Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Miałam w planie porobić w święta zdjęcia konikom a tu błoto, deszcz i wiatr, ale zrobiłam kilka jak była jeszcze szadź
Debor


i wszystkie 3
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
29 grudnia 2011 09:03
Dzionka, koń nazywał się Samuar 🙂 ale gdzie właścicielkę wcięło? ostatnio też się zastanawiałam co u nich słychać 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2011 10:36
Ja chciałam się pochwalić, że dziś mijają 3 lata, od kiedy oficjalnie Karson jest mój 💘
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 grudnia 2011 10:46
Averis Oooo CUDOWNA WIADOMOŚĆ 🙂😉 😎 wszystkiego najlepszego zdrówka  :kwiatek:
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2011 10:49
juliadna, :kwiatek: za zdrówko dziękujemy bardzo, przyda się.

Troszkę się wyrobił od tego czasu



😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 grudnia 2011 10:50
Averis wiem wiem  😀 A co z nim?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2011 10:52
juliadna, za 2 tygodnie zaczynamy kłusy, czyli łącznie za 6 powinien być znowu jak młody bóg. Nogi goją się bardzo zacnie, jednak zmuszeni byliśmy poznać dobrodziejstwa płynące z posiadania kolca 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 grudnia 2011 11:07
Averis my dajemy radę jeszcze na ogłowiu 🙂 ale jest wesoły, rozpieściłam go to teraz muszę się męczyć...
my do końca roku step jak na razie. Dr. ma być 3-4 stycznia na kontrolę, mam nadzieje że już nie będzie kulał 🙁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2011 11:18
Nim też nie miota jak szatan, ale trzeba być czujnym. Już bryki i nagłe starty do galopu zaliczyliśmy. Wolę nie sprawdzać jak po miesięcznym zamknięciu chodziłby na wędzidełku na spacerki w stępie 😁
wątek zamknięty
Averis no, zmieniło Ci się konisko 🙂
Wstyd się przyznać, ale właśnie mi przypomniałaś, że kilka dni temu i nam stuknęła rocznica... 😡
7 lat! Nie wiem, kiedy to minęło.... 😜
wątek zamknięty
Averis, gratulacje 🙂🙂 ależ te nasze związki (końskie ofkors) szybko się 'starzeją'. Ja też dopiero co kupowałam Młodego 🙂
wątek zamknięty
Altiria no to właśnie tacy ludzie zdziwili się bardzo, jak im powiedziałam, że ten-koń-na-jeden-max-dwa-sezony właśnie łapie w lot elementy C i szykujemy się na niezłą zabawę w przyszłym roku  😁  Szczerze? Mnie bawi to ich nastawienie, brak szacunku dla pieniędzy i własnej pracy. Ktoś kiedyś powiedział: "każdego konia wierzchowego o prawidłowej budowie i dobrym zdrowiu da się doprowadzić do klasy C". I taka jest prawda! A że w praktyce to nie ma odzwierciedlenia, to niestety wina ludzi, ich niewiedzy i głupoty.
No i posiadania za dużej ilości kasy, którą można wydać na koniki z zachodu za 100 tysięcy  😁

Averis gratulacje!  :kwiatek: I oby jak najwięcej takich rocznic!
wątek zamknięty
Libella wow, 7 lat! Niezły staż. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy. Zdrówka, wytrwałości, cierpliwości, postępów  :kwiatek: Cmoknij w nosa Ślicznotkę ode mnie.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 grudnia 2011 13:35
Averis, gratki! Z tej okazji zdrówka dla Karsona jak najwięcej no i cierpliwości i siły dla ciebie bo przy takim wesołym koniku się przyda 😁

Libella, wam też 100 lat z okazji rocznicy 😅
wątek zamknięty
Gratuluję rocznic! :kwiatek: Nam 20 grudnia stuknęło oficjalne (potwierdzone umową kupna sprzedaży) 8 lat razem. Nawet mam zachowaną jego pierwszą 'tabliczkę' na boks 😍 😅

Też ostatnio szukałam info o Samuarze. Od prawie roku moniski nie ma..loguje się, ale nie pisze..
wątek zamknięty
Heh, mi z rudym ostatnio stuknęło dwa lata i ja to przegapiłam 😉 - zorientowałam się miesiąc później. Mam nadzieję na jeszcze wiele naszych lat razem. To koń mojego życia - mam tylko nadzieję, że kiedyś ja dorosnę do niego 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
29 grudnia 2011 16:29
Libella, tak troszkę 😁 Teraz chwilowo na rencie, ale od lutego znowu wraca do gry.
MoniaaA, leci bardzo szybko, a przecież Karsona znam już... ponad 4 lata 😵
xxmalinaxx, :kwiatek: mam nadzieję, że kolejne 30 też przeżyjemy razem
Misskiedis, on i tak jest miły, jeśli wziąć pod uwagę długość jego aresztu boksowego. Ale już tylko 1,5 miesiąca- damy radę 💃
wątek zamknięty
Z okazji wspominek, to dorwałam pierwszą umowę pensjonatową- całe 500zł za miesiąc! 👍 Gdzie te czasy 😜

