PORADY STYLOWE- czyli re-voltowe metamorfozy!

aien   wędrowiec
03 marca 2016 12:56
julka177 no właśnie po zdjęciach mi się zdawało, że masz włosy podobne do moich. No cóż, niedługo fryzjer w takim razie. 😉
sumire  dzięki :kwiatek:

aien moje obcięte nadal czasem żyją własnym życiem, ale jednak są bardziej cywilizowane i lepiej się układają  🙂 chociaż jak poszłam wtedy do fryzjera to miał mi tylko obciąć końcówki. Ale od słowa do słowa i zdecydowałam się na zmianę fryzury  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 marca 2016 22:54
W środę będę robić sombre, trochę się stresuje efektem, ale ja zawsze wizytę u fryzjera przezywam jak stonka wykopki  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2016 08:03
Nie zapomnij pochwalić się zdjęciami  🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 marca 2016 08:32
Zależy co wyjdzie 😉
Nie wiem czy troche zmienić kolor + sombre i cięcie, czy kolor zostawić w spokoju  🤔wirek:

Jestem nieco spanikowana, z jednej strony to najchętniej bym włosy do ramion zrobiła, a z drugiej nie lubię zmian  😵

edit: a jednak nie robię, bo fryzjerka stwierdziła, że skoro miałam henne to mi włosy odpadną  🤔
Idzie jesień, odgrzewam kotleta!
Nosicie kapelusze?

Ja się chyba starzeję i coś mi się odmieniło. Zawsze latałam z gołą głową, ale w to lato się nie rozstawałam z moim lekkim kapilutkiem słomkowym (koszmarne bóle głowy od nagrzania przez słońce), w zimę muszę mieć grubą ciepłą czapę na głowie.

Chyba czas na coś pomiędzy 😀 Jak się dobiera kapelusze? Jest tyle modeli, krojów i kolorów, że aż nie wiem jak podejść do tematu.
Martita   Martita & Orestes Company
18 września 2016 15:45
kajpo Kapelusze są mega! Ale do czego mogłabym nosić i jak dobrać nie mam bladego pojęcia  🤔wirek:
Scottie   Cicha obserwatorka
18 września 2016 18:18
kajpo, kupiłam kapelusz jesienny w Stradivariusie ze 2 lata temu i ani razu nie miałam go na głowie  😡 😡, a jest cudny! Jest beżowy, z flauszu, w typie fedora. Nie mam pojęcia, do czego go nosić  😡
Chyba najlepiej do płaszczu, trenczu. Coś a'la detektyw w fedorze i dwurzędówce  😁

tak na serio: https://pl.pinterest.com/pin/130111876712912887/
https://pl.pinterest.com/pin/20618110770129442/
Jak się okazuje, ze swetrem i jeansami też się może fajnie komponować: https://pl.pinterest.com/pin/24277285469448445/

Po cholerę znów wchodziłam na tego pinteresta, znowu się pochoruję od tylu ładnych rzeczy 😜 👿
Ja też się ostatnio kapeluszuje.

Moim zdanie pasują do fajnych, jesiennych płaszczy, skóry, skórzanych buciorów. W sumie spore pole do popisu. Też podmieniłam mój letni kapelutek na jesienny kapelusz 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 września 2016 10:13
Atea a kurtka skąd?  Jest świetna! 😉
Sklep Rock Long Luck w Poznaniu 🙂
ale spódnicy bym się pozbyła  😉
nieeee! spódnica wspaniałą!
Gdzie dorwałas?
HM 🙂 Nie wiem czy jeszcze jest.

Mi się bardzo podoba :P Tylko, że trochę ma źle wykończoną górę bo się naciąga i po paru godzinach wygląda nieładnie (materiał się kuli i odgina). Byłam fanką obszernych spódnic jeszcze zanim to było modne  😂 Na studiach patrzyli na mnie dziwnie  😉 Dorwałam kiedyś fantastyczne, świetnie uszyte spódnice w lumpeksie i jest to mój stały zestaw jesienny.
Całość jest super! I spódnica, i buty, i okulary, i kurtka, i oczywiście kapelusz.  😍 😍
Dla mnie ma zbyt sztywny materiał i zbyt mocno odstaje na dole. Gdyby bardziej opadała i przelegała na dole byłoby super.
Jak dla mnie to mogłabym odstawać jeszcze bardziej, chętnie bym dorwała taką samą 😂
Trochę odkopuję. 🙂 Szukam jakichś butów do tej chabrowej sukienki (połowinki). Najlepiej około 8cm obcas/szpilkę, odkryte palce odpadają. Macie jakieś pomysły?
Przepraszam za jakość i obrócone zdjęcie. 😡

co to za sukienka? 😍
Zego Kamelia, na żywo prześliczna 😍. Jutro dodam jakieś ogarnięte zdjęcia. 🙂
Mogę spytać, ile masz wzrostu? Na modelce na zdjęciach katalogowych wygląda na krótką... Mam tylko 5 cm mniej niż modelka, więc pewnie nie ma szans, żeby mi się kończyła przed kolanem, a nie w połowie uda. :/
A co jest złego w tych butach na zdjęciu?
Za niskie 😁. I niezbyt wygodne niestety.
sumire, 165 🙂.

Mam nieco lepsze zdjęcie.


Edytuj posty!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 stycznia 2017 15:09
Śliczna! 😍
Nic mądrego Ci nie doradzę konkretnie, poza tym że szukałabym butów w takim właśnie cielistym kolorze. Ostatecznie czerwonych.
A w sumie, to wszystko jedno. Nawet jak gumofilce złożysz, to i tak będziesz ślicznie wyglądać. 😀
Kotyl 1230, są wyższe niż 8 cm, ale jeszcze nie trafiłam na niewygodne buty Kotyla.
Dziękuję, Julie. :kwiatek: Jeśli nic nie zajdę fajnego, to już chyba tylko crocsy mi zostaną. 😁
Aprilla, a orientujesz się może czy w popularniejszych obuwniczych można je dostać? Trochę obawiam się kupowania przez internet.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się