Koń odebrany ze Starego Lubina

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 07:59
ja nie widzę tu żadnego photoshopa, za to widzę zaniedbanego, chudego i okaleczonego  konia na pierwszych zdjęciach 😤 jeśli do tego doprowadziłeś konia to naprawdę powinien tym się zając prokurator

swoją drogą te tekstyz ftbl o jeździe na 1,5 rocznej klaczy 😲 !
wątek zamknięty
ESZCZE RAZ WYJAŚNIAM SYTUACJE


MIAŁEM 4 KONIE I ZACHCIAŁO MI SIĘ PIĄTEGO ... WZIĄŁEM GO W ADOPCJE W WARUNKACH JAKIE WIDZIAŁA WŁAŚCICIELKA  ...  KONIKA Z ADOPCJI CHOWAM DWA TYGODNIE I CHCĘ PÓJŚĆ NA PIELGRZYMKĘ  ... POWIERZAM GO TEJ PANI 16 CO TAK BRONI WSZELKICH UCIŚNIONYCH ZWIERZĄT... DZWONI NAGLE DO MNIE ,ŻE OLAŁA KONIE I MA GDZIEŚ WSZYSTKO-  JA PRZYJEŻDZAM WPADAM DO STAJNI A TU OGIER CHARATA KONIA Z ADOPCJI ... WZYWAM WETERYNARZA DAJE MU ZASTRZYK I BLAU SPRAY ... PSIKAM MU TYM SPREYEM PRZEZ TYDZIEŃ KOŃCZY SIĘ STOSUJĘ TRYBIOTIC (BEZBARWNY ANTYBIOTYK)   RANKI SIĘ GOJĄ ... PANI Gosia Dzwoni do byłej właścicielki że koń jest zaniedbany .. ona przyjeżdża zabiera go...  jakiś tydzień poźniej pada mi kobyła od ostrej kolki, kobyła była zawieziona do kliniki po to ,,żeby miała większe cierpienia,, 400zł bockmany  dwóch weterynarzy 450zł tak dla jaj  tylko dziwne ,że spowodował go owies ,którego kobyła nie otrzymywała przez dwa tygodnie ... kolka która trwa dwa tygodnie  dowód(jeszcze leżą bobki kobyły na pastwisku a tam żadnego owsa nie ma) oczywiście podczas mojej nieobecności nie zostawiłem jedzenia picia ani pieniędzy...  to po co jest 5 ha pastwisk, i ogrodzenia elektryczne a i ten zbiornik 1000l  obok stajni ... pewnie dla tych robaków z owsa ...  szopa się rozwala ale  przeżyła zimę stulecia(harry potter) źrebaka karmie mlekiem rozcieńczonym a preparaty mlekozastępcze zakupię jak będą pieniądze koniec sierpnia🙂 (koszta pięc dni temu  450wet 400 bockmany 400 utylizacja ) dostałem po kosztach    a fundacji nie wezwą bo wiedzą jaka jest naprawdę sytuacja ,a te zmyślone rzeczy to po prostu są dla sensacji dodatkowo kilka koleżanek , które mają konto na re-volcie  i afera gotowa🙂  wkleje dzisiaj zdjęcia stajni koni i paswisk ... łatwo oskarżyć kogoś , potem ciężko to sprostować🙂

ja nie widzę tu żadnego photoshopa, za to widzę zaniedbanego, chudego i okaleczonego  konia na pierwszych zdjęciach 😤 jeśli do tego doprowadziłeś konia to naprawdę powinien tym się zając prokurator

swoją drogą te tekstyz ftbl o jeździe na 1,5 rocznej klaczy 😲 !



kolejne kłamstwo niech ktoś przyjdzie i spróbuje na nią siąść jest grzeczna ale nie przypominam sobie żeby miała siodło na grzbiecie , ma ktoś jakieś zdjęcia w sidle Bronki??

