Związki partnerskie

Może ja patrzę z perspektywy dużego miasta? I własnej głowy ? I nie dostrzegam?
No, nie dostrzegam prześladowań i dyskryminacji. Nie ma we mnie niechęci. Nikogo nie ograniczam.
To ja muszę uważać na słowa. To mnie posądzi się o homofobię, jeśli o milimetr bedę niepoprawna.
Uważam, szanuję. Czasem mnie uwiera.
tunidra, ja to widzę inaczej, są sobie związki czy orientacje jednopłciowe i już
Były są i bedą... Ale Kurcze to od kilku lat afiszowanie sie, narzekania, piszczenie o prawa...
Marsze, wciskanie wszędzie. Niedługo człowiek otwiera lodówkę a tam les, abba gej.
Są jedne prawa człowieka i już. Obojętnie czy jest rudy czy łysy.
Jakoś hetero nie piszczą, nie afiszują sie.
Ja myśle ze tylu homo-oszołomow jest w mediach, ze normalny człowiek homo sie po prostu za nich wstydzi.
Taki zwykły Zenek z wąsem Tirowiec czy Halinka z kasy społem, mieszka sobie taki Zenek z kolegą, bo taniej a Halinka z kuzynką i jakoś sie nie afiszują, nikt nie pyta, chociaż wszyscy wiedzą.
A media karmią gmin panami w rajtuzach i paniami typu babo-chłop.
A ja mam nadzieję, że część ludzi zmieni swoje zdanie i swój sposób widzenia.
Gdyby naprawdę istniała tolerancja, nie byłoby tego nauczania na siłę. Ale tolerancji nie ma !! Jest zaś nieludzkie oczekiwanie, żeby się wstydzić samego siebie. Jest wytykanie palcami i uczenie tego samego kolejnych pokoleń.

Gdybyśmy byli tolerancyjni, nikt nie musiałby się tak obnosić ze swoimi potrzebami.

Dopóki baba w sejmie ( bo ciężko mi tę kobietę nazwać inaczej) będzie się tak zachowywała jak się zachowuje, to nikt mi nie wmówi, że w kraju ludzie homo są odbierani normalnie. I że jest tolerancja. I jak oczekiwać innych zachowań od prostych ludzi, skoro wykształcona baba zieje taką nienawiścią , pogardą i niewiedzą tematu.
Gdyby naprawdę istniała tolerancja, nie byłoby tego nauczania na siłę.
chcesz na siłę "nauczać" tolerancji?
ta nauka to ma być prowadzona w obozach koncentracyjnych, czy w szpitalach dla psychicznie chorych?...no bo pewnie wg najnowszych wytycznych WHO ustali że "tolerancjofobia" to choroba i trzeba chorych wspierać i leczyć hospitalizacyjne!
...lekarzu lecz się sam! 🤔wirek:..a najlepiej strzel sobie w łeb!...a zapomniałem, że dostęp do broni palnej też już jest przywilejem, a nie prawem!
(...)
Gdybyśmy byli tolerancyjni, nikt nie musiałby się tak obnosić ze swoimi potrzebami.

