Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Dziewczyny, sorry, ze tutaj pisze, ale pilna sprawa dosyc... Jak sie pozbyc zaciekow z siodla (brazowego, mocno to widac)? Bo nas ulewa w lesie zlapala. Nie chce tego od razu pastowac, zeby nie utrwalic tych zaciekow. I need help!  🙇
Angeel, nie mam pojęcia niestety 🙁

A ja mam filmy z dzisiejszej jazdy! Nawet mi się podoba to co widzę po płaskim, fajny i rytmiczny ten mój koń i chyba robimy postępy. Chce się żyć 😀! tylko wziął i się zaciął po ostatniej lonży i macha dziwnie głową co jakiś czas, ale przejdzie mu to pewnie. No i w ogóle nasz stajenny team to jakaś masakra, na jednym filmiku mam utrwaloną głupawkę moją, amnestrii i kujki (wjechałam prawie w Duszka bokiem i amnestria na to: Ej ej Dziona, bo sobie blachę porysujesz!) i widzę, że kooocham to wszystko po prostu 🙂 Trening na hali w 4 konie + jeden na lonży to hardkorek, ale w takim składzie da radę 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2013 05:16
Dobra, mam zdjęcia z zawodów, na razie cześć, dzięki uprzejmości tuch :kwiatek: a resztę pewnie jakoś dostanę na dniach 🙂




I pierwsza przeszkoda w L/P, która wyszła cienko 🙂


Wybaczcie, że tak Was męczę, ale jestem tak szczęśliwa, że ojej 😜
Wysia dzisiaj w nocy znowu nie wstała.  😵 Konstrukcja na podnośnik już się buduje...
Atea Bardzo niepocieszająca wiadomość... 🙁 Od początku trzymam kciuki za kobyłkę. Trzymam dalej więc.
Kurczę Atea... kciuki dalej są 🙁

Hermes o lasko! jacy Wy profi jesteście 💃 fajny koń i fajna Ty :kwiatek:

Dziona i lusterka urwiesz 😂 Ekipę mamy najlepszą fakt, już widzę oczyma wyobraźni naszego poloneza 😎



Moje dziecko jest najlepsze! Mega fajny jest ten Duch 💘 Tak się wczoraj starał, że znów nabrałam ochoty na jeździectwo, więc zabieramy się ostro za siebie. Jednak pańskie oko konia tuczy. Z różnych przyczyn nie przyjeżdżałam do niego przez jakiś czas i wyglądał jak łach ostatni. A teraz (mimo, że nadal bez mięśni) to jakoś tak... błysk w oku, ogon, grzywa wyczesane. No inne zwierzę 💘
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2013 10:12
Atea, kciuki cały czas są! Bądź silna!
amnestria, jejku, jak miło, dziękuję :kwiatek: Pokazuj Duszka! 🙂 gdzie stoicie?


Dobra mam jeszcze dwa filmiki z rozprężalni, pierwszy, drugi. Cały czas nie mogę w to uwierzyć, że udało mi się wygrać L-P, gdzie to był mój pierwszy przejazd w życiu w tych klasach. 😜
sandrita, amnestria, Hermes Zaciskajcie kciuki mocno, bo do tego wystawiła język. Wet dzisiaj przyjedzie. Możliwe, że z przemęczenia, odwodnienia, albo po prostu się ugryzła. Mogła się też gdzieś uderzyć i jeśli to porażenie to już nic nie zrobimy  🙁

Cały czas spawają konstrukcję, jak ją podniosą to przyjedzie wet.
Również wciąż wierzę, że kobyła jednak z tego wyjdzie.

amnestria to oby tak dalej, aby wspólna praca przyniosła obopólne korzyści.
Podnieśliśmy ją na podnośniku. Je, to chyba nie ma porażenia? Poobijana niesamowicie od nocnego rzucania się po boksie, żeby wstać. No ale stoi. Niedługo będzie wet.

Atea
Moze bylibyscie w stanie wypozyczyc od kogos kamere (jak do boksow porodowych) i miec podglad z domu ?
Poza tym, przy tego typu urazie i stanie konia, sytuacja bedzie zmienna i chyba jeszcze dosc dlugo nie bedzie mozna jej jednoznacznie okreslic jako stabilnej.
baba_jaga Dobry pomysł! Nie wiem dlaczego o tym nie pomyślałam wcześniej  🤔 Podzwonię, popytam. Może mąż by się w końcu wyspał nieco, w kamerę ja też mogę patrzeć.

Ona w nocy nie była sama dzisiaj, był z nią mój teść i mąż. Po prostu przy próbach wstawania nie dawała rady i leciała jak długa. Dlatego podnośnik już stoi.
trzynastka   In love with the ordinary
04 listopada 2013 14:23
panijantarowa, już wzdycham na fb od dwóch dni- absolutnie magiczne i niesamowite fotki, i te Twoje włosy w kontraście z kapeluszem- szał! naprawdę niesamowite, ta nasza Nin to ma oko 😍




Dziekuję  😍
Jantar jest moim najdzielniejszym modelem, a PaniJantarowa najodważniejszą modelką 😉
Na kimś się muszę uczyć, a tą parę mogę namówić na wszystko 😉
Dzięki nim trafiłam na Służewiec [jedna z naszych pierwszych sesji]

Zrealizowałam rok trzymane w głowie kapturkowe marzenie:

Kiedyś nawet zażartowałam, że fajnie by było jakby Jot umiał coś trzymać w pysku. Miała być to tabliczka "weź mnie od niej", później "kochaj mnie", a skończyło się na świątecznym żarcie:

Są naprawdę świetni ! 🙂

A Jantar ostatnio bardzo fajnie chodzi, nawet mnie chce się wsiadać, a to jest naprawdę coś, bo jak wiecie jestem z jazdą konną lekko na bakier 😉
Kiedyś był dla mnie nie do ogarnięcia, to duże i silne zwierze, które sobie z tego świetnie zadaje sprawę, dodatkowo ujeżdżeniowe siodło, które jest dla mnie lądem nie znanym ale ostatnio... no widać, ze nawet strój mi nie przeszkodził.

