Zaniedbane ogiery SK ANALOP

a czy może ktoś napisać jak teraz jest w Analop? ktoś wie coś? co z resztą koni?
Może ktoś podsumować żeby nie pojawiały się właśnie plotki i pomówienia?
W końcu Czuwaj jest własnością Darii z Analop czy dzierżawiony bo też odmienne zdanie było na ten temat.
Perlica, z wykazu ogierów wynika, że jest własnością Darii - a myślę, że wykaz ogierów jest najbardziej miarodajny.
Czuwaj jest podobno właśnością analop. Ostatnio byłam na photoblogu dziewczyny, która tam jeździ i zrozumiałam z tego, że trzeci ogier jest normlanie uzytkowany i nawet na zawody sie wybrali.. Ale na ile sa to sprawdzone informacje to nie wiem.  👀
tydzień temu wybrałam się do tej stajni, po raz pierwszy w życiu. Pojechałam oglądać konia celem zakupu. W stajni stał tylko arabek , oraz koń którego miałam oglądać. Takiej stajni nigdy nie widziałam na oczy, takiego miejsca też nie... Masakra jakaś. Zastanawiam się gdzie tam odbywały się obozy jezdzieckie w tych warunkach. W stajni to po prostu jeden wielki s... Nie wspomnę o najbliższym otoczeniu 🙁  Konie ponoć stoją na pastwiskach ale w zasięgu oka nie było ich widać .
Agnes, nie było widać, bo pastwiska są ok 1,5 km od stajni 🙂.
kurcze, nie ma już zdjęć spóźniłam się i nie wiem jak one wyglądały  🙁
PumCass   zachowaj zimną krew!
21 sierpnia 2012 14:58
🤔     🤔zok:
[center] jesli nie masz nic do napisania- nie pisz wcale.
nabijanie postow.
[/center]
Przepraszam, chodziło mi o szok i za chwilę edytowałam post ale wyskoczyło mi ' nie masz uprawnień'

edit :  MASAKRA !!!! nie wiem co myśleć, jeszcze ona się tłumaczy, że konie chore, heh żenada kilka na raz dziwnym trafem i dodatkowo zablokowała fotobloga 😀 ale jaja, nareszcie sie wydało, a oglądałam zdjęcia niby takie ładne koniki, stado całe 😎
borkowa- to ogłoszenie sprzedaży konia ze stajni analop, a konkretnie to jeden z tych zagłodzonych
trzynastka   In love with the ordinary
27 sierpnia 2012 17:09
[quote author=demonek449 link=topic=88817.msg1506014#msg1506014 date=1346083281]
http://tablica.pl/oferta/przesliczny-ogier-czystej-krwi-arabskiej-z-licencja-ID1aPGH.html
ktoś chce kupić???

od ogłoszeń są ogłoszenia 🤬
[/quote]

pomyśl, że to koń z analopu o którym mowa w wątku  😵  🙄

reszta ogłoszeń - http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/qJhT/
nine oj nie zwróciłam uwagi 😡
trzynastka   In love with the ordinary
27 sierpnia 2012 17:11
To następnym razem najpierw zwróć, a dopiero potem baw się w moderatora.
a tak w ogóle to wiadomo coś w końcu co z ogierami ? trochę czasu już minęło i żadnych wieści ...
Gdy Karla w innym wątku napisała, żeby kontaktować się bezpośrednio z pogotowiem, wystukałam do nich maila z pytaniem, jak się potoczyła sprawa ogierów i czy można jakoś pomóc. Odpowiedzi, jak do tej pory, nie uzyskałam  👀
zostałam zaatakowana takimi wiadomościami na fbl:


http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?p=166769&sid=7e6757ea8fe3b0696079c781bd32967e

o tak po aferze loczka121. Sama zabiła ślepego konia strzałem w głowę a tu taki koment ahahaha

http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?p=166769&sid=7e6757ea8fe3b0696079c781bd32967e

PERSJA ANALOP ŚLADU PO NIEJ BRAK
galopada_, ale o co chodzi?
Wątek o koniach które nie widzą. Jaki ma to związek ze sprawą?
Perlica wstawiłam to tutaj, ponieważ w tej wiadomoci jaką dostałam jest mowa o loczku121, na fbl którego(której?) wstawione były zdjęcia zagłodzonych koni. Jest też coś o Analopie więc postanowiłam, że wrzucę to tutaj. Ktoś robi nagonkę na loczka121
No tak się składa, że loczek, to młody chłopak 😎
Jest na niego nagonka, skoro wyłączyli mu możliwość komentowania zdjęć na jego pb...
no ktoś się najwyrazniej uczepił mojego fbl:

KLINIKA UZDRAWIANI KONI ZAPRASZA NA UZDRAWIAJĄCO ODCHUDZAJĄCE WCZASY DLA CIEBIE I TWOJEGO KONIA http://www.photoblog.pl/loczek121/128837651/sk-analop.html#id-2970349
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 sierpnia 2012 20:19
Nie tylko Twojego...

Jak widać na filmiku i latem 2009`roku znalazł się 'chudy' koń w 1,24 minucie, a także profesjonalizm, którym się chwalą...- widać po założonym ogłowiu w 2,15 minucie.
ej bez przesady.. chude konie się zdarzają, nie wiesz dlaczego jest chudy, może był chory.. To już jest wyciąganie brudów na siłę..
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 sierpnia 2012 21:14
noo, tam co drugi chory albo siano złe
Sonkowa, właśnie... tam co drugi przecież chory... nie chodzi mi o wyciąganie brudów na siłę, a o stwierdzenie faktu, że działo się 'to' już wcześniej. 😉 Dobrze, że jest reakcja, lepiej późno niż wcale. 😉
😵 W takim razie naślijcie na mnie TOZ, bo mój koń przytyć nie może.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 sierpnia 2012 21:31
Sonkowa - to znaczy, że jest chory jak przytyć nie może. trzeba zrobić badania i skonsultować się z dwoma, czterema, dziesięcioma wetami, aż znajdzie się rozwiązanie.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
29 sierpnia 2012 21:37
A mnie wkurza to, że mimo takiego początkowego nagłośnienia sprawa ucichła i to już chyba na amen. Nie dowiemy się co dokładnie działo się w Analopie, nawet jeżeli właściciele poniosą jakąś kare to i tak za jakiś czas znowu będą robić ten sam biznes, bo znajdą się nowi koniarze, którzy o całej aferze nigdy nie słyszeli. I tak koło będzie się toczyć. Przykre.
Strzyga, ale przecież nie wiesz czy kontaktowałam się z wetami i czy koń jest leczony i co mu dokładnie jest.  😀 I o to właśnie mi się rozchodzi.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się