dzisiaj dodam fotki aktualne koni🙂 stajni i pastwisk
Tak wygląda koń , po miesiącu (!) w stajni* ( *- drewnianej szopie) w Starym Lubinie . Przebywający w rzekomo dobrych rękach , pod troskliwą opieką , ogólnie full wypas i pełne bezpieczeństwo . Kochająca właścicielka pieściła go chyba zbyt intensywnie ;/ W rzeczywistości koń , który trafił w 'dobre ręce' wygląda przerażająco , co ukazują powyższe zdjęcia . Jest wychudzony , poraniony , zarówno fizycznie , jak i psychicznie 🙁  Aktualnie przebywa w nowej stajni , w której nie brakuje mi niczego . Rany po pierwszym zastosowaniu farmaceutyków wyglądały o niebo lepiej ( o ile można tak powiedzieć ) , teraz po kolejnych zastosowaniach ładnie zaschły i się goją 🙂 Apetyt mu dopisuje( choć przestał rzucać się na jedzenie łapczywie ) , siły pomalutku wracają . Dziś nawet z własnej woli kłusował 🙂  Mogłabym dodać o wiele więcej , ale nie widzę sensu opisywania wszystkich szczegółów i opisywania emocji , bo brakłoby miejsca ...


niech popatrzą na te rany , czy tak wyglądają rany nie leczone ?? nie sądze jest tutaj jakis weterynarz??

Kamil - a co Ci do tego, że ktoś lubi seks. Nikt nie pisze, że Ty z Myszą sypiacie ze sobą ile wlezie. Weź zajmij się swoją stajnią.
To żałosne co napisałeś.
Tylko wy nie widzicie waszych błędów. Ty i Klaudia. Dlaczego tyle osób wam mówi, że coś nie tak jest u was. Coś chyba w tym jest.
A skocz nie miał strupków tylko otwarte rany. Nie miał też jednej rany. Na całym ciele ma!





DOMINO TO PANI GOSIA JASONEK 2 KONTO NA RE-VOLCIE

co do seksu, to ja tez bardzo lubie, nie jestem zakonnica, zeby siadac na swieczke...


😎



NO TAK ALE NIE Z PIERWSZYM NAPOTKANYM MĘŻCZYZNA A POTEM NASTĘPNYM I TAK DALEJ🙂🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 09:20
czy moglibyście jakoś uszeregować kto jet dobry, a kto zły w tym serialu? 🤔
wątek zamknięty
Tak masz racje tak wyglądają rany nie leczone, widać że ich nie leczyłeś.
Poproszę lovecruellove o wrzucenie  zdjęcia największej rany po 4 dniach ( dziś jest piąty ) stosowania PODSTAWOWYCH farmaceutyków i opisanie tego , co stosowała , bo widziałam konia już po dwóch dniach i rany wyglądały o niebo lepiej . więc gdybyś stosował COKOLWIEK  przez ten czas , po ranach nie byloby już śladu !
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
25 sierpnia 2010 09:22
dobre są Kury, które pewnie są córkami tego wałacha.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 sierpnia 2010 09:22
[quote author=zabeczka17 link=topic=30823.msg686567#msg686567 date=1282681481]
Tania wyjęła mi to z ust... 🤔 po prostu nie mogę w to uwierzyć.
Koń który był pod twoim dachem wygląda jak śmierć, kobyła padła na skręt jelit, źrebak potrzebuje odpowiedniego żywienia. ( zapewniam cię że nierozcieńczone krowie mleko jest dla niego zabójstwem). nie wspominając o innych koniach, a tobie zbiera  się na żarty?!???????  🤔
Wałach który był ci ofiarowany na dożywotnią dzierżawę o którego powinieneś dbać ma rozharatane plecy  I to jest wg Ciebie zabawne? 👿
oskarżenia oskarżeniami.. ale TO TY jesteś właścicielem, dzierżawcą i po 7 dniach ( bo tyle byłeś na pielgrzymce) tak konia się nie załatwi ( oskarżenia w stronę Hachi) 🍴 👿
Nie no  po prostu ręce mi opadły. Teraz to mi pękła żyłka!




