Top model-zostań modelką

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 października 2014 08:33
Jak większość sesji i pomysłów na sesje uważałam za fajne tak z końmi hmm...konie jak konie ładne, ale jak dla mnie nie na taką sesję to raz, a dwa  konie rozproszone łby po odwracany, ciągnięte za wędzidła dziwnie to na fotach wygląda-co innego jakby zdjęcie miało przedstawiać np. ludzi w agroturystyce czy anie z zielonego wzgórza, ale do tej elegancji francji znacznie bardziej dostojny wygląd zwierząt i ich postawa by pasował 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2014 08:34
Góra pojedzie na fashon week  😵

Gałkowo to stadnina? Zawsze myślałam, że stajnia
Mogli przynajmniej "końskiego" fotografa wziąć..

safie w następnym tygodniu juz wyjeżdżają?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 października 2014 08:48
Tak pacze i pacze.... i stwierdzam, że większość re-voltowiczów ma  bardziej ,,eleganckie"  😁 sesje z końmi jak ta cała ekipa.
Ręce mi opadły.
Rusinowa nie mogła podpowiedzieć że takie położone uszy nieciekawie się będą prezentować?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2014 08:50
Sonkowa, wyjazd już był. Nawet są zdjęcia z pokazów- stąd wiem kto tam był na pewno. A w programie? Wydaje mi się, że za dwa tygodnie.

zabeczka, mówiła w którymś momencie (nawet coś działała, żeby postawił), ale fotografka chyba nie wzięła tego do serca. Albo takie zdjęcia wybrali na panel ...
safie wiem ze był, chodziło mi o to kiedy będzie w telewizji. 😉 górala na pewno przyjmą na wszystkie sesje.. Przecież on nie wyglada jak model.
Jestem niemile zaskoczona kiepskimi zdjeciami z tej konskiej sesji, wydaja sie byc jakies takie zupelnie przypadkowe. Az mnie kusi aby podlinkowac pani fotograf i calemu jury watek gdzie przewijaja sie zdjecia z takich secji - piekne, dopracowane, magiczne  😎
sanna, proponuję to zrobić. Serio.
Ja podejrzewam, że pani fotograf ma żadne pojęcie o fotografowaniu koni, ba.. o koniach nawet. Pewnie uważa, że uszy skierowane do tyłu to takie "ciekawe" bo inaczej niż zwykle. A przekoszona perspektywa to "oryginalne" podejście. O wędzidle że wyciągnięte to w ogóle pojęcia nie ma bo niby skąd. Dziwi mnie tylko, że im tam "w stadninie" nie pomogli i nie podpowiedzieli - ale umówmy się, pewnie fotografa mało obchodziły konie - ludzie mieli wyjść tak a nie inaczej i ciuchy na nich pokazane. Nic się na to nie poradzi. Laik fotograf + laik model + laik reżyser - skąd oni to w ogóle mają wiedzieć i czuć 😉
Gdyby mieli możliwość, to na pewno wzięliby końskiego fotografa, tym bardziej, że i Rusin, i Ferenstein-Kraśko mają takich dla siebie.
Widocznie producent ma to w dupie 😎
Ja niestety zasnęłam, gdzie mogę zobaczyć ten odcinek?  👀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 października 2014 10:22
Powtórzę się. Ania musiała to grać wszystko. W rzeczywistosci jest to cwana dziewczyna. Znam ją osobiście i w programie a na żywo to dwie różne osoby.

