowała się i...dostała drugiego strzała który przesunął jej wcześniejszy drut więc miała gratis do drutowania płytki! Także jej nie oduczysz, ale się już wrobiła z refleksem to fakt :p

Bondzio to się z pieseczkami rozprawia tak

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10352947_670080126443817_8407778180840395290_n.jpg?oh=d6c3be4c10c72789c3ad13872ca2bc02&oe=557712FF[/img]
To się nazywa podstawić zad 😉
Ja nie potrzebuję red bulla, skrzydeł dodaje mi mój koń 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 marca 2015 19:10
Pamirowa, chyba kiedyś już je wrzucałaś i napisałam wtedy, że przypominasz moją młodszą koleżankę ze stajni  😁
Wrzucałam, ale chyba do wątku o upadkach 🙂 Bo oczywiście, mój kochany konik mnie wtedy katapultował - po pierwszym bryku poprawił drugim  😀
Mojej koleżance udało się fajnie uchwycić chwilę i cyknąć fotkę. Chociaż, fotka chwilę później, przy katapulcie, była by pewnie bardziej efektowna  😁
Ważę pół tony więcej, ale i tak latam 😉  🏇




się Panowie naparzają
Jakość no masakryczna, ale pierwsza uchwycona moja gleba z 6 w moim życiu ! 😀 WOLTYŻERKA prawie  🏇
pamirowa zebranie poziom ekspert hi hi
kasska mi się zdjecie bardzo podoba, nie jest puste, widać uczucia 😀 radość.  oraz dobre jakościowo 🙂 

U nas wyglądało tak , że Niagara stwierdziła , że pod górkę szybciej będzie na dwóch;p
A później mieliśmy się ścigąć i gdy już ruszylismy Niagara zaczela oszukiwac;p bo leciala;p

Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2015 17:00
Ja mam dwa z dzisiaj:
Łaciatkę w napędzie 4x4...


...i Cześka z cyrku  😁

(przyszedł do nas niedawno w trening i jeszcze nie zdążyliśmy go odkarmić, więc bardzo proszę o pominięcie jego kondycji fizycznej, bo to nawet nie jest nasz koń)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się