ten koń zawsze był i będzie chudy z tego względu że ma szybką przemianę materii ...  przynajmniej tak mówiła właścicielka ...  jak odpasiecie tego koniura to mi zdjęcia pokażcie, tylko oryginały nie przerabiane w photoshopie...
[/quote]


Po pierwsze edytuj posty po drugie mi także ktoś kiedyś pieprzył że moja kobyła nie może przytyć bo ma szybka przemianę materii ! Myślisz, że tu na forum jesteśmy naiwni? KONIA SIĘ KARMI a nie Symuluje.
Myślisz że mi wmówisz takie gó..o? Sama przeżyłam podobną sytuację jak właścicielka Skocza więc mi nie wkręcaj bajek że dbałeś o tego konia albo że hachi  ci go zmarnowała przez tydzień.
Kłania się wiedza podstawowa  której nie masz , tak samo jak z kopytami. Poprawiam po tobie spieprzone ścianki już 6 miesiąc,  i nawet nie usłyszałam słowa ,,przepraszam". Tak jak innym znajomym. Kowal z ciebie? Hodowca i miłośnik koni?  Chyba sobie ze mnie żartujesz.
Padł ci koń a ty jesteś w dobrym humorze? brawo.
Wychudzony koń z wystającymi żebrami, pogryziony przez ogiera i to jest Twój powód do dumy?
Mówisz ze przerabiam konie w fotoszopie? A zapraszam do mnie do stajni. Wiesz gdzie to jest , daleko nie odeszłam. I zobaczysz jak się karmi konia i jak się o niego dba.


Zawiozłeś Baby do  kliniki? A powiedz mi ile się godzin biedna męczyła z kolką?  ja ci odpowiem 12 !
Bo wszyscy tak ci są chętni pomóc.  każdemu wkręcałeś że ogiera chcesz sprzedać  i potrzebujesz bukmanki Nikt do ciebie za te kopyta nie chciał nawet reki wyciągnąć. A ty nie potrafisz się przyznać nawet do ch...rnego błędu jakim jest nakarmienie konia spleśniałym owsem!  I kto ma problemy w stajni? Hachi? A kogo wypieprzyli z fundacji z opieki nad końmi? No chyba nie  mnie... jesteś zapatrzonym w sobie gogusiem który nie potrafi porządnie nakarmić konia !
wątek zamknięty
[quote author=KAMILBRAT link=topic=30823.msg686762#msg686762 date=1282718630]
ten koń zawsze był i będzie chudy z tego względu że ma szybką przemianę materii ... 


:
[/quote]
-


NIE WIEDZIAŁEM ŻE KONIA W 2 TYGODNIE MOŻNA WYCHUDZIĆ ZE 100KG  ODPAŚCIE GO I WYŚLIJCIE ZDJĘCIA TYLKO NIE W PHOTOSHOPIE
wyśmiewa: 😂 😂 😂 😂 😂 😂
wątek zamknięty
[quote author=A. link=topic=30823.msg686252#msg686252 date=1282669460]
co do seksu, to ja tez bardzo lubie, nie jestem zakonnica, zeby siadac na swieczke...


😎



NO TAK ALE NIE Z PIERWSZYM NAPOTKANYM MĘŻCZYZNA A POTEM NASTĘPNYM I TAK DALEJ🙂🙂
[/quote]


😂 Ja jestem zła w tym serialu bo LUBIE SEKS  😀iabeł:
chociaż ja nie wiem co ma to wspólnego z tą całą sprawą, ale świadczy to o Twojej głupocie Kamilu Marczuku.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
25 sierpnia 2010 09:47
kamilbrat do jasnej cholery, robisz burdel taki, że szkoda gadać. Edycji do cholery używaj  😤
Jesteś żałosny.
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
25 sierpnia 2010 09:57
a zabeczka17 to właścicielka Skocza?
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
25 sierpnia 2010 10:00
Sama przeżyłam podobną sytuację jak właścicielka Skocza więc mi nie wkręcaj bajek że dbałeś o tego konia albo że hachi  ci go zmarnowała przez tydzień.