jeśli moge spytać - znalaś ją przed programem? 😉


Mnie rozbroiło zdjęcie tej dziewczyny, która na koniu siedziała (w jakiejś czerwonej spódnicy), a koniowi obcięli pół głowy.
Nie oglądałam tego nigdy, wczoraj kawałek z ciekawości, bo widziałam w zapowiedzi konie.
I pomijając wszystko, tak jak ktoś tu mówił to też mi serce stawało jak ktoś siedział ledwo na tym koniu, a tam podleciało galopem stado koni, a Rusinowa zrobiła ,,psszzz" .  Jeszcze rozśmieszył mnie tekst: ,, bo wiesz co ja to się boje wszystkich koni, oprócz swojego"
Poszukałam sobie tych zdjęć i serio niektóre są tragiczne, to nawet ja takich nie robię ( zwłaszcza to jedno, pół konia ucięte, a drugie pół konia z miną osła  😁 )
Obejrzałam w końcu. Ładne zdjęcia mieli tylko Baryza i Osi, reszta do kitu i konie serio fatalnie wyglądały - jak osły z tymi uszami do boków 😁 No ale te dwa zdjęcia, które wyżej wymieniłam - dla mnie mistrzostwo, przepiękne!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 października 2014 10:49
serio, Osi mistrzostwo? 😉
Zdjęcie Baryzy może i ładne, podpadające pod katalog... ale w mojej opinii nic szczególnego.
U nas dziewczyny na wątkach zdjęciowych mają mistrzowskie fotki, nie będąc przy tym modelkami i nie przerabiając je w PS  😉
Ja myślę że pani fotograf nieszczególnie odnalazła się w takim plenerze. Wszystko jest takie wymuszone, na siłę...
Mi tydzień temu robiła zdjęcia z koniem dziewczyna, która pierwszy raz z tak bliska konia widziała. Powiedziałam je mniej więcej jak ma to wyglądać i zdjęcia są przecudowne. A ta super pani fotograf najlepsza na swiecie chyba się ośmieszyła. Mam podobne zdjęcia jak oni, tylko że robione telefonem.
Rusinowa i Kraśko stały obok, dlaczego nie powiedziały jak ma to wyglądać? Zresztą sama jakość zdjęć jest co najmniej śmieszna.
Myślę, że one mówiły jak to ma wyglądać, czasem słychać co mówią i mają rację. No ale cóż - pani fotograf marrrna! Chociaż te dw zdjęcia bardzo mi się podobały 🙂
Sonkowa, no ale powiedziałaś jej jak to ma wyglądać 😉. A tam albo tego nikt nie zrobił, ale reżyser miał to w pompce. Potraktowali konie jak... przedmiot - np. czerwone krzesło. Przy czym pewnie 90 procent ludzi i tak by nie wiedziało o czym my tu mówimy 😉. Że uszy, że zady, że... Ostatnio tłumaczyłam z koleżanką facetowi od tatuażu, że na grafice (z której robiony jest tatoo) jest źle narysowana końska głowa i wygląda... śmiesznie. Generalnie chodziło o drobiazg, idiotycznie poprowadzoną jedną linię. Godzinę mu to tłumaczyłyśmy. I tak nie zakumał a oczy miał jak 10zł w papierku. Jakby ktoś poczytał co tu piszemy to też by pewnie takie oczy miał. 😉
Sonkowa, no ale powiedziałaś jej jak to ma wyglądać 😉. A tam albo tego nikt nie zrobił, ale reżyser miał to w pompce. Potraktowali konie jak... przedmiot - np. czerwone krzesło. Przy czym pewnie 90 procent ludzi i tak by nie wiedziało o czym my tu mówimy 😉. Że uszy, że zady, że... Ostatnio tłumaczyłam z koleżanką facetowi od tatuażu, że na grafice (z której robiony jest tatoo) jest źle narysowana końska głowa i wygląda... śmiesznie. Generalnie chodziło o drobiazg, idiotycznie poprowadzoną jedną linię. Godzinę mu to tłumaczyłyśmy. I tak nie zakumał a oczy miał jak 10zł w papierku. Jakby ktoś poczytał co tu piszemy to też by pewnie takie oczy miał. 😉


Ale pokaż laikowi zdjęcie z koniem ustawionym w sposób odpowiedni i takim który stoi jak osioł.
Od razu powie, że ten lepszy koń to na pewno arab 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 października 2014 11:13
Wiecie... ale to ludzie mieli wyjść dobrze, nie konie 😁

O tak, wszystkie piękne konie to "na pewno araby" 😜
[quote author=epk link=topic=32158.msg2210914#msg2210914 date=1414494407]
Sonkowa, no ale powiedziałaś jej jak to ma wyglądać 😉. A tam albo tego nikt nie zrobił, ale reżyser miał to w pompce. Potraktowali konie jak... przedmiot - np. czerwone krzesło. Przy czym pewnie 90 procent ludzi i tak by nie wiedziało o czym my tu mówimy 😉. Że uszy, że zady, że... Ostatnio tłumaczyłam z koleżanką facetowi od tatuażu, że na grafice (z której robiony jest tatoo) jest źle narysowana końska głowa i wygląda... śmiesznie. Generalnie chodziło o drobiazg, idiotycznie poprowadzoną jedną linię. Godzinę mu to tłumaczyłyśmy. I tak nie zakumał a oczy miał jak 10zł w papierku. Jakby ktoś poczytał co tu piszemy to też by pewnie takie oczy miał. 😉


