Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 listopada 2014 09:23
Escada, Ty się "śmiejesz z sytuacji" i jest ok, my się śmiejemy z sytuacji i się burzysz, gdzie tu sens i gdzie logika? 😉
ikarina, wyglądasz na tym zdjęciu jak siostra Dzionki 😁 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 listopada 2014 09:56
galopada, to samo miałam napisać! Siostra Dzionki jak nic 🙂
Poza tym bardzo podoba mi się Twój typ urody, wow!


Dzięki dziewczyny!
yga, ja Ci zazdroszczę tych fajnych fot robionych przez Żanetę. Nikt mi nigdy nie robił zdjęć i jestem bardzo ciekawa czy coś fajnego by wyszło... Ale się wstydzę 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 listopada 2014 14:13
z Żanetą na pewno fajnie wyjdzie, poza tym jest mega sympatyczną osobą. Też na początku się wstydziłam (przy naszym pierwszym spotkaniu robiłyśmy pierwszą moją sesję topless!), ale już po kilku ujęciach mega się wyluzowałam- dzięki niej. Polecam bardzo! Z ręką na sercu 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 listopada 2014 15:29
[quote author=incognito link=topic=28.msg2211591#msg2211591 date=1414569151]
Tak ta co ma "obrzydliwe cielsko" a pierwsza poklaski składa pod obrazkiem 😎




Już nie mam. A ty?  😎 Bo wiesz sporo się da zrobić a ewidziałam że się już chirurgia plastyczna interesujesz? 😎

Smarcik moje opisy siebie nie były w wątku gdzie się soba chwalimy tylko o siebie walczymy. Nie czujesz roznicy? I mam gdzieś netowe komplementy na pocieszenie - tu też nie widzisz roznicy? Trudno przyklaskuj dalej  😂


[/quote]

Popatrz co ja napisałam, a co Ty napisałaś i zastanów się nad sobą 🙂 mi tam pod względem urody niczego nie brakuje, a obrzydliwego cielska nie miałam i nie mam, więc bez obaw, a co do chirurga plastyka to prędzej Tobie się przyda, chociaż najpierw polecam psychiatrę 🙂

Breva- jesteś śliczna 🙂 też całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam i powiem szczerze, że zaskoczenie z tych mega pozytywnych
yga, znam ją od 10 lat, ale jakoś mi nie podrodze z nią pogadać 😁 😉
incognito chyba się trochę zagalopowałaś...
Ej, serio jestem podobna do ikariny 🙂? W jakim sensie?

Dla odświeżenia Dzionka-podróżniczka: jedno foto z kasską z Brukseli i drugie z Gruzji.



incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 listopada 2014 18:13
Uważam,że nie-ona mi, że powinnam iść na operacje plastyczna, bo to wyraźnie dała do zrozumienia więc jak ona do mnie tak ja do niej na tym samym poziomie🙂 dla mnie chirurg plastyczny według niej, a według mnie dla niej psychiatra-i to nie tylko na pdst wątku o odchudzaniu 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 listopada 2014 18:25
jezuu... o to był tak miły watek.  🙄

Dzionka wyglądasz super, tak świeżo, bardzo kobieco , fajnie 🙂
Był, ale incognito nie omieszkała i tutaj zaistnieć 😵

Nikt nie napisał Ci, że powinnaś iść na operację plastyczną. Ty natomiast wyciągnęłaś jakiś tekst z innego wątku, żeby tylko komuś dowalić. Sama sobie wystawiasz świadectwo.
ikarina - Wrocław? 😉
Dzionka, ja nie wiem, o co chodzi - najpierw jestem sobowtórką Czarownicy, potem twoją siostrą... ja to chyba mam uniwersalną twarz 🤣

PonPon, tak, Wrocław
ikarina, chyba w takim razie chodzi o nasz "rudy typ urody", który nas wszystkie trzy łączy 🙂 Ja tam nie narzekam na takie towarzystwo 😉

zabeczka17, bardzo dziękuję 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 listopada 2014 21:04
Był, ale incognito nie omieszkała i tutaj zaistnieć 😵


