Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 listopada 2014 18:38
Z koniałkiem 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 listopada 2014 19:14
Ten kto będzie chciał to przeczyta a ten kto nie chce nie musi i nie czuje potrzeby posiadania sympatii kogokolwiek z was ten kto mnie zna naprawdę a nie przez pryzmat forum wie jaka jestem co do ciebie esacada to patrząc po niemalże wszystkich postach na forum w różnych wątkach to ty masz ze sobą problemy i to poważne a przynajmniej na to wygląda B-) ja w przeciwieństwie do ciebie jestem zadowolona z siebie i swojego życia a twoja opinia na mój temat to ostatnie co mnie interesuje:-)
Eterowa piękni oboje 🙂







😎
Julie,świetne włosy!
Jakie ładne te re-voltowe dziewczyny 😍

Wstawiam moje i TŻ z "lekkiej" głupawki (reszta zdjęć bardziej na halloween nadałaby się :icon_rolleyes🙂

yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 listopada 2014 20:39
Eterowa- laleczka  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 listopada 2014 21:01
pianissima2003 - pięknaś, faktycznie!
galopada_ - uwielbiam Twoją nordycką urodę, pięknie nam tu re-voltowo wyrosłaś 😉
eterowa - również fantastyczna uroda 🙂
Quendi - śliczna buzia!
Dzionka - jesteś ponadczasowo cudna - widać po Tobie i mądrość, i pazur 🙂
Wojenka - fajna stylówa i super typ urody.
Ruda77 - szkoda, że zdjęcia z dołu, bo prezentujesz się niezwykle ciekawie (błaaaaa wykształcenie nie pozwoli mi na użycie słowa 'uroda' po raz kolejny) 😉

Wychodzi na to, że wszystkie re-v są piękne 🙂
kujka   new better life mode: on
02 listopada 2014 22:59
Averis, he, piona 😀
Dziękuję za miłe słowa na temat moich włosów. 🙂 Nic specjalnego z nimi nie robię.
Myję szamponami bez silikonów, aktualnie najczęściej rossmannowskimi Alterra + strzyżenie przez bardzo dobrą (i niestety drogą) fryzjerkę raz na jakiś czas. Farbę własną nakłada mi mniej dobra, ale tania fryzjerka. W ten sposób "oszczędzam" na tą drogą.

Julie Ale z Ciebie laska 😍. Gdybym nie był zajęty...  😉
Jesteś zajęty...? 🙁 Szkoda... Bo bardzo mi się podobasz, chętnie bym się z Tobą umówiła.
desire   Druhu nieoceniony...
03 listopada 2014 13:12
Dzionka, długo się głowiłam kogo mi przypominasz i mam !  Hilary Swank !  😍
Hiacynta, o wow, to jeden z najfajniejszych komplementów jakie kiedykolwiek usłyszałam 😍 Dzięki 🙂

desire, tak obejrzałam jej fotki i... no nie wiem 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
03 listopada 2014 14:53
Dzięki dziewczyny! 😉

Moja mina mówi: "jest zaje*iście, ale szpilki obtarły mi nogi do krwi". 😁

Wojenka, jaka groźna! 😎
eterowa ,  jesteś piękna i kobieca 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 listopada 2014 15:22
Dzionka, długo się głowiłam kogo mi przypominasz i mam !  Hilary Swank !  😍


Mi też! 🙂 tylko Dzionka ma inny nos, ale tak mi się właśnie z nią kojarzyła zawsze. 🤣
O matko, przecież Hilary jest brzydka, a Dzionka ładna. Nie widzę podobieństwa. 👀
Ej no właśnie, chyba nie chce być do niej podobna  😂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 listopada 2014 15:29
a to już kwestia indywidualna, bo mi Hilary baaaardzo się podoba 😀
Dzion, ja nie chciałam urazić  😁
Hiacynta, a ja właśnie nie lubię swojej twarzy, bo jest niefotogeniczna. Co się muszę nagimnastykować, żeby powstało znośne zdjęcie to moje 😁 Mam małe oczy, dość wąsko rozstawione, niemały nos i opadające kąciki +opadająca lewa powieka. Więc marzą mi się większe oczy, nie opadające kąciki, i mniejszy nos 😂 rozstaw - ujdzie.

ps. i zdaniem mojego chłopaka jestem najbardziej krytyczną wobec siebie osobą jaką zna 😁
desire   Druhu nieoceniony...
03 listopada 2014 15:43
a to już kwestia indywidualna, bo mi Hilary baaaardzo się podoba 😀
Dzion, ja nie chciałam urazić  😁


mam takie samo zdanie, także jeśli uraziłam to wybacz Dzią :kwiatek:
[quote author=galopada_ link=topic=28.msg2214971#msg2214971 date=1415029033]
Hiacynta, a ja właśnie nie lubię swojej twarzy, bo jest niefotogeniczna. Co się muszę nagimnastykować, żeby powstało znośne zdjęcie to moje 😁 Mam małe oczy, dość wąsko rozstawione, niemały nos i opadające kąciki +opadająca lewa powieka. Więc marzą mi się większe oczy, nie opadające kąciki, i mniejszy nos 😂 rozstaw - ujdzie.

ps. i zdaniem mojego chłopaka jestem najbardziej krytyczną wobec siebie osobą jaką zna 😁
[/quote]

to tak a propos tego i paruinnych wcześniejszych samokrytycznych wypowiedzi - filmik😉 naprawdę polecam obejrzeć!!

http://aplus.com/a/jubilee-project-comfortbale-one-question
Breva, Widziałam ten filmik! Jest mega!

U mnie ten samokrytycyzm wynika z masy kompleksów. Ale powoli udaje mi się je eliminować i dzięki temu coraz lepiej czuję się ze sobą  😅
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 listopada 2014 16:12
w podobnym temacie był jeszcze inny filmik. Dove chyba go nakręciło.

EDIT
o, mam. [url=
#t=73]klik[/url]
I mam gdzieś netowe komplementy na pocieszenie 


hmmm, to chyba już nie będę pisać w wątku o odchudzaniu...
eterowa, ale żeś ładna ! 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 listopada 2014 18:28
Oho, chyba mi @ nadchodzi bo poryczałam sie przy obydwu filmikach 😀
Bee., desire, haha, spoko dziewczyny! Bardzo doceniam, serio 🙂 Jakieś takie zbyt ostre ona ma dla mnie rysy, dlatego pewnie średnio mi się podoba. No ale ładna kobieta, więc miło być do niej porównywaną 🙂
[quote author=escada link=topic=28.msg2213250#msg2213250 date=1414772297]
I mam gdzieś netowe komplementy na pocieszenie 


hmmm, to chyba już nie będę pisać w wątku o odchudzaniu...

[/quote]

Narazie to ja tam nie pisze 😉 a mam gdzieś fałszywe zzachwyty nie mające nic wspólnego z prawdą, pisane po to by tylko pocieszyć. Jest różnica między popularnym "no co ty jestes ładna chuda i w ogóle zjedz sobie!" a twoimi wypowiedziami w tonie "docen że jest postęp i się nie poddawaj, każdy ma gorsze dni" ja to tak odbieram więc nie bierz tego tak do siebie 😉
Dzionka, ja bym się obraził 😉
na pewno?🙂

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB5OHbd2gBg7_VnxsubrGaAwSXYMtyjBr_S6d-EmGL9VZRLiqk
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się