Miała podobną sytuację jak właścicielka Skocza 😉
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
25 sierpnia 2010 10:00
[quote author=KAMILBRAT link=topic=30823.msg686762#msg686762 date=1282718630]
[quote author=zabeczka17 link=topic=30823.msg686567#msg686567 date=1282681481]
Tania wyjęła mi to z ust... 🤔 po prostu nie mogę w to uwierzyć.
Koń który był pod twoim dachem wygląda jak śmierć, kobyła padła na skręt jelit, źrebak potrzebuje odpowiedniego żywienia. ( zapewniam cię że nierozcieńczone krowie mleko jest dla niego zabójstwem). nie wspominając o innych koniach, a tobie zbiera  się na żarty?!???????  🤔
Wałach który był ci ofiarowany na dożywotnią dzierżawę o którego powinieneś dbać ma rozharatane plecy  I to jest wg Ciebie zabawne? 👿
oskarżenia oskarżeniami.. ale TO TY jesteś właścicielem, dzierżawcą i po 7 dniach ( bo tyle byłeś na pielgrzymce) tak konia się nie załatwi ( oskarżenia w stronę Hachi) 🍴 👿
Nie no  po prostu ręce mi opadły. Teraz to mi pękła żyłka!




ten koń zawsze był i będzie chudy z tego względu że ma szybką przemianę materii ...  przynajmniej tak mówiła właścicielka ...  jak odpasiecie tego koniura to mi zdjęcia pokażcie, tylko oryginały nie przerabiane w photoshopie...
[/quote]


Po pierwsze edytuj posty po drugie mi także ktoś kiedyś pieprzył że moja kobyła nie może przytyć bo ma szybka przemianę materii ! Myślisz, że tu na forum jesteśmy naiwni? KONIA SIĘ KARMI a nie Symuluje.
Myślisz że mi wmówisz takie gó..o? Sama przeżyłam podobną sytuację jak właścicielka Skocza więc mi nie wkręcaj bajek że dbałeś o tego konia albo że hachi  ci go zmarnowała przez tydzień.
Kłania się wiedza podstawowa  której nie masz , tak samo jak z kopytami. Poprawiam po tobie spieprzone ścianki już 6 miesiąc,  i nawet nie usłyszałam słowa ,,przepraszam". Tak jak innym znajomym. Kowal z ciebie? Hodowca i miłośnik koni?  Chyba sobie ze mnie żartujesz.
Padł ci koń a ty jesteś w dobrym humorze? brawo.
Wychudzony koń z wystającymi żebrami, pogryziony przez ogiera i to jest Twój powód do dumy?
Mówisz ze przerabiam konie w fotoszopie? A zapraszam do mnie do stajni. Wiesz gdzie to jest , daleko nie odeszłam. I zobaczysz jak się karmi konia i jak się o niego dba.


Zawiozłeś Baby do  kliniki? A powiedz mi ile się godzin biedna męczyła z kolką?  ja ci odpowiem 12 !
Bo wszyscy tak ci są chętni pomóc.  każdemu wkręcałeś że ogiera chcesz sprzedać  i potrzebujesz bukmanki Nikt do ciebie za te kopyta nie chciał nawet reki wyciągnąć. A ty nie potrafisz się przyznać nawet do ch...rnego błędu jakim jest nakarmienie konia spleśniałym owsem!  I kto ma problemy w stajni? Hachi? A kogo wypieprzyli z fundacji z opieki nad końmi? No chyba nie  mnie... jesteś zapatrzonym w sobie gogusiem który nie potrafi porządnie nakarmić konia !
[/quote]