A musi się ktokolwiek obnosić z gołym tyłkiem? Czatować w szalecie publicznym na partnerów? Odwiedzać dark room?
Czy naprawdę muszą "obnosić się z potrzebami" ?
Te zachowania o których piszesz są obleśne. Tak samo jak pokazywanie tyłka przez laski na dyskotekach, jak kopulowanie po kiblach na imprezach, jak ślinienie się na ulicy i obmacywanie swoich panienek po cyckach, kiedy idą ludzie z małymi dziećmi. Tak samo jak striptis na balu sylwestrowym. I masa innych przykładów.
Część zachowuje się obleśnie a część nie.
Ja jestem nie tolerancyjna...
Za 10 lat bedą piszczec o tolerancji dla pedofilii, za 20 o tolerancji dla zabójców...
Nikt mi nie narzuci co mam tolerować. To chore.
jesteś w błędzie Dodofon, to WHO decyduje co jest chore...przecież "fachowcy" wiedzą lepiej 😎
I twoje prawo. Nikt ci go nie odmawia.
Ale rozmowy na ten temat powodują, że ludziom rośnie poziom wiedzy. Może część znienacka dowie się, że homoseksualizmu nie da się wyleczyć. A inna część zastanowi się nad tym i z czasem przestanie być tak wrogo i bojowo nastawiona. I to już i tak będzie dużo.
Co innego tolerancja, a co innego wrogość.
A podejście do osób homo się zmienia na przestrzeni lat. I dobrze moim zdaniem.
Tylko IMO dla wiekszosci ludzi ludzie homo są obojetni. Tak jak dla mnie. Obleci mnie czy ktoś jest czy nie.
Mogą mieszkać w mieszkaniu obok - do czasu jak nie bedzie awantur, pijackich burd mam to w d. (to dotyczy tez hetero)
Tak jak jest mi obojętne czy ktoś jest łysy albo rudy.
Dlatego nie rozumiem afiszowania się. Podskakiwania - tu jesteśmy! Chcemy wiecej niż inni!
w hitlerowskich Niemczech, też początkowo rosła tolerancja dla homoseksualizmu, baaardzo rosła...aż wreszcie skończyła się cierpliwość, bo nie każdemu pasowało rozpoczęcie dnia od porannego kakao,  żeby móc awansować i wahadło odbiło w drugą stronę i w Noc Długich Noży skończyło się dolce vita homonazistów, a obozy koncentracyjne stanęły przed nimi otworem...jest akcja, jest reakcja, a nadmiar tolerancji szkodzi!
ps i naprawdę nic mnie nie obchodzi, czy sąsiad rozładowuje swoje napięcie seksualne własnymi dłońmi, czy pośladkami kolegi... dopóki nie mówi mi, co ma mi się podobać i jakie to fajne!
filozofie nie filozofuj  🤔wirek: A najlepiej strzel sobie w łeb.

edit- najpierw chciałam zgłosić, że poczułam się obrażona takim poziomem dyskusji, ale stwierdziłam, że to dość dziecinne, więc tylko odbijam piłeczkę  🤔
filozofie nie filozofuj  🤔wirek: A najlepiej strzel sobie w łeb.
a niby czym mam sobie strzelić Pani doktor, skoro wsadziłaś mnie w kaftan bezpieczeństwa zakazu posiadania broni palnej?
...pojęcie "pożytecznego idioty" znasz, czy na medycznych studiach tylko o klinicznych idiotach uczyli? 😎

wsadziłaś mnie w kaftan bezpieczeństwa zakazu posiadania broni palnej?



O matko! O niczym nie wiem. Przyrzekam- to NIE JA nie dałam ci pozwolenia na broń.  😀iabeł:
Idę Bonda oglądać.
Może doczekam sie odcinka jak bedzie nie "dziewczyna Bonda" tylko chłopak Bonda  😉
O matko! O niczym nie wiem. Przyrzekam- to NIE JA nie dałam ci pozwolenia na broń.  😀iabeł:
no właśnie, typowy umysł zniewolony, dla którego normą jest "dawanie zezwoleń"...rozumiem, że na przebywanie poza ośrodkami odosobnienia, też trzeba będzie prosić o zezwolenie, bo w twoim cudownym  świecie, na wolność trzeba będzie zdać egzamin z wiedzy o tolerancji?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
29 stycznia 2013 21:05
Ja swoje zdanie juz wyrazilam, ale powtorze- mam gleboko w powazaniu kto z kim sypia i jakiej ten ktos jest plci, dopoki sie z tym zbytnio nie obnosi i nie 'atakuje' mnie swoja seksualnoscia i nie rozlicza z tolerancji.

Swiadome skazywanie dziecka na nieakceptacje ze strony srodowiska rowiesniczego uwazam za dzialanie skrajnie egoistyczne. Bez znaczenia, czy objawia sie to daniem mu na imie Kupa, doprowadzeniem do skrajnej otylosci, ubieraniem chlopca na rozowo w motylki, obcinaniem dziewczynce wloskow 'na jeza', czy jakimkolwiek innym dzialaniem, ktore  potencjalnie wplynie negatywnie na jego zycie.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
29 stycznia 2013 21:31
Swiadome skazywanie dziecka na nieakceptacje ze strony srodowiska rowiesniczego uwazam za dzialanie skrajnie egoistyczne. Bez znaczenia, czy objawia sie to daniem mu na imie Kupa, doprowadzeniem do skrajnej otylosci, ubieraniem chlopca na rozowo w motylki, obcinaniem dziewczynce wloskow 'na jeza', czy jakimkolwiek innym dzialaniem, ktore  potencjalnie wplynie negatywnie na jego zycie.

