Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 listopada 2012 13:39
nasicc, To jesteś dokładnie tego samego wzrostu co ja 😁 Tyle, ze ty wyglądasz 'dorosło' a mnie ciągle odmładzają o 6-10 lat 😁
To były zdjęcia robione pod sesję,gdy jeszcze zaczynałam. Nie uważam swoim zdjęć podchodzących pod fotka.pl.
Po prostu nic nie zrobię na to,że mam duży,obfity biust i nawet jak założę mały dekolt,to po prostu to widać.Nie mam ich także wywalonych na wierzchu. Cóż..nie razi mnie opinia innych ludzi. Każdy robi sobie zdjęcia na jakich dobrze się czuje i nie mam zamiaru nikogo przez to krytykować.
Fakt faktem,że w makijażu bądź na zdjęciach wyglądam na starszą...a w rzeczywistości odejmują mi 3-4 lata,bo nie lubię chodzić w makijażu czy też odstrojna <chyba,że gdzieś wychozę,impreza czy też inne wyjście>.
Osobiście na drugiej focie wstawionej przez Ciebie (nasicc) widzę najpier cycki a później dopiero Ciebie 🙂
nasicc, Na części Twoich zdjęć dekolt jest spory i widać najpierw dekolt, potem resztę. Kiedyś wstawiałaś zdjęcia w takim niebieskim sweterku gdzie dekoltu wielkiego nie było i wcale te piersi nie wyłaziły. Zdjęcie z sesji miałoby dużo więcej smaku, gdyby ta mini była dłuższa (a i tak byłaby dalej mini), a spod czarnej sukienki/tuniki nie wystawałby Ci biały stanik. Zdjęcie wyglądało jakby spod sukienki miał Ci cały tyłek wyjść.
Ładna z Ciebie dziewczyna - po co godzić się na Twoim miejscu na niespecjalnie fajne zdjęcia. No, ale skoro na takich się dobrze czujesz...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2012 19:32
To może dla lekkiej odmiany od fotki.pl ja wrzucę jedno 'szkolne'  😉 Ja w berecie  😉
Smarcik - zazdroszczę! Jak ja bym chciała chodzić w mundurze.. Jakimkolwiek - policyjnym, żołnierskim, obojętnie, ale w mundurze!  😍
Smarcik - zazdroszczę! Jak ja bym chciała chodzić w mundurze.. Jakimkolwiek - policyjnym, żołnierskim, obojętnie, ale w mundurze!  😍

Ja to saaamoo !  😍
smarcik, Ekstra! 😀 czemu "szkolne"? 🙂 gdzie się uczysz? :>
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 listopada 2012 20:15
Studiuję na Akademii Obrony Narodowej  😉 'Szkolne' w cudzysłowie ponieważ to zdjęcie z poligonu w ramach pewnej organizacji, można powiedzieć że swego rodzaju uczelnianego koła naukowego  😉
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
15 listopada 2012 23:27
Ja się nie mogłam powstrzymać i wrzucam swoje super seksualne zdjęcie z hubertusa, bo tak ładnie wylazłam, że musiałam się pochwalić;<

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 listopada 2012 10:40
zamrucz świetny klimat🙂
darolga   L'amore è cieco
21 listopada 2012 20:51
[img][/img]
darolga, WOW, fajne zdjęcia i śliczna Ty! 🙂
darolga  drugie i czwarte !  😜 świetne! Gratulacje dla fotografa no i obłędne masz buty  😎

Zamrucz superowo wyglądałaś  🙂

wrzucam coś najbardziej aktualnego,ze znajomymi co prawda,jakość jakby było robione kalkulatorem,ale jednak na nich jestem i mnie widać,to się pokaże,a co 😀!
ja to ten smerf w różowej czapce ta,nudziło mi się więc sobie je przerobiłam nieco  🤣
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 listopada 2012 21:34
darolqa, drugie super!
darolga  mega zdjecia! A drugie to normalnie jak ze "Zmierzchu", taki fajny klimacik! Super  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 listopada 2012 08:33
Darolga piękny uśmiech, śliczne włosy i figura! Tylko pozazdrościć  😜
darolga   L'amore è cieco
22 listopada 2012 08:38
[img][/img]
darolga, jak zawsze pięknie! Masz bardzo przyjazny uśmiech 😀
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][font=Verdana][size=10pt]a co do włosów, widzę w nich duuuuży potencjał- zajrzyj proszę do wątku włosomaniaczek(1 strona- pigułka), lub kliknij tutaj. 🙂[/font][/size][/size][/size][/size]
to najaktualniejsza ja 🙂
Pinesska, świetne zdjęcie! Pięknie wyszłaś.
Swoją drogą, fajna bluzka 🙂
Pinesska idź być ładna gdzie indziej  😁 w kompleksy wpędzasz  😀
Dokładnie! I jakie fajne zęby  😀
Pinesska bardzo pozytywne zdjęcie, super  😀
Pinesska, masz przepiękny uśmiech!!! Dobrze widzę, że to ten "nowy" (no, kilkumiesięczny) Liquid?
Dworcika, baffinka, Alabamka, infantil, cavaletti dzięki dziewczyny 🙂 zęby po tatusiu 🙂 a klub to rzeczywiście ten "nowy liquid" - lód, polecam tym bardziej, że jest tam "tabubarowo" - wiadomość dla bydgoskich revoltowiczów
Pinesska, jak jest tabubrowo to będę musiała się tam wybrać! W sumie do Wiatraczka też pójdę zobaczyć jak jest 😉
ekuss   Töltem przez życie
22 listopada 2012 20:53
😉

Pinesska jesteś najpiękniejsza 😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 listopada 2012 23:19
Pinesska- wyglądasz na mega pozytywną osobę i jesteś śliczna!  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się