Re-voltowe Lobby Biuściastych

Żyłam sobie w błogiej nieświadomości z moim 80C, które było nie wygodne, a mój biust prezentował się średnio. Poszłam do Triumpha bo mi się 80C naciągnęło okrutnie i mogłam sobie ten stanik ściągać i zakładać bez rozpinania. Pani KAZAŁA mi się pomierzyć i wyszło 75E. Wszystko super bo jak ubrałam się w biustonosz w tym rozmiarze to nie chciałam go ściągać, ale był okrutnie brzydki, więc głupia go nie kupiłam. Teraz płaczę i zgrzytam zębami bo dostanie mojego aktualnego rozmiaru graniczy z cudem  👿 Uff, już mi lepiej  😎
tulipan - uwierz w cuda  😉

http://bradea.pl/ext/wyszukiwarka_bradea/74////

Wszystko w rozmiarze 75E  😀
Już dawno obskoczyłam wszystkie sklepy z tego wątku, ale jednak ja muszę najpierw przymierzyć  😉
tulipan pociesze cie, ze coraz wiecej sklepow stacjonarnych robi 75e 😀 Wiem, bo cale zycie takowy nosilam do teraz, odkad nosze 70F i znow mam problem 😀😀 (ale juz nie az taki, jak kiedys). Stalam sie mistrzynia w zmniejszaniu obwodow. Umiem sobie poradzic nawet z koronka tylko przy pomocy igly i nitki 😀

Bylam ostatnio w PL w Esotiq i o dziwo kupilam sobie zajefajny stanik! Bylam w szoku, ze babka nie popatrzyla na mnie jak na kosmitke, kiedy poprosilam wlasnie o 70F 😉
tulipan zobacz sobie biustonosze firmy ''Kinga'' to Polska firma, powinnaś spokojnie znaleźć w sklepach z bielizną. Ja mam właśnie 75 E z tej firmy i jestem zadowolona, a tez długo szukałam czegoś odpowiedniego. W sklepach ceny są rzędu 80-110 zł, ale jak już mam wymierzone to sobie zamawiam na allegro i zwykle płacę max 80 zł. W ogóle oni mają szeroką rozmiarówkę chyba od 65 od biustem nawet do miski H.
Tutaj masz przykładowe aukcje http://moda.allegro.pl/nowosc-biustonosz-kinga-m1364-blond-70f-i1666585918.html http://moda.allegro.pl/biustonosz-push-up-kinga-esprit-70-e-i1659764072.html
jakie firmy mają rozmiarówkę z obwodem od 60?
Zła jestem!  👿
Mam rozmiar 75F i dziś w sklepie widziałam piękne staniki i...  wiadomo. Poprzymiarzałam tak dla jaj 75D, 80D i 85D, po to żeby się pośmiać jak mi się cycki bokami i górą wylewają  😁
Najbliższy Triumph 250 km stąd, a przez net boję się zamówić.
Nie ma to jak mieszkać w Rumunii na wsi...
Czy ja się niepotrzebnie boje zamówić ze sklepu internetowego bez mierzenia?
Chyba się będę musiała przemóc. Jak myślicie, czy skoro z Triumpha mam 75F, to tak będzie w każdej innej firmie?
Julie nie będzie, musisz pzymierzyć, nie ma opcji. Ja już się nadziałam parę razy i więcej nie zamówię przez net bez mierzenia.
Scottie   Cicha obserwatorka
05 lipca 2011 15:45
cavaletti, prawie wszystkie. Zależy, jakiej miski szukasz.
D lub DD
jakieś propozycje do 250 zł?
Scottie   Cicha obserwatorka
05 lipca 2011 16:30
Spróbuj w firmie Konrad (za 150 zł możesz ustrzelić komplet), chociaż nie wiem, czy robią tak małe miski.
a ja po raz kolejny jestem zachwycona Esotiq, w którym za 39,50 kupiłam biustonosz 70F. Trzeba szukać, bo A,B i C jest od zatrzęsienia, ale z modeli podstawowych, przelotnie widziałam, że i 65G się znalazło. Mój jest ładny, fioletowy, zbiera wszystko, a biust mam tak ułozony, że sama sie napatrzeć nie moge 🙂
cavaletti - kup sobie effuniaka, około 110zł 😉 tylko tam nieco inna rozmiarówka jest ale kalkulator na stronce dobrze przelicza

Ja kupilam 2 biustonosze Effuniaka i je oddalam - specyficznie skrojone  - troche pancerne - najlepiej wczesniej przymierzyc - chociaz na szczescie przyjmuja zwroty.
cavaletti -Victoria's secret!
to i dołączam do grona nawróconych 🙂
z 75A przesiadłam się na 65C i 65B
wczoraj kupiłam 65B i czekam na przesyłkę 65C 🙂
trochę dziwnie, trochę ciasno i pancernie ale daję radę

