Sesja/Studia i t d ;)

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 września 2010 10:35
Ja od kilku dni mam swój plan, który jest bardzo średni...
Ciekawy jest fakt, że przewidziano dla nas przynajmniej dwa przedmioty, które przerabialiśmy w poprzednich trzech latach 🤔wirek:
kujka   new better life mode: on
22 września 2010 11:41
Averis, a ja od tego roku bede (o ile - jak to okreslila Pani z komisji rekrutacyjnej - nie porwa mnie kosmici albo na nia nie spadnie dzis meteoryt) studiowac z Toba na jednym wydziale 😉
Pauli- zostałaś na UWM w końcu?

U mnie oczywiście planu też niet.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 września 2010 15:16
Tak, zostałam 😉
Co prawda bardziej z konieczności niż wyboru, ale jakoś wytrzymam jeszcze dwa lata.
Lubię Olsztyn, więc mam nadzieję, ze nie będzie tak źle.
a kto studiuje prawo na UW ?  🙂
Tercet pocieszyło mnie tylko to, że w trakcie rozmowy ze mną zadzwonili do niej jacyś panowie układający u niej w domu kafelki i była dla nich jeszcze bardziej niemiła niż dla mnie  😂

sei dokładnie! A to wszystko dlatego, że rok temu przyszłam do niej na dyżur z siodłem Prestige'a, bo je właśnie kupiłam i bałam się zostawić samego w samochodzie 😀

Chuda przykro mi 🙁 Ale grunt, że masz plan, a nie pogrążasz się w czarnej rozpaczy. Dasz radę za rok 🙂

Tulip Forta studiowała 🙂
kujka   new better life mode: on
22 września 2010 20:59
poprawka - juz sie na pewno dostalam na kulturoznawstwo 🙂 ale z orientalistyka jeszcze nie skonczylam, tak latwo sie mnie nie pozbeda 🙂 czas wymyslic temat pracy mgr... o matko -.-

Dzionka, niezle, na mnie by chyba popatrzyli jak na debila jakbym przyszla z siodlem :P
trzynastka   In love with the ordinary
22 września 2010 21:00
a ja się załamałam.
😵
Nie wiem co za pijany czubek układał mi plan ale chętnie bym mu  👿
W zeszłym semestrze miałam 12 ? 13 przedmiotów i krócej siedziałam na uczelni niż teraz majac ich 6.
Dzionka dzięki 🙂 ale wczoraj byłam na zabiegach fizyko i powiedział szefowej tego zakładu że nie studiuje to poradziła mi co zrobic ( ah szkoda, że tam nie poszłam na praktyki hihi) i okazało się, że nasz PWSZ ma inny regulamin niż np w Lesznie  😲 a musi byc taki sam. Ale w rok zrobie ten biomasaz i bedzie gut
A warunku nie możesz wziąć?
ZDAŁAAAM!  😅 😅
Oficjalnie jestem na drugim roku! 😀 Normalnie szczęście na maksa! Oba przedmioty - anatomia i genetyka - zaliczone. Z anaty zrobili niezły przesiew niestety, ale na szczęście się udało!
Mamo.... szczyt szczęścia  💃
a kto studiuje prawo na UW ?  🙂


ja i Oti
Averis   Czarny charakter
23 września 2010 14:05
kujka, czadowo! Będziemy się spotykać przy automatach z kawą 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 września 2010 21:38
No i wrzucili w końcu plan.
Nie jest tak źle, ale jeden wykład mnie przeraża, bo będę go mieć z mgr, która mnie nienawidzi. No baba tak zalazła za skórę, że w jej obecności od razu nerwa dostaję, a i ona niezbyt przychylnie na mnie patrzy. Zresztą podczas rozmowy też niezbyt miło jest bo ciągle wtrąca uwagi (nie bezpośrednio, ale jakby sugerujące) na temat mojej osoby i tego, że wg niej jestem niedorozwojem :/
Ponia   Szefowa forever.
23 września 2010 21:45
dostała plan.. miałam obawy przed jego otwieraniem.. ale nie jest źle.. uff

pon 8-15

wt 8-16

śr  11.15 - 14.30

czw 8.-16.30
 
i piątek wolny 😉

czyli wygląda na to,że jakoś to ogarnę... najgorsze będzie wstawanie na 8  😵
Ponia, Też bym chciała piątek wolny  😍 a wstawanie na 8 jest gut, pod warunkiem, że się kończy o 12 😁
ja ciągle planu nie mam..... na 1000% będzie 30.09 o godzinie 22:30..... 😁
u mnie postep-na stronie podali informacje, ze "plan bedzie dostepny od 24.09 br.", czyli chyba mam jechac na Uniwerek, bo na stronie go nie widac 🤣
ja mam w poniedziałek spotkanie z opiekunem roku..
Może wtedy plan się rozjaśni?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 września 2010 10:29
Ponia, (...)
ja ciągle planu nie mam..... na 1000% będzie 30.09 o godzinie 22:30..... 😁

ja tak samo. szlag mnie zaraz trafi!

do tej pory miałam piątki wolne ale teraz chyba się nie uda tak zrobić 🙁
Ja rozumiem, że jeszcze nie ma plany na wecie, gdzie do końca września nie wiadomo ile ludzi zostanie na roku i ile będzie grup. Ale u mnie wiadomo, że nie odpadł nikt i zamiast zrobić to jakoś wcześniej albo chociaż dobrze to plan się pojawia właśnie około 23.30 z masą błędów.
A warunku nie możesz wziąć?


Niestety nie, bo miałam komisa, bo nikt nas nie poinformował że można z tego przedmiotu wziąść baaa nawet nam mówili, że nie ma także... dupa
Hija, plany na wecie na SGGsru już są od prawie dwóch tygodni. Najpierw przyszedł plan- propozycja, był tydzień na ewentualne zgłaszanie zmian a potem już normalny.

wow, mam plan 😀
moglby byc lepszy, ale moze cos jeszcze zmienia, bo jest kilka bledow...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 września 2010 18:44
a ja muszę pochwalić mój dziekanat. za świetne poczucie humoru:
http://dziekanat.wzim.sggw.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=103&Itemid=47

na sggw to chyba tylko mój wydział i ewentualnie ekonomiczny tak się grzebią  😵
Szam- akurat miał na myśli Olsztyńską wetę. W każdym razie plan pojawił się dzisiaj, a na moim kierunku oczywiście dalej cisza 🙂 Ciekawi mnie bardzo co będę mieć 🙂
właśnie oglądam swój plan i patrzę, że nie będę miała wolnych piątków  😤 nie jest to zbytnio pocieszające :/
Ups.... a ja musze sie udac po jeszcze dwa wpisy. Zapomnialam. :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 września 2010 21:53
Ja będę mieć wolne piątki co dwa tygodnie, A jutro egzamin poprawkowy z demografii... Trochę sie cykam...
Fajnie, ze nie mam bladego pojecia kiedy wlasciwie zaczynam zajecia.... ?? ??
Klami ups, ja tez jeszcze muszę zrobić jeden wpis  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się