żabeczko nasza droga, nie irytuj sie bo Ci jeszcze jedna żyłka pęknie, a złość piękności szkodzi, szkoda żeby pancia iskierki z tych nerwow w szpitalu wylądowała😉
Oczywiście że spieprzył Iskrze kopyta, po 3 czy może nawet 4 tyg. od TARNIKOWANIA [!] (byłam przy tym) przy którym lekko pociągnął tarnikiem, spier*** klaczy kopyta i zaczęła jej się kość od ścianki kopytowej odrywać... no nie bądź śmieszna! Jeszcze wielkie oburzenia i telefonowanie do niego kiedy był w Niemczech, że ma przyjechać i poprawić! A przecież zje*** jej kopyta!!!
Kamil dostaje telefony nawet zza Wrocławia żeby zrobić kopyta, Legnica, Głogów, Lubin, Wrocław. Dzwonia do niego, dlaczego? Bo widocznie jest dobry, ale najlepiej jest się udzielić czytając forum, gdzie kowali w brud, którzy zazwyczaj TYLKO byli przy robieniu kopyt a wiedzę mają ponad swoje możliwości, weźmy na przykład taką panią W. 'zrobił kopyta rollexem mustangiem aż do białej lini! Profesjonalny sprzęt!' profesjonalny? Czy może raczej nie bezpieczny? Koń zbiera noge, rolex w ręke albo rżnie w kopyto bo kowal został bez 4 palców a piąty ledwo wisi , stopuj, bo sama żeś rocznej Iskrze wkładała wędzidło do pyska, a na YT jest filmik Iskry w pasie do lonżowania, dlaczego nie napisałas ile miała lat? 😉
Coś jeszcze do kopyt - Kamil ukończył kurs kowala i ma na to papier, po co Ty się zabierasz do kowalstwa nie mając podstawowej wiedzy?
Posrkobałas trochę nożem i wielki kowal z Ciebie, a może pytałaś na re-volcie jak to się robi? Ew. są jeszcze książki które raczej mało przekazują, więc na Twoim miejscu wolałabym mięc praktykę i to duuużą.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam zawziętych obrońców biednego Skocza w którego rzucałam cegłami kiedy mi się nudziło;]
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
25 sierpnia 2010 10:02
Bischa L oo teraz już widze,  pisała że poprawia kopyta po tym Kamilu(?) więc musi go znać? A on jest kowalem?

Edit: nie zauważyłam poprzedniego posta.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 sierpnia 2010 10:14
Mysza po pierwsze moja kobyła zawdzięcza kowalowi - flary, ściśniecie kopyt , złe  skątowanie! Jakbyś miała wiedzę to byś wiedziała ze takie  akcje robią się miesiącami a w tamtym okresie przez pieprzony ROK  robił moje klaczy kopyta!!!!!! I mu wierzyłam że wszystko jest okey
Po drugie to mnei gówniaro nie poczuczaj bo to że raz mi się zdarzyło ( założyć kobyle wędzidło i pas) zanim, weszłam na re-volte i nie będę sie z tego tłumaczyć. Bo ja potrafiłam sie przyznać do błędu ze robię młodemu koniowi krzywdę. W przeciwieństwie do was   ja przyswajam informacje a nie je odrzucam i unoszę honorem główkę jak pieprzony indyk ! Tak trudno zrozumieć że konie się karmi a nie symuluje? Że tutaj nei ma naiwnych ludzi?
  Wy tworzycie bajeczki o jakiś otruciach konia, o cudach wiankach.  A prawda jest inna... standardowe teksty - wszyscy sa przeciwko nam. ... ale sorry jak każdy mówi wam że jesteście  gó.... a nie hodowcami koni to chyba cos to znaczy !

