PSY

k_cian, na etapie "mam 18 dni"🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 czerwca 2011 08:15
k_cian odpowiem za Sierre 😉 Apek chłopczyk czekoladowy 🙂
Dokładnie, stanęło na tym że wstępnie - bo jeszcze muszę poznać dzieciaki osobiście - został mi zarezerwowany czekoladowy piesek, appenzeller.  😍

Bo uważam, że jego przyjście na świat, to był "znak od Boga" 😉
Sierra, musiał być 🙂😉)

Anaa, uooo to już nieźle 🙂 coraz bliżej 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 czerwca 2011 09:04
Wojenka gratulacje , ja też byłam z moim Corsiakiem Magic Maestro i mamy CWC,CACIB, NDPwR,
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
27 czerwca 2011 10:42
Uleska, priva napisze, bo tu temat ulegl zmianie
Potrzebuje rady... pilnie chce kupic dobra maszynke do strzyzenia psow (albo moze owiec?  🤣 ), taką żeby dała rade ostrzyc 6 takich miśków:



Czy sa takie ostrza ktore temu podołają?
I zeby przy tym taka maszynka nie kosztowala nie wiadomo ile.. myslalam tak do 300-350zł coś kupić.
Co polecacie? Albo gdzie można poczytać coś konkretnego o maszynkach do psów?
Ja mam MoSER 1245 i strzygę nim i cocker spaniele i briarda i maltańczyka i daje radę....
mam ją ze 4 lata jak nie dłużej i tylko raz musiałam oddać ostrza do ostrzenia 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 czerwca 2011 13:18
Do adopcji jest
jużak - reproduktor
wilczarz - champion
york - suka hodowlana
Dzieki za odpowiedz Leo 🙂
JARA masz PW
Amazonka, dlaczego chcesz strzyc sześć jużaków?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
27 czerwca 2011 16:29
strzyze 6 bo moze ten siodmy sie nie dal  😀iabeł:
GusiaChi, Pozwolę sobie odpowiedzieć za Zairke: Gorzowska Panorama.



tak myślałam 🙂 Mają bardzo fajne aussie 🙂 był moment ze chciałam aussie 🙂 koleżanka moja ma 🙂 sa cudowne 😀


Merle u chihuahua jest zakazane - a bywają
Podpowiedzcie mi proszę, w jakim wieku warto "odwiedzić" szczeniaka, żeby móc dokonać w miarę sensownego wyboru?

Szczeniaki urodziły się 18.06, odwiedzić je miałam wracając z urlopu (31.07) ale wczoraj nastąpiła zmiana planów. Urlopu nie uda się połączyć z wycieczką, więc teraz szukamy "na cito" innego terminu. Jest sens jechać do nich np 16-17, czyli do czterotygodniowych szczeniaków?
fajnie jakbyś mogła pojechać do 4 tygodniowych i do 6 tygodniowych, przy 6 tygodniowych rozbieganych już będziesz mogła sprawdzić lepiej ich charakterki, czy nie boją się chałasu, jak na niego reagują, jak reagują na ludzi itd

ale to na mojego czuja, nie potwierdzone jakimiś badaniami czy coś 😉

edit:
w znajomej hodowli flaciej przyjeżdżał szkoleniowiec i tester mentalny SBK (szwedzki klub psów użytkowych) Birger Larsson na test szczeniąt w celu wybrania psiaka do grupy poszukiwawczo-ratowniczej, szczenięta urodzone były 15 marca, wizytacja na początku maja więc szczeniaki miały właśnie 6-7 tygodni 🙂
moje myślenie że 6 będzie git był całkiem trafny 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 czerwca 2011 11:17
Dzięki Kastorkowa i również gratuluję 🙂
myślicie, że charty rosyjskie mogę zabrać do fryzjera na przycięcie sierści?
męczą się okropnie w taką pogę... myślałam o wytrymowaniu i podcięciu, ale nie wiem jak przyciąć  🤔 nie będą śmiesznie wyglądały?
korsik, okrywa włosowa psa to termoregulacja - W OBIE strony. Nie przepuszcza chłodu w kierunku skóry ale także izoluje od wielkiego upału.. Wystrzyżenie naturalnej bariery termoregulacyjnej to zachwianie termoregulacji psa. Nie wiem czy tak strasznie bardziej komfortowo będzie dla psa...

