PSY

efeemeryda   no fate but what we make.
26 czerwca 2019 06:53
Feromony do kontaktu działają na około 20m2, wiec pies musiałby być cały czas w jednym pokoju, plus efekt jest widoczny po ponad miesiącu czyli zwykle w połowie drugiego opakowania.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2019 07:43
Pomadka, możesz spróbować specyfików w stylu ScanVet Relaxer Kęsy zamiast feromonów.
dziękuję dziewczyny 🙂
smartini, madmaddie, jako, że wczoraj był przegląd miotu - imię już znane 😀 Także Skalpel nazywa się YOU'RE MY HEART Border Song 😀
ushia   It's a kind o'magic
26 czerwca 2019 11:35
przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac  😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2019 12:10
uwielbiam to! Cudowne imię 😀  💘 i teraz zawsze będę miała w głowie tego mema, ushia!
ushia, zgadza się, zgadza  😁  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2019 12:44
Kiedy po niego jedziesz? 🙂
Teraz w sobotę  😜
macbeth, to pisz wszystko, potem ja skorzystam :-)

A ile km/ godzin będziecie po niego jechać?
Perlica, 274 km czyli około 4h
macbeth, no ja jakoś 4,5h około, więc podobnie. To zdasz relację, jak podróż minęła , to się mentalnie przygotuję :-)
Perlica, jasne 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 czerwca 2019 13:47
Wojenka, super fotki !
A Ty zabierasz Wilkora do wyścigowych koni?
Wy się cieszycie na szczeniaki, a ja się cieszę, że mi pies dorośleje  😀


Hahah, mam to samo. Nie lubię szczeniaków, wkurza mnie sama myśl o pracy, którą muszę z nim wykonać, żeby wyszedł "na psa", nie są wcale dla mnie słodkie ani rozkoszne  😀iabeł: . Tak się cieszę, że mój zaczyna przypominać dorosły projekt już 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 czerwca 2019 14:02
Ja mam tylko jednego wyścigowca póki co, u siebie. To właśnie ten co się opala 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2019 14:46
ja czasami tęsknię za tą uroczą kulką, ale dużo bardziej wolę psa, który jak widzi że jestem zajęta to idzie spać  😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 czerwca 2019 15:31
Szczeniaczki są super.... czyjeś... na chwilę  🤣
W pełni rozumiem i zawsze się śmieje, że jak ktoś kocha szczeniaki to chyba żadnego nie miał albo zapomniał jak to jest 😀

Lami teraz ma dwa lata (kiedy to minęło  😲) I jest psem idealnym. Świetnie komunikuje się z psami i innymi zwierzakami. Potrafi super czytać z innych. Jest stabilna i mogę na niej polegać, ale do tego ma w sobie tą szaloną część którą kocham.
Może nie szczeniak, ale Dior 10 miesięcy to też takie durne bo z jednej strony próbuję być macho i jestem dorosły a z drugiej to jednak dziecko, ale mimo wszystko bardziej rozumne od szczyla  😀 Choć celowałam bardziej w 2 latka, ale teraz po w sumie prawie miesiącu (też mam wrażenie, że go przywieźliśmy wczoraj) nie zmieniłabym go na nic innego.

Świetnie się dogadują i uzupełniają nawzajem. A on ma mądry przykład w życiu. Jakby Lami była młodsza to bym w życiu nie wzięła psa w tym wieku.



Ja też nie mogę się doczekać aż Pini będzie duży! Teraz na dodatek rosną mu zęby, więc jest piranią i non stop coś pcha do pyska. Życie ze szczeniakiem to psinusoida, w ciągu jednego dnia potrafi być cudowny, a za chwilę mega wkurzający, potem znowu fajny i tak w kółko 🤣

Marzy mi się do kompletu jeszcze Fox terier, ale na myśl o następnej psinusoidzie, która mnie będzie znowu czekać, zaczyna mi się odechciewać 🤣


macbeth, rodzeństwo też nazywa się od tytułów lub fragmentów piosenek?
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 czerwca 2019 15:57
fin, czy ja wiem... porównanie do sinusoidy sugeruje stosunek 50:50. Ja bym powiedziała, że przy dobrych wiatrach szczeniaczek jest fajny 30-60 minut w ciągu doby xD
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 czerwca 2019 16:10
I dziwnym trafem większość przypada na sen  🤣 🤣
Wojenka, mi się zdawało,  że u Wyrzyka jeździłaś.

Epk też wolałam mojego poprzedniego tak od 2 latka  😂
fin, jop i rodzeństwo i drugi miot również 🙂 hodowla to Border SONG wiec sa takie imiona 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
26 czerwca 2019 21:26
Czy ktoś z Was korzysta z maty chłodzącej? Warto kupić? Jeśli tak to czym się kierować przy wyborze?
Niestety, nie zdążyłam mamie wytłumacz.
Zmarła niedawno.
14 lat razem.

Figa [*]

Zostały po niej leki, myślicie, że oddanie ich schronisku to dobry pomysł ?
Czy lepiej szukac organizacji typowo psich ?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 czerwca 2019 04:47
Sonika przykro mi.... ale jest już jej lepiej...
W Czechach wczoraj pobity został czerwcowy rekord ciepła... Zrobiłam z tej okazji lody serkowo-puszkowe w foremkach na kostki. Zwierzakom się tak spodobało, że dzisiaj rano nawet nie zarejestrowały, że wychodzę do pracy. Spróbowałam też mrozić Konga, super sprawa!

Czy ktoś z Was korzysta z maty chłodzącej? Warto kupić?

My korzystamy, kupiłam dla starszej ale używa najczęściej szczeniak. Faktycznie jest tak, że jak staję na niej bosymi stopami to czuję, że trochę chłodzi - dla psa z krótką sierścią lub łysola warto, ale kudłate raczej nie odczują różnicy. Ty masz z tego co kojarzę golaska, więc mata ma sens. Mamy jakąś zwyczajną z Trixie, kierowałam się tylko rozmiarem, bo szkoda mi było inwestować w coś o niewiadomej skuteczności, ale w zupełności nam to wystarcza.

Sonika, bardzo mi przykro, piękny wiek... Trzymaj się.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2019 06:26
fin, golaska już z nami nie ma, został powder puffik, ale cięty na krótko (plus brak podszerstka). Jest mu mega gorąco (zresztą komu nie jest przy 35 stopniach). A ty masz tę matę której nie trzeba wkładać do lodówki?
emptyline, jejku, strasznie przepraszam za gafę, nie wiedziałam o golasku 🙁 Tak, nic z nią nie muszę robić, sama zaczyna chodzić pod naciskiem stóp/ciała psa.

A na spacery polecam kamizelkę chłodzącą, naszej staruszce ratuje życie w tych upalach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się