Ale pokaż laikowi zdjęcie z koniem ustawionym w sposób odpowiedni i takim który stoi jak osioł.
Od razu powie, że ten lepszy koń to na pewno arab 😍

[/quote]

Haha, pewnie tak 😉. Ale generalnie laicy nie bardzo widzą 😉. Tak jak my nie bardzo widzimy mnóstwo rzeczy mocno związanych z innymi dziedzinami o których pojęcia nie mamy 😉. Ja tam nie wiem czy zdjęcia nurków to przedstawiają prawidłowo założony sprzęt czy nie - no ale ładnie to jest, woda taka niebieska, nurek taki ładny w otoczeniu rybek 😉. Aż zrobię chyba dziś test na kimś, kto na koniach kompletnie się nie zna i pokażę mu zdjęcia 😉
No nie wiem, przecież koń będący na planie zdjęciowym po coś tam jest.
Nie rozumiem idei robienia zdjęć dla samego ich robienia.
Można zrobić zdjęcie z koniem żrącym trawę i będzie on bardziej dynamiczny i ekspresyjny niż szkółkowy ledwo kłusujący rekreant.
Ja naprawdę też nie rozumiem uporczywego promowania Gałkowa,ani tam wyjątkowo pięknie,ani czysto...
I konie brzydkie bardzo.Cała sesja wygląda jakby wyskoczyli z kumplami ze szkoły na cudze pastwisko i zrobili zdjęcia telefonem.
ma sa kry czne te zdjęcia 🙂
Ja naprawdę też nie rozumiem uporczywego promowania Gałkowa,ani tam wyjątkowo pięknie,ani czysto...
I konie brzydkie bardzo.Cała sesja wygląda jakby wyskoczyli z kumplami ze szkoły na cudze pastwisko i zrobili zdjęcia telefonem.


Jak nie rozumiesz, przecież to produkcja TVN ...ponoć  😎
Wieeeeem,że to pewnie dlatego,ale moje siostry były tam na obozie i gorszego brudu to pewnie na koloniach w komunie nawet nie było.

No i te konie mnie kłują w oko,lubię błyszczące piłki z błyskiem w oku i wielkim tłustym zadem,dbam o to żeby mój taki był-i takie konie chcę oglądać na zdjęciach,a nie mizerne,matowe szkapy.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 października 2014 12:09
Koń ma wyglądac jak koń nie jak hipopotam 🙄 a czy konie brzydkie?konie jak konie, zwyczajne.
Brzydkie.Koń ma mieć wielki zad,wielką szyję i podkasany brzuch,grzywa ma się błyszczeć-taki koń dobrze wygląda.
Zadzwiająco np.Longines umie takie znaleźć do sesji,a nie takie kaczątka.
opolanka z Anią się znam bardzo długo 😉


Mnie te konie nie tak wkurzyły jak użalanki Marty i przytoczenie swojej historii z życia jak to jej ze śpiączki nie wybudzili. Była NAJGORSZA ze wszystkich w czasie sesji 'fly' ale sierote musiała zagrać żeby nikt jej tego nie powiedział wprost... Żal mi jej, że robi z siebie taką paryżankę.
Góral nie mógł mieć dobrego zdjęcia z takiego ujęcia,  to zawsze wychodzą komiczne proporcje,  ten program jest tak ustawiony ze już oni wiedzą kto ma wygrać..


Też tak uważam, niektóre ze zdjęć po prostu nie mogły się udać, a niektóre już na dzień dobry były do przodu ze względu na pomysł 🙂
Zauważyłam to już po pierwszym odcinku. To był drugi i na pewno ostatni który obejrzałam 🙂 Już się domyśliłam kto wygra.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 października 2014 13:23
Góral już drugi odcinek z rzędu ma beznadziejne zdjęcie... Jak go zobaczyłam na tym koniu, to padłam ze śmiechu, no masakra  😂 Jedyne zdjęcie, które było super, idealne i wow to było zdjęcie Baryzy. Osi też ciekawie wyszła, koń już mniej. Ola miała dobre zdjęcie, na Martę mieli dobry pomysł, który ta fotografka spaprała... Nie wiem po co ją sprowadzali, mogli nawet Frej czy Mąkosę czy kogokolwiek zawołać i by lepiej to wyszło...
Pursat   Абсолют чистой крови
28 października 2014 16:01
Niestety od razu widać, jak fotograf nie miał za dużo wspólnego z końmi. Wiem, że to modele byli najważniejsi na sesji, ale końcowy efekt niektórych zdjęć został zepsuty przez konie wyglądające jak udręczone życiem osiołki. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się