Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Mnie akurat nie virtim, ale jedno mocno nieletnie stworzenie, swiezo wyrosniete z naturalsowego magikowania napisalo na pb ze zaprzeczam calej klasyce!😀 poniewaz czarna wyciagnelam na 15 min do ogarniecia konia po przerwie😉)))) jak to szybko sie czlowiek zaperza w nowym wyznaniu, zwlaszcza jak nie ma pojecia o pojeciu...
Faith wiem, że to w zasadzie nie jest zabawne, ale nic nie poradzę, że właśnie poprawiłaś mi humor.  🤣  :kwiatek:
Murat w zasadzie to jest, takze polecam sie na przyszlosc 😀 ze 2 razy jeszcze wsiade z ta czarna to juz podejrzewam skreslona jestem, takze chociaz do poprawienia humoru sie nadam :P
Już myślałam, że to coś o mnie  😀 faith musisz ludzi uświadamiać, że nic złego nie robisz, moje poglądy zmieniono bardzo szybko, wiec każdemu da rade  🤣
Niestety cierpie na wyjatkowy brak misji zbwiania swiata 😉
Hehehe Od razu buźka złożyła się do uśmiechu. Faith, Ty ,,potworo"  😁 , Jak mogłaś taką rzecz wgl. brać do ręki? 😂
Faza sęk w tym,że teraz rozmawiamy o wspomaganiu szerszej rzeszy poszkodowanych. A Ty mając wszystko czego potrzeba, uciekasz przed odpowiedzialnością. Kto ma prowadzić taki interes ? Ktoś kto jest setki kilometrów, bez jakiegokolwiek doświadczenia w przedsiębiorczości ? Czy osoba znajdująca się na miejscu ? Znająca problematykę działań pomocowych. Mówisz, że chętnie dorzucisz coś do fundacji.... Znów tylko ,,wrzuć monetę"
NaMiłyBóg
Hamer odp..rz się ode mnie. Mam swoje lata , sama mam chory kręgosłup i zwyczajnie nie mam sił i chęci. Do tego w domu mam teścia lat 85 wymagającego opieki i pomocy, męza tuż przed operacją i mamę po operacji. Nie jestem nad człowiekiem i zwyczajnie nie dam rady a pracy zawodowej przynoszącej korzyści materialnej nie porzucę bo musze utrzymać rodzine i konie. A zresztą po cholerę ja się tłumaczę- nie i już!!!
Martita   Martita & Orestes Company
29 lipca 2014 20:59
Hamer O czym Ty piszesz? Przed jaką odpowiedzialnością niby Faza ucieka? Bo nie chce prowadzić fundacji? Jej święte prawo, że nie chce! Każdy pomaga tak jak CHCE pomagać. Może zacznij od siebie a nie wytykasz innym jak mało "robią".

Faza Trzymam kciuki za Ciebie  :kwiatek: Nie denerwuj się czyimś chorym podejściem i wymaganiami. Dużo zdrowia dla wszystkich!
Martita dzięki. Ja jestem twardym materiałem, nie poddaje się łatwo ale nie chcę brać na siebie nowych obowiązków bo zwyczajnie nie podołam a pech ciągnie się za mna od 2005 roku kiedy to miałam operację kręgosłupa, wtedy tez miał wypadek mój maż (później zarażono go gronkowcem złocistym w szpitalu bródnowskim) i zmarl mój tata. Od śmierci taty mamę wzięłam do siebie , to chora kobieta 2 lata temu przeszła operację ma wszczepione bajpasy,usuniety krwiak z aort no i swoje lata. Teraz 3 miesiące temu zmarła moja tesciowa, został teść sam. Mieszkanie na 4 piętrze w starym budownictwie ,kłopoty z sercem no i wiek 85 lat. Bez chwili namysłu wzięłam teścia do nas.Nie można zostawić go samego. Nie narzekam , nigdzie wcześniej nie opisywałam swojej sytuacji ale..pisze teraz ,może dojdzie do Hamer ,że to ,że prowadzę firmę, że trochę znam się na finansach (choc zupełnie nie mam pojęcia o prawach obowiązujących fundacje , o dofinansowaniach ,zbiórkach itp.) nie wystarczy.Hamer do tego wszystkiego (a pisałam o tym wcześniej) sama mam implanty w kręgosłupie . Nie narzekam , narzekac nie będę, znajduję czas dla siebie i dla przyjaciół, i dla swoich zwierzaków(choć z trudem , musze jutro z psem jechać do weta)a do drugiego muszę wezwać psiego fryzjera bo dziewczynce jest stanowczo za gorąco.
Faza - nie warto  :kwiatek: dużo sił dla Ciebie
No mnie właśnie irytuje podejście, a'la Hamer. Z okazji Viritima miałam przyjemność porozmawiać z nią i na forum, i poprzez wiadomości prywatne... I mam nieodparte wrażenie, że niektórzy istnieją na tym forum przede wszystkim po to, by się czegoś uczepić i na tym jechać. Tak, jak to pokazuje powyższa sytuacja z Fazą - nie mając argumentów i rzeczywistego obrazu sytuacji w przerażającej większości przypadków.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 lipca 2014 10:44
Zmieniam temat
Kiedys bylam przeciwna dzisiaj wkurza mnie to ze nie mozna dawac -like it- pod niektorymi wpisami.  😜
Kolejny sęk w tym, że walczę na argumenty. Stronie przeciwnej wyraźnie ich brakuje  👍 I wcale mnie to nie wkurza, tylko śmiać mi się chce. Pisząc to mam banana od ucha do ucha.  🤣 Mnie to wisi, bo i tak czas pokaże,że miałam rację. A wtedy na bank,  wszystko wam  przypomnę 😁 😁
Hamer
Gdyby ludzie mówili tylko to, co na pewno wiedzą na całym świecie zapanowałaby głucha cisza.