Tym tokiem rozumowania, ludzie otyli nie powinni mieć dzieci, bo Ci gwarantuję, że wredne dzieciaczki będą gnębić rówieśnika za to, że mamusia/tatuś jest gruby 😀iabeł:
I pełno innych takich absurdów 😀iabeł:

Nie tędy droga, unikanie symptomów nie wyleczy naszego społeczeństwa ze skrajnej nietolerancji zasiewanej w naszych mózgach od najmłodszych lat...
celebryci w TV epatują swoim homoseksualizmem...biedronie zostają posłami na Sejm tylko dlatego że wolą dłubać w chłopcach...a ja czytam, że w moim społeczeństwie panuje skrajna nietolerancja?
...może tabletkę od dr Kevorkiana? no bo na aborcję to niestety za późno, mama urodziła i pozostaje się jej wstydzić głupoty dziecka, może czas już jej w tym ulżyć? 🤔

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] chamstwo, obrazanie uzytkownika, daleko idacy brak kultury.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
29 stycznia 2013 21:54
Weź sobie wrotki dokonaj takiej swojej prywatnej, wirtualnej aborcji i wciśnij ignora pod moim nickiem skoro taka jest Twoja opinia 😀iabeł:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 stycznia 2013 22:16
wrotki cos ostatnio bardzo agresywny sie zrobil. Eliminowalby wszystkich z odmiennym od niego zdaniem. Niczym Breivik...
I jak tu dyskutować o tolerancji, skoro najzwyklejszej kultury nie ma w narodzie.  🙁

Między pełną akceptacją problemu i pochwalaniem tegoż a wrogością i agresją na drugim biegunie, jest właśnie sobie takie pojęcie jak tolerancja i umiejętność kompromisów.
Ludziom w naszym kraju nadal bliżej do wrogości niż do tolerancji. ( ja już nawet nie mówię o pełnej akceptacji)
Jest dużo lepiej niż nawet z 10 lat temu, ale nadal tej prawdziwej tolerancji nie ma.
Przynajmniej tak to wygląda w moim mieście, które nie jest dużym miastem, ale wsią też nie jest. 
ushia   It's a kind o'magic
29 stycznia 2013 22:45
W duzym miescie, tym samym, w ktorym Tania nie widzi nietolerancji, tez.
Znajoma tlumaczyla mi kiedys, ze sie zwyczajnie boi.
Bo za trzymanie sie z dziewczyna za rece mozna zostac pobitym
Trzymania sie za rece w przypadku chlopakow lepiej nie probowac

Chociaz robilam kiedys zdjecie pod pomnikiem papieza parze gejow. Ale oni Wlochami byli
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 stycznia 2013 06:15
tunrida, ale masz w domu homoseksualiste i na dodatek debila???no bo jak inaczej wytłumaczyć to,ze poczułaś sie osobiscie dotknięta?
Jeśli ktoś mówi "strzel sobie w łeb", to nie jest to uprzejme. Zwłaszcza, ze nigdzie się nie skarżyłam, że nie chcę żyć i ze jest mi źle .Proste. Nie była to porada do moich dylematów życiowych.

Cała wypowiedź znaczy, że "Mam się leczyć ze swoich poglądów, bo są chore/niewłaściwe/głupie.  A jeśli nie, to mam sobie strzelić w łeb i nie zaśmiecać świata". Podobnie jak Becia, która ma się zabić, bo przynosi wstyd matce.