Jednak muszę sie trochę poużalać, że również w sklepach bra-fitterskich jest mały wybór z obwodem 65
Zwiedzałam takie sklepy w Krakowie i Warszawie. Wczoraj w stolicy dopiero w 3cim sklepie był 65 C i B

swoją drogą w "zwykłych" sklepach z bielizną pojęcie o doborze staników jest żadne... minimalny obwód wynosi 70 i koniec
Nie wiem jak Wy ale ja już złapałam zboczenie i patrzę po koleżankach, której co się wylewa, której zapięcie wędruje pod szyje 😉
coś jak z patrzeniem na niedopasowane końskie siodła 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
02 sierpnia 2011 16:41
Epikea, ja bym raczej powiedziała, że jest mały wybór w stanikach z miseczką B i C przy obwodzie 65, z tego co wiem, to nawet polskie firmy zaczynają rozmiarówkę od 65D. To jest po prostu mały biust i niezbyt popularny rozmiar. Przez rok pracowałam jako braffiterka i trafiły mi się chyba 3 klientki, na które 65D było za duże, więc sklepom nie opłaca się inwestować w małe staniki. Czasem są one drogie i kobitki, które noszą taki rozmiar nie będą chciały przeznaczyć na stanik więcej niż 80 zł. Wolą kupić droższe staniki na duże biusty, bo wiedzą, że te, którym wypływa biust z sieciowych staników nie będą miały wyboru i kupią drogi stanik.
Epikea - a bylas w Esotiq? tam maja spory wybor biustonoszy w rozmiarach 65 B, C i ceny maja bardzo przystepne 🙂
Scottie oj tam zaraz mały  😀
dobrze dopasowany, plus jakis push up i wcale wcale mam biust  😁

ciri a widzisz przechodziłam koło Esotiq ale jakoś mi nie przyszło do głowy, że moga tam być nietypowe 65

A! jeszcze w Atlanticu trafiłam 65 B i C, na mnie nic nie pasowało ale wybór był spory
widzę, że piszę sama ze soba 😉

dziewczyny ile czasu Wam zajęło aż nowy bisutonosz "siadł" i dopasował się do Was
bo coś moje nowe 65B mnie cały czas gniecie  😕
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 sierpnia 2011 11:25
Epikea taki zupełnie pierwszy dopasowny- koło tygodnia, może troszkę więcej. Na pewno pomogło to, że nosiłam go na siłownie, jak jeździłam na koniu itd- generalnie sport
Każdy kolejny był jak druga skóra 😉
Byłam miesiąc temu w warszwskim Avokado. Nie jestem zadowolona z jakości tych biustonoszy (avokado). Minął miesiąc i oba biustonosze, które tam kupiłam po prostu rozciągnęły się jak guma z majtek 🙄 Jak kupowałam, to były mocno, bardzo mocno dopasowane. Zresztą pani w sklepie również mnie obejrzała i uznała, że będzie ok. No nie jest ok.

Jednak moje poprzednie z firmy freya oraz fantasie są po prostu genialne.
dziewczyny ile czasu Wam zajęło aż nowy bisutonosz "siadł" i dopasował się do Was 

Zbyt długo  😤.  Nie cierpię dobrze dopasowanych biustonoszy.  🤔
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 sierpnia 2011 17:50
jakie firmy mają rozmiarówkę z obwodem od 60?


Freya ma 60. Dziś właśnie udało mi się znaleźć, ale dałam bardzo dużo kasy  🤦

Czy któraś z re-voltowiczek może mi powiedzieć, gdzie dostanę 60F ? Dziś udało mi się znaleźć  JEDEN , właśnie z Freya...  😵
a jakiś Panache? ja mam 60FF i kupuję Panache albo Freyę właśnie
drugi tydzień noszenia stanika dopasowanego wedlug nowych trendow i dopiero teraz zaczyna "siadac"
no dobra, nie nosze go kazdego dnia ale i tak to trwa i trwa...
A dodam jeszcze, że mam pracę mocno ruchową 😉 biegam chodzę jeżdzę konno
jakby przyszło mi w tym staniku siedziec 8h na bacznośc w biurze to bym chyba zwariowała
patataj   tyle smaku - we fraku
28 września 2011 18:39
Myślałam, że jestem uświadomiona i prawidłowo noszę rozmiar 75F. Poszłam po porządny stanik i dostałam... 65H. Na dodatek miękki.
Drogie Biuściaste, chodzicie raczej w usztywnianych, czy w miękkich stanikach?
Dziewczyny z Krakowa! Czy byłyście w sklepie na Dietla? http://www.intimo4you.com/kontakt.html
Myślałam, że jestem uświadomiona i prawidłowo noszę rozmiar 75F. Poszłam po porządny stanik i dostałam... 65H. Na dodatek miękki.
Drogie Biuściaste, chodzicie raczej w usztywnianych, czy w miękkich stanikach?


zawsze mialam usztywniane, bo w miekkich mi się wydawalo ze tak sie brzydziej mi cysie ukladaja.

poszlas do gorseciarki?

zastanawiam sie wlasnie nad tym, żeby się wybrać gdzieś żeby mi porzadnie dobrali stanik, ale nie wiem gdzie  😡
Scottie   Cicha obserwatorka
15 października 2011 10:52
bemyself, wpisz w wyszukiwarkę lobby biuściastych i na ich forum znajdziesz sklepy, które kobitki polecają w Łodzi 🙂

patataj, 65H to duży rozmiar i raczej większość firm nie produkuje takich rozmiarów w usztywnianych miskach. Usztywniane mają to do siebie, że jeszcze troszę powiększają biust, więc firmy wychodzą z założenia, że nie ma po co powiększać już i tak dużego biustu 🙂 Ale na pewno znajdziesz jakieś semi-softy w tym rozmiarze.
tulipan, 75e to żaden problem - gdzie byś nie weszła to jest. Nosiłam taki dość długo i nie miałam problemów. Teraz przesiadłam się jednak w 70G i przyznam, że jest spora różnica na plus.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się