BASZNIA   mleczna i deserowa
30 lipca 2014 17:32
wtedy na bank,  wszystko wam  przypomnę

O, tego to akurat wszyscy jestesmy pewni na 110 procent...
🤔wirek: Hammer w czym masz rację?  O co Ci
chodzi, proszę wyjasnij mi proszę bo ..ja już nic nie rozumiem
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
30 lipca 2014 19:36
Faza, daj spokój. Przecież zza klawiatury najlepiej komuś jechać. Hamer niech sama fundację założy jak czuje potrzebę. Nie musisz się nikomu tłumaczyć. Wystarczająco ludziom pomoglas.
Hamer,  nie przesadzasz?

sama jestem wyjątkowo sceptyczna i nie popieram V. w choćby najmniejszym stopniu, ale to jak/ komu kto pomaga (bądź nie) to jego prywatna sprawa, nawet jakby spuszał pieniądze w studzience to nikomu nic do tego. Jak ktoś ma potrzebę wspierania Viritima - jego prywatny interes, mnie się jego działalność, "reklama" i podejście do zycia nie podobają - więc nie pomagam i znajomym też nie polecam, ale jeśli ktoś chce to przecież ma święte prawo.
Zmieniając temat 😉 na revolcie wkurza mnie, kiedy użytkownicy zmieniają swoje zdjęcie profilowe  😁 bo już po zdjeciach wiem kto jest kto,a tu coraz coś nowego i się muszę przyglądać kto to  😉
desire   Druhu nieoceniony...
30 lipca 2014 20:53
TheWunia, no właśnie !
najbardziej mnie szokła zmiana avataru Julie, nieustannie tęsknie za sową.  😜
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 lipca 2014 21:25
fajny jest avatar ze skaczącym słoniem ale nie pamiętam kogo  🙂
Wiecie ile ja miałam czasu rozkmine kim jest julie na prawde za Chiny sobie nie mogłam sobie przypomnieć po zmianie tego avatara na szalonego konia 😉
Z czasem się człowike przyzwyczaja do tych nowości, a oni znowu zmienią  😁
Mnie wkurza na re-volcie, że jeśli napisze się coś nie tak, nie ujmie się czegoś dobrze w słowa to już re-voltowicze wyśmiewają  🙄.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
31 lipca 2014 09:21
TheWunia, też mnie to wkurza, a teraz Isabelle, przestała zwisać z Rudej i ciągle sprawdzam któż to 😉
Właśnie napisałm swój post pod wpływem Isabell, po prostu czara się przelała  🤣 w ciuągu ostatnich tygodni to na prawde sporo osób pozmieniało
to może wrócę do swojego awatara ''first world problems"...
DressageLife Ty już nic nie zmieniaj, do twojego już się przyzwyczaiłam  🤣
Czy komuś jeszcze non stop po prawej stronie wyświetlają się 'Hot Deals!'? Oszaleć z tym można. 🤔 A AdBlocka mam.
Ja nic nie mam 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2014 14:08
flygirl, zainstaluj sobie program (teraz nie pamiętam nazwy), którym skanujesz komputer i usuwa z kompa pliki, które właśnie wyświetlają reklamy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się