I to nie pierwszy raz wykazała się tutaj "kulturą".
Jakieś tam jeszcze moje z Łazienek, z cieplejszych dni.
Rany, wiedzialam że z nią jest źle ale że aż tak... 😉

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 listopada 2014 03:58
Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco 😉 jesteście przepiękne.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 listopada 2014 10:11
Źle escadunio to jest z Tobą, bo to Ty wywalasz swoje kompleksy wszędzie i uczepiłaś się Czarownicy i również tutaj jej dowalasz...nie zasugerowała operacji? polecam przeczytanie jej idiotycznego postu, ja tam widzę właśnie taką sugestię, a wątek przestał być miły przez jej dosrywanie innym osobom, ja mam to w nosie, a post mam prawo napisac gdzie chce.

Dosia-nie wydaje mi się żebym gdziekolwiek jak to ujęłaś zaistniała nie mam potrzeby, ale jak widze zgorzkniałą zakompleksioną osobę, która uwzięła się na innych użytkowników nie wiem może żeby swoje ego podleczyć albo przelać swoją gorycz na złośliwość wobec innych to nie omieszkam się odezwac, a Tobie w gruncie rzeczy nic do tego 🙂 jeżeli coś nie pasuje przycisk ignoruj i do widzenia 🙂

Tak wiem powinnam napisac tak escadunio oczywiście masz rację wielmożna pani- wtedy na forum będzie ok, ale mnie nie obchodzi co uważają obcy ludzie, jest wolność wypowiedzi i mam prawo się wypowiedzieć, gdzie ona pierwsza mnie obraziła, a ja nie zamierzam na to pozwalać, jak komuś z was takie zachowanie nie przeszkadza to możecie na nie przystać, ja nie zamierzam 🙂
Obie jesteście siebie warte  🙄
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 listopada 2014 10:36
Niech będzie  😉 każdy ma swoją skale i kryteria oceny aspektów wszelakich
Nic ci nie sugerowalam, ale widocznie coś jest na rzeczy 😉 dla mnie koniec tematu bo naprawdę nie wiem o co tak naprawdę ta burza w szklance wody, nie jestem psychologiem żeby rozwiazywac twoje problemy 🙂

Do czarownicy nic nie mam bo niby czemu, rozbawil mnie obrazek averis i tyle.

Koniec 🚫 z mojej strony.
No cóż. incognito zastanawiające jest tylko po co piszesz posty na forum, skoro już prawie nikt ich nie czyta (bo na ilość ignorów jak widziałam nie narzekasz). Nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów, także za Twoją namową do zacnego grona ignorujących Cię właśnie dołączam. Pamiętaj tylko, że nie jesteś anonimowa 🙄
Stare baby też mogo zdjeńcia swe pokazywać? 😁  😉
Dawno mnie nie było, więc pozwolę sobie wstawić się z dziś:



Julie cudne masz włosy!
Pursat   Абсолют чистой крови
02 listopada 2014 17:17
Julie, nie pisz, że jesteś stara, bo zaraz ktoś powie, że specjalnie tak mówisz, żeby ludzie zaczęli Ci słodzić. 😁

Robisz coś specjalnego z włosami? Żeby moje wyglądały względnie dobrze, muszę się nieźle poużerać. 😁

Wczorajsze, imprezowe, spotkanie po latach z kumpelami z gimnazjum. Działo się. 😀



Fiu fiu, jakie wszystkie ładne 🙂
Julie Ale z Ciebie laska 😍. Gdybym nie był zajęty...  😉
kujka   new better life mode: on
02 listopada 2014 18:26
Pursat, po Twojej minie nie widac specjalnie ubawu 😁
Fajnie, ze zrezygnowalas z czarnych kresek na dolnej powiece. Duzo ladniej teraz wygladasz!

Dzionka, ja nie dojrzalam tego podobienstwa 🙂

OMG czy jeszcze wsrod starych uzytkownikow jest ktos, kto czyta posty incognito? 🤣
Averis   Czarny charakter
02 listopada 2014 18:35
kujka, też się dziwię - mam ją na ignorze od ponad roku, jeśli nie dwóch lat 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się