epk, na pewno będzie wszystko super się układać :kwiatek: Z całego serca Wam tego życzę!
wątek zamknięty
Burza Szlachta płaci złotem i Jeździ gdzie chce! tytuł zdjęcia  😁 oj tęskno tęskno co by nie gadać najlepsza ekipa ever  🙁 nasze złote czasy
Averis Dobrze że już wracacie do zdrowia! jak ten czas leci  😲 jeszcze pamietam ten dzień jak burza mnie odwoziła na wilanowską a potem pędziła do ciebie na Służewiec  😉
Cordziak po przeprowadzce był dzisiaj pierwszy raz na padoku z Gromem i tak się bawiły, brykały, ganiały że podczas jednego z szalonych zakrętów formuły1 vel Cordka zaliczył wyrzutkę z toru i glebnął na boczek  😲 wstał otrząsnął sie i z podbrykiem ruszył dalej  😁 tak że chyba sie za klimatyzował już w nowym miejscu  🏇
wątek zamknięty
Libella, Averis gratuluje rocznic. Oby było ich jak najwięcej  :kwiatek:

Ja dostałam reszte zdjęć od Abre, a dzisiaj zaliczyłyśmy kolejną sesje. Już się nie mogę doczekać zdjęć, bo w gniadą szatan wstąpił i bawiłam się w Zorro  😀iabeł:  😎  🏇

Starocie:  😉




wątek zamknięty
Averis gratulacje  🏇 I zdrówka dla Karsona  😉
wątek zamknięty
baffinka piekne zdjęcia 😉)

Pola jest genialna 😉))
wątek zamknięty
baffinka jak dla mnie super! Więcej "staroci" proszę! 💘
wątek zamknięty
łoo, laseczki gratuluję rocznic! :kwiatek:

baffinka przepiękności! A nowa sesja była z gniadą czy rudą też? 🙂

xxmalinaxx wstawiłabyś Muskata trochę, a nie jakiegoś siwka 😎 uwielbiam Waszą parę 🙂



A mój konik jest cudowny. CUDOWNY! Charakter i głupie pomysły ma nadal, ale stara się jak szalony. Jestem z nas dumna 😅


zen, tak btw gapiłam się na Twojego konia dzisiaj chyba z 10 minut. Jak on się kurde świeci! 😜
wątek zamknięty
No i posiadania za dużej ilości kasy, którą można wydać na koniki z zachodu za 100 tysięcy  😁


A no właśnie, i niestety sporo zawodników traktuje konie jak element sportowego ekwipunku.  🙄 Coraz częściej widzę to u ludzi młodszych ode mnie, dopiero zaczynających karierę. Konik przestał dobrze skakać? Ojej, nic się nie stało, trzeba go sprzedać, tatuś kupi nowego.  🤔  Ludzie, którzy wcale nie jeżdżą lepiej ode mnie dostają konie przygotowane do sportu, które parkury wysokości 100-110 przechodzą same, a potem są przekonani o własnej wyższości i nie rozumieją mojej radości z jakichś drobnych postępów w pracy z koniem, który sportowy to ma tylko tryb wyszukiwania żarcia i migania się od roboty.  😎  Skoro ten koń nie chodzi od początku jak w zegarku, to czemu sobie nie znajdę lepszego?  🤔wirek:  Lubię być nie-sportowcem i móc się śmiać z takich rzeczy.  😁
wątek zamknięty
MartaBaranowska dzięki  😉 Tak, jest genialna- te co Tobie zrobiła są przepiękne. Gratuluje, że udało Ci się ją namówić na zdjęcia w sukience  😁 Może i mi się latem uda i też będe mieć takie boskie jak Ty  💘

Amnestria niestety tylko z gniadą tym razem, bo sesje planowałyśmy na dwóch nogach  🏇 a Rudej lepiej tego nie uczyć,bo mogłaby mieć później swoje wizje świata  😀 tym bardziej że zanim ją kupiłam prawie 7 lat temu to stawała dęba i raz zleciałam, a raz poszłyśmy obie na ziemie i miałam nogę złamaną. Także następnym razem jak Pola do nas zawita to będzie sesja również z Rudą.
Super że tak Ci się układa z Ducholem. Bardzo fajnie się Ciebie czyta jak tak piszesz o swoim koniu  😀

Shantowa dziękuje  :kwiatek: fotki były na bieżąco tu dodawane, więc żeby się nie powtarzać- dla przypomnienia:
http://pola.galczynska.pl/fotoblog/paula-i-arena

i 3 których jeszcze nie było


wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
29 grudnia 2011 21:51
zen, łooo pensjonat za 500 zł! achhhh też pamiętam coś takiego... 😉

Averis wytrwałości we wdrażaniu do pracy, to zawsze są ciężkie chwile 😉

A ja mam od poniedziałku tydzień urlopu i zamierzam się zaszyć w stajni 😀

           
wątek zamknięty
Dzięki, przekażę Liblowi rocznicowe całusy jutro 😉
Zen my mamy cały czas pierwszą tabliczkę na boksie 😁 sprzed siedmiu lat... Chyba czas na jakąś nową 😉
Baffinka przecudne zdjęcia! Zazdroszczę 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 grudnia 2011 22:08
A ja na początku płaciłam za pensjonat 450zł...
wątek zamknięty
oo tak!
Ja płacilam 400zł miesięcznie za stajnie z halą.
Niech to wroci  🙇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.