Chociaż to chyba ze mną coś się zepsuło, bo po kilku latach odmawiania "wiadasz? pff... nie?" 😉 zaczełam pchać tyłek na konie, a jak już tu jestem to się pochwale.
Ale prosiłabym by nie było to zbytnio oceniane, ja nigdy jeździć nie umiałam, a po takiej przerwie... moje ciało tańczy makarenę :P


Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2013 14:32
nine, świetne zdjęcia! I super Cię widzieć na koniu 😜
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 listopada 2013 16:52
nine widziałam kiedyś Jantara na żywo i faktycznie duży "byczek" z niego  🏇 Sesje super, a ta ostatnia to już w ogóle MISTRZOSTWO  😜 Fajnie, że masz takich modeli i możecie razem realizować szalone pomysły  😜
Angeel polecam mydło glicerynowe 😉
nine kapturek- zarąbiaszczy! świetny pomysł

Atea kciuki po cichutku cały czas są!
Dziewczyny, potrzebna mi pomoc!
Mamy tutaj kogoś z Poronina lub okolic? Byłabym baaaardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
04 listopada 2013 18:49
Mialam tu przyjsc z treningowym filmikiem, a przychodze zebrac o kciuki 🙁

Popsulo nam sie oczko i walczymy, zeby nie popsulo sie juz bardziej. Takze bardzo prosze o re-voltowe magiczne kciukasy!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
04 listopada 2013 19:04
jeju  🙁 co to się dzieje w kąciku ..

Kujka kciuki trzymam !! super wetem od oczu jest Marta Warzęcha.
Atea daj znać jak kobyłka !
Nine super fotki !
Hermes gratuluję wyników !
Angeel super sprawdza się mydło glicerynowe  😉 lub zwykły preparat do czyszczenia skóry


Rudzik parówek pozdrawia kącik  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2013 19:04
kujka, kciuki są. Ależ się dzieje ostatnio w kąciki 🤔
kujka   new better life mode: on
04 listopada 2013 19:05
zduśka, dokladnie od niej mamy diagnoze i leczenie 😉 dzieki!
Chyba nas tutaj jeszcze nie było. Nordi na dresa, czyli lans na wsi 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
04 listopada 2013 20:22
Ostatnie zdjęcie super! Bardzo ładnie się prezentujecie, uwielbiam brązy i gniadosze, więc tym bardziej mi się podobacie. 🙂
Bo "dziewczyny lubią brąz"  😉 Dziękuję pięknie 🙂
edyta, nie za nisko ten hanower? Wydaje mi się, że powinien iść z dziurkę do góry u was. NA przedostatnim zdjęciu szczególnie rzuca się to w oczy.

Hermes, gratulacje!

Atea, jakie wieści z frontu?

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2013 21:07
zduśka, Dzionka, dzięki dziewczyny! :kwiatek:
edyta, miły obrazek dla oka 😉 a tak btw, ile on ma w kłebie? 😉


A ja uziemiona po zawodach w domu, na antybiotyku 🤔 na szczęście w czwartek już jadę, a w niedzielę umówiłam sobie sesję, pozazdrościłam Wam zdjęć dziewczyny 😁 I dalej jestem tak zachwycona tymi zawodami, pierwszy raz coś wygrałam i to pierwszy raz akurat jechałam L-P 😜 Przestałam się bać wysokości normalnie 😁
trzynastka   In love with the ordinary
04 listopada 2013 21:20
Hemnes -  :kwiatek: Dziwnie tak na koniu :P

[quote author=_kate link=topic=90287.msg1915839#msg1915839 date=1383586243]
nine kapturek- zarąbiaszczy! świetny pomysł
[/quote]
Dziękuje 🙂
To nie twórczość foto więc nie będę spamować, ale całą sesję mam na fb [link w podpisie], zapraszam do oglądnięcia 🙂

nine widziałam kiedyś Jantara na żywo i faktycznie duży "byczek" z niego  🏇 Sesje super, a ta ostatnia to już w ogóle MISTRZOSTWO  😜 Fajnie, że masz takich modeli i możecie razem realizować szalone pomysły  😜


Dzięki  :kwiatek:  😡
Strasznie się cieszę, że ich "mam" 😉

Zduśka - Twoja też fajna !
Kujka, Atea - kciuki są !

dzionka za nisko. Powinien przechodzić na kości, a u edyty widać, że koń ma prawdopodobnie nachrapnik już na chrząstce. Niestety, bardzo niefajnie wygląda dopasowanie tego hanowera.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 listopada 2013 21:50
nine, przyzwyczajaj się :P jak coś to grzbiet Maluszka też z chęcią Cię przyjmie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się