Potrzebuje porady.
Znajoma zafascynowana psami (glownie Welsh corgi cardigan), na podyplomowce o behawioryzmie psow.
Ksiazki jakich autorow o psach (zwlaszcza pod katem psychologii) uwazacie za wartosciowe ?
Amazonka, dlaczego chcesz strzyc sześć jużaków?


Bo mamy ich 6  😉
Są to psy do pilnowania posesji, a teraz gorąco się robi to trzeba im ulżyć 🙂 rodowody mają ale na wystawy nie jeździmy więc po co im latem takie kłaczyska?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 czerwca 2011 21:52
Bo mamy ich 6  😉ilnowania posesji, a teraz gorąco się robi to trzeba im ulżyć 🙂 rodowody mają ale na wystawy nie jeździmy więc po co im latem takie kłaczyska?


Ale sierść właśnie chroni je przed słońcem...  🙄

korsik
, lekkie przetrymowanie im nie zaszkodzi.

Rozwala mnie golenie psów na łyso na lato.Przecież to grozi poparzeniem słonecznym!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 czerwca 2011 21:53
Dlatego ja używam kremu z filtrem 50  😁
Możecie polecić jakiś fajny sklep internetowy, w którym kupię nietuzinkowe posłanie dla psa 🙂? Urządzamy salon, a jako że posłanie psa jest jednym z mebli, to chętnie kupię coś szałowego 🙂
Dzionka może taki fotelik: [[a]]http://animalia.pl/produkt,14657,72,Lexxit_Fotelik_nr_3_na_n%C3%B3%C5%BCkach_z_drewna.html[[a]] 🙂
o mamy ich 6  😉
Są to psy do pilnowania posesji, a teraz gorąco się robi to trzeba im ulżyć 🙂 rodowody mają ale na wystawy nie jeździmy więc po co im latem takie kłaczyska?


Pytam właśnie dlatego-dziewczyny już napisały o co chodzi 🤣  Goleniu psa na upały-NIE! 🏇 W każdym razie na pewno mu nie ulżymy  tak jak nam się wydaje, zrobimy mu kuku.

(Ale zdjęcie wszystkich sześciu na raz mogłabyś pokazać, takie stado jużaków...to musi być WIDOK!)
ewuś, własnie już widziałam te fotele, ale niezbyt do mnie przemówiły chyba 🙂
hej, ja nie w temacie posłań ale może ktoś pomoże?

poszukuje sprawdzonej hodowli bokserów i/lub  szczenięcia boksera- bardziej do kochania niż na wystawy. Może ma ktoś jakieś fajne namiary? (najchętniej okolice woj. mazowieckiego ale nie wykluczam dalszych wycieczek) 😉 pozdrawiam serdecznie
ja polecam legowiska od tego użytkownika

http://allegro.pl/listing.php/search?string=legowisko&category=0&us_id=11142248

szczególnie tego typu 🙂
http://allegro.pl/legowisko-dla-psa-110x85x30cm-sam-tworz-wzor-i1680580905.html#gallery

wyglądają na prawdę fajnie na żywo, można dobrać kolorystycznie a i nie jest to wstawianie na siłę czegoś a la mebel
k_cian, jakie piekne to przykladowe brozowo-zielone! 😍 zdaje sie ze jak chlopiec podrosnie to takie dostanie 🙂 (zakladam ze bedzie szczeniakiem idealnym ale i tak na poczatek dostanie takie ze jak zarzyga, zasika i zje to nie bedzie mi zal 😀iabeł: )

Popieram- to legowisko jest bardzo porządnie zrobione, a ta poducha w środku jest w sumie dwustronna. Można sztruksem do góry albo tym materiałem 😉 Już 2 razy prałam i nadal jest równie piękne  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się