No proszę cię.....muszę ci naprawdę tłumaczyć, że to brak kultury jest i że to może zaboleć? Na pewno nie muszę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 stycznia 2013 06:27
Serdecznie Ci współczuję ....
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
30 stycznia 2013 06:33
tak sobie czytam i czytam i mam proste pytanie: znaczna część wypowiadających sie przynajmniej TOLERUJE istnienie homoseksualistów, sa im obojętni i nie przeszkadzają, to powiedzcie mi, czemu was tak boli zalegalizowanie ich związków, dzieki którym mieliby spokój z prawem spadkowym, dostępnoscią do wiedzy o stanie chorego (pomijając, że z tego co wiem to obecnie - jesli pacjent nie wypełni druczku- NIKT oprócz prokuratury, sądu i NFZ - nie ma prawa do wglądu w dokumentację, wiec własciwie nie powinien móc sie dowiedziec więcej niż to, ze stan jest stabilny ;P.) i innymi ułatwaiającymi życie duperelami. Żałujecie im tego? Jesli uważacie homoseksualizm za przypadłość, to rozumiem, że żałujecie osobie z cukrzycą, ze ma refundowaną insulinę (choć troche przymało refundowaną 😉)? Tak mają, są homoseksualni, a chcą normalnie i bez utrudnień zyć. Związek partnerski im to ułatwi. Nie chcą zalegalizowania "innego" małżeństwa, małżeństow nadal zostanie związkiem mężczyzny i kobiety. Chca po prostu mieć ciut łatwiej normalniej i podobnie jak hetero. W czym problem??? 👀
Czego? Że czuję się urażona, jak ktoś mi każe se strzelić w łeb, bo uważa że jestem głupia?
Eee..nie trzeba współczuć. To normalne jest, że ludzie się tak czują, jak się im powie takie słowa. Nie zamierzam z tego powodu płakać, ani rwać włosów z głowy. Po prostu uważam, że to niekulturalne tak się odzywać do ludzi. I jeszcze dziwić się, że czują się urażeni.  🤔wirek:
dempsey   fiat voluntas Tua
30 stycznia 2013 06:53
W duzym miescie, tym samym, w ktorym Tania nie widzi nietolerancji, tez.
Znajoma tlumaczyla mi kiedys, ze sie zwyczajnie boi.
Bo za trzymanie sie z dziewczyna za rece mozna zostac pobitym
Trzymania sie za rece w przypadku chlopakow lepiej nie probowac

Chociaz robilam kiedys zdjecie pod pomnikiem papieza parze gejow. Ale oni Wlochami byli



obejrzyj sobie film który podlinkowała duunia. o miodem płynącej postępowej tęczowej Szwecji.
posłuchaj, co tam robią ludziom za samą publiczną wypowiedź, że nie zachwyca ich idea homozwiązków.
najciekawsza była reakcja homo-pastora (pominę to, co ciśnie mi się na usta gdy widzę czym jest tam taki kościół luterański..) otóż brzmiała ona: "autora tych słów najlepiej wsadzić do obozu koncentracyjnego w jakim siedzieli homosie za Hitlera. to będzie właściwa kara i wtedy może zrozumie do czego prowadzi mowa nienawiści" (nota bene słowo klucz, które ma doprowadzić do tego, żeby taka dyskusja jak tutejsza były karalne!)

i co? dobry kierunek? zdrowy kierunek?
śmierć przeciwnikom tolerancji!! tak jest, stolerujemy was na siłę, prawo będzie po naszej stronie.

niech będzie mniejszość, niech sobie ma swoje pomysły na życie.
ale niech ta mniejszość nie mówi mi co ja mam robić, mówić i myśleć - co ma mi się podobać, czym jest moja tolerancja. i niech mi nie grozi że za "mowę nienawiści" wsadzi mnie do pierdla!  🤔 uprzednio sama określiwszy czym ta mowa dokładnie jest..

do tego to wszystko prowadzi. niestety.

Niczym Breivik...

tak, Lotnaaa, tak. dobry kierunek.. to może go od razu zamknijmy? co? tak prewencyjnie. przecież ma inne poglądy niż te, które są poprawne!

O rany! Co tu się nocą wyrabiało? Kiedy rozum śpi......
Przebieg dyskusji to dobra ilustracja całej sprawy.
Oby nic naprawdę ZŁEGO się z tego nie wywiązało.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się