Wy urządzacie treningi skokowe 1,5 kobyle i wielki ból że kobyłka jest rozhisteryzowana. Moja radA: NAKARMCIE JĄ.!

A może przywleczemy jeszcze sytuacje jak tv Lubin byla u kowala i kontrola bo zaniedbywal juz kiedys swoje konie? to mało istotne?

Kolejna sprawa znam trzy osoby którym popękały kopyta po robocie kamila ! heloł czysty przypadek?
A po czwarte moja ty alfo i omego .. tarnikuje sie do białej lini pazur w momencie jak sie  wyprowadza konia z flar ! Jeszcze jakieś masz teorie?

I tak dzięki re-volcie wyprowadziłam kopyta mojej młodej, jest niebo a ziemia w porównaniu z robocizną wielkiego kowala ze Starego Lubina.


W gwoli ścisłości dla innych znam Kamila który tak zamęczył konie.
Robił mi rok temu kopyta oraz moim koleżankom. Zrezygnowałyśmy z jego usług bo kopyta  ( po 12 miesiacach  jego pracy) zaczęły pękać, zrobiły się flary itp.  on zachowywał się jak chodzący bumelant. jedna noga zrobiona na 3 godziny. Zero odpowiedzialności.  Nie byłam nigdy W Starym Lubinie u niego, nie miałam z nim od tamtej pory kontaktu.
Z usług zrezygnowałam w styczniu br.
 
wątek zamknięty
Taaa teraz do serialu dołączył jeszcze Kowal, widzę ze akcja robi się zawrotna  😁dobre są Kury, które pewnie są córkami tego wałacha.


😂 i ciotkami mari isabel źrebaka
wątek zamknięty
Presja, obecny odcinek dotyczy Brata Pielgrzyma Kamila vel Kowala, jego dziewczyny Myszy która nie lubi seksu i dopalaczy więc powinna być dobra, ale jest tą złą, oraz nieujawniającej się do tej pory żabeczki17, która skatowała konia zakładając mu pas do lonżowania.

Cdn... :napięcie:


Omg, przeczytałam cały wątek, to naprawdę lepsze niż telenowela!
wątek zamknięty
Tu wszyscy są ze sobą powiązani, zaraz się okaże, że np Presja jest moją siostrą i te kury które nie dostawały owsa z robalami były jej. Nawet avatary mamy podobne, coś musi w tym być.

Tak na poważnie czemu służyć ma ten wątek??? Jaki jest jego sens??? Czy ktoś może mi odpowiedzieć na poważnie?
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
25 sierpnia 2010 10:29
jak w każdym szanującym się serialu, w miejscu największego napięcia pojawiają się reklamy   👀

wątek zamknięty
hanoverka - poczekaj jeszcze, okaże się ze jesteśmy porywaczami i tak naprawdę klacz BABY żyje tylko przytrzymujemy ją w jaskini.  😁

Presja, obecny odcinek dotyczy Brata Pielgrzyma Kamila vel Kowala, jego dziewczyny Myszy która nie lubi seksu i dopalaczy więc powinna być dobra, ale jest tą złą, oraz nieujawniającej się do tej pory żabeczki17, która skatowała konia zakładając mu pas do lonżowania.

Cdn... :napięcie:


Omg, przeczytałam cały wątek, to naprawdę lepsze niż telenowela!


Pewnie jakby Paulo Coelho pisał teraz pielgrzyma, to wyglądało by to nieco inaczej  😂
wątek zamknięty
Udział Presji i hanoverki jest tu tylko taki, że robaki są Presji, a zgniły owies hanoverki, na pewno, bo mają podobne awatary.

