Postcrossing-korzystacie?

slojma   I was born with a silver spoon!
14 grudnia 2010 20:48
Dzięki bo już się obawiałam, że mnie blokują. W sumie to dziwne, że idą tak długo.
Moja do Tajwanu idzie już 82 dni...  😵 A babka logowała się ostatnio dwa dni temu. Nie wiem, czemu nie dochodzi.
ja wczoraj wysłałam 5 karteczek: Brazylia, Tajwan, Finlandia, Holandia i Rosja. Zobaczymy, jak długo pójdą  😉
naciol sprawdz w profilu tej osoby czy nie ma wiadomości do ciebie o ID kartki  👀
Sprawdzalam, nie ma. Poza tym zawsze piszę co najmniej dwa ID na kartce na wszelki wielki. Szkoda🙁
[quote author=szalonakobyła link=topic=36484.msg808477#msg808477 date=1292346581]
a co można do kartki dołożyć jako "prezencik"?
[/quote]
ma ktoś jakiś pomysł?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 grudnia 2010 13:53
Jeszcze tylko jedna z moich 5 kartek jest w drodze, dziś dotarła do Japonii i jej adresatka napisałam, że to jej pierwsza kartka z Polski 🙂
Ciągle w drodze jest kartka do Finlandii, wysłana w tym samym czasie co kartki do Stanów, Japonii i  na Białoruś, a ciągle nie doszła..

Nowe adresy wylosuję jakoś pewnie w okolicach pomiędzy Bożym Narodzeniem, a Sylwestrem - teraz mam średnio czas się w to bawić, chociaż nie powiem - korci straszliwie kolejne losowanie adresów  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2010 17:57
dostałam dziś z Chicago, Moskwy i Hongkongu. wszystkie piękne!
Wylosowałam znowu Niemcy, Holandię i Finlandię 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 grudnia 2010 19:06
Strzyga pokazuj kartki :P
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 grudnia 2010 19:15
Nie wytrzymałam  😡

Wylosowałam dziś: Białoruś, Rosjax2, Tajwan 😉

Edit: literówka
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 grudnia 2010 19:22
znalazłam kolejny sklep poświęcony kartkom. weszłam na sekundę do środka żeby zerknąć co mają i mają... wszystko  💃

doszła kartka do US- 15 dni. Portugalia, Brazylia, Rosja i Chiny dalej podróżują
ovca   Per aspera donikąd
15 grudnia 2010 19:25
Ja dziś wylosowałam włocha-geja, który uwielbia króliki i filmy z Audrey Hepburn -jak ja kocham postcrossing i losowanie najróżniejszych ludzi 😍
Czy jest ktoś kto umie Chiński?
Dostałam kartkę po Chińsku  😵
Alabamka nie Ty jedna 😵
tajwan 30dni idzie...
Dziś doszła jedna do Holandii  😉  Czekamy na resztę 🙂
Karla- Makau idzie 24 dni. Nie martwiło by mnie to gdyby nie to, że ta osoba się nie loguje na PS od prawie miesiąca...
Averis   Czarny charakter
16 grudnia 2010 21:25
Alabamka, zrób mi skan, podrzucę mojemu lektorowi z japońskiego, może coś pomoże 😉
doszła moja do Finlandii  😀 szła trochę ponad tydzień ekonomicznym.
Dziś w USA zarejestrowano moją kartkę. Babka napisała, że babcia jej ojca pochodzi z Wadowic  🏇.
Wylosowałam Rosjankę, która lubi pocztówki z naturą/zwierzętami, więc wyślę jej z koniem  🏇
A i dostałam dziś list od Amerykanki, która uwielbia Europę 😀. Ale fajnie 🙂
Moja Holandia doszła w 3 dni!  😀
Alabamka, zrób mi skan, podrzucę mojemu lektorowi z japońskiego, może coś pomoże 😉

Dziękuję ślicznie ale na razie skaner padł, mam nadzieję, że w weekend mi się uda zrobić skan  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2010 16:44
Mi się trafiła super Finka, która chciała by o sobie dużo napisać np opisać pierwszą miłość, co bym zrobiła jakbym miała jeden dzień nieograniczonej władzy itd. Wystrugałam jej 3str list i dziś to wszystko doszło. Obiecała odpisać.

Doszło moich 20 kartek więc już mi się limit powiększył do 6 wysłanych.
Wylosowałam Tajwan, Niemcy i Belgię.
Belg chce coś co go zaskoczy. Coś z mojego miasta albo zdjęcie mojego widoku z okna.
Napisał dokładnie tak:
I also like it when you put/write/tape something typically from your town, environment on the postcard,
a flower, picture, your favourite tea, the view that you have when you look outside your window, I don't know something that surprises me (:


Macie jakiś pomysł co mu tam włożyć 😉 ?
Wylosowałam 6letnią Holenderkę z tatą  😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 grudnia 2010 12:38
Doszła Brazylia- jedyne 18 dni

I wylosowałam Włochy  💃

Napisał dokładnie tak:
I also like it when you put/write/tape something typically from your town, environment on the postcard,
a flower, picture, your favourite tea, the view that you have when you look outside your window, I don't know something that surprises me (:


Macie jakiś pomysł co mu tam włożyć 😉 ?


Sianko :P
ja dostałam dziś kartkę z Rosji- granica z Kaukazem  🤔 szła 23 dni 🙂
narazie nie losuję- polosuję po świętach już.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2010 10:45
Opłatek mogę mu wsadzić. Albo napisać: niespodzianką będzie to, że nie będzie żadnej niespodzianki.
Dzisiejsza, z Rosji 🙂



Często losuję Rosje, ale to pierwsza jaką dostałam stamtąd 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2010 11:46
Coś temat przycichł. Co jest dziewczyny ?!
Wzięłam dziś ze sobą kartki do pracy i się okazało, że dotarła moja kartka do Rosji (15dni) i wylosowałam Włochy (już drugi raz). Szybko wypełniłam i zbiegłam na dół do skrzynki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się