Dobra, bye, bawcie się dobrze  :kwiatek:
Ja lecę do mojej chabety.
wątek zamknięty
no nie.Mam wrażenie ,że czytam jakis horror czy dreszczowiec a może to zwykła telenowela?
To żenujące. Gosc nie dba o konie, zabierają mu jednego konia, drugi pada na kokę a tu próbuje coś pokazac? Co?
🤔wirek:
wątek zamknięty
Bay Presji są kury! Mój może być ewentualnie owies, tudzież robale z niego pochodzące !

majek mleko pije ten źrebol czteromiesięczny i to wprost z kartona!

Chodźcie tutaj http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,30849.0/topicseen.html
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 sierpnia 2010 10:36
Macie racje że ten wątek jest po prostu bezsensowny.
Hachi byłyście tam zróbcie coś. Widziałyście te konie, w jakim one są stanie.. nic nie robiąc przyzwalacie tylko na ich dalsze cierpienie. Macie namiary walczcie.
Nas tam nie było, nie brałyśmy w tym udziału. Ale sorry jak się mówi A to i wypadało by powiedzieć B. Rozdmuchujecie sprawę - fajnie ale  to musi się zakończyć odpowiedzialnymi krokami. Pojedzie kontrola dowiemy wszystkiego.
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
25 sierpnia 2010 10:37


majek mleko pije ten źrebol czteromiesięczny i to wprost z kartona!




o fuck, to faktycznie nie trafiłam. Zachowałam się jak google adwords.
wątek zamknięty
Jazda bez trzymanki... nie wiem, czego od początku nie rozumiecie i mam wrażenie, że wszystkie zaangażowane osoby są jakieś zamroczone.

Zastanawia mnie cały czas, jak koń w tak krótkim czasie mógł aż tak bardzo schudnąć mając 5 ha pastwisk??? Po jaki krzak fermentujące w żołądku jabłka, jak są pastwiska? Te teksty z jabłkami to jakaś nastoletnia histeria. Po co nie pracującemu koniowi więcej? Po co owies? Nie można było koni trzymać na tych pastwiskach podczas nieobecności gospodarza? Tam chyba mniej są narażone na walki? Chyba, że z tymi pastwiskami coś nie tak lub konie nie wypuszczane na nie? Dlaczego inne konie na zdjęciach z fbl nie wyglądają na zabiedzone? Dla mnie tu obie strony są "złe" tylko z różną definicją sytuacji.
wątek zamknięty
[quote author=A. link=topic=30823.msg686252#msg686252 date=1282669460]
co do seksu, to ja tez bardzo lubie, nie jestem zakonnica, zeby siadac na swieczke...


😎



NO TAK ALE NIE Z PIERWSZYM NAPOTKANYM MĘŻCZYZNA A POTEM NASTĘPNYM I TAK DALEJ🙂🙂
[/quote]


a co Cię obchodzi jej życie prywatne. My tu mówimy o koniach, więc skup się na tym.


Ps. może nie ma zdjęć pod siodłem, ale są teksty o tym, że siodło w grudniu będzie i są zdjęcia na lonży i teksty o skokach ( w sumie sama widziałam jak skakała "korytarzyk"😉.
wątek zamknięty
Jak to Presji są kury? Jak to Presji?  👿
Kury ja wypatrzyłam . Ja im zapewnię dom i zapraszam je na niedzielny obiad. 😂
wątek zamknięty
A.   master of sarcasm :]
25 sierpnia 2010 11:17
Tania he he he 😂


a te tematyczne konie, to kiedy i czym byly odrobaczane wogole??
wątek zamknięty
Taniu kury są Presji ty możesz je jedynie uleczyć nic więcej. Przykro mi. 🙁

A. konie zostały zarobaczywione nie odrobaczone. To taki wymysł przyszedł z zachodu 😎
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
25 sierpnia 2010 11:21
ja chcę te kury! mam wolne miejsce w kurniku, są uciśnione-to przygarnę

i nie karmię owsem, bo wybrzydzają tylko paszą 😉

nawet moja jedna kura lubi seks 😁 z kogutem

oto ona: Markiza


i on-Duży Żółty Kogut:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.